PlayStation Bloodborne

سازنده
From Software
تاریخ انتشار
March 2015
ناشر
Sony Interactive Entertainment
پلتفرم‌ها
  1. PlayStation 4
Bloodborne

بازی جدید FROM SOFTWARE به کارگردانی خود میازاکی معرفی شد .
بازی به صورت انحصاری برای PS4 عرضه خواهد شد .

======================================

بازی توسط
SCE Japan Studio
From Software
توسعه و ساخته میشود.

سال عرضه ی بازی 2015 اعلام شده است .

=========

توجه:
در این تاپیک بحث:

درمورد داستان و مراحل بازی فقط در تگ اسپویلر!
در مورد ریجن ممنوع!
در مورد قیمت بازی ممنوع!
در مورد کدام فروشگاه بازی رو آورده و کدام فروشگاه معتبره ممنوع!

آخرین ویرایش:

Jack cooper

کاربر سایت
Feb 10, 2017
708
دوستان خبر ساخت یه مجسمه 600 دلاری از لیدی ماریا در سال 2018 اومده. قضیه خیلی مشکوکه. فکر کنم انتظارات دیگه داره تمام میشه و bloodborne 2 در راهه
فقط امیدوارم تو گرافیکم یه جهش خفن کنه . شما فرض کن گرافیک the order رو داشته باشه :)

• Like
Reactions: rezab

Old Hunter

کاربر سایت
Feb 9, 2017
46
دوستان چرا کسی تو انلاین نیست زنگو میزنم هیچکس نیست با یکی از دوستان همینجا هر کار کردیم نشد با هم بازی کنیم راه حلی داره یا نه

Batsy

“Tots Units Fem Força” «Més que un club»
کاربر سایت
Apr 29, 2008
3,278
آقا فادر گسکویین لعنت الله علیه رو ب هلاکت رسوندم :(( اونم فقط با استفاده از یک bloodvial (اگر اسمش رو درست نوشته باشم :D )
آقا ی سوال من دارم از روی راهنمای گیمفا میرم جلو،الان رسیدم ب old yarnaham تو راهنما نوشته بود رفتن ب این قسمت تو این زمان اختیاریه و میشه بعدا رفت و با این یارو شکارچیه دوست شد،ولی خب من رفتم توش الان هار شده :D حالا میخواستم بدونم مزایا و معایب این انتخاب چیه؟

Sent from my HTC One max using Tapatalk

• Like
Reactions: Jack cooper

Jack cooper

کاربر سایت
Feb 10, 2017
708
آقا فادر گسکویین لعنت الله علیه رو ب هلاکت رسوندم :(( اونم فقط با استفاده از یک bloodvial (اگر اسمش رو درست نوشته باشم :D )
آقا ی سوال من دارم از روی راهنمای گیمفا میرم جلو،الان رسیدم ب old yarnaham تو راهنما نوشته بود رفتن ب این قسمت تو این زمان اختیاریه و میشه بعدا رفت و با این یارو شکارچیه دوست شد،ولی خب من رفتم توش الان هار شده :D حالا میخواستم بدونم مزایا و معایب این انتخاب چیه؟

تبریک میگم :Dواقعا تو بلودبورن وقتی یه باس رو میکشی این حس پیروزی خیلی لذت بخشه مخصوصا اگه فادر گسکویین باشه .
این شکارچیه اگه بخوای باهاش بجنگی خیلی تو مخی هستش البته یه روش هست که میشه ساده کشتش :D

Batsy

کاربر سایت
Apr 29, 2008
3,278
تبریک میگم :Dواقعا تو بلودبورن وقتی یه باس رو میکشی این حس پیروزی خیلی لذت بخشه مخصوصا اگه فادر گسکویین باشه .
این شکارچیه اگه بخوای باهاش بجنگی خیلی تو مخی هستش البته یه روش هست که میشه ساده کشتش :D

لامصب ی حسی ب ادم میده انگار واقعا خودم جای شخصیت بازی کشتم یارو رو :D
بنظرت کار درستی کردم رفتم اینجا؟

اقا ی توضیحی در مورد آپگرید ها میدین؟کدوما رو ارتقا بدم؟

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: Jack cooper

Paradise Lost

کاربر سایت
Feb 4, 2016
3,148
نام
احمد
دوستان چرا کسی تو انلاین نیست زنگو میزنم هیچکس نیست با یکی از دوستان همینجا هر کار کردیم نشد با هم بازی کنیم راه حلی داره یا نه
شاید پسورد گذاشتی کسی نتونه بیاد؟ بعضی مناطق بازی هم پلیر کم پیدا میشه...بعضی جاها هم خیلی زیاد!

دوستان old hunter رو خریدم! چند ساعت گیم پلی داره؟ (-: فقط مونده بازی رو از اول دانلود کنم.

Last edited by a moderator:

Jack cooper

کاربر سایت
Feb 10, 2017
708
لامصب ی حسی ب ادم میده انگار واقعا خودم جای شخصیت بازی کشتم یارو رو :D
بنظرت کار درستی کردم رفتم اینجا؟

اقا ی توضیحی در مورد آپگرید ها میدین؟کدوما رو ارتقا بدم؟
من که خودم همیشه میرم حالا این بستگی به خودت داره . فقط حواست باید به djura باشه :D.
درمورد لول اپ بنظرمن بیشتر رو سه تایه اولی تمرکز کن یعنی strength , endurance , vitality
البته برایه ازاد کردن بعضی سلاح ها باید گزینه هایه دیگه رو هم لول اپ کنی .

دوستان old hunter رو خریدم! چند ساعت گیم پلی داره؟ (-: فقط مونده بازی رو از اول دانلود کنم.
من حدودا 5 ساعته رفتم . خیلی قشنگه ، نسبت به بازیه اصلی هم سختره مخصوصا باس اخرش که رسما اشک ادمو در میاره:((

Last edited by a moderator:

darkzside

کاربر سایت
Jan 5, 2010
188
نام
بهرام

اگر هنوز این بخش old yharnam رو رد نکردی ، اگر بیخیال dejura بشه ینی بالای برج نری و بری به سمت محل کشتن باس و باس رو که blood starved beast هست بکشی اگر اشتباه نکنم djura کاریت نخواهد داشت.و باهات دوست میشه. بعدا موقع کشتن باسهای دیگه میتونی احضارش کنی.

آخرین ویرایش:

Batsy

کاربر سایت
Apr 29, 2008
3,278
اگر هنوز این بخش old yarnaham رو رد نکردی ، اگر بیخیال dejura بشه ینی بالای برج نری و بری به سمت محل کشتن باس و باس رو که blood starved beast هست بکشی اگر اشتباه نکنم djura کاریت نخواهد داشت.و باهات دوست میشه. بعدا موقع کشتن باسهای دیگه میتونی احضارش کنی.
من هنوز اول old yarnaham هستم همونجایی ک این یاری از بالا برج تیر میزنه،بنظرت چیکار کنم؟

g - unit

کاربر سایت
Jul 13, 2010
1,350
خوب دوستان من میخام این بازی زیبا رو بخرم!:D اونم نسخه ی باندلش روB-)! چند سوال داشتم:-?
1- فرق نسخه ی باندل بازی با بقیه چیه؟:-?
2 - در بازی نیو به خاطر سختی بازیش من بعضای مواقع از کوآپ استفاده میکردم و به کمک بازی کن های خارجی مارحل میبردم جلو و باس میکشتیم!:D میخاستم بدونم در بلادبورن هم امکان پذیر هست که همه جا با کوآپ رفت جلو؟:-?
3- من چند روز پیش بازی نیو رو تمام کردم به نظرتون میتونم این بازی رو تمام کنم؟ :D
ممنون میشم جواب بدید اساتید نقش آفرینی\m/

• Like

J. Constantine

کاربر سایت
May 19, 2012
2,575
نام
علی
خوب دوستان من میخام این بازی زیبا رو بخرم!:D اونم نسخه ی باندلش روB-)! چند سوال داشتم:-?
2 - در بازی نیو به خاطر سختی بازیش من بعضای مواقع از کوآپ استفاده میکردم و به کمک بازی کن های خارجی مارحل میبردم جلو و باس میکشتیم!:D میخاستم بدونم در بلادبورن هم امکان پذیر هست که همه جا با کوآپ رفت جلو؟:-?
3- من چند روز پیش بازی نیو رو تمام کردم به نظرتون میتونم این بازی رو تمام کنم؟ :D
1- باندل بازی یه DLC داره که بسیار هم ارزشمند هست و نسخه ی معمولی نداره!
2- بله! این امکان وجود داره!
3- من نیو بازی نکردم و نمیدونم ولی خو ظاهرا اونم اعصاب میخواد که شما داری!:D

• Like
Reactions: rezab and g - unit

Jack cooper

کاربر سایت
Feb 10, 2017
708
صددرصد بازیشو بگیر چون واقعا یه شاهکاره بعدم خیالت راحت حتی تکی هم میتونی بازیرو تموم کنی فقط یه مقدار باید صبور باشی:(

• Like
Reactions: rezab and g - unit

darkzside

کاربر سایت
Jan 5, 2010
188
نام
بهرام
من هنوز اول old yarnaham هستم همونجایی ک این یاری از بالا برج تیر میزنه،بنظرت چیکار کنم؟
اگر میخای بکشیش که خب تلاش کن برسی به برجی که djura بالاش ایستاده بعدم سریع از برج برو بالا و قبل اینکه بهت حمله کنه روش فوکوس کن و با اسلحه ات پشت سر هم بهش شلیک کن (بلاندر باس اگه داری بهتره) گیر میکنه به لبه ی برج و میوفته پایین . میمیره. اگر هم میخای که زنده بمونه سعی کن ردش کنی و بری به سمت باس مرحله بعد کشتنش ، djura باهات دوست میشه

• Like
Reactions: iisar

MAKEDREAM

کاربر سایت
Dec 21, 2013
367
اگر میخای بکشیش که خب تلاش کن برسی به برجی که djura بالاش ایستاده بعدم سریع از برج برو بالا و قبل اینکه بهت حمله کنه روش فوکوس کن و با اسلحه ات پشت سر هم بهش شلیک کن (بلاندر باس اگه داری بهتره) گیر میکنه به لبه ی برج و میوفته پایین . میمیره. اگر هم میخای که زنده بمونه سعی کن ردش کنی و بری به سمت باس مرحله بعد کشتنش ، djura باهات دوست میشه

در تکمیل پاسخ دوستمون باید بگم اگه میخوای که با Djura دوست بشی باید باس Darkbeast Paarl رو در بازی بزنی . به این شکل که اول باید توسط اون موجودات گونی بدستی که یکی از اونها در محوطه جلوی لامپ cathedral در سمت راست پله ها قرار داره کشته بشی . یعنی نزنش بزار تو رو بکشه . بعدش تو منطقه Hypogean Gaol تو یک زندان بیدار میشی . اونجا باید از پله ها بری بالا تا وسط پله ها یه راهروی کوچیک داره که اونو ادامه بدی به یک سری اتاق و دو تا از اون موجودات گونی بدست میرسی اونارو بزن تا در ادامه برسی به یک سوراخی که از اون وارد بشی یه هانتر کمکی اونجا واسه کمک بهت هست و میرسی به باس Darkbeast Paarl . وقتی که این باس رو بزنی و اون در بزرگ اونجا رو باز کنی از منطقه old Yharnam سر در میاری . حالا برو سراغ Djura . بهت حمله نمیکنه بلکه دو گزینه بهت میده بازی که یکیش شکار کردن اونه که میشه Hunt و دیگری هم که بزنی باهاش دوست باقی میمونی و آیتم ها رو بهت میده

Pyramid Head

کاربر سایت
Jun 15, 2011
2,763
نام
محمد
آقا بلاخره یه باس سخت و رو اعصاب تو این بلاد بورن به پستم خورد:D Orphan of Kos خیلی خیلی وحشی بود شش هفت بار سرش باختم که خوب با توجه به بلادبورن بودنش خیلیه ولی آخر سر لمش دستم اومد تو فاز اول باید سعی کنید برید پشت سرش (با داج زدن) یه شارژ اتک بهش بدید می خوره زمین یه ضربه سنگین بهش بزنید سه چهار بار که این کارو بکنید hp ش تقریبا یک سوم میشه و دیوونه میشه:D دو تا بال (دقیقا نمیدونم چین) در میاره از اینجا به بعد دیگه فقط امیدتون باید با خدا باشه:D رسما روانی میشه عین چل و دیوونه ها حمله می کنه :D کم کم داشتم از میازاکی ناامید میشدم که این عزیز دل رو کوبید تو صورتم:D

• Like

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر