PlayStation Bloodborne

سازنده
From Software
تاریخ انتشار
March 2015
ناشر
Sony Interactive Entertainment
پلتفرم‌ها
  1. PlayStation 4
Bloodborne

بازی جدید FROM SOFTWARE به کارگردانی خود میازاکی معرفی شد .
بازی به صورت انحصاری برای PS4 عرضه خواهد شد .

======================================

بازی توسط
SCE Japan Studio
From Software
توسعه و ساخته میشود.

سال عرضه ی بازی 2015 اعلام شده است .

=========

توجه:
در این تاپیک بحث:

درمورد داستان و مراحل بازی فقط در تگ اسپویلر!
در مورد ریجن ممنوع!
در مورد قیمت بازی ممنوع!
در مورد کدام فروشگاه بازی رو آورده و کدام فروشگاه معتبره ممنوع!

آخرین ویرایش:

rezab

کاربر سایت
Mar 7, 2011
650
نام
Reza
دوستان من نسخه گوتى بازى که ريجن 2 هست رو چون کامل تر بود دارم و ريجن آل نسخه گوتى به راحتى پيدا نشد!! براى آنلاين بازى کردن ريجن اکانتم يک هست چه راهى وجود داره؟؟

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: Jack cooper

darkzside

کاربر سایت
Jan 5, 2010
188
نام
بهرام
دوستان من نسخه گوتى بازى که ريجن 2 هست رو چون کامل تر بود دارم و ريجن آل نسخه گوتى به راحتى پيدا نشد!! براى آنلاين بازى کردن ريجن اکانتم يک هست چه راهى وجود داره؟؟
برای آنلاین بازی کردن مهم نیست ریجن بازی و اکانت یکی باشه یا نه ، یکسان بودن ریجن زمانی اهمیت پیدا میکنه که مثلا میخواستی دی ال سی old hunters رو بگیری برای نسخه ی معمولی بازی و خب با اکانت امریکا و بازی ریجن ۲ نمیشه

• Like
Reactions: rezab

Batsy

“Tots Units Fem Força” «Més que un club»
کاربر سایت
Apr 29, 2008
3,278
چرا اکثرا این مشکل رو دارن و یه مشکل جهانی هستش نه مختص به ما . متاسفانه مشکل از جانب سرورهای بلادبورن هستش که نمیتونه مسابقه رو از نظر زمانی مچ کنه . منم خیلی وقت ها با این مشکل روبرو میشم ولی بهش عادت کردم . استراتژیم اینه که بازیگر حریف رو در یک مسیر مستقیم قرار میدم . یعنی با اون توی یک مسیر و روبروش قرار میگیرم و با محاسبه اختلاف زمانی و حدس زدن زمان حملش ، کانترش میکنم . در حالتی که تاخیر زمانی وجود داره بهترین راه حل کانتر کردن و VA زدن به طرفه . متاسفانه این مشکلی هستش که اکثر بازیگرا دارن.

سلام
امروز میخوام برم بازی کنم اگه خدا بخواد ترتیب این فادر گسکویین رو بدم :D
ی نکته فقط مونده اینکه سلاحم رو بزرگ کنم بزنمش یا کوچیک باشه؟

MAKEDREAM

کاربر سایت
Dec 21, 2013
367
اگر بخواییم به اخرین لول برسیم باید چند دور بازی رو بریم ؟ من الان خودم تو دور اول تونستم لولمو تا 154 برسونم .

باید شیش هفت بار بازی رو تمام کنی تا به آخرین درجه امتیازی بازی برسی . از اونجا که بدست آوردن امتیاز خیلی مهمه باید حتما بازی رو به این تعداد تمام کنی تا با استفاده از ریون Moon بلاداکو دریافتیت از دشمناتو بسیار بالا ببری تا سریع تر لولتو ارتقا بدی

سلام

حالت بزرگ باشه بهتره . برو بزنش دیگه وقتشه :D

Batsy

کاربر سایت
Apr 29, 2008
3,278
باید شیش هفت بار بازی رو تمام کنی تا به آخرین درجه امتیازی بازی برسی . از اونجا که بدست آوردن امتیاز خیلی مهمه باید حتما بازی رو به این تعداد تمام کنی تا با استفاده از ریون Moon بلاداکو دریافتیت از دشمناتو بسیار بالا ببری تا سریع تر لولتو ارتقا بدی

حالت بزرگ باشه بهتره . برو بزنش دیگه وقتشه :D

برای هر 3 حالتش بزرگ باشه یا وقتی گرگینه شد؟
من سری قبل ک میخواستم برم رو حالت اول با سلاح کوچک میزدمش وقتی از موزیک باکس استفاده میکردم بزرگش میکردم با R2 میزدم تو سرش
ولی وقتی گرگینه میشه رو حالت بزرگ تا میام بزنم این لاشی شخمم میزنه :D

• Like

MAKEDREAM

کاربر سایت
Dec 21, 2013
367
برای هر 3 حالتش بزرگ باشه یا وقتی گرگینه شد؟
من سری قبل ک میخواستم برم رو حالت اول با سلاح کوچک میزدمش وقتی از موزیک باکس استفاده میکردم بزرگش میکردم با R2 میزدم تو سرش
ولی وقتی گرگینه میشه رو حالت بزرگ تا میام بزنم این لاشی شخمم میزنه :D

اسلحه اصلیت چیه ؟
چه اسلحه هایی الان داری ؟

• Like

Batsy

کاربر سایت
Apr 29, 2008
3,278
اسلحه اصلیت چیه ؟
چه اسلحه هایی الان داری ؟
الان 3 تا اسلحه دارم یکی همینی ک روی کاور بازی هستش یکی دیگم دقیقن مثل همینه فقط یک شکلش فرق داره اون یکی هم kirkhammer هستش
تفنگ هم یکی ک مثل شات گان هستش یکیم تازه خریدم دو لوله

MAKEDREAM

کاربر سایت
Dec 21, 2013
367
الان 3 تا اسلحه دارم یکی همینی ک روی کاور بازی هستش یکی دیگم دقیقن مثل همینه فقط یک شکلش فرق داره اون یکی هم kirkhammer هستش
تفنگ هم یکی ک مثل شات گان هستش یکیم تازه خریدم دو لوله

خب حالت سنگین kirkhammer واسه زدن فادر مناسب نیست بهتره از حالت سبکش استفاده کنی . مگه تبر Hunter Axe نداری ؟

• Like

Batsy

کاربر سایت
Apr 29, 2008
3,278
خب حالت سنگین kirkhammer واسه زدن فادر مناسب نیست بهتره از حالت سبکش استفاده کنی . مگه تبر Hunter Axe نداری ؟
نه اونو نخریدم،گفتم همین kirkhammer خرکُش تره :D
ی سوال دیگه،وقتی اسلحه رو اپگرید میکنیم شکلش هم عوض میشه؟اخه من این کرک همر رو اپدیت کردم اینجوری حس کردم

آخرین ویرایش:
  • Like

Jack cooper

کاربر سایت
Feb 10, 2017
708

شیش هفت بار :(
اونوقت ریون moon رو از کجا گیر بیارم ؟

Jack cooper

کاربر سایت
Feb 10, 2017
708
سلام
داش یجور ترتیبشو بده که دور بعد خواستی بازی رو بری جرات نکنه باهات مبارزه کنه :D
فقط سعی کن موقعی که خونش به اخر میرسه عصبی نشی چون اینطوری تمرکزت بهم میریزه .

Batsy

کاربر سایت
Apr 29, 2008
3,278
داش یجور ترتیبشو بده که دور بعد خواستی بازی رو بری جرات نکنه باهات مبارزه کنه :D
فقط سعی کن موقعی که خونش به اخر میرسه عصبی نشی چون اینطوری تمرکزت بهم میریزه .

:))
اخ گفتی یعنی این وقتی یک سوم اخر جونش میرسه ضربان قلب من در حد انفجار میره بالا :D

• Like

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر