PlayStation Bloodborne

سازنده
From Software
تاریخ انتشار
March 2015
ناشر
Sony Interactive Entertainment
پلتفرم‌ها
  1. PlayStation 4
Bloodborne

بازی جدید FROM SOFTWARE به کارگردانی خود میازاکی معرفی شد .
بازی به صورت انحصاری برای PS4 عرضه خواهد شد .

======================================

بازی توسط
SCE Japan Studio
From Software
توسعه و ساخته میشود.

سال عرضه ی بازی 2015 اعلام شده است .

=========

توجه:
در این تاپیک بحث:

درمورد داستان و مراحل بازی فقط در تگ اسپویلر!
در مورد ریجن ممنوع!
در مورد قیمت بازی ممنوع!
در مورد کدام فروشگاه بازی رو آورده و کدام فروشگاه معتبره ممنوع!

آخرین ویرایش:
میشه! ولی فقط با مرگ یکی از 2 مبارز! :D

خیلی حماسی گفتی انگار خودم باید بجنگم :دی
یکم از عذاب وجدانم کم شد،اخه من فک میکردم هر وقت ب باس برسم ی پرده مه جلوم هسته و میفهمم و میرم هانتردریم اپگرید
ولی یدفه ب خودم اومد دیدم 4000تا بلاداکو بی زبونم ب اف رفت :|

• Like
Reactions: J. Constantine
وقتی پایان اول رو تموم کردم یه حس عجیبی بهم داد:>
نمیدونم برایه شما هم اینطور هست یا نه اما برای من بازی طوری هستش که انگار تو واقعیت نیست همش کابوسه . وقتی پایان بازی کاراکتر تو طلوع یارنام بیدار شد همون حسی رو به من داد که انگار خودم از خواب بیدار شدم حس ارامشی که وقتی کابوس تموم میشه و از خواب بیدار میشید . این بازی واقعا عجیبه یه حس قریبی توش نهفته .
دوستان راستی یه سوالی واسه من پیش اومده اونم اینه که علت اصلی نبرد کاراکتر با گریت وان ها چیه ؟ الان مصبب تمام مشکلات گریت وان ها هستند یا کلیسا ؟ ادما یارنام رو به این روز انداختن یا گریت وان ها ؟

در مورد داستان گرین وان ها و کلا داستان بلادبورن یه سرچی زدم به نظر این نوشته جالب بود اینو بخونی متوجه میشی
داستان و لایه های نا مفهوم Bloodborne

سلام
ی سوال الان ب ذهنم رسید اینکه وقتی وارد مبارزه با باس میشیم دیگه نمیشه ازش خارج شد؟

بله میتونی از نبرد با باس انصراف بدی از آیتم Bold Hunter's Mark استفاده کن . اگه باس ضربه ای بهت نزنه از آخرین لامپی که اومدی ظاهر میشی

Last edited by a moderator:
بله میتونی از نبرد با باس انصراف بدی از آیتم Bold Hunter's Mark استفاده کن . اگه باس ضربه ای بهت نزنه از آخرین لامپی که اومدی ظاهر میشی
وااااااای من این ایتم رو داشتم -_-
تو بازی اصلا میشه pause کرد؟من ک دکمه اپشن میزنم بازی در جریانه هنوز!

وااااااای من این ایتم رو داشتم -_-
تو بازی اصلا میشه pause کرد؟من ک دکمه اپشن میزنم بازی در جریانه هنوز!

خیر pause نداره
آیتم Bold Hunter's Mark یکی از پرکاربردترین آیتم های بازیه . برای بازگشت سریع به آخرین لامپی که اومدی . آیتم های مفید زیادی در بازی هست ازشون استفاده کن

• Like
Reactions: Jack cooper
در مورد داستان گرین وان ها و کلا داستان بلادبورن یه سرچی زدم به نظر این نوشته جالب بود اینو بخونی متوجه میشی
داستان و لایه های نا مفهوم Bloodborne

داداش نویسنده این متن خودتی؟
نشستم کلشو خوندم یجورایی اسپویل شد برام :D
الان میخوام راهنماییم کنید ک همین دفعه اول برسم ب پایان سوم بازی چون دیگه حال و حوصله ندارم از اول برم :D

سوال دییگه اینکه بهترین سلاح برا کشتن این گسکویین چیه؟

داداش نویسنده این متن خودتی؟
نشستم کلشو خوندم یجورایی اسپویل شد برام :D
الان میخوام راهنماییم کنید ک همین دفعه اول برسم ب پایان سوم بازی چون دیگه حال و حوصله ندارم از اول برم :D

سوال دییگه اینکه بهترین سلاح برا کشتن این گسکویین چیه؟

نه مال نویسندگان اون سایته . بهتره که شما چند بار بازی رو تمام کنی . هم از نظر اینکه میزان بلاداکویی که از دشمنان بدست میاری هر وقت که بازی رو تمام میکنی و از اول شروع میکنی بیشتر میشه و هم سختی بازی به تناسب بالاتر میره که باعث میشه وقتی خوب تو بازی راه افتادی بشدت لذت بخش میشه برات . در مورد father gascoigne قبلا هم گفتم بشخصه همیشه با شمشیر لودویک میزنمش خیلی راحت و بدون دردسر . فاز اول و دومش که همه راحت میزنن تو فاز سومش که تبدیل به Beast میشه از اونجایی که به حالت سنگین شمشیر لودویک حساسه به محض اینکه تبدیل شد یه حمله میکنه اون حمله رو فقط باید جا خالی بدی و بعد برو با ضربات معمولی بزنش چون به این شمشیر حساسه تا وقتی استمینا داری میتونی بزنیش و اون فقط کتکشو میخوره ! . اگه استمینا هم تمام شد و دوباره حمله کرد یه جا خالی دوباره و دوباره برو با ضربات معمولی لودویک بزنش ولی بازم میگم حالت کشیده و بزرگش نه حالت کوچیک اون . این راه ساده ترین راهه . میشه از جعبه موسیقی استفاده کرد ولی زودتر تبدیل به Beast میشه . میشه از کوکتل مولوتوف استفاده کرد یا کانترش کرد ولی همه اینا ریسکیه و ممکنه که چند بار بمیری . به شخصه از وقتی که این استراتژی رو انجام دادم حتی یک بار هم نشده که بمیرم . خیلی راحت و سریع میشه زدش با این استراتژی

• Like
داش دستت درد نکنه کامل خوندم خیلی باحال بود:-h
ایکاش یکی پیدا میشد کتاب داستان بلودبورن رو مینوشت8->

یکی از خصوصیات بارز بازی های استاد میازاکی اینه که داستان کلی بازی رو بین آیتم ها ، بخش ها و مراحل بازی پخش میکنه و طرفداران به مرور زمان با چیدن این بخش ها عین تیکه های پازل به یک نتیجه کلی میرسند

• Like
یکی از خصوصیات بارز بازی های استاد میازاکی اینه که داستان کلی بازی رو بین آیتم ها ، بخش ها و مراحل بازی پخش میکنه و طرفداران به مرور زمان با چیدن این بخش ها عین تیکه های پازل به یک نتیجه کلی میرسند
اخه من انگلیسیم ضعیفه شانس متوجه داستان نمیشدم . داستانایه میازاکی مثل داستانایه فیلمایه کریستفر نولان میمونه ، باید تا 10 سال راجع بهش فکر کنی تا بفهمی چی بود داستان .
تو یه تاپیک هم تو بازیسنتر راجع به داستان پراکنده صحبت شده بود اما خیلی منظم نبود .
اما سوالی که ذهن منو درگیر خودش کرده اینه که اگر بازی تو کابوس هستش ، یعنی یارنام تو واقعیت هیچ مشکلی نداشته و تمام مشکلات تو کابوس بوده ؟ نمیدونم منظورمو چطور برسونم ، یعنی تمام این مشکلات تو دنیایه کابوس هست یا واقعیت ؟

اخه من انگلیسیم ضعیفه شانس متوجه داستان نمیشدم . داستانایه میازاکی مثل داستانایه فیلمایه کریستفر نولان میمونه ، باید تا 10 سال راجع بهش فکر کنی تا بفهمی چی بود داستان .
تو یه تاپیک هم تو بازیسنتر راجع به داستان پراکنده صحبت شده بود اما خیلی منظم نبود .
اما سوالی که ذهن منو درگیر خودش کرده اینه که اگر بازی تو کابوس هستش ، یعنی یارنام تو واقعیت هیچ مشکلی نداشته و تمام مشکلات تو کابوس بوده ؟ نمیدونم منظورمو چطور برسونم ، یعنی تمام این مشکلات تو دنیایه کابوس هست یا واقعیت ؟

اینجور که از داستان بازی بر میاد توی کابوس اتفاق میفته . به این خاطر که در گزینه اول نبرد با گرمن گزینه Submit Your Life میاد که وقتی انتخابش میکنی از یک صبح در Yharnam بلند میشی مثل وقتی که از خواب بلند میشی . نکته دیگه اینه که وقتی که باس میکولاش رو میزنی بعد از مرگش میگه Now I'm waking up, I'll forget everything... یعنی من در حال بیدار شدن هستم و همه چیز را فراموش خواهم کرد .

• Like
اینجور که از داستان بازی بر میاد توی کابوس اتفاق میفته . به این خاطر که در گزینه اول نبرد با گرمن گزینه Submit Your Life میاد که وقتی انتخابش میکنی از یک صبح در Yharnam بلند میشی مثل وقتی که از خواب بلند میشی . نکته دیگه اینه که وقتی که باس میکولاش رو میزنی بعد از مرگش میگه Now I'm waking up, I'll forget everything... یعنی من در حال بیدار شدن هستم و همه چیز را فراموش خواهم کرد .

سلام
اقا این شمشیر لودویک رو از کجا باید بدست بیارم؟

سلام
اقا این شمشیر لودویک رو از کجا باید بدست بیارم؟

برای اینکه شمشیر لودویک رو بدست بیاری ابتدا باید Radiant Sword Hunter Badge رو بدست بیاری . برای بدست آوردن Radiant Sword Hunter Badge بعد از اینکه اون باس سمی Blood-Starved Beast رو زدی برگرد به لامپ cathedral ward اونجا یه در کوچیک در سمت راست باز شده از اون در به یه آسانسور میرسی . سوارش شو و برو تا میرسی به یه ساختمون بزرگ برج مانند که اسمش Healing Church Workshop هستش . تو این برج از روی پله ها و نردبون هایی که هست بالا برو تا برسی به آخرین طبقه برج . دقیقا تو همون اتاقی که بعدش یک در قفل شده کوچیک قرار داره یک جعبه هستش اون جعبه رو باز کنی Radiant Sword Hunter Badge رو بدست میاری . بعد از اینکه Radiant Sword Hunter Badge رو بدست آوردی میتونی برگردی به هانتر دریم و با 20000 بلاداکو از شاپ داخل هانتر دریم شمشیر لودویک رو بخری البته در کنار شمشیر لودویک اسلحه Ludwig's Rifle رو هم قابل خرید میکنه

• Like
برای اینکه شمشیر لودویک رو بدست بیاری ابتدا باید Radiant Sword Hunter Badge رو بدست بیاری . برای بدست آوردن Radiant Sword Hunter Badge بعد از اینکه اون باس سمی Blood-Starved Beast رو زدی برگرد به لامپ cathedral ward اونجا یه در کوچیک در سمت راست باز شده از اون در به یه آسانسور میرسی . سوارش شو و برو تا میرسی به یه ساختمون بزرگ برج مانند که اسمش Healing Church Workshop هستش . تو این برج از روی پله ها و نردبون هایی که هست بالا برو تا برسی به آخرین طبقه برج . دقیقا تو همون اتاقی که بعدش یک در قفل شده کوچیک قرار داره یک جعبه هستش اون جعبه رو باز کنی Radiant Sword Hunter Badge رو بدست میاری . بعد از اینکه Radiant Sword Hunter Badge رو بدست آوردی میتونی برگردی به هانتر دریم و با 20000 بلاداکو از شاپ داخل هانتر دریم شمشیر لودویک رو بخری البته در کنار شمشیر لودویک اسلحه Ludwig's Rifle رو هم قابل خرید میکنه
پس در حال حاصر نمیتونم بدستش بیارم؟من هنوز فادر گسکویینم

Sent from my HTC One max using Tapatalk

• Like
پس در حال حاصر نمیتونم بدستش بیارم؟من هنوز فادر گسکویینم

اگه اولین دور بازی هستی خیر . بهتره که از تبر استفاده کنی و قدرت stamina و Strength رو قوی کنی که راحت تر بزنیش . اصلا نگرانش نباش بالاخره میزنیش . دستت تو بازی راه بیفته واست ساده میشه . به نظر من الان بهترین راه واسه زدنش اینه که فاز اول و دومش رو از پشت قبرها با تبر بزنیش فاز سومش رو فقط با دگمه دایره جا خالی بده یکی دو ضربه بهش بزن و دوباره جا خالی بده یعنی کم کم با حوصله بزنش . همین یه باره چون وقتی لودویک رو گرفتی دیگه زدنش راحت میشه میتونی از کوکتل مولوتوف هم استفاده کنی

اگه اولین دور بازی هستی خیر . بهتره که از تبر استفاده کنی و قدرت stamina و Strength رو قوی کنی که راحت تر بزنیش . اصلا نگرانش نباش بالاخره میزنیش . دستت تو بازی راه بیفته واست ساده میشه . به نظر من الان بهترین راه واسه زدنش اینه که فاز اول و دومش رو از پشت قبرها با تبر بزنیش فاز سومش رو فقط با دگمه دایره جا خالی بده یکی دو ضربه بهش بزن و دوباره جا خالی بده یعنی کم کم با حوصله بزنش . همین یه باره چون وقتی لودویک رو گرفتی دیگه زدنش راحت میشه میتونی از کوکتل مولوتوف هم استفاده کنی
آقا الان داشتم بازی میکردم رفتم ی فارم خفن زدم هم تیرام پر شدن هم جونام،stamina و strength و بقیه موارد هم اپگرید کردم ب غیر از arcane...این سلاح kirkhammer هم خیلی خوبه من الان دارمش ی لول هم بردمش بالا،تفنگ هم همون دو لول رو خریدم،الان امادم تا برم باهاش مبارزه کنم، دیگه خسته بودم و شارژ دسته داشت تموم میشد ک خاموش کردم البته استرس هم داشتم :دی

• Like
Reactions: rezab

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or