PlayStation Bloodborne

سازنده
From Software
تاریخ انتشار
March 2015
ناشر
Sony Interactive Entertainment
پلتفرم‌ها
  1. PlayStation 4
Bloodborne

بازی جدید FROM SOFTWARE به کارگردانی خود میازاکی معرفی شد .
بازی به صورت انحصاری برای PS4 عرضه خواهد شد .

======================================

بازی توسط
SCE Japan Studio
From Software
توسعه و ساخته میشود.

سال عرضه ی بازی 2015 اعلام شده است .

=========

توجه:
در این تاپیک بحث:

درمورد داستان و مراحل بازی فقط در تگ اسپویلر!
در مورد ریجن ممنوع!
در مورد قیمت بازی ممنوع!
در مورد کدام فروشگاه بازی رو آورده و کدام فروشگاه معتبره ممنوع!

آخرین ویرایش:

MAKEDREAM

کاربر سایت
Dec 21, 2013
367
بچه ها کسی آنلاین می زنه؟ منو اد کنید borderlineorder
من همیشه آن لاین بازی میکنم ولی نمیدونم وقتی اختلاف لول زیاد باشه بشه بازی کرد یا نه. اگه مشکلی نیست در خدمتم. ای دی god15127

دوستان دقت کردید با آپدیت های جدیدی که اومده بعضی جاها تغییرات جالبی کرده و یکسری چیزای جدید هم اضافه شده. اضافه شدن npc ها واسه مبارزه با اکثر باس ها و فراوان تر شدن آیتم ها و کلا جالبه. لذت بخش تر شده.دوستانی که چند ماه پیش بازی رو تموم کردن احتمالا با دوباره بازی کردنش تغییرات جالبی رو در بازی میبینند

Last edited by a moderator:

farbodkain

کاربر سایت
Mar 10, 2007
2,281
نام
farbod
دوستانی که می خواهند انلاین بازی کنند باهم دیگر. انلاین این بازی طوری طراحی شده که اگر شما دو نفر بخواهید باهم انلاین بازی کنید حتما اختلاف Level هاتون باید زیر 10 باشه . یعنی مثلا player A اگر Level 100 هست و Host میشه حتما Player B باید Level اش حداکثر 110 باشه تا بتوان Password که Set شده را پیدا کنه و Join بشه. اگر بدون Password ست کردن بخواهید بهم وصل بشید این محدودیت ها وجود نداره اما پیدا کردن همان فرد که Join بشه به شما خیلی Random اتفاق می افته.
این داستان تنها برای Resonant Bell هاست در مورد Sinister Bell هیچ مانعی وجود نداره.

اقا کسی امشب هست حدود 12-1 شب یه انلاین سفت بزنیم لذت بخش؟؟؟

psn : shahramzadeh136

telegram : @shahramfaghiri
آقا شهرام خوبی؟ من متاسفانه بازی را ندارم وگرنه حتما Join میشدم و کمک می کردم.

• Like
Reactions: master24

mahdi-kool

کاربر سایت
Jun 2, 2013
301
نام
AMIR MAHDI
یه آیتم بود که طرف میرفت تو ی کلاه یا همچین چیزی و بعد هانتر حریفش نتونست ببینتش
کسی اسمشو بلده؟

Sent from my H30-U10 using Tapatalk

master24

کاربر سایت
Jan 21, 2010
64

Victarion

Loyal Member
Oct 25, 2006
8,922
April's fool مجله Game Informer :tearsofjoy::tearsofjoy:

9k13_april-fools-day-2016_h9pzj.jpg

voldmort

AʙʏsSw̶ᴀʟᴋεЯ
کاربر فعال
May 28, 2015
10,014
نام
ali
در کل این بازی پر از نکات مخفی و ریزه سعی میکنم طبق سوالات شما نکات مهمتر رو بگم. شما این مراحل رو انجام بده سوالی بود در خدمتم
ممنونم

راه اصلی و ادامه بازی از کدوم منطقه هستش؟(همین Forbidden Woods؟)
پ.ن:راستی بلاخره با راهنمایی های شما و سایر دوستان اون ست لباس سفیده رو هم پیدا کردم و پیش دختره برگشتم و..

و یه مورد دیگه:
دوستان قبل اون کلیسایه grand gathedral اگر اشتباه ننوشته باشم هم سمت راست و هم چپ راهی وجود داره:

--یکیش اونیه که میری به یه جنگلی پر از قبر و کلی تیرانداز توشه که انتهاش میرسه به منطقه hemwiek....
که انتهای همین منطقه هم به witchs abode میرسه که باس خودش رو داشت که بالا گفتم کشتمش.

--و اما مسیر بعدی که میرسه به دو تا هانتر فرض و سریع که هر دو رو کشتم و در ادامه رسیدم به دوتا از این غول تبردارها که اونا رو هم کشتم و وارد یه مکانی شدم که یه در خیلی بزرگ داشت که باز نمیشد!
وسطش این مکانه هم یه چیزی مثل یه ظرف وجود داشت..
توی این مکان یه چیزی منو برد بالا انگار یه روح خیلی بزرگ بود که نمی دیدمش منو تو دستاش له کرد کشت!(یه ذره دستش مه آلود مشخص شد)
این چه مسیری هست و قضیه چیه در کل:-??

آخرین ویرایش:

JAVAD20

کاربر سایت
Dec 20, 2012
555
نام
Javad
و یه مورد دیگه:
دوستان قبل اون کلیسایه grand gathedral اگر اشتباه ننوشته باشم هم سمت راست و هم چپ راهی وجود داره:

--یکیش اونیه که میری به یه جنگلی پر از قبر و کلی تیرانداز توشه که انتهاش میرسه به منطقه hemwiek....
که انتهای همین منطقه هم به witchs abode میرسه که باس خودش رو داشت که بالا گفتم کشتمش.

--و اما مسیر بعدی که میرسه به دو تا هانتر فرض و سریع که هر دو رو کشتم و در ادامه رسیدم به دوتا از این غول تبردارها که اونا رو هم کشتم و وارد یه مکانی شدم که یه در خیلی بزرگ داشت که باز نمیشد!
وسطش این مکانه هم یه چیزی مثل یه ظرف وجود داشت..
توی این مکان یه چیزی منو برد بالا انگار یه روح خیلی بزرگ بود که نمی دیدمش منو تو دستاش له کرد کشت!(یه ذره دستش مه آلود مشخص شد)
این چه مسیری هست و قضیه چیه در کل:-??
از این مسیر میتونی به Amygdala که یه باس فرعی هست برسی. وقتی رسیدی به کتابخونه مستقیم برو انتهای راهرو، وارد دری که ازش نور بنفش خارج میشه بشو که میرسی به Nightmare Frontier !باس تو این قسمت هست

• Like
Reactions: voldmort

voldmort

AʙʏsSw̶ᴀʟᴋεЯ
کاربر فعال
May 28, 2015
10,014
نام
ali
از این مسیر میتونی به Amygdala که یه باس فرعی هست برسی. وقتی رسیدی به کتابخونه مستقیم برو انتهای راهرو، وارد دری که ازش نور بنفش خارج میشه بشو که میرسی به Nightmare Frontier !باس تو این قسمت هست
اگه منظورتون پشت این در بزرگه هست
خب این در که کلا باز نمیشه همون جفتش هم گفتم یه روح بزرگی که معلوم هم نیست منو میکشه اگر بمونم.
شما اصلا با این موجود مواجه شدید؟

master24

کاربر سایت
Jan 21, 2010
64
اقا این بازی خیلی انلاین خوبی نداره چون تفاوت سطح که بین لول تو و نفر بعدی باشه نمی تونید با هم انلاین بزنید و این خوب نیست واسه کمک کردن به ک دیگه

حالا کسی اگر نزدیک لول 125 هست ایدی منو ادد کنه انلاین بزنیم : shahram-zadeh136

JAVAD20

کاربر سایت
Dec 20, 2012
555
نام
Javad
اگه منظورتون پشت این در بزرگه هست
خب این در که کلا باز نمیشه همون جفتش هم گفتم یه روح بزرگی که معلوم هم نیست منو میکشه اگر بمونم.
شما اصلا با این موجود مواجه شدید؟
وقتی روحه شما رو گرفت مگه وارد یه کتابخونه نشدید؟ احتمالا Tonsil Stone رو ندارید، باید اینو از یکی از NPC ها بگیرید بعد وقتی روح ـه شما رو بگیره وارد یه منطقه جدید میشید
بله من رفتم از همون جایی که دو تا هانتر هست یکی شمشیر برقی داره یکی دیگه هم اسلحه داره

• Like

voldmort

AʙʏsSw̶ᴀʟᴋεЯ
کاربر فعال
May 28, 2015
10,014
نام
ali
وقتی روحه شما رو گرفت مگه وارد یه کتابخونه نشدید؟ احتمالا Tonsil Stone رو ندارید، باید اینو از یکی از NPC ها بگیرید بعد وقتی روح ـه شما رو بگیره وارد یه منطقه جدید میشید
بله من رفتم از همون جایی که دو تا هانتر هست یکی شمشیر برقی داره یکی دیگه هم اسلحه داره
این NPC‌چیه که باید Tonsil Stone ازش بگیرم؟:D

JAVAD20

کاربر سایت
Dec 20, 2012
555
نام
Javad
این NPC‌چیه که باید Tonsil Stone ازش بگیرم؟:D
خونه هایی که کنارشون یه چراغ قرمز هستی میتونی باهاشون حرف بزنی این ایتم رو بهت میدن
برو به Centeral Yarnam اونجا میتونی پیدا کنی، اگه اینجا نبود برو به Cathedral Ward در سمت راست بعد از اسانسور برو بالا پل رو که رد کردی ساختمون رو دور بزن از سمت چپ برو پایین تا برسی به ته گودال، همون اطراف باید یه خونه با چراغ قرمز باشه

• Like

voldmort

AʙʏsSw̶ᴀʟᴋεЯ
کاربر فعال
May 28, 2015
10,014
نام
ali
خونه هایی که کنارشون یه چراغ قرمز هستی میتونی باهاشون حرف بزنی این ایتم رو بهت میدن
برو به Centeral Yarnam اونجا میتونی پیدا کنی، اگه اینجا نبود برو به Cathedral Ward در سمت راست بعد از اسانسور برو بالا پل رو که رد کردی ساختمون رو دور بزن از سمت چپ برو پایین تا برسی به ته گودال، همون اطراف باید یه خونه با چراغ قرمز باشه
اها پس اینایی که صحبت میکنن پشت در!
اتفاقا یکیش قبل همین غول مخفیه هست که گفتی می برتت کتابخانه.
اما چیزی بهم نداد
اینا همشون چیزی میدن یا فقط یکی دوتاش؟
همیشه با خودم میگفتم اینا اخه به چه دردی میخورن؛مطمینم تا حالا با ده تاشون صحبت کردم اما هیچی ندادن.

• Like
Reactions: JAVAD20

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر