PlayStation Bloodborne

سازنده
From Software
تاریخ انتشار
March 2015
ناشر
Sony Interactive Entertainment
پلتفرم‌ها
  1. PlayStation 4
Bloodborne

بازی جدید FROM SOFTWARE به کارگردانی خود میازاکی معرفی شد .
بازی به صورت انحصاری برای PS4 عرضه خواهد شد .

======================================

بازی توسط
SCE Japan Studio
From Software
توسعه و ساخته میشود.

سال عرضه ی بازی 2015 اعلام شده است .

=========

توجه:
در این تاپیک بحث:

درمورد داستان و مراحل بازی فقط در تگ اسپویلر!
در مورد ریجن ممنوع!
در مورد قیمت بازی ممنوع!
در مورد کدام فروشگاه بازی رو آورده و کدام فروشگاه معتبره ممنوع!

آخرین ویرایش:

JAVAD20

کاربر سایت
Dec 20, 2012
555
نام
Javad
رندوم هست اگه اشتباه نکنم، به نظرم فعلا معمولی بازی کن هر وقت از این خونه ها دیدی یه سری بزن ببین این ایتم رو میده یا نه
یه خونه هم توی Forbidden woods هست من این سنگ رو از اونجا گرفتم، کنار قفس سگ هارو نگاه کن پیدا میکنی

MAKEDREAM

کاربر سایت
Dec 21, 2013
367
ممنونم

راه اصلی و ادامه بازی از کدوم منطقه هستش؟(همین Forbidden Woods؟)
پ.ن:راستی بلاخره با راهنمایی های شما و سایر دوستان اون ست لباس سفیده رو هم پیدا کردم و پیش دختره برگشتم و..

و یه مورد دیگه:
دوستان قبل اون کلیسایه grand gathedral اگر اشتباه ننوشته باشم هم سمت راست و هم چپ راهی وجود داره:

--یکیش اونیه که میری به یه جنگلی پر از قبر و کلی تیرانداز توشه که انتهاش میرسه به منطقه hemwiek....
که انتهای همین منطقه هم به witchs abode میرسه که باس خودش رو داشت که بالا گفتم کشتمش.

--و اما مسیر بعدی که میرسه به دو تا هانتر فرض و سریع که هر دو رو کشتم و در ادامه رسیدم به دوتا از این غول تبردارها که اونا رو هم کشتم و وارد یه مکانی شدم که یه در خیلی بزرگ داشت که باز نمیشد!
وسطش این مکانه هم یه چیزی مثل یه ظرف وجود داشت..
توی این مکان یه چیزی منو برد بالا انگار یه روح خیلی بزرگ بود که نمی دیدمش منو تو دستاش له کرد کشت!(یه ذره دستش مه آلود مشخص شد)
این چه مسیری هست و قضیه چیه در کل:-??

دوستان تقریبا موارد رو گفتن فقط یادتون باشه بعضی از باسها رو حتما نباید بزنی یعنی در داستان اصلی بازی لزومی به زدنشون نیست مثل باس منطقه Nightmare Frontier با نام Amygdal ولی پیشنهاد میکنم برای لذت بردن از بازی تمام جاهای مخفی بازی رو بری . مثلا اون منطقه مخفی که از Forbidden Woods میری و از کلینیک اول بازی سر در میاری که برای گرفتن یکی دیگر از آیتمهای Cord مورد نیاز برای پایان کامل و مخفی بازی لازمه . همچنین شما وقتی به این کلینیک میری یه دعوت نامه برای یه منطقه مخفی دیگر در بازی پیدا میکنی با نام Forsaken Cainhurst Castl که برای اینکه بتونی بری اونجا باید بری به همون منطقه ای که توش باس Hemvick رو زدی یعنی منطقه Hemwick Charnel Lane . جایی که باید بری دقیقا اون ستونی هستش که قبل از اون منطقه ای که سربالایی میشه و به سمت غول میری وجود داره . وقتی دعوت نامه رو از کلینیک گرفتی و به اون ستون رسیدی صحنه به صورت فیلمی میشه و بعد از ضربدر و وارد شدن به کالسکه وارد منطقه جدید Forsaken Cainhurst Castl میشی . اینجا هم ضروری نیست بری و فقط برای لذت بردن از بازیه اما اگر رفتی و واردش شدی یادت باشه وقتی باسشو با نام Martyr Logarius زدی کلاهشو رو سرت بزاری و کمی جلوتر بری صحنه فیلمی میشه و با Annalise, Queen of the Vilebloods روبرو میشی . اونجا باید نرسیده بهش احترام بزاری و....

• Like
Reactions: voldmort

mahdi-kool

کاربر سایت
Jun 2, 2013
301
نام
AMIR MAHDI
من الان به میکلاش رسیدم و هیچ بند نافی ندارم نه از یوسفکا نه از آریانا و هیچ کس دیگه
نمیشه الان پیداشون کنم؟

Sent from my H30-U10 using Tapatalk

bezad

کاربر سایت
Mar 11, 2007
1,150
نام
بهزاد
دوستان، شرمنده یک سوال :D
من و یکی از دوستام میخوایم اگر بشه بازی رو دو نفره بریم. تا اونجایی که فهمیدم نیاز به Small Resonant Bell داریم(مثلا من میخوام میزبان باشم). حالا باید برم توی ستینگ و یک پسورد بزنم بعد دوستم هم همین پسورد رو بزنه بعد یکجای مشخص مثلا کنار چراغ ها بایستیم و من زنگ رو بزنم بعدش دوستم میاد. درسته؟
فقط از یکی شنیدم اگر پیش یک باس بریم قبل از در ورودی منطقه نمیشه پیش هم رفت و باید توی همون منطقه زنگ رو بزنم، درسته؟

آخرین ویرایش:

voldmort

AʙʏsSw̶ᴀʟᴋεЯ
کاربر فعال
May 28, 2015
10,014
نام
ali
دوستان تقریبا موارد رو گفتن فقط یادتون باشه بعضی از باسها رو حتما نباید بزنی یعنی در داستان اصلی بازی لزومی به زدنشون نیست مثل باس منطقه Nightmare Frontier با نام Amygdal ولی پیشنهاد میکنم برای لذت بردن از بازی تمام جاهای مخفی بازی رو بری . مثلا اون منطقه مخفی که از Forbidden Woods میری و از کلینیک اول بازی سر در میاری که برای گرفتن یکی دیگر از آیتمهای Cord مورد نیاز برای پایان کامل و مخفی بازی لازمه . همچنین شما وقتی به این کلینیک میری یه دعوت نامه برای یه منطقه مخفی دیگر در بازی پیدا میکنی با نام Forsaken Cainhurst Castl که برای اینکه بتونی بری اونجا باید بری به همون منطقه ای که توش باس Hemvick رو زدی یعنی منطقه Hemwick Charnel Lane . جایی که باید بری دقیقا اون ستونی هستش که قبل از اون منطقه ای که سربالایی میشه و به سمت غول میری وجود داره . وقتی دعوت نامه رو از کلینیک گرفتی و به اون ستون رسیدی صحنه به صورت فیلمی میشه و بعد از ضربدر و وارد شدن به کالسکه وارد منطقه جدید Forsaken Cainhurst Castl میشی . اینجا هم ضروری نیست بری و فقط برای لذت بردن از بازیه اما اگر رفتی و واردش شدی یادت باشه وقتی باسشو با نام Martyr Logarius زدی کلاهشو رو سرت بزاری و کمی جلوتر بری صحنه فیلمی میشه و با Annalise, Queen of the Vilebloods روبرو میشی . اونجا باید نرسیده بهش احترام بزاری و....
مرسی رسیدم خونه باید حتما کاری که گفتین رو انجام بدم و اون قسمت رو برم:)
فقط یه سری سوال داشتم اساسی:
1-این cord که چندسری داری میگی چی هست؟
2-من توی هانتر دریمز توی اون پنج مرحله ای آون مرحله اول که سه آیتم میخواد اولیش که یه جام هست رو دارم واسه آیتم دومی و سومی اسم آیتم رو نوشته+سرچ
روش کلیک که میکنم میگه باید به اینترنت وصل باشی(که من کارت اینترنت ندارم)
قضیه چیه؟
3-ازمنطقه فوربیدن وودز همون پیش لامپ سمت راست که در باز شده وارد یه منطقه ایی شدم که میلی متری مار ریخته خیلی سخته گذر و مبارزه با تمامی مارهای چندسر بزرگ!
حالا کشتن آون دوتا خوک بزرگ اسونه
در انتها به یه باس سه تایی برخوردم!
اینارو اصلا نمیشه کشت سه تا باهم میریزن سر آدم
کشتن اینا حیاتیه؟
چی گیرم میاد ازشون اخه بابای آدم در میاد تا برسه بهشون اونوقت یه ثانیه ایی میریزن میکشن!
راستی یه هانتر هم دقیقا همین پشت در که گفتم هست باهاش صحبت کردم از لیگ سوال پرسید منم الکی گفتم اوکی خخ
جریانش چیه؟
پ.ن:متاسفانه من این اسامی رو خوب بلد نیستم خدایی شماها همه چیز رو خوب حفظ هستین
اسم موجودات و مناطق و..سخته خدایی

MAKEDREAM

کاربر سایت
Dec 21, 2013
367
مرسی رسیدم خونه باید حتما کاری که گفتین رو انجام بدم و اون قسمت رو برم:)
فقط یه سری سوال داشتم اساسی:
1-این cord که چندسری داری میگی چی هست؟
2-من توی هانتر دریمز توی اون پنج مرحله ای آون مرحله اول که سه آیتم میخواد اولیش که یه جام هست رو دارم واسه آیتم دومی و سومی اسم آیتم رو نوشته+سرچ
روش کلیک که میکنم میگه باید به اینترنت وصل باشی(که من کارت اینترنت ندارم)
قضیه چیه؟
3-ازمنطقه فوربیدن وودز همون پیش لامپ سمت راست که در باز شده وارد یه منطقه ایی شدم که میلی متری مار ریخته خیلی سخته گذر و مبارزه با تمامی مارهای چندسر بزرگ!
حالا کشتن آون دوتا خوک بزرگ اسونه
در انتها به یه باس سه تایی برخوردم!
اینارو اصلا نمیشه کشت سه تا باهم میریزن سر آدم
کشتن اینا حیاتیه؟
چی گیرم میاد ازشون اخه بابای آدم در میاد تا برسه بهشون اونوقت یه ثانیه ایی میریزن میکشن!
راستی یه هانتر هم دقیقا همین پشت در که گفتم هست باهاش صحبت کردم از لیگ سوال پرسید منم الکی گفتم اوکی خخ
جریانش چیه؟
پ.ن:متاسفانه من این اسامی رو خوب بلد نیستم خدایی شماها همه چیز رو خوب حفظ هستین
اسم موجودات و مناطق و..سخته خدایی

1. آیتم cord چهارتا کلا در بازی هستش. شما برای اینکه بتونی پایان کامل پنهانی بازی رو ببینی باید حداقل سه تا آیتم cord رو بدست آورده باشی.محل این چهار آیتم رو توضیح میدم
اولیش در منطقه abandoned old workshop که قبلا براتون توضیح دادم
دومی توسط آریانا. به این شکل که قبلش در پنجره ای که چراغ قرمز داره باهاش صحبت کرده باشی و به یه منطقه امن بفرستیش مثلا من میفرستمش tomb of odeon. محل پنجره آریانا بزار اینطوری بهت آدرس بدم که اون میدون خیلی بزرگ جلوی اون پله های سرتاسری grand cathedral رو یادته؟ از اون میدون به سمت در بزرگ اون سمتش که بری نرسیده به در یه کوچه باریک سمت راستش هستش که اگه یادت باشه یه دشمن با اسلحه آتیشی بهت حمله میکرد. همین کوچه رو بری پایین به جایی میرسی که سمت راست یه طرف میره ولی شما باید بری سمت چپ و در آخر کوچه پنجره آریانا هستش. بعد از اینکه فرستادیش منطقه امن دفعه بعدی که مثلا رفتی tomb of odeon آریانا رو اونجا میبینی که بهت آیتم blood of ariana رو میده. برای اینکه cord رو ازش بگیری باید وقتی که باس Rom رو که بعد از باس منطقه forbidden woods باهاش روبرو میشی زدی باید برگردی منطقه tomb of odeon اونجایی که اوایل بازی درشو با کلید باز کردی و کمی جلوتر بعد از اون راه باریک قبل از اون پله ای که ازش بالا میرفتی اونجا آریانارو میبینی با یه موجود عجیب. بزن هر دو رو بکش. دومین cord رو اینجا میگیری
سومین cord توی کلینیک اول بازی هستش. به این شکل که اول بازی باید از پشت در بسته شده با لوفسکا صحبت کنی و دقیقا بعد از اینکه باس rom رو زدی بری اونجا به حالت مریض روی تخت خوابیده اونجا میکشیش و سومین cord رو میگیری ولی یادت باشه هرگز قبل از زدن باس rom نری پیشش
چهارمین cord بازی هم بعد از زدن باس mergo wet nurse بهت داده میشه
سه تارو بگیری کافیه و حتما یادت باشه قبل از مبارزه با باس آخر بازی که gehrman هستش باید این سه cord رو مصرف کنی یعنی روش کلیک کن و use رو بزن. اگر اینکارو نکنی فایده ای نداره

2.در مورد سرچ واسه آنلاین هستش. شما میتونی با این بخش سطحی که دوست داری نوعی که دوست داری مثل sinister lower و غیره رو بهش بدی و اون نتایج مختلف واست میاره.فقط در حالت آنلاین میشه استفاده کرد

3.در مورد اون باس سه تایی یا همون shadow of yharnam بله اجباریه باید بزنیش چون بعد از زدن این باس یه منطقه دیگه در ادامه میاد که در اونجا با باس rom روبرو میشی. کشتنش زیاد سخت نیست فکر کنم الان npc هم برای کمک تو همونجایی که پله ها میاد سمت پایین باشه. یه دونه npc هم در قسمت بالای اون پله ها هستش که میتونی ازشون کمک بگیری. البته نمیدونم برای شما میاد یا نه. برای من تو لولی که هستم میاد. اگر هم نبودن مهم نیست میتونی با کمی تمرکز بزنیشون. اون اوایل من با حالت بلند هانتر اکسه و در حال حاضر با حالت کوتاه شمشیر لودویگ میزنمشون. اون یارو که گفتی در کنار اون در کوچیکه مربوط میشه به یکی از covenant های جدید بازی که اخیرا اضافه شده و برای ادامه دادن صحبت با اون نیاز به آیتم vermin داری که من تو دی ال سی old hunter پیدا میکردم.در کل چیز اونچنان مهمی نیست

سوالی بود در خدمتم

آخرین ویرایش:
  • Like

ArianAwesome

کاربر سایت
Aug 24, 2014
1,483
نبود؟؟؟؟؟

یدونه یا دوتابند ناف کافی نیست...
حداقل باید سهعددبند ناف داشته باشی
یکی از وت نرس میگیری , ایریاناهم همونآخر بند ناف رو میده
لوسفکا بعد از ایونتهرامباید بهت بند ناف رو بده
یکی هم توی الد ورکشاپ پیدا میکنی

mahdi-kool

کاربر سایت
Jun 2, 2013
301
نام
AMIR MAHDI
یدونه یا دوتابند ناف کافی نیست...
حداقل باید سهعددبند ناف داشته باشی
یکی از وت نرس میگیری , ایریاناهم همونآخر بند ناف رو میده
لوسفکا بعد از ایونتهرامباید بهت بند ناف رو بده
یکی هم توی الد ورکشاپ پیدا میکنی
وقتی من رفتم لوسفکا نبود بعد ی موجود بود کشتمش vial لوسفکا رو داد.
با آریانا هم حرف نزدم الان هم در هر خونه ای میرم کسی نیست.

ArianAwesome

کاربر سایت
Aug 24, 2014
1,483
وقتی من رفتم لوسفکا نبود بعد ی موجود بود کشتمش vial لوسفکا رو داد.
با آریانا هم حرف نزدم الان هم در هر خونه ای میرم کسی نیست.

لوسفکا که بند ناف دراپ میکنه طبقه بالا هست...
آریانا رو باید بعد از کشتن وایسار امیلیا میرفتی سراغش , الان دیگه دیر شده...
اگه لوسفکا رو بگیری بند نافشو میتونی سه تا جمع کنی...

آخرین ویرایش:

voldmort

AʙʏsSw̶ᴀʟᴋεЯ
کاربر فعال
May 28, 2015
10,014
نام
ali
اون منطقه مخفی که از Forbidden Woods میری و از کلینیک اول بازی سر در میاری که برای گرفتن یکی دیگر از آیتمهای Cord مورد نیاز برای پایان کامل و مخفی بازی لازمه . همچنین شما وقتی به این کلینیک میری یه دعوت نامه برای یه منطقه مخفی دیگر در بازی پیدا میکنی با نام Forsaken Cainhurst Castl که برای اینکه بتونی بری اونجا باید بری به همون منطقه ای که توش باس Hemvick رو زدی یعنی منطقه Hemwick Charnel Lane . جایی که باید بری دقیقا اون ستونی هستش که قبل از اون منطقه ای که سربالایی میشه و به سمت غول میری وجود داره . وقتی دعوت نامه رو از کلینیک گرفتی و به اون ستون رسیدی صحنه به صورت فیلمی میشه و..
من تمام فوربیدن رو گشتم یه راهش میره به آون زیر زمینه که آبش سمیه و چند تا غول بزرگ توشه که راهی به جایی نداشت(مسیرش تقریبا از پیش قفسه همون سگ ها که بالاش لباس بود)
و راه دیگش میرسه به دو راهی که یکیش قشنگ به درب پیش لامپ منطقه forbidden میرسه(یعنی اول فوربیدن)که یه هانتر هم پشتش هست که گفتم باهاش راجب یه لیگ صحبت کردم
و راه دیگش میرفت از بین مارها میرسید به آون غول سه نفره که اونم کشتم و forbidden grave باز شد
راه کلینیک کجاس؟
پ.ن:گفتم حتما پیداش کنم قبل از ادامه بازی
سپاس

Little John

کاربر سایت
Apr 13, 2009
4,544
من تمام فوربیدن رو گشتم یه راهش میره به آون زیر زمینه که آبش سمیه و چند تا غول بزرگ توشه که راهی به جایی نداشت(مسیرش تقریبا از پیش قفسه همون سگ ها که بالاش لباس بود)
و راه دیگش میرسه به دو راهی که یکیش قشنگ به درب پیش لامپ منطقه forbidden میرسه(یعنی اول فوربیدن)که یه هانتر هم پشتش هست که گفتم باهاش راجب یه لیگ صحبت کردم
و راه دیگش میرفت از بین مارها میرسید به آون غول سه نفره که اونم کشتم و forbidden grave باز شد
راه کلینیک کجاس؟
پ.ن:گفتم حتما پیداش کنم قبل از ادامه بازی
سپاس
همونجاییکه قفس سگها هست . سمت چپ بالا . یه راه هست بعدش میری تو یه غار , ائنجا یه دریاچه هست . یه سمت دیگش یه خروجی داره . اون رو برو بعد نردبونها رو برو بالا از حیات پشتی کلینیک در میای

• Like

voldmort

AʙʏsSw̶ᴀʟᴋεЯ
کاربر فعال
May 28, 2015
10,014
نام
ali
همونجاییکه قفس سگها هست . سمت چپ بالا . یه راه هست بعدش میری تو یه غار , ائنجا یه دریاچه هست . یه سمت دیگش یه خروجی داره . اون رو برو بعد نردبونها رو برو بالا از حیات پشتی کلینیک در میای
بله بله فراموش کردم این مسیر رو رفتم و کلینیک رسیدم
اتفاقا یه دختر سفید پوش رو هم تو کلینیک کشتم که یه چیزی داد

voldmort

AʙʏsSw̶ᴀʟᴋεЯ
کاربر فعال
May 28, 2015
10,014
نام
ali
1)دوستان گفتین که HP میشه همون خون که وقتی زیادش کنم طول خون هم که زیاد میشه
اون استام رو اگر زیاد کنم روی خط دومیه که توی دویدن و تعداد ضربه پشت سر هم و مداوم تاثیر داره درسته؟
چرا انقدر کم زیاد میشه استام؟(خیلی لول روش زدم اما تعداد ضرباتم بیشتر نشد شاید یه دونه)
و اون اخری که دیسکاوری هست چیه؟چرا علامت تعجب جلوشه و هیچی روش هم تاثیر نداره رو 100 مونده
...........
2)منطقه nightmare frontier باس داره درسته؟
من تمامی مناطقی که سنگی هست رو گشتم فقط میمونه اون ناحیه که وارد فیلم شد و یه نفر از پشت بار اول منو انداخت توی اون مواد سمی که به شکل رودخانه هستن؛اونجا کلا هر جور که ادامه میدم به علت مسمویت شدید کشته میشم(کلا قرص هام تمام شده)
اگر باس اونجاست منو راهنمایی کنید چطور مسموم نشم لااقل برسم با باس
..........
3)راجب اون مراحلی که توی هانتر دریمز باید برم(اون پنج مرحله)
برای مرحله اول چهار ایتم میخواد که من فقط اولی رو دارم
بقیش رو از کجاها باید پیدا کنم؟
..
ممنون

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر