PlayStation Bloodborne

سازنده
From Software
تاریخ انتشار
March 2015
ناشر
Sony Interactive Entertainment
پلتفرم‌ها
  1. PlayStation 4
Bloodborne

بازی جدید FROM SOFTWARE به کارگردانی خود میازاکی معرفی شد .
بازی به صورت انحصاری برای PS4 عرضه خواهد شد .

======================================

بازی توسط
SCE Japan Studio
From Software
توسعه و ساخته میشود.

سال عرضه ی بازی 2015 اعلام شده است .

=========

توجه:
در این تاپیک بحث:

درمورد داستان و مراحل بازی فقط در تگ اسپویلر!
در مورد ریجن ممنوع!
در مورد قیمت بازی ممنوع!
در مورد کدام فروشگاه بازی رو آورده و کدام فروشگاه معتبره ممنوع!

آخرین ویرایش:

MAKEDREAM

کاربر سایت
Dec 21, 2013
367
بعد از مدت ها رفتم سراغ bloodborne رسیدم به این باس micolash .خیلی خیلی رو اعصابه این باس مسخره دقیق یادم نیس وقتی میره تو اینه باید چکار کنم ...
تا میرم نزدکیش فرار میکنه میره تو اینه ....لطفا کامل راهنمایی کنید یادم نیست چطور باید بزنمش

ببین یه راه خیلی ساده داره زدنش که اصلا به مرحله سوم هم نمیرسه یعنی من همیشه اینطوری میزنمش . مرحله اول رو که خب تا یه جا میزنیش و میفته و بعد یه سری چیزا میگه و میره ولی تو مرحله دوم وقتی میبینیش فرار میکنه میپره تو آینه درسته ؟ خب کار ما اینجا شروع میشه شما از همون پله ها بیا پایین و بین راه برو داخل اتاقک ست راست که نرده داره وسطش و یه جاش بازه وقتی اونجا میری از بالا Micolash رو میبینی . بدون اینکه چیز اضافه ای بهش بزنی اسلحتو به Bone Marrow Ash مجهز کن و اون ده تا رو بدون عجله بهش بزن . هر بار که میزنیش میره تو آینه و دوباره برمیگرده همونجا . با اینکار بخش اعظم جونش میره . وقتی هم که آخرای جونشه فقط با تیر معمولی اسلحه بزنش که در نره . چون با چیزای دیگه بزنی در میره و دوباره باید بری دنبالش تا پیداش کنی و در بره و دوباره بیاد اینجا . نکته اینه که اول اینکه اسلحت حتما باید قوی باشه و همچنین Bloodting رو هم تا یه جای قابل قبولی زیاد کرده باشی . مثلا من با Evelyn+10 هر سری سه سوته بدون دردسر میزنمش و نمیزارم کار به مرحله سوم بکشه ولی اگر به مرحله سوم اونجا که تو اتاق حبس میشی رسیدی هم نگران نباش از حالت کوتاه شده شمشیر لودویگ استفاده کن و پشت سر هم بزنش چون بهش حساسه و نه میتونه در بره نه بهت ضربه بزنه ولی مراقب قدرت بالای آرکینش باش چون با یه بار زدن معمولا آدمو میفرسته اون دنیا

• Like
Reactions: Masta_killa

MAKEDREAM

کاربر سایت
Dec 21, 2013
367
@MAKEDREAM
داداش من اصلا رو Bloodting و سلاح گرم کار نکردم :D در واقع مشکلم اینه که چطوری برسم به مرحله سوم

اصلا bloodtinge رو زیاد نکردی ؟ خب مشکلی نیست همونکاری که گفتم رو بکن و اون ده تا Bone marrow ash رو بهش بزن و بعدش تا جایی که میتونی بهش تیر بزن . راه سادش در ادامه اینه که هی از جونت کم کنی و پنج تا تیر بگیری و بهش بزنی تا بمیره ولی اگه میخوای بری مرحله سوم باید هی بزنیش و هی بری دنبالش تا بالاخره بره تو اتاق مرحله سوم ولی وقت گیره . ضمنا در مقابل Poison Knife هم حساسه وکم کم بهش بزنی از جونش کم میکنه . پیشنهاد میکنم برای اینکه در بازی راحت تر پیش بری Bloodting رو هم تا یه جای قابل قبولی زیاد کن اسلحه خیلی جاها بدرد میخوره

voldmort

AʙʏsSw̶ᴀʟᴋεЯ
کاربر فعال
May 28, 2015
10,014
نام
ali
1-در مورد اون دختره باید لباس کلیسا تنت باشه تا باهات صحبت کنه برای اینکار فقط کافیه یکی از بخش های لباست رو با لباس کلیسا عوض کنی و باهاش صحبت کنی اسمشم White Church Set هستش . فقط کافیه مثلا لباس اصلیتو با این مورد عوض کنی یعنی White Church Garb . اگه نداریش تو منطقه Forbidden Woods همونجایی که گرگ ها توی قفس هستند در بالای یه سقف هستش یعنی جلوتر که رفتی یه نردبون هستش میری بالا و اونجا پیداش میکنی ولی یادت باشه اول گرگای توی قفس رو بزنی چون نزنی یک دفعه همه میپرن بیرون میریزن سرت ! .وقتی لباستو عوض کردی و با اون دختره صحبت کردی بهت blood of adela رو میده و اگر به صحبت کردن باهاش ادامه بدی ازت در مورد یه جای امن میپرسه که میتونی بفرستیش کلینیک یا تمب اف اودیون

2- این بازی طوریه که زدن باس ها هیچ ترتیبی نداره و هر طوری که خودت دوست داری میتونی باس ها رو بزنی و پیش بری . در مورد باس vicar amelia در اخر پله های منطقه Grand Cathedral باهاش روبرو میشی . در مقابل آتش بسیار ضعیفه
واقعا گستردس بازی گم شدم انقدر راه باز شد!
اقا معذرت ولی این Forbidden Woods و Grand Cathedral کدوم قسمت بازی میشه اگر از هانتر دریمز بخوام واردشون شم؟(قاطی کردم خدایی انقدر گستردس)
خواب نگذاشته این بازی واسم(یا دارم بازی میکنم وقتی هم میخوابم تو بازی ام:D)
...
اقا اشتباهی کردم اسلحم رو فروختم یه خوبش رو خریدم اما اون فعال نمیشه اصلا!(دلیلش چیه)
پ.ن:خدایی بازی اینجور خوبه که طول میکشه ارزش داره(نه مثل خدای جنگ که فقط نصف روز زمان تمام میشه!)

Hero Man

کاربر سایت
May 29, 2013
744
نام
MamaD!
اقا معذرت ولی این Forbidden Woods و Grand Cathedral کدوم قسمت بازی میشه اگر از هانتر دریمز بخوام واردشون شم؟(قاطی کردم خدایی انقدر گستردس)
...
اقا اشتباهی کردم اسلحم رو فروختم یه خوبش رو خریدم اما اون فعال نمیشه اصلا!(دلیلش چیه)
پ.ن:خدایی بازی اینجور خوبه که طول میکشه ارزش داره(نه مثل خدای جنگ که فقط نصف روز زمان تمام میشه!)
تو این قضیه که جاها رو قاطی میکنی باهات موافقم ! ببین شما بعد زدن باس Father Gascogine میری جلوتر و وارد Cathedral Ward میشی که یه Light Lamp هم هست اونجا ! از اونجا 2 راه میشه یکی میره جلو مستقیم یکی هم میره چپ!
اگه بری چپ 2 تا از این عصا به دستا جلوتن اونا رو میزنی میری از رو یه پلی رد میشی ( یه سمتی هم میره پایین که جای خاصی نیست ) اونور باز 2 راه میشه یکی میره پایین یکی هم میره بالا ( یه غولی هم هی اونجا قدم میزنه) اگه بری بالا به یه دری میرسی که وارد یه میدون میشه برای اینکه این در رو باز کنی باید یه کلیدی رو از اون مسنجر های هانترز دریم بخری!(10000 تا بلاد اکو میخواد) وقتی وارد میدون شدی 2 تا از اون غولا تو این میدونه هی میچرخن و اون جلو هم یه در بستس برای اینکه این درو باز کنی قبل اینکه بیای داخل میدون یه جای سمت چپ یه راهی منتهی میشه به که کوچه تاریک اونجا رو ادامه بدی از پشت این دره که بستس در میای و بازش میکنی بعد اگه بری بالا میرسی به یه کلیسایی به اسم Grand Cathedral
برای Forbidden Woods هم بعد اینکه باس Vicar Amelia رو زدی یه استخون هستی اون رو که Inspect کنی هوا شب میشه کامل ! حالا توی میدونی که بالا گفتم اگه بری سمت چپ به یه بالکنی میرسی که پله میخوره میره پایین و یه دری هست ! اون در هم راه ورود به Forbidden Woods هست و ادامه بازیه !

• Like
Reactions: voldmort

MAKEDREAM

کاربر سایت
Dec 21, 2013
367
...

اول از همه باید وارد grand cathedral بشی که خب دو راه داره. راه اول و ساده اون خریدن کلید اون در بزرگ از هانتر دریم هستش با 10000 بلاد اکو ولی راه دومی هم هستش که بدون خرید این کلید وارد این منطقه بشی که من پیشنهادم راه دومی هستش چون در این راه دوم شما چیزهای خیلی مهمی رو که برای دیدن پایان کامل و مخفی بازی لازمه میگیری. برای اینکار اول از همه برو Cathedral ward و وارد اون در کوچیکی که باز شده بشو و همینطور ادامه بده تا به اون ساختمان بزرگ برسی. اونجا که رسیدی در انتهای سمت راست یا چپ باید بپری پایین.بعد از اینکه پایین پریدی کمی جلوتر یه جا وارد میشی که پایین پایینش به یه منطقه ای ختم میشه که در پایان اون دقیقا از پشت اون در بزرگ سر در میاری و اهرم رو میکشی و منطقه برات کلا بازه ولی یه نکته مهم. در بین راه این گودال بزرگی که می ری پایین یه در مخفی وجود داره که در اون یکی از ایتمهای cord مورد نیاز برای پایان کامل بازی رو پیدا میکنی. برای اینکه وارد این در مخفی بشی اول از همه نگاه کن جونت کامل پر باشه بعدش وقتی وارد شدی دقیقا در سمت چپت یه گوشه یه تیکه چوب جدا عین یک سکوی کوچیک میبینی باید از قسمت سمت چپ این چوب بپری پایین تا روی یک سکو فرود بیای بعدش جونتو پر کن بپر سکوی پایینش که در اونجاست و بعدش وارد این قسمت مخفی میشی که محیطش مثل هانتر دریم هستش و اسمش abandoned old workshop هستش و توش به غیر از اون آیتم مهم cord ایتمهای خوب دیگه ای هم پیدا میکنی مثل old hunter bone که وقتی میزنی سرعت جاخالی دادن یا عقب و جلو رفتنتو خیلی زیاد میکنه یا مثلا آیتم small hair ornament که باید به عروسک داخل هانتر دریم بدیش تا بهت یه آیتمی رو بده یا مثلا ست لباس عروسک

در مورد مورد دوم که میگی اسلحه فعال نمیشه علتش اینه که سطح مورد نیاز یکی از بخشهاشو نداری. برای اینکار برو تو قسمت توضیحات اسلحه که بهت میگه برای استفاده کردن اون اسلحه قابلیت‌هات باید در چه لولی باشه و اون بخشی که کمه رو با ارتقا به اون عدد برسون

در کل این بازی پر از نکات مخفی و ریزه سعی میکنم طبق سوالات شما نکات مهمتر رو بگم. شما این مراحل رو انجام بده سوالی بود در خدمتم

F.3.R.Y.X

کاربر سایت
Jan 8, 2013
433
مرسی از راهنماییتون هم شما هم کاربر MAKEDREAM~o)
من باس DARK BEAST PAAL رو کشتم
و به قولی کلی توین بلود شارد هم به دست اوردم و اسلحه تا جایی که راه داشت قوی کردم(از حالا باید یه مدل دیگه پیدا کنم که احتمالا در ادامه بهشون میرسم)
حالا سوالم اینه توی زیرزمین اون قسمت یه دختره بود که ترسیده بود.
من همه دشمنان از همون باس اصلی و ... رو کشتم و پاکسازی کردم اما بازم وقتی بر میگردم پیشش این می ترسه!
باید چکارش کنم؟(فکر کنم کمک بهش یه تروفی داشته باشه خخ)
...
سوال بعد:
من فکر کنم از باس سوم پریدم رو باس پنجم رو کشتم(یعنی اون باس که مسموم میکرد و باس برقی رو کشتم)
باس چهارم فکر کنم VICAR AMELIA باشه که ندیدمش!
البته حالا کل منطقه رو باید بگردم هنوز ولی سوال اصلی من همون دختره هست
ممنون

Dark beast یکی از باس های آزاد هست ، جزء باس های اصلی نیست ، میتونی بزنیش میتونی نزنیست ، اما vicar amelia باس اصلی هست ، این دو تا هم تقریبا عین هم هستن فقط vicar amelia بجای رعد و برق جونش رو پر میکنه . . .

اون دختره رو گفته بودم 2-3 صفحه قبل باید یکی از لباس های Healing Church رو بپوشی تا نترسه و حرف بزنه بعد باید بفرستیش به cathedral ward ، وگرنه بعدا جنازش رو توی خیابون پیدا میکنی . . .
لباس هایی که برای این دختره جواب میده ؛
White church set
Black Church Set
Gascoigne's Set
Choir Set
the Executioner Garb

• Like
Reactions: voldmort

F.3.R.Y.X

کاربر سایت
Jan 8, 2013
433
بعد از مدت ها رفتم سراغ bloodborne رسیدم به این باس micolash .خیلی خیلی رو اعصابه این باس مسخره دقیق یادم نیس وقتی میره تو اینه باید چکار کنم ...
تا میرم نزدکیش فرار میکنه میره تو اینه ....لطفا کامل راهنمایی کنید یادم نیست چطور باید بزنمش
اون اسکلت ها رو ول کن هی دنبال کشتنشون نباش تا پیداش کردی فورا برو دنبالش که گمش نکنی ، نصف مبارزه توی یه اتاق هست و اول دوتا اسکلتش رو بکش بعد خودش رو وقتی جونش نصف شد غیب میشه و الان باید از پله ها بری بالا تا میتونی برو بالا تا دوباره پیداش کنی ، اینبار میره و چند بار از دست فرار میکنه تا آخر گیر بیوفته وقتی هم پیداش کردی بهش مهلت نده ، طرف جونش همه و میشه با کومبو لهش کرد ، اگر Blades of mercy رو داشته باشی که هیچ کاری نمیتونه بکنه 9 ثانیه طول میکشه که بمیره ، اگر هم نداری یکی از سلاح هات که Stamina ی کمی میخواد و سرعت بالایی داره رو بردار و باباش رو بیار جلوی چشمش ! یادت باشه که این باس رو اگر کنا یه دیوار گیر بندازی و حتی با ضعیفترین سلاحت بهش ضربه بزنی دیگه هیچ کاری نمیتونه بکنه ، فقط یادت باشه که Staminaت تموم نشه ، تا نزدیک آخرای Staminaت رسیدی برو عقب دو ثانیه صبر کن بزار با Augur of Ebrietas اتکش رو بزنه و دوباره بپر جلو و بیچارش کن !!!!! اما اگه زیادی هیجان زده بشی با جادو میکشتت !!!
بازم میگم اسکلت ها رو ول که هیچ کاریت نمیکنن اگر در حال حرکت باشی . . .

میتونی یه ویدئوی یوتوب هم ببینی برای جهت یابی (جهت یابیش رو دیگه نمیشه توضیح داد باید ببینی)

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: voldmort and rezab

slipkboy

Apollo 13
Loyal Member
Mar 3, 2009
3,916
نام
محمد. تـ
بهترین سلاح بازی کدوم سلاحه؟ هم سنگنین مث تبر و سریع مث اره و ب قدرت شمشیر لودویگ

Sent from my H30-U10 using Tapatalk

تو بازی سریعترین حالت مبارزه ای که من داشتم اینه که کلن بیخیال سلاح گرم شدم و با Beast Claw به صورت ترکیبی با Old Hunter Bone رفتم بازی کردم.
قطعاً سریعتر از این نمیشه بازی کرد:D

• Like

rezab

کاربر سایت
Mar 7, 2011
650
نام
Reza
آقا من یه جا رسیدم که یه نفر از بالای برج ساعت دار مسلسل وار بهم شلیک میکنه وقتی فقط پشت دیوارها و مجسمه ها میرم تیرش نمیخوره پایین هم چند تا هانتر منتظرم هستم که اونجا میرم منو میکشن راه چاره اینجا چیه دوستان؟؟

RezaRazeR

کاربر سایت
Feb 4, 2008
2,432
نام
Reza
آقا من یه جا رسیدم که یه نفر از بالای برج ساعت دار مسلسل وار بهم شلیک میکنه وقتی فقط پشت دیوارها و مجسمه ها میرم تیرش نمیخوره پایین هم چند تا هانتر منتظرم هستم که اونجا میرم منو میکشن راه چاره اینجا چیه دوستان؟؟
اگر اشتباه نکنم اونجا بجای اینکه بپری پایین،از لبه پرتگاه اگر نگاه کنی یک بالکن مانند هست،میپری رو بالکن(با سرعت باید بری که تیر نخوری)بعد میری داخل یک اتاق،چند تا دشمن هست پاکسازی میکنی،دیگه بقیش مشخصه،جوری میشه که از گوشه ی چپ اون حیاط وارد میشی و دور از هانتر ها، و از تیررس اش دور میشی و باید دشمن و هانتر ها رو یکی پس از دیگری خلاص کنی،بعد میری سر وقتش،سعی کن پرتش کنی پایین :D

• Like

mahdi-kool

کاربر سایت
Jun 2, 2013
301
نام
AMIR MAHDI
آخرش سرانجام یارنام با هزاران شکارچی در شهر چی میشه؟ اصلا نجات پیدا نمیکنه و هانتر ها یا beast میشن یا میرن PvP هم دیگه رو نفله میکنن؟

MAKEDREAM

کاربر سایت
Dec 21, 2013
367
جدا امیدوارم یه زمانی bloodborne 2 ساخته بشه.
آخرش سرانجام یارنام با هزاران شکارچی در شهر چی میشه؟ اصلا نجات پیدا نمیکنه و هانتر ها یا beast میشن یا میرن PvP هم دیگه رو نفله میکنن؟

داستان بازی کلا خیلی طولانی و پیچیدست. نمیشه تو چند تا سطر توضیح داد. تو همین تاپیک بعضی دوستان داستان کامل بازی رو گذاشتن با اینحال شما به فارسی سرچ کن داستان کامل بازی bloodborne احتمالا نتایج خوبی بدست میاری

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر