PlayStation Bloodborne

سازنده
From Software
تاریخ انتشار
March 2015
ناشر
Sony Interactive Entertainment
پلتفرم‌ها
  1. PlayStation 4
Bloodborne

بازی جدید FROM SOFTWARE به کارگردانی خود میازاکی معرفی شد .
بازی به صورت انحصاری برای PS4 عرضه خواهد شد .

======================================

بازی توسط
SCE Japan Studio
From Software
توسعه و ساخته میشود.

سال عرضه ی بازی 2015 اعلام شده است .

=========

توجه:
در این تاپیک بحث:

درمورد داستان و مراحل بازی فقط در تگ اسپویلر!
در مورد ریجن ممنوع!
در مورد قیمت بازی ممنوع!
در مورد کدام فروشگاه بازی رو آورده و کدام فروشگاه معتبره ممنوع!

آخرین ویرایش:

hiradz

کاربر سایت
May 28, 2015
69
نام
هیراد
آقا من یه اشتباه بزرگ کردم . نمیدونم الان چی کنم
شمشیر و تفنگمو فروختم جدید تر خریدم
ولی به لول ام نمیخوره
ینی از اول باید بازی کنم ؟!

Scαrface

Aspect of Life
کاربر سایت
Jan 17, 2010
3,222
نام
محمد
اوووف DLC بازی خیلی خوفه . اسلحه ها به کنار ظاهرا قابلیت Beast شدن هم به بازی اضافه شده تو تریلر که طرف کامل حیوون شد پرید رو NPC .
و نکته خیلی مهم اینکه بالاخره میشه به اون برج ساعت تو بازی رفت ظاهرا چون تو کاور و تریلر DLC پشتش رو نشون میده یه هانتر مخوف هم اونجا نشسته . آخ جون :D

hercule-poirot

RPG Guru
کاربر فعال
Aug 1, 2007
1,203
قیمتش تو اروپا 15 یورو , آمریکا 20 دلار تعیین شده. اسلحه های جدید به نظر خیلی خوب میومدند. احتمالا با هانتر های زیادی قراره مبارزه کنیم. 2ماه دیگه دوباره به یارنام برمی گردیم. :bighug:

hunter76

کاربر سایت
Jun 1, 2014
334
نام
Ahmadreza
عجب چیزی بشه این dlc .. کلی سلاح جدید و دشمنای جدید .. آخ جون :D یه سپر درست حسابیم گذاشتن تو بازی ..
کی میتونه تا آذر صبر کنه ؟ :|

عجب عظمتی داره این هانتره !!

Experience the nightmare of the hunters who once guarded Byrgenwerth’s deepest, darkest secrets and uncover the mystery behind Yharnam’s sinister past and in The Old Hunters expansion DLC for Bloodborne™. Journey to a world where hunters from the past are trapped forever, find multiple new outfits and weapons to add to your hunter arsenal, and explore brand new stages full of dangers, rewards, and deadly beasts to hunt.

xh9che43amrs.jpg

آخرین ویرایش:

Maxxxx

کاربر سایت
Apr 18, 2015
378
نام
سعید
آقا من یه اشتباه بزرگ کردم . نمیدونم الان چی کنم
شمشیر و تفنگمو فروختم جدید تر خریدم
ولی به لول ام نمیخوره
ینی از اول باید بازی کنم ؟!
یعنی الان هیچی نداری ؟! دست خالی ؟! :d
اگر میتونی باید بری فارم کنی تا بتونی خودتو اپگرید کنی

Daemonis

Run Baby Run
کاربر سایت
Jan 3, 2009
7,028
نام
محمد امین
یا خدا . تریلر اکسپنشن رو الان دیدم. محشر بود. اصلا فکر کردن به old hunter ها هم خر کیف میکنه آدمو. عجب سلاحایی اضافه شدن مخصوصا اونی که چرخ دنده بود میچرخید خیلی خوف بود . 24 نوامبر :((

Sina R

کاربر سایت
Nov 3, 2011
1,980
نام
Sina
تریلر یک سری نکته جالب داشت . اول اینکه در تایم 1:30 اگر دقت کنید متوجه Mergo's Wet Nurse میشید که به نظر میرسه در DLC هم حضور داره ! چند ثانیه بعدش هم یک باس فایت بود که استایل مبارزش دقیقا شبیه Vicar Ameliaس و با یک دست حمله می کرد . محیط مبارزه هم تقریبا همون بود .

فکر می کنم هنوز مشخص نیست که تمام
Yharnam در بازی وجود داره یا بخش هایی از اون آزاده . حداقل توی این نمایش Central Yharnam و Tomb of Oedon ( همون جایی که با Father Gascoigne جنگیدیم ) و Cathedral Ward ( اون بخش های شرقیش که کوچه های تنگی داشت ) و Yahar'gul, Unseen Village ( اون قسمتی که 3 تا هانتر بودن ) داخل بازی مشخص بودن . یک منطقه برفی هم به نظر می رسه به بازی اضافه شده که شبیه قلعه Cainhurst نیست !

اضافه شدن کمان هم باید دید چطور در اومده . چون شکل کلی گیم پلی بازی طوریه که مبارزات از نزدیک انجام میشه و مثل Dark Souls نمیشه برخی از مبارزات مثلا توسط جادو صرفا از دور هدایت کرد . باید دید بکارگیری کمان چطور انجام شده . با این اوصاف احتمالا اسلحه ثانویه هم هست که میشه مثلا به جای اسلحه های گرم ازش استفاده کرد و اسلحه اصلی نیست

نکته آخرم که دوستمون هم اشاره کرد اینه که احتمالا گیم پلی داخل برج ساعت جریان داره و احتمالا یک هانتر خفن هم ملافات می کنیم :D

دوستان لینک تریلر رو بزار لطفا

بفرمایین :

480P / 720P / 1080P

آخرین ویرایش:

BARDI YA

Herrscher of Flamescion
Gold User
Jul 23, 2011
3,828
نام
بردیا دلوشی
درود !

خفن بود و ترکیده شدیم...

بنظر من یجا میری تو بازی و زمان میره عقب و یارنهام قدیم رو میگردی...
خخخخخ....
:d

meysam1980

کاربر سایت
Jun 4, 2011
204
آقا من دیسک بازی رو تعویض کردم:-/ :(برای dlc به دیسکت نیاز هست یا جدا نصب میشه؟؟؟ البته تقریبا جواب رو میدونم ولی برای تسلی قلبم پرسیدم.....:(:(

shayan7

کاربر سایت
Aug 14, 2010
1,025
دوستان یه راهنمایی می خواستم:
من با توجه به تریلر هایی که از بازی دیدم از سبک و سیاق گیم پلی و اتمسفر اینجور بازی ها خوشم میاد و از اینکه یه بازی به معنا واقعی آدم رو به چالش بکشه استقبال می کنم،اعصاب و پشت کار این قضیه رو هم تا یه حدی دارم:d حالا می خواستم بدونم بلادبورن الکی سخته؟!یعنی در یه حد ماورایی سخته یا نه ته تهش میشه بالاخره با به دست گرفتن رگ خواب دشمن ردش کرد؟؟ :d

hadi93

کاربر سایت
Mar 23, 2015
235
آقا من دیسک بازی رو تعویض کردم:-/ :(برای dlc به دیسکت نیاز هست یا جدا نصب میشه؟؟؟ البته تقریبا جواب رو میدونم ولی برای تسلی قلبم پرسیدم.....:(:(

دیتا بازی نصب باشه میتونی dlc رو اینستال کنی تا وقتی که دیسک رو بگیری تا بتونی بازی کنی

hiradz

کاربر سایت
May 28, 2015
69
نام
هیراد
سخته
ولی قلق بازی دستت میاد خیلی بهت حال میده
بذار اینجوری بگم بهت . بازی انقد خوب هست که تو وقتی میمیری دوست داری 20 بار دیگه همون مرحلرو بازی کنی و خسته نمیشی
بعد یچیز جالب اینه که اگه به ایننترنت وصل باشی
میتونی با تکون دادن یه زنگوله از بازیکنای آنلاین کمک بخوای و مرحله های سخت رو با یکی بری

- - -ویرایش - - -

آقا یه سوال دارم
منم تغریبا یه 2 هفتس گرفتم بازیو
زیجن 2
اکانتم ریجن1 این dlc بیاد نمیتونم اجرا کنم ؟
و این که بهتره که اینو پس بد م صبر کنم اون پک بیاد یا فرقی نمیکنه ؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر