PlayStation Bloodborne

سازنده
From Software
تاریخ انتشار
March 2015
ناشر
Sony Interactive Entertainment
پلتفرم‌ها
  1. PlayStation 4
Bloodborne

بازی جدید FROM SOFTWARE به کارگردانی خود میازاکی معرفی شد .
بازی به صورت انحصاری برای PS4 عرضه خواهد شد .

======================================

بازی توسط
SCE Japan Studio
From Software
توسعه و ساخته میشود.

سال عرضه ی بازی 2015 اعلام شده است .

=========

توجه:
در این تاپیک بحث:

درمورد داستان و مراحل بازی فقط در تگ اسپویلر!
در مورد ریجن ممنوع!
در مورد قیمت بازی ممنوع!
در مورد کدام فروشگاه بازی رو آورده و کدام فروشگاه معتبره ممنوع!

آخرین ویرایش:

miliii

کاربر سایت
سلام برو تو تنظیمات شبکه local رو بزار رو worldwide تا زود تر بیاره.

- - -ویرایش - - -

دوستان من چراغایی که روشن میکنم نمیاره تو لیست هانتر دریم
مثلا اون جنگله که باس اخرش سه نفرن چراغ اول و اخرش رو روشن کردم ولی وقتی میام تو هانتر دریم می خوام برگردم باید از grand cathedral برم اونجا مشکل حل میشه ایا یا باید از اول بازی کنم؟
ممنون

نه داداش چرا از اول بازي كني،،،الان اينايي كه گفتي بايد رو سنگ قبر دوم باشه،،نه اون سنگ قبري كه grand cathedral توشه

meysam1980

کاربر سایت
خوب به نظر شما من چکار کنم که لامپ ها اضاف نمیشه الان که لولم 90 هست باید دوباره از اول بازی کنم؟

مگه میشه ؟؟؟؟؟؟؟ توی قبر دوم سمت راست باید فوربیدن وود باشه اون یکی هم قبرهای بالایی هستش....

Saee xbox 360

کاربر سایت
دوستان لطفا سريع جواب بديد من سه تا بند ناف پيدا كردم براي اون پايان سوم و بهترين پايان بايد قبل از رفتن پيش گرمن رو اون بند ناف ها بزنم و use رو انتخاب كنم يا همينجوري برم پيشش من الان مشكلم اينه كه بايد Use رو بزنم رو بند ناف ها يا نه

farzin007

کاربر سایت
دوستان لطفا سريع جواب بديد من سه تا بند ناف پيدا كردم براي اون پايان سوم و بهترين پايان بايد قبل از رفتن پيش گرمن رو اون بند ناف ها بزنم و use رو انتخاب كنم يا همينجوري برم پيشش من الان مشكلم اينه كه بايد Use رو بزنم رو بند ناف ها يا نه
کاری نمیشه کرد اون بندناف بداززدن گرمن کشتنش منظورم اون هیولا میادبوت میکنه بدش یهومیکشه عقب میشه باس هرچندخدم فقط دموش دیدم سعادت دیدنش داشتم بندنافام کامل نبود

Sent from my SM-G925F using Tapatalk

Kiami

کاربر سایت

باید قبل از رفتن پیش باس 3 تا بند ناف ها رو use کنی .

EZIO-sh

کاربر سایت
دوستان کلی سوالاتم رو میپرسم.لطفا جواب بدید .ممنون میشم.
1-سیو بازی پیش دریم هانتر چیه اوناست؟الان من اول بازی هستم یعنی دومین دریم .بعد میرم جلو کلی ادم میکشم و...ولی دریم نیست میبازم کلی میاد عقب.باید این دریم ها رو بسازم ؟فاصله بین دو دریم ثابته یا ممکنه بعضی هاش یک ساعت و...باشه؟کلا سیستم سیوشو بگید.
2-تو طول مسیر بجز ادم ها یه سری موجود هست مثلا غول گنده یا ....اونا رو میشه بدون کشتن رد کرد؟من فرار میکردم یعنی ولشون میکردم؟اصولش اینه یا باید درگیر بشم؟
3-لودینگ بازی کلا واسه همه اینجوریه ؟چون واسه من حس میکنم طولانیه.
4-نحوه مبارزه دقیق چجوره؟همون با شمشیر بزنم بعد یه جاخلی دوباره بزنم؟اخه مثلا حساب کتاب نداره میبینی جونت کامله با یه ضربه میری اون دنیا
5-بازی چند ساعته؟

pesarbache

کاربر سایت
دوستان کلی سوالاتم رو میپرسم.لطفا جواب بدید .ممنون میشم.
1-سیو بازی پیش دریم هانتر چیه اوناست؟الان من اول بازی هستم یعنی دومین دریم .بعد میرم جلو کلی ادم میکشم و...ولی دریم نیست میبازم کلی میاد عقب.باید این دریم ها رو بسازم ؟فاصله بین دو دریم ثابته یا ممکنه بعضی هاش یک ساعت و...باشه؟کلا سیستم سیوشو بگید.
2-تو طول مسیر بجز ادم ها یه سری موجود هست مثلا غول گنده یا ....اونا رو میشه بدون کشتن رد کرد؟من فرار میکردم یعنی ولشون میکردم؟اصولش اینه یا باید درگیر بشم؟
3-لودینگ بازی کلا واسه همه اینجوریه ؟چون واسه من حس میکنم طولانیه.
4-نحوه مبارزه دقیق چجوره؟همون با شمشیر بزنم بعد یه جاخلی دوباره بزنم؟اخه مثلا حساب کتاب نداره میبینی جونت کامله با یه ضربه میری اون دنیا
5-بازی چند ساعته؟
سلام
در مورد سوال اولت.بازی کلن کلمه ای به عنوان سیو نداره.بعضی جاها یه چراغ هستش که باید روشنش کنی و اون مثل چک پوینت میمونه.هرجا که بمیری از نزدیکنرین چراغ میاره.معمولا فاصله چراغا زیاده ولی خب بعضی جاها هم خیلی دور نیست.قشنگی بازی به همین دور بودن چراغاس.
سوال دومت.میتونی هیشکیو نکشی و همینجوری بری جلو ولی خب بدون کشتن طبیعتا لول آپ نمیتونی بکنی و بازی برات خیلی سخت میشه و نمیتونی بازی کنی.ولی لذتی که تو کشتنشون هست رو هیچ طوری نمیشه گفت.
لودینگش بدون آپدیت طولانیه ولی با آپدیت خیلی بهتر میشه.
هر کدوم از دشمنا استراتژی مختلفی برای کشتن دارن و باید نسبت به حرکتاشون عمل کنی ولی در کل مبارزات بازی همونجوریه که گفتی.جاخالی دادن مهمترین چیزه. و به موقع ضربه زدن.هیچوقت برای ضربه زدن عجله نداشته باش.
سوال آخریتو نمیدونم چونکه هنوز تمومش نکردم

pooyayakuza

کاربر سایت
سلام دوستان!!من الان رفتم cainhurst چندسري فارم كردمو همه جارو گشتم!خلاصه تهش رسيدم به logarius ولي يه جا خوندم اختياريه!يعني الان بيخيال logarius شم مشكلي پيش نمياد؟؟لولم 60 ولي حوصله زدن اختياري ندارم!!باس هاي اختياري رو ميشه بگيد كه نرم سراغشون؟الان بايد كجا برم؟upper cathedral ward و unseen village نرفتم!

slipkboy

Apollo 13
Loyal Member
سلام دوستان!!من الان رفتم cainhurst چندسري فارم كردمو همه جارو گشتم!خلاصه تهش رسيدم به logarius ولي يه جا خوندم اختياريه!يعني الان بيخيال logarius شم مشكلي پيش نمياد؟؟لولم 60 ولي حوصله زدن اختياري ندارم!!باس هاي اختياري رو ميشه بگيد كه نرم سراغشون؟الان بايد كجا برم؟upper cathedral ward و unseen village نرفتم!

بعد از کشتن لوگرایوس
شما تاج ایشون رو بر سر میزارید به عنوان یک لباس + شمشیر چیکاگه و میتونید با ملکه ملاقات کنید که پشت همون در هستن. بهایشون سوگند وفاداری میخورید و یه بج برای خرید سلاح میگیرید + محر (یا هرچیزی که اسمش بود) با نام وفاداری (یا هرچیزی که اسمش بود) که میتونید ازش استفاده کنید. یه نامه هم همونجا روی میز هست نرسیده به ملکه که اون رو برمیدارید میدید به آلفرد توی کتردال وارد و ازش بج خرید سری اسلحههای ایشون در ورکشاپ رو میگیرید.

Ehsanna

کاربر سایت
بعد از کشتن لوگرایوس
شما تاج ایشون رو بر سر میزارید به عنوان یک لباس + شمشیر چیکاگه و میتونید با ملکه ملاقات کنید که پشت همون در هستن. بهایشون سوگند وفاداری میخورید و یه بج برای خرید سلاح میگیرید + محر (یا هرچیزی که اسمش بود) با نام وفاداری (یا هرچیزی که اسمش بود) که میتونید ازش استفاده کنید. یه نامه هم همونجا روی میز هست نرسیده به ملکه که اون رو برمیدارید میدید به آلفرد توی کتردال وارد و ازش بج خرید سری اسلحههای ایشون در ورکشاپ رو میگیرید.
منکه این آلفرد رو توی ملاقات اول کشتم!!!! نمیدونستم به دردم میخوره!!!حیف شد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر