PlayStation Bloodborne

سازنده
From Software
تاریخ انتشار
March 2015
ناشر
Sony Interactive Entertainment
پلتفرم‌ها
  1. PlayStation 4
Bloodborne

بازی جدید FROM SOFTWARE به کارگردانی خود میازاکی معرفی شد .
بازی به صورت انحصاری برای PS4 عرضه خواهد شد .

======================================

بازی توسط
SCE Japan Studio
From Software
توسعه و ساخته میشود.

سال عرضه ی بازی 2015 اعلام شده است .

=========

توجه:
در این تاپیک بحث:

درمورد داستان و مراحل بازی فقط در تگ اسپویلر!
در مورد ریجن ممنوع!
در مورد قیمت بازی ممنوع!
در مورد کدام فروشگاه بازی رو آورده و کدام فروشگاه معتبره ممنوع!

آخرین ویرایش:

bluestar

کاربر سایت
Oct 7, 2005
1,024
دوستان یه راهنمایی ، راه حل ، خلاصه یه چیزی به من بگید که بتونم این VICAR AMELIA رو بکشم . لولم 35 هستش .
BLOODBORNE BOSS FIGHT | HOW TO KILL EASY رو هم خوندم ولی فایده ای نداشت . اصلا رحم نمیکنه . دلم نمیاد بازی رو بذارم کنار

ahmadmdp

کاربر سایت
May 22, 2015
360
نام
ahmad
منکه این آلفرد رو توی ملاقات اول کشتم!!!! نمیدونستم به دردم میخوره!!!حیف شد.

منم خیلی هارو کشتم که نباید می کشتم.
مثل اون یارو بالا پشت بوم که خوانوادش مردن بعد که می کشیش تبدیل به یک حیوون شبیه گرگ میشه
اون هانتر که خاکستریه که بهت ایتم میده
اون پیر مرده بالا پشت بوم بعد از کشتن اون هانتر که رعد و برق میزنه (از پله ها میری بالا)
اون پیر زنه تو ward
و ...
تازه یه ملکه هم تو ward اومده اونم بکشم یا اینو دیگه زنده بزارم؟
همون اول نزدیک بود اون عروسکه رو بزنم بکشم

یه عنکبون بزرگ هم رو ward نشسته اونو چکار کنم؟

آخرین ویرایش:

slipkboy

Apollo 13
Loyal Member
Mar 3, 2009
3,916
نام
محمد. تـ
منکه این آلفرد رو توی ملاقات اول کشتم!!!! نمیدونستم به دردم میخوره!!!حیف شد.

صرفاً یه سری نکات داستانی رو بیان میکنه و با گوش دادن به حرف هاش نکاتی از هیلینگ چرچ میفهمی و میری ببینی هیلینگ چرچ کجاست.

دوستان یه راهنمایی ، راه حل ، خلاصه یه چیزی به من بگید که بتونم این VICAR AMELIA رو بکشم . لولم 35 هستش .
BLOODBORNE BOSS FIGHT | HOW TO KILL EASY رو هم خوندم ولی فایده ای نداشت . اصلا رحم نمیکنه . دلم نمیاد بازی رو بذارم کنار

ازش جاخلی بده وقتی میاد دستش رو بهت بزنه. شکل حملاتش اشتباه نکنم این بود:
دست راست=> دست چپ=> دست راست و مکث، توی مکث بهش روغن بنداز بعد کوکتل بزن. نسبت به آتیش حساسه.
وقتی هم داره خودش رو هیل میکنه، بیوفت رو هیکلش تا میخوره بزنش.
اگر سلاحت شات گانه، وقتی میاد حمله اول رو بزنه، توی لحظه ای که قصد فرودآوردن دستش رو داره از نزدیک بهش شلیک کنی، یهو فِتِس میشه :D بعد برو جلو R1 بزن دستش رو میکنه تو شکمش میکشه بیرون یه دمج خیلی عالی میزنه.

اما آتیش نقطه ی اصلیته (با توجه به این که اون شکل شلیک خیلی باید باهاش کار کنی که یاد بگیری)

منم خیلی هارو کشتم که نباید می کشتم.
مثل اون یارو بالا پشت بوم که خوانوادش مردن بعد که می کشیش تبدیل به یک حیوون شبیه گرگ میشه
اون هانتر که خاکستریه که بهت ایتم میده
اون پیر مرده بالا پشت بوم بعد از کشتن اون هانتر که رعد و برق میزنه (از پله ها میری بالا)
اون پیر زنه تو ward
و ...
تازه یه ملکه هم تو ward اومده اونم بکشم یا اینو دیگه زنده بزارم؟
همون اول نزدیک بود اون عروسکه رو بزنم بکشم

یه عنکبون بزرگ هم رو ward نشسته اونو چکار کنم؟

اون آمیگدالاست. بعداً به عنوان قول فرعی یه جا میکشیش.
کشتنافراد هم توی خط اصلی داستان تفاوتی نداره. دنیای بازی خیلی خشنه.

حتی توی چین راست هم
بعد از کشتن لوگاریوس و ملاقات با ملکه میتونی ملکه رو بکشی و بعد از کشتن ابیراتس مادراف کوسموس اونجا با یه آیتم دیگه ریوایوش کنی. یا ولش کنی بره پی کارش

sadegh93

کاربر سایت
Dec 19, 2011
3,342
دوستان سلام
دوتا سوال داشم
اول اینکه من میرم بالای Healing Church یک در هست که میگه locked این در کلیدش کجاست ؟ یا چطوری بدست میاد ؟
ددوم اگر میشه شخصی بگه دقیقا چطور میشه با یک دوست در psn بازی کرد ؟

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
دوستان سلام
دوتا سوال داشم
اول اینکه من میرم بالای Healing Church یک در هست که میگه locked این در کلیدش کجاست ؟ یا چطوری بدست میاد ؟
ددوم اگر میشه شخصی بگه دقیقا چطور میشه با یک دوست در psn بازی کرد ؟
اون کلید بعدها به دست میاری لول :/ یه قسمت از بازی هست که میشه اون کلید رو پیدا کرد. نمیخوام برات اسپویل کنم کجا اما زیاد نگرانش نباش !
تویه Unseen village هست. قبل از پایین رفتن به سمته لامپی که زیره amygdala ]ست یکی از نرده ها سمته راست شیکسته که میری پایین و کلید رو پیدا میکنی
باید رمزه یکی بزارین تا جایی که خاطرم هست !

pesarbache

کاربر سایت
Oct 31, 2011
701
نام
محسن
سلام.اول از همه fire paper بنداز رو شمشیرت.اصلا ازش دور نشو و همیشه سعی کن پشتش باشی.تا ازت دور شد سریع برو نزدیکش.اصلا باس سختی نبود.من با saw رو حالت بسته زدمش و فقط یه بار مردم.تو یوتیوب هم میتونی فیلمشو ببینی ویاد بگیری.

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
دوستان تو بازيه همه دكمه تاييد دايره است؟ درست نميشه؟ واقعا رو اصابه

Sent from my iPhone using Tapatalk
نه
برایه ریجن 3 معمولا اینطوری هست !
باز بستگی به بازی داره اما معمولا برای غرب O نیست.

UnlovelyWriter

کاربر سایت
Sep 14, 2014
441
نام
رضا
ريجن ال است

برخلاف اون تصوري كه تمام گيمرا دارن، رجين آل به معناي رجين ١ نيست. فقط به معناي رجينيه كه توي تمام مناطق پخش ميشه نه مثلا فقط آمريكا. عليرغم رجين آل بودن، شما قاب ديسك بازيتو كه باز كني ميبيني توي برگه و در صورت دو طرفه بودن كاور، پر از نوشته هاي ژاپنيه. بازي شما در واقع رجين ٣ هست. با تعويض جاي دكمه ها واسه خودت دردسر درست نكن. هم توي منو ها گيج ميشي هم هردفعه كه ميخواي يه بازي ديگه بازي كني مجبوري Swap رو غيرفعال كني. بدتر از همه اين كه توي بازي اعصابت خرد ميشه وقتي Hint بازي ميرنه مثلا براي Interact دايره رو بزنو شما بايد ضربدرو بزني. بهترين كار اينه كه ديسكو از سرت باز كني و يه ديسك ديگه بگيري. يا رجين ٢ بگير يا اگه باز ميخواي آل بگيري حواست باشه كه حتما بك گراند كاركتر روي كاور، سفيد باشه نه سياه. فقط توي رجين ژاپنه كه بك گراند مشكي (شب) ه.

Warian

کاربر سایت
May 4, 2014
45
برخلاف اون تصوري كه تمام گيمرا دارن، رجين آل به معناي رجين ١ نيست. فقط به معناي رجينيه كه توي تمام مناطق پخش ميشه نه مثلا فقط آمريكا. عليرغم رجين آل بودن، شما قاب ديسك بازيتو كه باز كني ميبيني توي برگه و در صورت دو طرفه بودن كاور، پر از نوشته هاي ژاپنيه. بازي شما در واقع رجين ٣ هست. با تعويض جاي دكمه ها واسه خودت دردسر درست نكن. هم توي منو ها گيج ميشي هم هردفعه كه ميخواي يه بازي ديگه بازي كني مجبوري Swap رو غيرفعال كني. بدتر از همه اين كه توي بازي اعصابت خرد ميشه وقتي Hint بازي ميرنه مثلا براي Interact دايره رو بزنو شما بايد ضربدرو بزني. بهترين كار اينه كه ديسكو از سرت باز كني و يه ديسك ديگه بگيري. يا رجين ٢ بگير يا اگه باز ميخواي آل بگيري حواست باشه كه حتما بك گراند كاركتر روي كاور، سفيد باشه نه سياه. فقط توي رجين ژاپنه كه بك گراند مشكي (شب) ه.

درسته بك گراندش سياهه
از بازيش خوشم نيامد ولي خوب خريدم ١١٠ خريدم رد ميكنم بره
ممنون از جواب شما

ahmadmdp

کاربر سایت
May 22, 2015
360
نام
ahmad
اقا نمیشه این هانتره که میاد تو grand cathedral رو یه ایتمی چیزی بهش بدی بی خیال شه بره؟

یا اون سه تا هانتره توی yahar'gul chapel که سه تایی میریزن سرت راهی برای کشتنشون نیست؟

لولم 108

meysam1980

کاربر سایت
Jun 4, 2011
204
اون دوستانی که از سختی بازی شاکی شدن و نمیتونن باسهای آخر رو رد کنن یه راه میان بر هست البته اگر یه بار استفاده کنید دیگه معتاد میشید و اون هم باید آنلاین باشی استفاده از زنگ
beconing bell

slipkboy

Apollo 13
Loyal Member
Mar 3, 2009
3,916
نام
محمد. تـ
اقا نمیشه این هانتره که میاد تو grand cathedral رو یه ایتمی چیزی بهش بدی بی خیال شه بره؟

یا اون سه تا هانتره توی yahar'gul chapel که سه تایی میریزن سرت راهی برای کشتنشون نیست؟

لولم 108

نه حتمن باید بکشی. هانتر ها نسبت به SAW به نظر من ضعیف ترن.
همچنین آتیش هم خیلی خوب روشون جواب میده. اگه فِلم اسپریر داری، ازش جاخالی که میدی آتیشش بزن. اگه کانن داری هم بد نیست با اون بزنی.

اون سه تایی ها رو اگه سختته رو سه تاش تمرکز کنی، دونه دونه بکش. هر کدوم بمیره دیگه اسپاون نمیشه. یکیشون رو متمرکز باش و بکش. بعد حتی اگه بمیری هم دیگه باید دو نفر رو بکشی. بعد برو سراغ دوتا دیگه.
راه دیگه هم ضربه و فراره. توی راه پله ی پشت سرت سه تاشون رو بکش. اونجا فضا کمی سه تاشون کنار هم قرار میگیرن. با Axe ضربه بزنی به هر سه نفرشون دمج میخوره. من تو راه پله ها کشتمشون.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر