PlayStation Bloodborne

سازنده
From Software
تاریخ انتشار
March 2015
ناشر
Sony Interactive Entertainment
پلتفرم‌ها
  1. PlayStation 4
Bloodborne

بازی جدید FROM SOFTWARE به کارگردانی خود میازاکی معرفی شد .
بازی به صورت انحصاری برای PS4 عرضه خواهد شد .

======================================

بازی توسط
SCE Japan Studio
From Software
توسعه و ساخته میشود.

سال عرضه ی بازی 2015 اعلام شده است .

=========

توجه:
در این تاپیک بحث:

درمورد داستان و مراحل بازی فقط در تگ اسپویلر!
در مورد ریجن ممنوع!
در مورد قیمت بازی ممنوع!
در مورد کدام فروشگاه بازی رو آورده و کدام فروشگاه معتبره ممنوع!

آخرین ویرایش:

BitsandBytes

we will not falter, we will not fail!
کاربر سایت
Sep 2, 2012
3,999
نام
Mohammad
من سره Bloodstarved Beast حدود 50 بار مردم 2 روز گیر کرده بودم اونجا. یه جا متاسفانه یادم رفته بود دروازه ورودی F-Woods کجاست :D !! ولی هیچ وقت دلسرد نشدم از این گیم.
تنها مشکل من بازی این گیم بالانس ش هست. مثلا Bossی رو که من همون بار اول دوم میکشتم یکی دیگه 100 بار Die میداد و برعکس. منظورم اینکه اگر یه باس سخته باید برای همه سخت باشه :D.

80 درصد گیمرا با این باس مشکل داشتن.لذت بخشترین باس بازی هم بود.به نظر من بهترین باس بازی هم بود.

Mahdi_Mansouri

کاربر سایت
Feb 26, 2011
597
نام
محمد مهدی
سلام دوستان.
من امروز بعد از بهببودی دستم که بر اثر تصادف شکسته بود تونستم بازی کنم...نزدیک به سه تا از باسهای بازی رو کشتم ولی واسه هیچکدوم علامت باز شدن تروفی نیومد بالای صفحه و اسکرین شات هم نگرفت !!!!!! به نظرتون مشکل چیه؟؟؟ و تکلیف این باسها که دیگه نابود شدن و نمیشه دوباره زدشون و تروفی گرفت چی میشه؟؟؟ممنون.​

سلام عزیزم
تو لیست تروفیتو دیدی ؟
نبود ؟
اگر نبوده اشکا نداره
یکبار کنسول رو ریست کن و باس بعدی رو بکش و اگر نشد دیتا رو پاک کن دوباره بریز

سلام عزیزم
تو لیست تروفیتو دیدی ؟
نبود ؟
اگر نبوده اشکا نداره
یکبار کنسول رو ریست کن و باس بعدی رو بکش و اگر نشد دیتا رو پاک کن دوباره بریز

Mohammad®eza

کاربر سایت
Oct 15, 2006
1,244
دوستان اون زنگوله چطوری به کار میوفته؟!
وقتی آنلاین وارد محیط بازی بشی میشه ازش استفاده کرد
زنگوله بزرگ : وقتی تو یه غول بازی گیر کرده باشی و نمیتونی تکی بکشیش قبل رفتن پیش غول زنگوله رو به صدا در میاری بعدش باید صبر کنی تا یکی Join بشه بهت بعد برید با هم بکشیدش (برای استفاده باید Online وارد بازی بشی)
زنگوله کوچیک : این زنگوله رو باید با Insight از حوض تو بالکن طبقه بالا بخری وقتی این زنگوله رو به صدا در بیاری تو به دیگران Join میشی و میری به کمکشون
یه زنگوله هم تو بازی هست که باید پیداش کنی برای Choir هستش اینو بزنی 7 تا QS Bullet ازت کم میکنه جونت پر میشه

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
یدون ازقبرها فعال ننیشه یه نوشته میاد کسی نیست دربارش توضیح بده

Sent from my SM-G925F using Tapatalk
سمته چپ که طوله خوده بازی ازاد میشه
سمته راست مربوط میشه به chalice ها که خودت باید باز کنیشون !

Mahdi_Mansouri

کاربر سایت
Feb 26, 2011
597
نام
محمد مهدی
باتشکر از آرمان عزیز در پشت صحنه :d
اون قبر های راست نوشته چه پیش نیاز هایی برای بازشدن دارند.
I Love U Channel 3 :d َTriangels

Lord Odin

کاربر سایت
Mar 19, 2013
2,014
80 درصد گیمرا با این باس مشکل داشتن.لذت بخشترین باس بازی هم بود.به نظر من بهترین باس بازی هم بود.
تنها باس خیلی سخته بازی
1st Hunterـه :D
این گیم کلا باس اسون نداره!.

من بازی رو دو بار تموم کردم بعد رفتم سراق گاید و یوتوب. جریان اینطوریه که باس XXXXXX واسه من طوریه که انگار 220 لیتر Red Bull مصرف کرده و برای اون کسی که من دارم بازیش رو میبینم یه طوریه که انگار 220 لیتر مور-فین بهش تزریق کردن :D فقط توی محیط راه میرفت ولی واسه من 60 متر میپرید و بین زمین و اسمون 16x Combo اجرا میکرد :D.

BB رو پلات کردم 60 ساعت از بهترین تجربه نسل هشتم برای من رقم زد. مطمئن باشید BB رو کسی بیشتر از من دوست نداره. اگر ازش بت نساخته باشید واسه خودتون، همین مشکلات انگشت شمارش رو میبینید.

تنوع خیلی کم اسلحه ها.
Random بودن درجه سختی Boss ها.
قابلیت کم و بلااستفاده بودن اکثر اسلحه ها.
پایان بنده سرهم شده! (یک ساعت اخر منظورم هست بعد از کشتن ****** که یهو میفهمی رسیدی ایستگاه اخر! بدون هیچ مقدمه)

پ.ن. مقدمه ی برای " The End" مثل MGS3 که بازیباز رو از هرنظر برای یه پایان باشکوه اماده میکرد.

pesarbache

کاربر سایت
Oct 31, 2011
701
نام
محسن
بچه ها یه مشکلی برام پیش اومده.من پریروز باس blood starved beast رو کشتم.بعد راهو برای باس بعدی پیدا نمیکردم که تصمیم گرفتم راهیو که اومدمو برگردم تا شاید یه راه جدید پیدا کنم.تو این مسیر برگشت مردم و همونجا از بازی اومدم بیرون.حالا که اومدم بازی کنم بازی از جایی شروع شد که بیهوشمو بیدار میشم.توی یه زندون مانن هستم.دشمنا خیلی قوین و با یه ضربه میمیرم .از دستشون فرار کردم و رسیدم به باس dark beast paal.الان نه راه پس دارم نه پیش.چیکار کنم؟لولم تازه سی و یکه.

Mahdi_Mansouri

کاربر سایت
Feb 26, 2011
597
نام
محمد مهدی
بچه ها یه مشکلی برام پیش اومده.من پریروز باس blood starved beast رو کشتم.بعد راهو برای باس بعدی پیدا نمیکردم که تصمیم گرفتم راهیو که اومدمو برگردم تا شاید یه راه جدید پیدا کنم.تو این مسیر برگشت مردم و همونجا از بازی اومدم بیرون.حالا که اومدم بازی کنم بازی از جایی شروع شد که بیهوشمو بیدار میشم.توی یه زندون مانن هستم.دشمنا خیلی قوین و با یه ضربه میمیرم .از دستشون فرار کردم و رسیدم به باس dark beast paal.الان نه راه پس دارم نه پیش.چیکار کنم؟لولم تازه سی و یکه.
dark beast paal رو بزن حالا ...
Darkbeast Paarl Trophy Guide By Im_AhN

Qu1ckZ

کاربر سایت
Feb 13, 2012
217
نام
Arash

احتمالا یکی از اون گونی دار ها کشتت بردت اون جا :D به سمت dark beast paal نرو اگه زورت نمیرسه پله ها رو کلا برو بالا تا میرسی به یه Lamp همونو روشن کن برگرذ Hunter's Dream . در طول بازی به این منطقه باز میرسی البته میتونی همین الان هم بری این منطقه رو چون بار بعدی که بش میرسی همه چی فرق کرده .

farzin007

کاربر سایت
Oct 16, 2011
213
نام
farzin
میدونن سمت چپ چیه سمت راست چیه منظورن اون chaliceهست ازپایین اولین قبر یه نوشته میاد باردومش بازی میرم ولی اون بازنشده

Sent from my SM-G925F using Tapatalk

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر