PlayStation Bloodborne

سازنده
From Software
تاریخ انتشار
March 2015
ناشر
Sony Interactive Entertainment
پلتفرم‌ها
  1. PlayStation 4
Bloodborne

بازی جدید FROM SOFTWARE به کارگردانی خود میازاکی معرفی شد .
بازی به صورت انحصاری برای PS4 عرضه خواهد شد .

======================================

بازی توسط
SCE Japan Studio
From Software
توسعه و ساخته میشود.

سال عرضه ی بازی 2015 اعلام شده است .

=========

توجه:
در این تاپیک بحث:

درمورد داستان و مراحل بازی فقط در تگ اسپویلر!
در مورد ریجن ممنوع!
در مورد قیمت بازی ممنوع!
در مورد کدام فروشگاه بازی رو آورده و کدام فروشگاه معتبره ممنوع!

آخرین ویرایش:

hancock shadow

کاربر سایت
Sep 11, 2011
283
من خودم سر این باس 8 ساعت گیر کردم. سخت ترین باس بازی برای من همین سگ بود!! :d

روش زدنش هم اینطوری که باید برید جلوش وایستید و صبر کنید تا سرش رو به سمت راست یا چپ ببره و گاز بگیره. شما هم خلاف جهت حرکت سرش برید کنارش و به سر یا پاهای جلوش با یدونه R2 اتک بدید. اگه اینکار رو بکنید تقریبا 1 ثانیه آتیش میگیره و به سمت جلو شارژ میکنه. بطور معمولی نمیتونه شما رو بکشه. فقط همین شارژ هاش یکم اعصاب خوردکنه که اونم با کمی زمان بندی میشه جاخالی داد چون فقط به سمتی که داره نگاه میکنه شارژ میکنه و به اطراف نمیره.
منم همین باس از صب نشستم عصر کشتم اما باسی که بعد این میاد واقعا از این خیلی سختره اون عصابمو بهم رخت گذاشتم کنار منم یک قدم با پلات فاصله داشتم

AMIR DRAKE

کاربر سایت
Mar 27, 2011
883
دوستان بازي بيشتر از يك پايان داره؟

و يه سوال مهم هم در مورد پايان بازي داشتم اونم اين كه:
اون باسه كه وقتي ميرسم به گهواره نوزاده يكدفعه پديدار ميشه واقعا باس آخرش بود؟ چون وقتي كشتمش برگشتم به Hunter Dream و اونجا مرد ويلچريه بهم گفت كه ميتونه منو از اين رويا خلاص كنه و منم قبول كردم و بعد ديدن يه دمو بازي تموم شد.

به خاطر همين برام اين سوال پيش اومده كه شايد بيشتر از يه پايان داشته باشه. آخه اون باسه واقعا خيلي آسون بود و با كلا پنج شش تا خون و بدون مردن كشتمش و هيچ جوره تو كتم نميره باس آخرش از لحاظ داستاني بوده باشه. چون يادم مياد سر باس آخر دارك سولز 1 كلا خاندانم اومد جلو چشم:d

miliii

کاربر سایت
Sep 10, 2013
222
نام
milad
سلام دوستان،اقا من تازه بازي رو شروع كردم اصلاً هم وارد نيستم به اين سبك بازيها،ميخواستم بدونم با كدوم سلاح بازي رو شروع كنم بهتره؟

K ANE

کاربر سایت
Aug 15, 2014
920
نام
Noble 6
دوستان بازي بيشتر از يك پايان داره؟

و يه سوال مهم هم در مورد پايان بازي داشتم اونم اين كه:
اون باسه كه وقتي ميرسم به گهواره نوزاده يكدفعه پديدار ميشه واقعا باس آخرش بود؟ چون وقتي كشتمش برگشتم به Hunter Dream و اونجا مرد ويلچريه بهم گفت كه ميتونه منو از اين رويا خلاص كنه و منم قبول كردم و بعد ديدن يه دمو بازي تموم شد.

به خاطر همين برام اين سوال پيش اومده كه شايد بيشتر از يه پايان داشته باشه. آخه اون باسه واقعا خيلي آسون بود و با كلا پنج شش تا خون و بدون مردن كشتمش و هيچ جوره تو كتم نميره باس آخرش از لحاظ داستاني بوده باشه. چون يادم مياد سر باس آخر دارك سولز 1 كلا خاندانم اومد جلو چشم:d

بازی ۳ تا پایان داره.

یکیش همون که دیدید.یکیش هم باید پیشنهادش رو رد کنید و پیرمرده رو بکشید. یکیش هم قبل کشتنش ۳ تا cord مصرف کرده باشید که پایان اصلی بازی هست یه باس جدید داره بعد پیرمرد.

FaRd!N

Nothing as it Seems
کاربر سایت
Aug 30, 2007
14,104
نام
فردین
سلام دوستان،اقا من تازه بازي رو شروع كردم اصلاً هم وارد نيستم به اين سبك بازيها،ميخواستم بدونم با كدوم سلاح بازي رو شروع كنم بهتره؟

پیشنهاد من اینه که Axe رو بخر و با اون بورو. رو حالت دو دست، وقتی با R2 شارژ کنی، تبر رو 2 دور میچپرخونه و هر کی تو شعاعش باشه میزنه و چند متری به عقب پرت میکنه که فرصت خوبیه که بخوای دوباره خودت رو پیدا کنی. الان من لول 80 هستم و همچنان با همین دارم میرم. بازی هم تموم کردم و دارم دانجن میرم. البته تا خرخره آپگریدش کردم و Gem های خوبی هم روش انداختم. خلاصه این AXE سلاحی است برای تمامی فصول :D

Parsa13

کاربر سایت
Nov 16, 2011
2,232
خب من الان تازه Iosefka's Clinic رو پیدا کردم رفتم توش ... یکی از این آدم فضایی مانند ها توی کلینیک بود رفتم کشتمش و بعدش هم رفتم از یک سری پله بالا و Iosefka رو پیدا کردم که روی یک میزه و حالش بده ... رفتم در موردش خوندم دیدم اون آدم فضاییه که کشتم Iosefka اصلی بوده و این یکی الکیه .. الان با این یکی چیکار کنم ؟ کلی در مورد Quest هایی که بهم میده گفته بود یعنی زنده بزارمش یا چون الکیه بکشمش؟

Daemonis

Run Baby Run
کاربر سایت
Jan 3, 2009
7,028
نام
محمد امین
خب من الان تازه Iosefka's Clinic رو پیدا کردم رفتم توش ... یکی از این آدم فضایی مانند ها توی کلینیک بود رفتم کشتمش و بعدش هم رفتم از یک سری پله بالا و Iosefka رو پیدا کردم که روی یک میزه و حالش بده ... رفتم در موردش خوندم دیدم اون آدم فضاییه که کشتم Iosefka اصلی بوده و این یکی الکیه .. الان با این یکی چیکار کنم ؟ کلی در مورد Quest هایی که بهم میده گفته بود یعنی زنده بزارمش یا چون الکیه بکشمش؟
بکشش یدونه umibilical cord میده که اگه میخای پایان اصلی رو ببینی باید 3 تا از اینا قبل از باس آخر مصرف کنی

slipkboy

Apollo 13
Loyal Member
Mar 3, 2009
3,916
نام
محمد. تـ
سلام دوستان
توی دانشگاهByrgenwerth طبقه بالا یه مرد جوانی وایساده ، چکارش باید بکنیم نمیمیره لامصب !!

باید بکشیش. راه نداره :D بعد که کشتیش باید بری طبقه ی بالا. یه جک جونور اونجاست میکشی. کلید در بزرگه توی طبقه دوم رو پیدا می کنی و میری برای غول آخر این بخش

Kiami

کاربر سایت
Dec 10, 2010
2,855
بازي رو دو بار تموم كردم تازه رفتم سراغ chalice ها چقدر اسونه ، كاراكترم اپگريد شده لولش ١١٠ هر باسي مياد با ٤ ضرب ميميره :دي چلنج بازي از بين رفته شديد ، ٤ تا chalice بعدي هم همينه و چون دير رفتم سراغشون اسونه ديگه ؟ اصلا لذت نمي ده اينجوري !

moha112233

کاربر سایت
Jun 26, 2012
974
نام
محمد
بازي رو دو بار تموم كردم تازه رفتم سراغ chalice ها چقدر اسونه ، كاراكترم اپگريد شده لولش ١١٠ هر باسي مياد با ٤ ضرب ميميره :دي چلنج بازي از بين رفته شديد ، ٤ تا chalice بعدي هم همينه و چون دير رفتم سراغشون اسونه ديگه ؟ اصلا لذت نمي ده اينجوري !

همه اولش همین رو میگن!! [2] :d شما برید Defiled Chalice، اونوقت معنی چلنچ رو واضح تر میفهمید. :d

947947

کاربر سایت
Jul 7, 2011
1,157
نام
Behrooz
دوستان توی این بازی...چی مهمتره ؟؟
لول آپ کردن باعث چی میشه ؟؟
توی بازی جایی نیست که بتونیم ککتل مولوتوف (اگه اشتباه نکنم) بتونم بخرم بدون اینکه برم به dream.... ??

چطور باید نشونه گیری کرد برای پرتاب ککتل مولوتوف ؟؟

Kiami

کاربر سایت
Dec 10, 2010
2,855
همه اولش همین رو میگن!! [2] :d شما برید Defiled Chalice، اونوقت معنی چلنچ رو واضح تر میفهمید. :d
خدا کنه همین جوری که شما می گی باشه :d اخه من گفتم شاید چون دیر رفتم سراغ اینا و کاراکترم خیلی لول اپ شده اینا دیگه اسون می مونن . اگه اشتباه نکنم وقتی می ریم تو new game plus دشمن ها و باس های chalice ها مثل خط اصلی بازی لول اپ نمی شن و همون قدرت سابق رو دارن !
دوستان توی این بازی...چی مهمتره ؟؟
لول آپ کردن باعث چی میشه ؟؟
توی بازی جایی نیست که بتونیم ککتل مولوتوف (اگه اشتباه نکنم) بتونم بخرم بدون اینکه برم به dream.... ??

چطور باید نشونه گیری کرد برای پرتاب ککتل مولوتوف ؟؟
بسته به سبک بازیت اپگرید کن ولی از همه مهتر تا می تونی خط سلامتی و استقامتت رو بالا ببر . لول اپ کردن مسلما باعث قدرت بیشتر کاراکترت تو همه موارد می شه مولوتوف هم فقط یا باید بخری یا از بعضی از دشمن ها که می کشی و ایتم هایی که توی بازی هست پیدا کنی . در مورد نشونه گیریش هم با r3 رو دشمن لاک کن و بعد مولوتوف رو پرتاب کن مستقیم می خوره بهش .

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر