PlayStation Bloodborne

سازنده
From Software
تاریخ انتشار
March 2015
ناشر
Sony Interactive Entertainment
پلتفرم‌ها
  1. PlayStation 4
Bloodborne

بازی جدید FROM SOFTWARE به کارگردانی خود میازاکی معرفی شد .
بازی به صورت انحصاری برای PS4 عرضه خواهد شد .

======================================

بازی توسط
SCE Japan Studio
From Software
توسعه و ساخته میشود.

سال عرضه ی بازی 2015 اعلام شده است .

=========

توجه:
در این تاپیک بحث:

درمورد داستان و مراحل بازی فقط در تگ اسپویلر!
در مورد ریجن ممنوع!
در مورد قیمت بازی ممنوع!
در مورد کدام فروشگاه بازی رو آورده و کدام فروشگاه معتبره ممنوع!

آخرین ویرایش:

meysam1980

کاربر سایت
Jun 4, 2011
204
من فعلا دارم دور خودم میچرخم بعد از خرید پلاس و لذت آنلاین بازی کردن blood دوباره امروز ارور میده نمیدونم چرا؟ وسط بازی lost ..... میزنه و از اول شروع میشه فکرکنم از سرعت نتم باشم ... چه کیفی میداد کمک چند نفر کردم foorbiden wood اون باس سه نفری رو راحت میزدیم خیلی حال میده چند نفره بازی کردن ولی متاسفانه امروز حالم گرفته شد....

david2014

کاربر سایت
Sep 13, 2014
71
سلام من برای بار چهارم دارم تمومش میکنم فقط یه سوال داشتم میخوام بدونم این بازی در کل چند تا لامپ داره واسه من سنگ قبر اولی پر میشه ولی بقیه رو کامل پر نمیشه فک نمیکنم باسی از دستم تو این چهار بار تموم کردن در رفته باشه فقط میخوام بدونم این سنگ قبر ها همه باید پر بشن یا نه؟در کل چند تا لامپ داره ؟ من تا 34 تا لامپ رو شمردم و روشن کردم ممنون میشم راهنماییم بکنید

Parsa13

کاربر سایت
Nov 16, 2011
2,236
The One Reborn رو زدم الان لامپ Tomb of Oedon دیگه کار نمیکنه... هرچی هم اون اطراف گشتم کسی یا چیزی رو پیدا کنم چیزی نبود (توی ویکی یک نفر نوشته بود بعد ROM اینطوری میشه)
قضیه چیه ؟

آخرین ویرایش:

Grey Warden

Dragon Age Scholar
Loyal Member
Sep 13, 2006
6,427
نام
مجتبی
The One Reborn رو زدم الان لامپ Tomb of Oedon دیگه کار نمیکنه... هرچی هم اون اطراف گشتم کسی یا چیزی رو پیدا کنم چیزی نبود (توی ویکی یک نفر نوشته بود بعد ROM اینطوری میشه)
قضیه چیه ؟

باگ شده متاسفانه!
Rom رو زدی دیگه نه؟برو به Grand Cathedral احتمالا درست میشه!

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
سلام من برای بار چهارم دارم تمومش میکنم فقط یه سوال داشتم میخوام بدونم این بازی در کل چند تا لامپ داره واسه من سنگ قبر اولی پر میشه ولی بقیه رو کامل پر نمیشه فک نمیکنم باسی از دستم تو این چهار بار تموم کردن در رفته باشه فقط میخوام بدونم این سنگ قبر ها همه باید پر بشن یا نه؟در کل چند تا لامپ داره ؟ من تا 34 تا لامپ رو شمردم و روشن کردم ممنون میشم راهنماییم بکنید
اون اولی بیشتر از همه داره . کلا قرار نیست همه لیستها پر بشن. هر کدوم یه تعداد Lamp خاص دارن D:
اینجا همش هست
http://bloodborne.wiki.fextralife.com/Lamp

من فعلا دارم دور خودم میچرخم بعد از خرید پلاس و لذت آنلاین بازی کردن blood دوباره امروز ارور میده نمیدونم چرا؟ وسط بازی lost ..... میزنه و از اول شروع میشه فکرکنم از سرعت نتم باشم ... چه کیفی میداد کمک چند نفر کردم foorbiden wood اون باس سه نفری رو راحت میزدیم خیلی حال میده چند نفره بازی کردن ولی متاسفانه امروز حالم گرفته شد....
Lost میده که همون احتمالا مشکله نت هست
ببین dns هات عوض کن ببین تغییری میکنه یا نه

Scαrface

Aspect of Life
کاربر سایت
Jan 17, 2010
3,212
نام
محمد
آقا یه بنده خدا پیدا شده به عشق Bloodborne آهنگ میسازه ( معلوم نیست چطوری همچین آهنگهای خفنی میسازه . تو کامنت ها هم ملت کف بر شدن ) آهنگهایی که ساخته از آهنگ های خود بازی (با اینکه محشر بودن مخصوصا آهنگ Credits ) قشنگ تره . لینک یکی از کاراش رو میزارم بقیش هم تو همون پروفایل یو *توبش هست :
watch?v=ukywVcxv5r4

MAKEDREAM

کاربر سایت
Dec 21, 2013
367
سلام و تشکر از همه دوستانی که در این فروم با راهنمایی هاشون باعث پیشبرد سریع تر بازی و مراحل شدند . خود من تقریبا یک ماه پیش بود که اوائل بازی بودم و زیاد میمردم ولی کم کم راه افتادم و تو اینترنت اتفاقی که سرچ میکردم اینجا رو پیدا کردم که واقعا به من در پیشبرد مراحل بازی و مخصوصا رمزهای بازی کمک کرد . تقریبا تا الان دو دور از اول تمام صفحات این تاپیک رو خوندم و خیلی از جاهاش واقعا موثر بوده

البته هنوز اواسط بازی هستم و دارم با لذت بردن از بازی آروم آروم پیش میرم . اوایل بازی سخت بود برام ولی الان لذت بخشه . مثلا غول های ویکار آملیا یا شادو اف یارنام یا دارک بیست پال و دو سه تای دیگه رو همون دفعه اول زدم . عشقم هم سلاح قدرتی هانتر اکس بعدش لودویگ یه ته تغاری تونیتروس هم استفاده میکنم البته هنوز به چند اسلحه دیگه بازی نرسیدم وقتی بهش برسم اونارو هم چک میکنم ولی هانتر اکس یه چیز دیگست . سر باس شادو اف یارنام دوتا شمشیر زنا که محرک بودن رو اول زدم بعد رفتم سر وقت اون یکی که ثابت بود .چنان با هانتر اکس و r2 زدمش پشت سر هم که دلم براش سوخت :d پیدا کردن Cannon هم خیلی موثر بود . به نظر من بهترین استفاده از اون تو 25 درصد آخر جون باس ها میتونه باشه اونجا که اکثرا وحشی میشن و حرکات محیر العقول انجام میدن :dاونجا که بعضی باس ها و ضربه زدن به اونا میتونه سخت باشه Cannon کارو کمی راحت تر میکنه البته بازی همش مهارته و استایل بازی مثلا همین باس عنکبوته رام رو بار اول بدون Cannon زدم فقط با اسلحه محبوبم هانتر اکس :x:d

بعضی باس های بازی خیلی خیلی آسونن مثل باس جادوگر همویک بود چی بود از این ساده تر نمیشد البته غول های چالیس اول هم آسون بودند . من تا الان این سبک بازی ها رو بازی نکردم یعنی Dark souls 1 و Dark Souls 2 و Daemon souls ولی بلوبورن واقعا بهم چسبید .اون سه تا بازی رو هم روی PS3 دارم نمیدونم برم سراغشون یا نه ولی فعلا دارم از بلودی بورن لذت میبرم و تا لولم رو بالای 500 نبرم ول کنش نیستم :d سونی واقعا شاهکار کرد با این بازی یعنی واقعا هیچ وقت از انتخاب سونی به عنوان کنسول محبوبم از PS1 تا الان دلسرد نشدم چون واقعا بازی هایی میده که که تو هیچ کنسولی نمیشه پیداش کرد منم راستش خیلی بد پسند هستم تو بازی و اون بازی یعنی باید فوق العاده باشه که بازیش کنم یه چیزی مثل The Last of Us که فراموش نشدنی بود و بی نظیر . یه چیزی مثل God of war که بشدت منتظر نسخه جدیدش برای PS4 هستم یا بازی های گل سرسبد مجلس ، کمپانی محبوبم ناتی داگ :d .به نظرم کسی که بلودبورن رو از دست بده ضرر کرده . بازیش لحظه به لحظه بیشتر درگیرت میکنه گاهی که مثلا اوایل بازی برای زدن بعضی باس ها شب ها قبل خواب به اینکه چطوری بزنمشون فکر میکردم :d . در هر صورت واقعا سونی و پلی استیشن انتخاب اول و آخر منه تا آخر عمرم و وصیت میکنم که فرزندانم هم به سونی وفادار باشن b-):d

خب در این جا از منبر میام پایین :d و یه سوال دارم از دوستانی که بازی رو پلات کردن

برای پلات کردن بازی باید هر سه تا پایان بازی رو رفته باشیم یا اینکه اون پایان اصلی با سه تا کورد کافیه ؟

r.t.1.n

کاربر سایت
Dec 4, 2008
2,938
نام
آرتین
سلام دوستان من بازیو بلاخره بعد کلی کلنجار با خودم خریدم :d تا حالا سری های Souls رو هم نرفتم به معنای کلمه دهنم سرویس شده خیلی سخته ! :d
اولا بازی بیش از 20 بار مردم تا حالا البته انصافاً حال میده نمیشه درجه سختیش رو کم کرد ؟ :d
بعد اینکه ابتدا بازی بعد checkpoint دوم یه ذره میریم جلو اوون غول هست که پشت در میکوبه اوونو زدم میرم بالا پل 2 تا گرگ هست اوون 2 تا منو هر بار میکشن راهی هست بشه اوونا رو پکوند ؟
تمام لباس ها موجود رو هم خریدم اسلحه هم اره دارم ولی با دوتا حرکت میمیرم :d

Grey Warden

Dragon Age Scholar
Loyal Member
Sep 13, 2006
6,427
نام
مجتبی
سلام دوستان من بازیو بلاخره بعد کلی کلنجار با خودم خریدم :d تا حالا سری های Souls رو هم نرفتم به معنای کلمه دهنم سرویس شده خیلی سخته ! :d
اولا بازی بیش از 20 بار مردم تا حالا البته انصافاً حال میده نمیشه درجه سختیش رو کم کرد ؟ :d
بعد اینکه ابتدا بازی بعد checkpoint دوم یه ذره میریم جلو اوون غول هست که پشت در میکوبه اوونو زدم میرم بالا پل 2 تا گرگ هست اوون 2 تا منو هر بار میکشن راهی هست بشه اوونا رو پکوند ؟
تمام لباس ها موجود رو هم خریدم اسلحه هم اره دارم ولی با دوتا حرکت میمیرم :d
الان مجبور نیستی این دو تا بزنی، قبل از اونا همون بالای پل یه نگاه به طرف راستت بنداز یه راه در رو هست که مسیر رو تا حدودی دور میزنه!

mortality

کاربر سایت
Jun 2, 2008
105
نام
Mohammad
دوستان من rom رو زدم الان یه جا هستم به نام yharghul لامصب خیلی سخته دشمنا هم سگ جون مرتب هم با اون زنگوله دارها زنده میشن الان رسیدم یه جا شبیه همون جا که میرفتیم پایین dark beast رو میزدیم ذشمنا هم واقعا قوی شدن الان اینجا باید برم کجا دقیقا در ضمن یه غول هم به درو دیوار اویزونه با بمب و لیزر و همه چی میزنه اونو چکار کنم؟

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
دوستان من rom رو زدم الان یه جا هستم به نام yharghul لامصب خیلی سخته دشمنا هم سگ جون مرتب هم با اون زنگوله دارها زنده میشن الان رسیدم یه جا شبیه همون جا که میرفتیم پایین dark beast رو میزدیم ذشمنا هم واقعا قوی شدن الان اینجا باید برم کجا دقیقا در ضمن یه غول هم به درو دیوار اویزونه با بمب و لیزر و همه چی میزنه اونو چکار کنم؟
همینطوری راه رو ادامه بده تا برسی به اون لامپی که زندانه بود ( لامپش رو hunter ها میشکنن ) بعد ادامه میدی تا برسی به The One REborn . میتونی اون جایی که amygdala لیزر میزنه بپیر پایین از کنار شکستگی سمته راست ( وقتی از پله میری بالا و اونجا پره دشمنها ) که کلیده upper cathedral ward هم بگیری ( این قسمت optional هست ) .

r.t.1.n

کاربر سایت
Dec 4, 2008
2,938
نام
آرتین
الان مجبور نیستی این دو تا بزنی، قبل از اونا همون بالای پل یه نگاه به طرف راستت بنداز یه راه در رو هست که مسیر رو تا حدودی دور میزنه!

آقا از اوون سمتی که گفتی رفتم بعد کلی دردسر برگشتم نزدیک همون جایی که گرگا بودن. طرف دیگه برم میرسم به همون موشا فاضلاب اصلاً معلوم مسیر اصلی کدومه ؟ کجا باید رفت ؟ چرا checkpoint نداره ؟ 1 بار مسخره مردم اعصابمو بهم ریخته 1 مرحله ام جلو نرفتم :d

Grey Warden

Dragon Age Scholar
Loyal Member
Sep 13, 2006
6,427
نام
مجتبی
آقا از اوون سمتی که گفتی رفتم بعد کلی دردسر برگشتم نزدیک همون جایی که گرگا بودن. طرف دیگه برم میرسم به همون موشا فاضلاب اصلاً معلوم مسیر اصلی کدومه ؟ کجا باید رفت ؟ چرا checkpoint نداره ؟ 1 بار مسخره مردم اعصابمو بهم ریخته 1 مرحله ام جلو نرفتم :d
آخر فاضلاب رو برو خب، که یه خوکه، کنار خوکه یه نردبونه، ازش برو بالا، میرسی به باس اصلی!
همون طرفی هم که گفتم اگه بری یه خونه تاریکه هست، تهش میتونی در کناری چک پوینت قبلی رو باز کنی که مسیرت نزدیک بشه!

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر