PlayStation Bloodborne

سازنده
From Software
تاریخ انتشار
March 2015
ناشر
Sony Interactive Entertainment
پلتفرم‌ها
  1. PlayStation 4
Bloodborne

بازی جدید FROM SOFTWARE به کارگردانی خود میازاکی معرفی شد .
بازی به صورت انحصاری برای PS4 عرضه خواهد شد .

======================================

بازی توسط
SCE Japan Studio
From Software
توسعه و ساخته میشود.

سال عرضه ی بازی 2015 اعلام شده است .

=========

توجه:
در این تاپیک بحث:

درمورد داستان و مراحل بازی فقط در تگ اسپویلر!
در مورد ریجن ممنوع!
در مورد قیمت بازی ممنوع!
در مورد کدام فروشگاه بازی رو آورده و کدام فروشگاه معتبره ممنوع!

آخرین ویرایش:
اقا این باس روم و لاگاریوس کجان چطور برم سراقشون گیر کردم:-/
باید برگردی clinic و دعوت نامه رو برداری بری روبرو witch abode ... بیرون که میای پایین روبرو دروازه یه سنگه ابی هست. نزدیک بشی میری به cainhurst caslte. این قسمت رو ادامه بدی میرسی به باسش.

دوستان من امروز one reborn رو زدم ولی تا الان نه ایلین رو دیدم!!نه کلینیک رو !! نه چیزی به نام کورد دارم و نه تو forbideden woods به ادمخوار یا شخصی که دنبال جای امن بگرده برخورد کردم!!! جریان چیه؟ باگ شده برام یا کلا بد بازی کردم؟!!تا الان فقط به یکی به نام الفرد برخورد کردم باش دوست شدم سه نا fire papper بهم داد همینو وبس !!

دوستان من امروز one reborn رو زدم ولی تا الان نه ایلین رو دیدم!!نه کلینیک رو !! نه چیزی به نام کورد دارم و نه تو forbideden woods به ادمخوار یا شخصی که دنبال جای امن بگرده برخورد کردم!!! جریان چیه؟ باگ شده برام یا کلا بد بازی کردم؟!!تا الان فقط به یکی به نام الفرد برخورد کردم باش دوست شدم سه نا fire papper بهم داد همینو وبس !!
Ellen اولین بار که از فاضلا رد میشی . از نردبون میری بالا یه قسمتی وارد میشی که میشه از بالا رفت. از رو چوبها که رد بشی یه اطاق سمته راست هست که اونجاست .
کلینیک هم از forbidden woods باید وارد بشی. تو غاره که ابش همش سمی هست و یه سری غول داره. فک کنم سمته راست اون محوطه بری میرسی به نردبونی که میخوره به پشته کلینیک
cord هم 4 تا تو بازی میشه به دست اورد
یکی از abondoned woekshop که از زیره cathedral ward قابل دسترسی هست
یکی از mergo
یکی از iso بعد از زدن rom
یکی از ariana بعده حامله شدنش
اون یاره گند میزنه به همه چی. بفرستش ward بعدش هم برو بکشش
alfred هم باید side quest خودش رو داره که باید بری به cainhurst تا تکمیلش کنی .

تو forbidden woods بر خوردم به یه یارویی بالا سر جسد یه زن بود یهو تبدیل شد به یه غول تقریبا ابی رنگ که از تو موهاش جرقه میزد بیرون زدم کشتمش این همون ادمخوار معروف بازیه؟

دوستان این یارویی که بالای یه برج ایستاده و با تیربار میزنمون رو چه باید بکنیم ؟؟
نمیخواد بزنیش...همون جا که ی پل هست و بعدش میرسی به اون تیرباره سمت راست پل پله میخوره میره پایین...بعد میتونی اون ی تیکه رو رد کنی و به ی جایی میرسی که میتونی بری سر وقتش...
میگم بهروز منم تازه گرفتم اگه پایه بودی بگو co-op بریم پاره شدیم با این Axe باو...:d

نمیخواد بزنیش...همون جا که ی پل هست و بعدش میرسی به اون تیرباره سمت راست پل پله میخوره میره پایین...بعد میتونی اون ی تیکه رو رد کنی و به ی جایی میرسی که میتونی بری سر وقتش...
میگم بهروز منم تازه گرفتم اگه پایه بودی بگو co-op بریم پاره شدیم با این Axe باو...:d

پس باید بزنیمش ؟؟

پلاسم تمام شده...تا آخر هفته نمیتونم پلای بگیرم.....منم دهنم سرویس شده :((

دوستان یکی بیاد کمک کنه این Blood-straved رو بزنیمش.آخرای جونش اگه خط سلامتم تقریبا کامل باشه هم با یه ضربه مسموم میشه آدم،فرصت heal کردن یا استفاده از قرص هم پیدا نمی کنه انقدر سریع مسموم میشی :|
یه نکته ای هم بهش توجه کردم،وقتی با آلفرد میریم سر وقتش احساس می کنم قوی تر میشه،یعنی ضرباتش سلامتی بیشتری کم میکنه.

دوستان یکی بیاد کمک کنه این Blood-straved رو بزنیمش.آخرای جونش اگه خط سلامتم تقریبا کامل باشه هم با یه ضربه مسموم میشه آدم،فرصت heal کردن یا استفاده از قرص هم پیدا نمی کنه انقدر سریع مسموم میشی :|
یه نکته ای هم بهش توجه کردم،وقتی با آلفرد میریم سر وقتش احساس می کنم قوی تر میشه،یعنی ضرباتش سلامتی بیشتری کم میکنه.
Add kon: E-H-S-A-N

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or