PlayStation Bloodborne

سازنده
From Software
تاریخ انتشار
March 2015
ناشر
Sony Interactive Entertainment
پلتفرم‌ها
  1. PlayStation 4
Bloodborne

بازی جدید FROM SOFTWARE به کارگردانی خود میازاکی معرفی شد .
بازی به صورت انحصاری برای PS4 عرضه خواهد شد .

======================================

بازی توسط
SCE Japan Studio
From Software
توسعه و ساخته میشود.

سال عرضه ی بازی 2015 اعلام شده است .

=========

توجه:
در این تاپیک بحث:

درمورد داستان و مراحل بازی فقط در تگ اسپویلر!
در مورد ریجن ممنوع!
در مورد قیمت بازی ممنوع!
در مورد کدام فروشگاه بازی رو آورده و کدام فروشگاه معتبره ممنوع!

آخرین ویرایش:
دوستانی که از سختی بازی گله دارن یک راه راحت برای رسیدن به باس ها هست اونم فراره ! خیلی باحاله همرو جا میذاری میرسی به باس البته همه جا نمیشه ولی اوایل بازی که هنوز شکارچی نشدین خوب جواب میده .من یک بار بازی رو تموم کردم با لول 90 . کلا یک راه راحت و بی دردسر گذاشتن برای رسیدن به تمام فایت باس ها که فقط باید پیداشون کنید مثل اسانسور و غیره چون نمیشه هر دفعه که میسوزین دوباره همه اونایی رو که کشتین مجدد بکشین و خب شاید مجدد هی بسوزین . فقط برین راه میان بر به فایت باس رو پیدا کنید معمولا به این صورته که مثلا دری بسته هست باید از اونطرف در یکبار قفلشو باز کنید تا دفعه بعد از اونجا برید و مسیرتون به باس نزدیک تر میشه اون اسانسورهایی که گفتم هم همینطور . بیشتر جاها اسانسور گذاشتن که باید برید پایین یا بالاشو پیدا کنید و یکبار با اسانسور بالا یا پایین برید تا دفعه بعد کار کنه .

آخرین ویرایش:
خب من هم بازی رو تموم کردم
خب من قبل اینکه برم با گرمن حرف بزنم سیو بازی رو یه جایی ریختم که بعدش سیو رو پاک کنم و دوباره کپی کنم که پایان های مختلف بازی رو برم (خدایی حوصله New Game+ رو ندارم دیگه :دی)
هنوز پایان سوم یا همون مخفی بازی که با Cord هاست رو نرفتم و نمیدونم Moon Presence چجوریه ولی به نظرم تا همینجاش سخت ترین باسه بازی با اختلاف نسبتا خیلی زیاد همین گرمن بی ناموس بود :دی رسما اعصابم خط خطی شد تا کشتمش :دی
وقتی که Scythe اش رو میکشید اصن پاره میکرد :| ولی بعد از 7-8 بار مردن کشتمش و فکر کنم هم بعدش خودم صاحب Hunter's Dream شدم جای گرمن
در کل با اینکه بازی از اول تا آخرش گیم پلی یک نواختی داشت و تغییری نمیکرد و چیز خاصی اضافه نمیشد ولی به خاطر جذاب بودنش تکراری نمیشد (ولی رسما خود بازی عذابه روحی بود :دی)
حالا باز دوباره باید برم گرمن رو بکشم :|

دوستانی که از سختی بازی گله دارن یک راه راحت برای رسیدن به باس ها هست اونم فراره ! خیلی باحاله همرو جا میذاری میرسی به باس البته همه جا نمیشه ولی اوایل بازی که هنوز شکارچی نشدین خوب جواب میده .من یک بار بازی رو تموم کردم با لول 90 . کلا یک راه راحت و بی دردسر گذاشتن برای رسیدن به تمام فایت باس ها که فقط باید پیداشون کنید مثل اسانسور و غیره چون نمیشه هر دفعه که میسوزین دوباره همه اونایی رو که کشتین مجدد بکشین و خب شاید مجدد هی بسوزین . فقط برین راه میان بر به فایت باس رو پیدا کنید معمولا به این صورته که مثلا دری بسته هست باید از اونطرف در یکبار قفلشو باز کنید تا دفعه بعد از اونجا برید و مسیرتون به باس نزدیک تر میشه اون اسانسورهایی که گفتم هم همینطور . بیشتر جاها اسانسور گذاشتن که باید برید پایین یا بالاشو پیدا کنید و یکبار با اسانسور بالا یا پایین برید تا دفعه بعد کار کنه .
شاید حرف شما درست باشه ولی جلو تر شدیدا به مشکل میخرن چون این بازی همه چیزش به LEV up شدن هست یعنی باید تا میتونن اکو جمع کنن وگرنه جلو تر چنان کاراته ای میخورن :dکه مطمئن هستم بازی را یا پاک میکنن یا رد میکنن میره نمونه اش پسر خاله ی عزیز بنده که دقیقا همین کارو میکرد :d کلا از بازی عقب میوفتی اگه این سبکی بخوای بری.

دوستاه یه سوال کوچیک دارم یه ست لباس هست که کلا افکت سمی شدن رو خنثی میکنه میخوام بدونم کجا میتونم گیرش بیارم.؟کسی بلده به منم بگه مرسی.

خب من هم بازی رو تموم کردم
خب من قبل اینکه برم با گرمن حرف بزنم سیو بازی رو یه جایی ریختم که بعدش سیو رو پاک کنم و دوباره کپی کنم که پایان های مختلف بازی رو برم (خدایی حوصله New Game+ رو ندارم دیگه :دی)
هنوز پایان سوم یا همون مخفی بازی که با Cord هاست رو نرفتم و نمیدونم Moon Presence چجوریه ولی به نظرم تا همینجاش سخت ترین باسه بازی با اختلاف نسبتا خیلی زیاد همین گرمن بی ناموس بود :دی رسما اعصابم خط خطی شد تا کشتمش :دی
وقتی که Scythe اش رو میکشید اصن پاره میکرد :| ولی بعد از 7-8 بار مردن کشتمش و فکر کنم هم بعدش خودم صاحب Hunter's Dream شدم جای گرمن
در کل با اینکه بازی از اول تا آخرش گیم پلی یک نواختی داشت و تغییری نمیکرد و چیز خاصی اضافه نمیشد ولی به خاطر جذاب بودنش تکراری نمیشد (ولی رسما خود بازی عذابه روحی بود :دی)
حالا باز دوباره باید برم گرمن رو بکشم :|
moon presence یکی از ساده ترین باسهایه بازی هست !!!!
برا من Logarius و گرمن از همه سختر بود. بقیه باسها رو تغریبا میشه راحت زد ... ولی تو chalice ها باسهای ناجور مثل Bloodletting beast زیاد داشت. یه ضرب میزد میمرد ادم !!! لول :/

دوستان هیچ راهی نیست از وسط بازی به جای Axe از Saw استفاده کرد...؟
واقعا زدن با Axe خیلی ستمه...!
badge ها رو که پیدا کنی میتونی از مغازه تو dream بخری

تو forbidden woods بر خوردم به یه یارویی بالا سر جسد یه زن بود یهو تبدیل شد به یه غول تقریبا ابی رنگ که از تو موهاش جرقه میزد بیرون زدم کشتمش این همون ادمخوار معروف بازیه؟
بلی

عزیزان شرایط کوآپ این بازی رو میگن؟
کلا چی جوری میشه کوآپ رو شروع کرد + این که چی جوری میشه با یکی از دوستان بازی کرد:دی
coop میخوای بنزی جفتتون باید Pass بزارین یه جور بعد زنگ بزنید نزدیکه هم

moon presence یکی از ساده ترین باسهایه بازی هست !!!!
برا من Logarius و گرمن از همه سختر بود. بقیه باسها رو تغریبا میشه راحت زد ... ولی تو chalice ها باسهای ناجور مثل Bloodletting beast زیاد داشت. یه ضرب میزد میمرد ادم !!! لول :/

آره اونم تا قبل اینکه بفهمم میشه با تفنگ استانش کرد خیلی وحشی بود ولی بعدش راحت کشتمش ... البته هنوز فکر کنم 2-3 تا از باس های انتخابی رو نزدم

سلام به همه دوستان
من اون باس زیر دریا روزدم بعد اون ذختره اومد اسمون قرمز شد رفتم cathedral ward ولی قبل از وارد شدنم frinzy شدم دوباره رفتم توی nightmare frontier نتوستم باسش رو رد کنم کسی میدون چرا من از cathedral wardاومدم nightmare frontier

آخرین ویرایش:
اقا من رسيدم به باس اول father gascoine گير كردم،با چه روشي ميشه راحتتر زدش؟
ک
سمت راست قبرها از پله ها بدو بالا سریع برو تا اخر بعدش بپر روی سقف اونجا که نرده ها تموم میشه سمت چپ روی همون سقف وایسا بزنش اول شلیک کن بعدش با r1 سریع ضربه بزن از روی سقف میوفته پایین تا دوباره بدو بیاد تو مثلث رو بزن خونت بیاد سر جاش از tiny musik هم استفاده کنی سرش رو میگیره میتونی بزنیش کوکتل مولوتف همراه داشته باش چون تغییر شکل میده

ک
سمت راست قبرها از پله ها بدو بالا سریع برو تا اخر بعدش بپر روی سقف اونجا که نرده ها تموم میشه سمت چپ روی همون سقف وایسا بزنش اول شلیک کن بعدش با r1 سریع ضربه بزن از روی سقف میوفته پایین تا دوباره بدو بیاد تو مثلث رو بزن خونت بیاد سر جاش از tiny musik هم استفاده کنی سرش رو میگیره میتونی بزنیش کوکتل مولوتف همراه داشته باش چون تغییر شکل میده

ممنون دوست عزيز،حالا اين tiny musik چي هست؟

ممنون دوست عزيز،حالا اين tiny musik چي هست؟

یه دختر بچه داخل خونه هست که میرید باهاش حرف میزنید میگه پدرم رفته بیرون شکار کنه پیداش نشده مادرم رفته دنبالش اونم نیومده لطفا برام پیداش کن اگه قبول کنید یه موزیک باکس میده که وقتی use کنید یه موزیک پخش میشه
قضیه دخترک هم از این قراره که پدرش همون father gascoine هست میره شکار که خودش تبدیل به beast میشه زنش که میره دنبالش زنشو به قتل میرسونه و دختر بچه تو خونه تنها میمونه

دوستان جای دیگه ای به نظرم نرسید که بپرسم
بین بلادبورن و DS 2 واسه ps4 کدوم رو پیشنهاد میکنید اول بگیرم؟
اولویت هام داستان و اعتیاد آور بودنه

دوستان جای دیگه ای به نظرم نرسید که بپرسم
بین بلادبورن و DS 2 واسه ps4 کدوم رو پیشنهاد میکنید اول بگیرم؟
اولویت هام داستان و اعتیاد آور بودنه
من هر دوتا رو کامل بازی کردم اونم چند بار و شیره هر دوتا رو کشیدم .
داستان بلادبورن فوق العاده پیچیده تره و کاملا چند لایست برای فهمیدنش باید ساعت ها نوشته های داخل بازی رو بخونی بهشون فکر کنی تا به نتیجه برسی (اگه میخوای واقعا درک کنی )
داستان دارک سولز 2 ساده تره ولی قشنگ تر موقع بازی مشخص میشه و تاوقتی به آخر برسی میدونی داستان تقریبا از چه قراره و با آگاهی بازی رو تموم میکنی .(داستان زیبایی هم داره )
در مورد گیم پلی هم بلادبورن کامبت سیستمش جالب تر و نرم تره هر چند دارک سولز و شیوه مبارزات اونم جذابیت های خاص خودش رو داره .
به عنوان کسی که صد ها ساعت برای این دوتا بازی گذاشتم نظرم اینه که اگه دفعه اولته میخوای این سبک بازی رو بازی کنی اول دارک سولز رو بازی کن بعدا بلادبورن . ولی اگه اینکاره هستی و میدونی داستان سری سولز چطوری روایت میشه میتونی اول بلادبرن رو شروع کنی ...
دلیل دیگه ایی هم که بهتره اول دارک سولز 2 رو بازی کنی اینه که بازی کمی کهنه تر از بلادبرن ـه و ممکنه اگه بخوای بعد از بلادبرن بازیش کنی کمی برات مشکل ساز بشه این قضیه( از نظر گرافیکی و بعضی چیزای دیگه )

دوستان خواهشا یکی منو راهنمایی کنه که چجوری میتونم تو بازی، بعضی از افراد را برای مبارزه با باس‌ها احضار کنم؟

چون من با یکی به اسم آلفرد حرف زدم که گفتش میتونم رو کمکش حساب کنم ولی من اصلا نمیدونم چجوری میشه یار احضار کرد.

برای دارک سولز 1 و 2 را بلد بودم ولی اینو نمیدونم.

من هر دوتا رو کامل بازی کردم اونم چند بار و شیره هر دوتا رو کشیدم .
داستان بلادبورن فوق العاده پیچیده تره و کاملا چند لایست برای فهمیدنش باید ساعت ها نوشته های داخل بازی رو بخونی بهشون فکر کنی تا به نتیجه برسی (اگه میخوای واقعا درک کنی )
داستان دارک سولز 2 ساده تره ولی قشنگ تر موقع بازی مشخص میشه و تاوقتی به آخر برسی میدونی داستان تقریبا از چه قراره و با آگاهی بازی رو تموم میکنی .(داستان زیبایی هم داره )
در مورد گیم پلی هم بلادبورن کامبت سیستمش جالب تر و نرم تره هر چند دارک سولز و شیوه مبارزات اونم جذابیت های خاص خودش رو داره .
به عنوان کسی که صد ها ساعت برای این دوتا بازی گذاشتم نظرم اینه که اگه دفعه اولته میخوای این سبک بازی رو بازی کنی اول دارک سولز رو بازی کن بعدا بلادبورن . ولی اگه اینکاره هستی و میدونی داستان سری سولز چطوری روایت میشه میتونی اول بلادبرن رو شروع کنی ...
دلیل دیگه ایی هم که بهتره اول دارک سولز 2 رو بازی کنی اینه که بازی کمی کهنه تر از بلادبرن ـه و ممکنه اگه بخوای بعد از بلادبرن بازیش کنی کمی برات مشکل ساز بشه این قضیه( از نظر گرافیکی و بعضی چیزای دیگه )

تشکر بابت راهنمایی
RPG بازی میکنم اما نه از نوع میازاکی
خودم دوتاشون رو دوست دارم بازی کنم
اما یه سوال ، بلادبورن روز هم داره؟ یا فقط شب و غروبه؟
کلا چرخه شبانه روز داره؟ چطوریه؟D :

تشکر بابت راهنمایی
RPG بازی میکنم اما نه از نوع میازاکی
خودم دوتاشون رو دوست دارم بازی کنم
اما یه سوال ، بلادبورن روز هم داره؟ یا فقط شب و غروبه؟
کلا چرخه شبانه روز داره؟ چطوریه؟D :

کلا فضای بازی تاریک هست اگه مثلا انتظار داری بری تو یه بخش از بازی آفتاب بگیری نه اینطور نیست :D
من کلا آفتاب ندیدم تو بازی اگه اشتباه نکنم فقط ماه هست :D
در مورد بازی کردن هم اگه قصد داری جفتش رو بری خب اول DS رو برم بعدش هم BB اما اگه کلا قصد داری یکیشو بری و جفتش رو قرار نیست بازی کنی BB رو بازی کن بیشتر اعتیاد آوره البته به نظر من اینطوره شاید دوستان نظر های متفاوتی داشته باشن

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or