PlayStation Bloodborne

سازنده
From Software
تاریخ انتشار
March 2015
ناشر
Sony Interactive Entertainment
پلتفرم‌ها
  1. PlayStation 4
Bloodborne

بازی جدید FROM SOFTWARE به کارگردانی خود میازاکی معرفی شد .
بازی به صورت انحصاری برای PS4 عرضه خواهد شد .

======================================

بازی توسط
SCE Japan Studio
From Software
توسعه و ساخته میشود.

سال عرضه ی بازی 2015 اعلام شده است .

=========

توجه:
در این تاپیک بحث:

درمورد داستان و مراحل بازی فقط در تگ اسپویلر!
در مورد ریجن ممنوع!
در مورد قیمت بازی ممنوع!
در مورد کدام فروشگاه بازی رو آورده و کدام فروشگاه معتبره ممنوع!

آخرین ویرایش:
دوستان خواهشا یکی منو راهنمایی کنه که چجوری میتونم تو بازی، بعضی از افراد را برای مبارزه با باس‌ها احضار کنم؟

چون من با یکی به اسم آلفرد حرف زدم که گفتش میتونم رو کمکش حساب کنم ولی من اصلا نمیدونم چجوری میشه یار احضار کرد.

برای دارک سولز 1 و 2 را بلد بودم ولی اینو نمیدونم.
خیلی قسمتهای محدودی میشه این کار رو کرد. Summon sign هاشون هست. مثلا وقتی از پله میای پایین سمه راست روبره Blood Staved BEast میشه Alfred رو اورد. باید زنگ بزنی
بقیه قسمتها یادم نیست کجاها هستن ولی Npc رو خیلی محدود میشه احضار کردن . احتمالا اینطوری کردن از پایه که بیشتر coop online باشه

سلام به همه دوستان
من اون باس زیر دریا روزدم بعد اون ذختره اومد اسمون قرمز شد رفتم cathedral ward ولی قبل از وارد شدنم frinzy شدم دوباره رفتم توی nightmare frontier نتوستم باسش رو رد کنم کسی میدون چرا من از cathedral wardاومدم nightmare frontier
باید لامپ اون منطقه رو روشن کنی اول . وقتی روشن کنی بمیری از اون جا میای.

سلام
من واقعا تو این سبک خیلی ضعیفم...dark souls و demon souls رو هم بازی نکردم..اما از این خیلی خوشم اومد و خریدمش..حالا چند تا سوال :
اول اینکه rune چیه و به چه کاری میاد؟
دوم اینکه تو بازی میشه قسمت های تکراری رو بارها رفت و blood echo جمع کرد و level رو بالا برد.. اینکار به بازی صدمه نمیزنه؟ مثلا خیلی قوی نمیشیم که ادامه راه راحت بشه؟

دوستان عزیز این سوال رو صفحه قبل پرسیدم چواب ندادین لطها یه راهنمایی بکنید مرسی
یه ست لباس هست که کلا افکت سمی شدن رو خنثی میکنه میخوام بدونم کجا میتونم گیرش بیارم.؟کسی بلده به منم بگه مرسی.
همه ست لباسها رو گرفتم فقط این مونده برای این سوال کردم .مرسی

سلام
من واقعا تو این سبک خیلی ضعیفم...dark souls و demon souls رو هم بازی نکردم..اما از این خیلی خوشم اومد و خریدمش..حالا چند تا سوال :
اول اینکه rune چیه و به چه کاری میاد؟
دوم اینکه تو بازی میشه قسمت های تکراری رو بارها رفت و blood echo جمع کرد و level رو بالا برد.. اینکار به بازی صدمه نمیزنه؟ مثلا خیلی قوی نمیشیم که ادامه راه راحت بشه؟

rune ها یه سری قابلیت بهت میدن که متفاوت هست برای مثال یه rune رو وقتی فعال کنی قدرت ضرباتت مثلا 5% بالا میره یا یکی رو فعال کنی درصد بیشتری blood echo از کشتن گیرت میاد یا ... ، عملکرد هرکدوم رو مینویسه و واقعا کاربردی هستن حتما استفاده کن
در مورد سوال دومت هم کل بازی به همین منظور ساخته شده که شما یه قسمت رو بارها و بارها بری برای lvl up کردن اگر اینطور نبود اصلا امکان اتمام بازی وجود نداشت و اینکه هرچقدرم lvl up کنی بازم بازی دشوار هستش نگران نباش

اقا اين father gascoine بي شرف تو سومين حالتش خيلي سخت ميشه،به نظرتون با چه lvl برم سراغش بهتره؟اخه الان lvl 14 هستم،بعد يه سوال ديگه وقتي ميخوام لول اپ كنم بهتره كه چي رو ببرم بالا؟مثلاً health يا attack يا endurance؟

اقا اين father gascoine بي شرف تو سومين حالتش خيلي سخت ميشه،به نظرتون با چه lvl برم سراغش بهتره؟اخه الان lvl 14 هستم،بعد يه سوال ديگه وقتي ميخوام لول اپ كنم بهتره كه چي رو ببرم بالا؟مثلاً health يا attack يا endurance؟

از music box استفاده کنی راحت میزنیش حالا اگر هم نداری یه چند تا دیگه لول اپ کن می زنیش باس سختی نیست
لول اپ کردن مستقیما به روش بازیت بر می گرده ولی بهتره strength و hb رو بالا ببری چون stamina رو می تونی با rune بالا ببری.
بقیشون بدرد نمی خورن مگر وقتی که برای یک سلاح خاص مثلا endurance پانزده بخواد.

rune ها یه سری قابلیت بهت میدن که متفاوت هست برای مثال یه rune رو وقتی فعال کنی قدرت ضرباتت مثلا 5% بالا میره یا یکی رو فعال کنی درصد بیشتری blood echo از کشتن گیرت میاد یا ... ، عملکرد هرکدوم رو مینویسه و واقعا کاربردی هستن حتما استفاده کن
در مورد سوال دومت هم کل بازی به همین منظور ساخته شده که شما یه قسمت رو بارها و بارها بری برای lvl up کردن اگر اینطور نبود اصلا امکان اتمام بازی وجود نداشت و اینکه هرچقدرم lvl up کنی بازم بازی دشوار هستش نگران نباش

ممنون
فقط این rune چجوری فعال میشه؟

یکم lvl up کن مثل اینکه اصلا بازی نکردی یکسره رفتی سراغ باس فایل :D
str رو آپ کن تا lvl برسه به حدودای 20

ممنون
فقط این rune چجوری فعال میشه؟

تو هاتنر دریمز برو داخل خونه بعدش برو بخش rune workshop tool از خونه که بری داخل از در جلویی روبروت یه جایی هست شمع زیادی روشنه اینم عکس :

یکم lvl up کن مثل اینکه اصلا بازی نکردی یکسره رفتی سراغ باس فایل :D
str رو آپ کن تا lvl برسه به حدودای 20

تو هاتنر دریمز برو داخل خونه بعدش برو بخش rune workshop tool از خونه که بری داخل از در جلویی روبروت یه جایی هست شمع زیادی روشنه اینم عکس :

Workshop tool ميخواد، از كجا پيدا كنم؟
ممنون

Workshop tool ميخواد، از كجا پيدا كنم؟
ممنون

زمانی که داری با vicar amelia میجنگی قبل اینکه وارد اونجا بشی سمت اگه اشتباه نکنم بری سمت راست به دو تا هانتر دیگه میرسی و بری سمت چپ میری توی یک محیط جدید که اونجا اخرش یک باس فایت داره که اسمش هم witch of hemvick یا یک چیزی شبیه همین بود که باس اونی هم هست اونی که بزنی توی همونجا که زدیش اخرش یک دریه که از اونجا وارد یک اتاقی میشی و workshop tool رو پیدا میکنی.

توی یک سری از ویدئو ها که میدیدم وقتی که طرف میخواد Frenzy بشه یا خیلی آروم اون مخزنش پر میشه یا اون مخزنه خیلی بزرگه (مثلا یکیشون حدودا 2 برار مخزنی بود که برای من پر میشه)
چجوری زیادش کنم ؟

hypogean gaol باز نمیشه راه دسترسی دیگری داره ؟؟؟؟ بعد از moonlake اینجوری شد
وقتی راه به سمته Unseen Village باز میشه همینطوری ادامش بدی میرسی اونجا . hunter ها لامپ رو میشکونن. کلا هم دیگه اون لامپ در دسرتس نخواهد بود ولی یه لامپه دیگه در دسترس میاد که نزدیکش هست حدودا.

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or