PlayStation Bloodborne

سازنده
From Software
تاریخ انتشار
March 2015
ناشر
Sony Interactive Entertainment
پلتفرم‌ها
  1. PlayStation 4
Bloodborne

بازی جدید FROM SOFTWARE به کارگردانی خود میازاکی معرفی شد .
بازی به صورت انحصاری برای PS4 عرضه خواهد شد .

======================================

بازی توسط
SCE Japan Studio
From Software
توسعه و ساخته میشود.

سال عرضه ی بازی 2015 اعلام شده است .

=========

توجه:
در این تاپیک بحث:

درمورد داستان و مراحل بازی فقط در تگ اسپویلر!
در مورد ریجن ممنوع!
در مورد قیمت بازی ممنوع!
در مورد کدام فروشگاه بازی رو آورده و کدام فروشگاه معتبره ممنوع!

آخرین ویرایش:

amirusa

کاربر سایت
Jul 23, 2013
100
دوستان من بازی بلاد رو یبار خریدم و فروختم اما بازی رو دستگاه سیو بود
ریجن 1 بود اما ژاپنی پشت قابش نوشته بود
امروز ک یه ریجن 1 دیگه خریدم انداختم رو دستگاه دوباره اینستال شد و و با دیتای قبلی بالا نمیومد
و الان بازی رو باید از اول برم یعنی save ای قبلیم هم روش جواب نمیده
راه حلی دوستان سراغ دارن ؟

Sent from my GT-I9500 using Tapatalk

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
دوستان من بازی بلاد رو یبار خریدم و فروختم اما بازی رو دستگاه سیو بود
ریجن 1 بود اما ژاپنی پشت قابش نوشته بود
امروز ک یه ریجن 1 دیگه خریدم انداختم رو دستگاه دوباره اینستال شد و و با دیتای قبلی بالا نمیومد
و الان بازی رو باید از اول برم یعنی save ای قبلیم هم روش جواب نمیده
راه حلی دوستان سراغ دارن ؟

Sent from my GT-I9500 using Tapatalk
ریجن 1 پشتش japanese نداره . ریجن 3 بوده شاید .
به هر حال Save هر ریجن رو همون ریجن کار میکنه.

اين قضيه ritual altar توي hunter dream چيه ؟

Sent from my iPad using Tapatalk
برایchalice ها هست

Scαrface

Aspect of Life
کاربر سایت
Jan 17, 2010
3,217
نام
محمد
آقا من یک قدم تا پلات فاصله دارم ولی :
سگ تو این تروفی Queen Yahrnam پدرم در اومده رو باس Watchdog of the old gods گیر کردم یک روزه . اعصابم داره میریزه به هم . همه تروفی های دیگه حله فقط مونده این تروفی نمیدونم شاید بیخیالش بشم عصبیم داره میکنه :D

ehsan0912288

کاربر سایت
Jun 25, 2008
282
نام
Ehsan
ریجن 1 پشتش japanese نداره . ریجن 3 بوده شاید .
به هر حال Save هر ریجن رو همون ریجن کار میکنه.

برایchalice ها هست

خوب chalice ها چيه ؟ :)

كاربرد اين gestures ها كه با تاچ بازي كار ميكنن چيه؟

آخرین ویرایش:

moha112233

کاربر سایت
Jun 26, 2012
974
نام
محمد
آقا من یک قدم تا پلات فاصله دارم ولی :
سگ تو این تروفی Queen Yahrnam پدرم در اومده رو باس Watchdog of the old gods گیر کردم یک روزه . اعصابم داره میریزه به هم . همه تروفی های دیگه حله فقط مونده این تروفی نمیدونم شاید بیخیالش بشم عصبیم داره میکنه :D

من خودم سر این باس 8 ساعت گیر کردم. سخت ترین باس بازی برای من همین سگ بود!! :d

روش زدنش هم اینطوری که باید برید جلوش وایستید و صبر کنید تا سرش رو به سمت راست یا چپ ببره و گاز بگیره. شما هم خلاف جهت حرکت سرش برید کنارش و به سر یا پاهای جلوش با یدونه R2 اتک بدید. اگه اینکار رو بکنید تقریبا 1 ثانیه آتیش میگیره و به سمت جلو شارژ میکنه. بطور معمولی نمیتونه شما رو بکشه. فقط همین شارژ هاش یکم اعصاب خوردکنه که اونم با کمی زمان بندی میشه جاخالی داد چون فقط به سمتی که داره نگاه میکنه شارژ میکنه و به اطراف نمیره.

david2014

کاربر سایت
Sep 13, 2014
71
[Ebrietas, Daughter of The Cosmos از کجا برم پیش این باس من که هر چی میزنم تمامی نداره این باس ها.واسه این باس ایتم خاصی میخواد از کجا پیداش بکنم؟

T@ntaL 73

کاربر سایت
Apr 10, 2008
952
نام
امید
[Ebrietas, Daughter of The Cosmos از کجا برم پیش این باس من که هر چی میزنم تمامی نداره این باس ها.واسه این باس ایتم خاصی میخواد از کجا پیداش بکنم؟

باید کلید Upper Cathedral رو از Yarghul پیدا کنید و از cathedral به سمت راست با آسانسور بالا برید، تا به Upper برسید، Celestial Emissary زو که زدید (که باس ساده ای هم هست) سمت چپ محوطه یه شیشه مانندی هست که می شکونیدش و ادامه مسیر تا Ebrietas ...

خوب، یه بلایی سرم اومده. گفتم شاید اینجا کسی بدونه. میذارم تو اسپویلر:

اول از همه بگم که هنوز بازی رو تموم کردم و تازه اون باس فایت عنکبوت رو زدم (ROM). سوالی که قراره بپرسم در مورد Eileen The Crow هستش. اولین بار اینو تو بخش فاضلاب ها و روی پشت بام میبینیم. باهاش حرف میزنیم وبهمون بج میده. بعدش بیرون اون کلیسا وایساده (Catheral) و باهاش صحبت میکنیم و باز هم بهمون یه چیزی میده. حالا بعد از این دیگه من ندیدمش یه مدت. رفتم رم رو زدم. بعد خواستم که برگردم به اون لامپ موجود توی کلیسایی که با Amelia مبارزه کردیم که دیدم کار نمیکنه. از Catheral ریسپاون شدم و پیاده رفتم به اون کلسیا که ببینم قضیه چیه. دیدم یه نفر (که ظاهرش مثل همین کلاغ داستان ماست) اونجاست و مستقیم حمله کرد بهم. زدم کشتمش و یه چیزی ازش برداشتم. حالا مسئله اینجاست که از دوستم شنیده بودم که این کلاغ داستان ما، یه اسلحه داره که باید بدست بیاریم. حالا من هیچی بدست نیاوردم. تو اینترنت گشتم و دیدم نوشتن، قبلا از مبارزه با این یارو توی کلیسا، Eileen بیرون کلیسا زخمی شده و افتاده و باید باهاش حرف بزنیم و این یارو رو بکشیم. بعدش دوباره برگردیم پیشش و باهاش حرف بزنیم و ادامه ماجرا.... که هم لباس میده بهمون و هم شمشیر و ... حالا من زمانی که میرفتم این یارو رو بزنم، اصلا متوجه Eileen نشدم (یا نبوده یا من ندیدم). حالا بعد از زدنش در به در دارم دنبالش میگردم که این کجا زخمی شده، اما نیست که نیست. کسی میدونه قضیه چیه؟ باگ شده؟ گلیچ شده؟ خراب کردم؟ جریان چیه؟

یه قسمت از Quest Lineـش رو انجام ندادی، که باید در مبارزه با Henryk زنده نگهش داره ...

در مورد مقایسه ی بازی که دوستان بحث کردن راجع به بازی، گیم پلی و سیستم بازی از lvl up و ... ساده تر هست و کیفیت لورهای DS هم بهتر از BB و داستان هدفمندتر از BB ...
ولی در مورد داستان تجربه شخصی بنده این بود که توی BB یه مقدار داستان تاثیر گذارتر و تراژیک تر بود، محصوصا توی نیمه ابتدایی بازی ...
اون بیماری، Beast شدن مردم و عکس العمل های کلیسا در قبال این قضیه، در مورد باس ها هم به همین صورت، خط داستانی اون دختر ابتدای بازی تا رسیدن به پدرش، Cleric
...

آخرین ویرایش:

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
خوب chalice ها چيه ؟ :)

كاربرد اين gestures ها كه با تاچ بازي كار ميكنن چيه؟

یه سری dungeon هست که میتونی بری. Boss هایه خاص خودش هم داره . باید chalice هایه dungeon هایه مختلف رو از Boss هایه optional بازی بگیری بعد هم chaclie ها رو فارم کنی که Material هایه depth هایه بعدی رو داشته باشی .
برای برقراری ارتباط به دیگر player ها مثلا D:

چه جوري ميشه co op زد ؟ يا join و اين حرفا

Sent from my iPhone using Tapatalk
باید از insight shop بخیر bell مثلا coop و invade شدن رو . Bell مربوط به summon که که میده . بعد زنگ میزنی یه inisght کم میشه تا بگرده یکی رو پیدا کنه

Parsa13

کاربر سایت
Nov 16, 2011
2,236
این بازی Cut Scene هاش از خود بازی مبهم تره ! الان ROM رو کشتم یک چیزی جلوتر شبیه یک دختر وایساده بود رفتم طرفش یک کات سین نشون داد اصن هیچی ازش نفهمیدم چه وضعشه آخه :|
از طرفی چند صفحه پیش فردین در مورد Eileen صحبت کرده بود رفتم در موردش تحقیق کردم و کار هاش رو انجام دادم از طرفی دیدم بعد ROM هم میاد الان رفتم توی Cathedral Ward دیدم این دختره (Adriana بود فکر کنم :D) سرشو گرفته انگار سرش درد میکنه چش شده ؟ اینم قراره بمیره ؟ (Begger رو کشتم که دیگه کسی رو نکشه) از طرفی هم این Eileen بیرونه Grand Cathedral همش بهم میگه Wait و این حرفا که نرم هانتره اون تو رو بکشم این یکی رو چیکار کنم ؟ :D

FaRd!N

Nothing as it Seems
کاربر سایت
Aug 30, 2007
14,104
نام
فردین
این بازی Cut Scene هاش از خود بازی مبهم تره ! الان ROM رو کشتم یک چیزی جلوتر شبیه یک دختر وایساده بود رفتم طرفش یک کات سین نشون داد اصن هیچی ازش نفهمیدم چه وضعشه آخه :|
از طرفی چند صفحه پیش فردین در مورد Eileen صحبت کرده بود رفتم در موردش تحقیق کردم و کار هاش رو انجام دادم از طرفی دیدم بعد ROM هم میاد الان رفتم توی Cathedral Ward دیدم این دختره (Adriana بود فکر کنم :D) سرشو گرفته انگار سرش درد میکنه چش شده ؟ اینم قراره بمیره ؟ (Begger رو کشتم که دیگه کسی رو نکشه) از طرفی هم این Eileen بیرونه Grand Cathedral همش بهم میگه Wait و این حرفا که نرم هانتره اون تو رو بکشم این یکی رو چیکار کنم ؟ :D
داستانی:
بعد از زدن باس ها بورو چک کن آدرینا رو. یه بار که بری میبینی که روی صندلیش نیست و روی زمین خون ریخته. مسیر خون رو بگیر تا برسی به فاضلاب. اونجا میبینیش. حالا نمیگم چرا اونجاست تا خودت ببینی. اما وقتی دیدی قضیه چیه، پیشنهادم اینه که بکشش تا یکی از آیتم هایی که برای پایان اصلی مورد نیاز هست رو بدست بیاری.

blackwhite

کاربر سایت
May 12, 2012
43
سلام من bolt paper و fire paper که برای برقی و اتیشی کردن سلاحام استفاده میکردم غیر فعال شده دوستان میدونن مشکل چیه چون از هر کدوم هم چند تا دارم ولی نمیشه استفاده کرد

hancock shadow

کاربر سایت
Sep 11, 2011
284
من خودم سر این باس 8 ساعت گیر کردم. سخت ترین باس بازی برای من همین سگ بود!! :d

روش زدنش هم اینطوری که باید برید جلوش وایستید و صبر کنید تا سرش رو به سمت راست یا چپ ببره و گاز بگیره. شما هم خلاف جهت حرکت سرش برید کنارش و به سر یا پاهای جلوش با یدونه R2 اتک بدید. اگه اینکار رو بکنید تقریبا 1 ثانیه آتیش میگیره و به سمت جلو شارژ میکنه. بطور معمولی نمیتونه شما رو بکشه. فقط همین شارژ هاش یکم اعصاب خوردکنه که اونم با کمی زمان بندی میشه جاخالی داد چون فقط به سمتی که داره نگاه میکنه شارژ میکنه و به اطراف نمیره.
منم همین باس از صب نشستم عصر کشتم اما باسی که بعد این میاد واقعا از این خیلی سختره اون عصابمو بهم رخت گذاشتم کنار منم یک قدم با پلات فاصله داشتم

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر