PlayStation Bloodborne

سازنده
From Software
تاریخ انتشار
March 2015
ناشر
Sony Interactive Entertainment
پلتفرم‌ها
  1. PlayStation 4
Bloodborne

بازی جدید FROM SOFTWARE به کارگردانی خود میازاکی معرفی شد .
بازی به صورت انحصاری برای PS4 عرضه خواهد شد .

======================================

بازی توسط
SCE Japan Studio
From Software
توسعه و ساخته میشود.

سال عرضه ی بازی 2015 اعلام شده است .

=========

توجه:
در این تاپیک بحث:

درمورد داستان و مراحل بازی فقط در تگ اسپویلر!
در مورد ریجن ممنوع!
در مورد قیمت بازی ممنوع!
در مورد کدام فروشگاه بازی رو آورده و کدام فروشگاه معتبره ممنوع!

آخرین ویرایش:

DEVIL_Hamit

کاربر سایت
Mar 12, 2012
136
داداش boss سوم هم کشتم ولی هنوز نگرفتم .چقد برم جلو؟
[h=3]Insight Usage and Accumulation[/h]
  • Gain insight by entering most Boss arenas (amount varies)
  • Gain insight by beating bosses (amount varies)
  • Gain insight by consuming a Madman's Knowledge (+1)
  • Gain insight by consuming a Great One's Wisdom (+2)
  • Gain insight by consuming a One Third of Umbilical Cord. (+3)
  • Gain insight in Cathedral Ward by being grabbed by an invisible beast. (+1)
  • Gain insight by defeating bosses as a summoned guest in multiplayer. (+1)
  • Gain insight by sending quest NPCs to the safe haven at Iosefka's Clinic. (+1)
  • Gain insight by discovering Patches the Spider's true form. (+2?)
  • Gain insight by entering Iosefka's Clinic from the Forbidden Woods back entrance. (+1)
  • Gain insight by "talking" to Master Willem. (+2)
  • Gain insight by successfully killing another player using the Sinister Bell (+1)
  • You must use insight to use the Beckoning Bell (-1)
  • Certain enemies can steal insight from you (non-recoverable).
  • You can spend Insight on equipment at the Messengers after reaching 10 points.
  • May have more of an effect than we know, it seems that insight may make the game more difficult, ala world tendency. Unknown if the effects can be reverse, or if it's permanent like soul memory. (confirmed by the below test)

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
گرافیک بازی تمام و کمال تو حلقم :d فقط افت فریم و باگ خیلی نافرمه ...امیدوارم با اپدیتی که در راهه درست شه :bighug:

لعنتی خیلی اعتیاد اوره بازی :d حیف که شارژ دستم تموم شد :d ...

خلاصه بگم Bloodborne یکی از بهترین بازیهای عمرم :bighug:

راستی این ایتم Hunters mark به چه دردی میخوره ؟:-/
برت میگردونه به اخرین لامپی که استفاده کردی بدون از دست دادنه Echo ها .
همه شون زیرو نوشته چه کارایی هایی داره .

rasool.ps4

کاربر سایت
Jun 15, 2014
98
Insight Usage and Accumulation

• Gain insight by entering most Boss arenas (amount varies)
  • Gain insight by beating bosses (amount varies)
  • Gain insight by consuming a Madman's Knowledge (+1)
  • Gain insight by consuming a Great One's Wisdom (+2)
  • Gain insight by consuming a One Third of Umbilical Cord. (+3)
  • Gain insight in Cathedral Ward by being grabbed by an invisible beast. (+1)
  • Gain insight by defeating bosses as a summoned guest in multiplayer. (+1)
  • Gain insight by sending quest NPCs to the safe haven at Iosefka's Clinic. (+1)
  • Gain insight by discovering Patches the Spider's true form. (+2?)
  • Gain insight by entering Iosefka's Clinic from the Forbidden Woods back entrance. (+1)
  • Gain insight by "talking" to Master Willem. (+2)
  • Gain insight by successfully killing another player using the Sinister Bell (+1)
  • You must use insight to use the Beckoning Bell (-1)
  • Certain enemies can steal insight from you (non-recoverable).
  • You can spend Insight on equipment at the Messengers after reaching 10 points.
  • May have more of an effect than we know, it seems that insight may make the game more difficult, ala world tendency. Unknown if the effects can be reverse, or if it's permanent like soul memory. (confirmed by the below test)

اینا چیه داداش؟

DEVIL_Hamit

کاربر سایت
Mar 12, 2012
136
اینا چیه داداش؟
شرمنده جواب یکی می خواستم بدم در مورد نحوه گرفتن insight حواسم نبود برا شما زدم شما دنبال twin هستی اکثرا یک سری موجودی هستن که 60 تا کله دارن کوچیکن رو زمین اونا دارن بکشینش گرگام که معمولیش دارن معمولا تو unseen village پره پیدا می کنی ولی هر جا لولش بالاست

DEVIL_Hamit

کاربر سایت
Mar 12, 2012
136
مطمینید که تعداد insight ها روی درجه سختی تاثیر داره ؟ من الآن 60 تا دارم ولی امروز هفتمین باس رو خیلی خیلی راحت زدم
beasthood کم می کنه که باعث میشه یک ذره قدرت اینات کم شه از طرفیم دشمنا از insight 50 به بعد قوی تر میشن اما احتمالا شما هم متناسب با اونا قوی شدی!!! وگرنه قضیه افزایش قدرت با افزایش insight تایید شده است
World may change in response to higher Insight levels

aminxxx

کاربر سایت
Jan 10, 2009
1,002
نام
ramin
1- insight پس دشمنا رو قوی میکنه؟ چی واسه خودمون داره؟ من دیوانه رو بگو 6 تا جمجه یه جا استفاده کردم و الان تا زه باس 3 رو کشتم و لول insight دقیقا 18 است!!!! یعنی این گل به خودیه؟
دوستان یه سوال :
2-
الان که باس 3 رو میکشی یهدونه جام بهت میده بعد توی دریم پشت مرد ویلچری یه میز هست که فک کنم جام اونجا استفاده میشه ولی میگه workshop نیازه. اینو دیگه از کجا بیاریم؟
در مورد tower که تیراندازی میکنه:
خودم خیلی توش درجا زدم و طرف خیلی سریعتر از من عمل میکرد در نتیجه میتونید با ضربه های الکی ( حتی بهش نخوره ) بفرستینش سمت نرده بون و کاری کنید جاخالی بده. خیلی راحت سقوط میکنه ولی متاسفانه غنیمتی ازش بدست نمیارید.
باس سوم راحت ترین باسه فقط حواستون باسه آنتی در موقعه مناسب استفاده کنید که سمش خنثی بشه.
به طور کلی من حدود 1 ساعت دارکسولز 2 رو رفتم و 1کش رو اصلا نرفتم با جفتش اصلا حال نکردم ولی با این گیم و lord of fallen خیلی حال کردم مخصوصاً این بلودبرن که اسطورس و دلیلی که بنظرم این بازی فوق العاده از کار در اومده منطق سازندس یعنی پشت دارکسولز خیلی جاهاش منطقی نمیدیدم و اصلا بیخودی و بی دلیل سخت بود ولی این ازی هم مثل اون سخته ولی یک منطق درست پشت سخت بودنشه بالانس خیلی عالی برقرار شده.

- - -ویرایش - - -

3- بعد باس سوم باید کجا بریم؟ من کل محوطه این دهکهده رو کشتم و گشتم اما نمیدونی باید کجا برم!!!! حوصله برگشت هم ندارم راهنمایی لطفاً

- - -ویرایش - - -

4-این twin برای صلاح از جای خواسی باید بیاریم؟
5- این ظرف خون توی کلیسا چیه؟

XSAEED-SERVERX

کاربر ویژه انجمن پلی استیشن 3 و 4
کاربر سایت
Apr 9, 2014
450
نام
Şǽęď Śęřνěŕ
سلام...
کسی جریان آنلاینش رو میدونه چه جوریه؟
پلیرها مثله سایه میان تو بازی اما نمیشه Join شد...
کسی میدونه چهجوریه؟

AghaReza

کاربر سایت
Nov 14, 2007
1,261
نام
آقا رضا
1- insight پس دشمنا رو قوی میکنه؟ چی واسه خودمون داره؟ من دیوانه رو بگو 6 تا جمجه یه جا استفاده کردم و الان تا زه باس 3 رو کشتم و لول insight دقیقا 18 است!!!! یعنی این گل به خودیه؟
دوستان یه سوال :
2-
الان که باس 3 رو میکشی یهدونه جام بهت میده بعد توی دریم پشت مرد ویلچری یه میز هست که فک کنم جام اونجا استفاده میشه ولی میگه workshop نیازه. اینو دیگه از کجا بیاریم؟
در مورد tower که تیراندازی میکنه:
خودم خیلی توش درجا زدم و طرف خیلی سریعتر از من عمل میکرد در نتیجه میتونید با ضربه های الکی ( حتی بهش نخوره ) بفرستینش سمت نرده بون و کاری کنید جاخالی بده. خیلی راحت سقوط میکنه ولی متاسفانه غنیمتی ازش بدست نمیارید.
باس سوم راحت ترین باسه فقط حواستون باسه آنتی در موقعه مناسب استفاده کنید که سمش خنثی بشه.
به طور کلی من حدود 1 ساعت دارکسولز 2 رو رفتم و 1کش رو اصلا نرفتم با جفتش اصلا حال نکردم ولی با این گیم و lord of fallen خیلی حال کردم مخصوصاً این بلودبرن که اسطورس و دلیلی که بنظرم این بازی فوق العاده از کار در اومده منطق سازندس یعنی پشت دارکسولز خیلی جاهاش منطقی نمیدیدم و اصلا بیخودی و بی دلیل سخت بود ولی این ازی هم مثل اون سخته ولی یک منطق درست پشت سخت بودنشه بالانس خیلی عالی برقرار شده.

- - -ویرایش - - -

3- بعد باس سوم باید کجا بریم؟ من کل محوطه این دهکهده رو کشتم و گشتم اما نمیدونی باید کجا برم!!!! حوصله برگشت هم ندارم راهنمایی لطفاً

- - -ویرایش - - -

4-این twin برای صلاح از جای خواسی باید بیاریم؟
5- این ظرف خون توی کلیسا چیه؟
وقتی یه دشمن جوری میمیره که قنیمتش از دسترس خارج میشه کافیه یه بار مپ ریلود کنی و برگردی اونجایی که کشتیش. قنیمتش روی زمینه. از زمان دیمونز سولز همینجوری بوده صد در صد اینجام همونطوره. ولی فقط یک بار وقت داشتی اینکارو بکنی اگه دوباره قبل از رسیدن بهش بمیری دیگه از بین میره.

بعد از کشتن باس ۳ برو به کتیدرال وارد اونجا یه در جدید باز شده.

aminxxx

کاربر سایت
Jan 10, 2009
1,002
نام
ramin
وقتی یه دشمن جوری میمیره که قنیمتش از دسترس خارج میشه کافیه یه بار مپ ریلود کنی و برگردی اونجایی که کشتیش. قنیمتش روی زمینه. از زمان دیمونز سولز همینجوری بوده صد در صد اینجام همونطوره. ولی فقط یک بار وقت داشتی اینکارو بکنی اگه دوباره قبل از رسیدن بهش بمیری دیگه از بین میره.

بعد از کشتن باس ۳ برو به کتیدرال وارد اونجا یه در جدید باز شده.
مرسی میدونم غنیمت کجاست ولی وقتی از بالای تاور میندازیش جایی میافته که به هیچ عنوان بهش دسترسی نداری یعنی در واقع از باگ برای کشتنش استفاده کردم و جای میافته که از دسترس خارجه حتی چند باری پریدم ولی مردم نشد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر