PlayStation Bloodborne

سازنده
From Software
تاریخ انتشار
March 2015
ناشر
Sony Interactive Entertainment
پلتفرم‌ها
  1. PlayStation 4
Bloodborne

بازی جدید FROM SOFTWARE به کارگردانی خود میازاکی معرفی شد .
بازی به صورت انحصاری برای PS4 عرضه خواهد شد .

======================================

بازی توسط
SCE Japan Studio
From Software
توسعه و ساخته میشود.

سال عرضه ی بازی 2015 اعلام شده است .

=========

توجه:
در این تاپیک بحث:

درمورد داستان و مراحل بازی فقط در تگ اسپویلر!
در مورد ریجن ممنوع!
در مورد قیمت بازی ممنوع!
در مورد کدام فروشگاه بازی رو آورده و کدام فروشگاه معتبره ممنوع!

آخرین ویرایش:
یعنی باس سوم راحت ترین باسی بود که زدم :دی
بهتون توضیحاتش رو گفتم . یه تاپیکم زدم نوشتم . قشنگ سر ترای دوم زدمش مثل اش ماس :دی
باس های این بازی 2 راه زدن دارن . راه سخت . راه اسون . راه اسون معمولا یه ایتیمی چیزی میخواد باید پیدا کنید . الان باس دوم و سوم رو میشه راحت زد با روش اسون . اینجا توضیح دادم :دی
حیف وقتم خیلی پره . وگرنه قشنگ همین امشب 2-3 تا باس دیگ میزدم . قلق بازی اومده دستم بدجور . یعنی اصلا بازی خیلی راحت شده برام لووول :دی
دوستان پیشنهاد میدم تا میتونید BLOOD ECHOES فارم کنید بعد لول اپ . ببینید چطوری اتک میدید :دی
من لولم سر باس سوم کردم 31 قشنگ توی 2 ترای مرد :))

1- insight پس دشمنا رو قوی میکنه؟ چی واسه خودمون داره؟ من دیوانه رو بگو 6 تا جمجه یه جا استفاده کردم و الان تا زه باس 3 رو کشتم و لول insight دقیقا 18 است!!!! یعنی این گل به خودیه؟
دوستان یه سوال :
2-
الان که باس 3 رو میکشی یهدونه جام بهت میده بعد توی دریم پشت مرد ویلچری یه میز هست که فک کنم جام اونجا استفاده میشه ولی میگه workshop نیازه. اینو دیگه از کجا بیاریم؟

4-این twin برای صلاح از جای خواسی باید بیاریم؟
5- این ظرف خون توی کلیسا چیه؟

عذر میخوام این باس سوم راه حلی نداره سمشو باید چجوری خنثی کرد یه سم میزنه خلاص میشه کارم

توضیح دادم عزیزم . تاپیک زدم نوشتم همه چی رو توی فرم سرچ بده . اینم لینک تاپیک . دارم بروز میکنم سر هر باسی که میزنم . من به شخصه خودم چندین بار میرم سر باس همه چی رو روش تست میکنم تا راه اسون رو برای شما پیدا کنم بعد یه نگاه نمیندازید صفحات قبل رو بخونید لااقل :|
http://forum.bazicenter.com/thread95692/

چرا بعد کشتن باس دوم هیچ XP نداد!؟ انتظار داشتم هفت هشت هزاری بده ۳-۴ لول برم بالا !!
---------------
من باز سر در نیاوردم چطور میشه یار کمکی آورد و COOP‌رفت!

1- insight پس دشمنا رو قوی میکنه؟ چی واسه خودمون داره؟ من دیوانه رو بگو 6 تا جمجه یه جا استفاده کردم و الان تا زه باس 3 رو کشتم و لول insight دقیقا 18 است!!!! یعنی این گل به خودیه؟
دوستان یه سوال :
2-
الان که باس 3 رو میکشی یهدونه جام بهت میده بعد توی دریم پشت مرد ویلچری یه میز هست که فک کنم جام اونجا استفاده میشه ولی میگه workshop نیازه. اینو دیگه از کجا بیاریم؟

اره . البته با INSIGHT میتونی از شاپ HUNTER DREAM ایتم بخری . یا برای مولتی استفاده میشه بیشتر .
اقا رضا جاشو گفت . باید بری اینجا یه در جدید باز میشه : catidral ward
بری جلو پیدا میکنی TWIN و چیزای جدید تر رو
ظرف خون هم هنوز کاربردش نفهمیدم :دی

- - -ویرایش - - -

چرا بعد کشتن باس دوم هیچ XP نداد!؟ انتظار داشتم هفت هشت هزاری بده ۳-۴ لول برم بالا !!
---------------
من باز سر در نیاوردم چطور میشه یار کمکی آورد و COOP‌رفت!

باس های اصلی خیلی چیز شاخی نمیدن . بیشتر باس های OPTIONAL چیز خوب میدن مثل باس اول و سوم . یا کلید یه جای مخوف میدن یا ایتم یا BLOOD و ...
یه زنگوله هست توی INVENTORY . این رو که بزنی یه INSIGHT کم میکنه بعد ارسال پیام کمک میده . باید انلاین باشی یه نفر بهت جوین میشه .
بعدا INSIGHT 10 تا شد یه شاپ باز میشه میتونی زنگوله های دیگ بخری که یکیش میزاره بری کمک بقیه یکیش هم میری شکار بقیه شکارچی ها که میشه PVP

پ.ن : یه 2 تا از این HUNTER ها بودن که یکیشون میبستت به رگبار بالای برج بود و یکی هم پایین برج . این 2 تا روش زدنشون اینه که باید فقط DODGE بدید و اتک . یعنی DODGE بدید اتک بدید . خواست حمله کنه از تفنگ استفاده میکنید استان بشه . دوباره میزنید . سخت نیست فقط باید سریع عمل کنی لوول :دی
البته میتونی روش OIL بریزی اتیشش بزنی :))

دوستان یه سوال :
2-
در مورد tower که تیراندازی میکنه:
خودم خیلی توش درجا زدم و طرف خیلی سریعتر از من عمل میکرد در نتیجه میتونید با ضربه های الکی ( حتی بهش نخوره ) بفرستینش سمت نرده بون و کاری کنید جاخالی بده. خیلی راحت سقوط میکنه ولی متاسفانه غنیمتی ازش بدست نمیارید.
باس سوم راحت ترین باسه فقط حواستون باسه آنتی در موقعه مناسب استفاده کنید که سمش خنثی بشه.
به طور کلی من حدود 1 ساعت دارکسولز 2 رو رفتم و 1کش رو اصلا نرفتم با جفتش اصلا حال نکردم ولی با این گیم و lord of fallen خیلی حال کردم مخصوصاً این بلودبرن که اسطورس و دلیلی که بنظرم این بازی فوق العاده از کار در اومده منطق سازندس یعنی پشت دارکسولز خیلی جاهاش منطقی نمیدیدم و اصلا بیخودی و بی دلیل سخت بود ولی این ازی هم مثل اون سخته ولی یک منطق درست پشت سخت بودنشه بالانس خیلی عالی برقرار شده.

- - -ویرایش - - -

3- بعد باس سوم باید کجا بریم؟ من کل محوطه این دهکهده رو کشتم و گشتم اما نمیدونی باید کجا برم!!!! حوصله برگشت هم ندارم راهنمایی لطفاً

- - -ویرایش - - -

Chalice ها ماله Dungeon CHalice ها هستن. ایتم Ritual هم میخواد. برای قبرهای راستی
اون قسمت بعد از سقوطش هم برای من echo داد هم ایتمش رو ... پایینه پاییه نرده بودن بود
بعد از عبور از اون کلیسا توی old ... بیرون سمته راست وقتی رفتی درست دوباره سمته راست راه دیگه هست که منتهی میشه بهش.

سلام...
کسی جریان آنلاینش رو میدونه چه جوریه؟
پلیرها مثله سایه میان تو بازی اما نمیشه Join شد...
کسی میدونه چهجوریه؟
یه سری insight بدست میاری که راه به دست اوردنش رو صفحه پیش گفتن .
بعد زنگه coop داره که میزین یه insight مصرف میشه و یکی میاد به بازیت .
10 تا insight که رسید مغازه باز میشه Bell های invade - help هم بخرم برای حمله و وارد شدن به دنیای دیگران برای کمک ...
اونا phantom بازیبازیهای دیگه هستن D:

عذر میخوام این باس سوم راه حلی نداره سمشو باید چجوری خنثی کرد یه سم میزنه خلاص میشه کارم
خیلی ساده هست ...
ببین اون قسمتی که خوکه هست... خوکه رو بکشی اونجا یه badge هست. بعد از برداشتنش یه ایتم توی dream میفروشن به اسمه blunderbuss که تفنگ هست ( البته اگر اول بازی برش داشتی که هیچی ) بعد این Boss سوم رو با این تیر بزنی از نزدیک stunt میشه میتونی critc بزن.ی حدودا 4-5 دقیقه بیشتر برای من طول نکشید بکشمش با این تریک. فقط باید حواس باشه زمانی که سرش پایین اومد تیر بزنی از نزدیک D:

[

دوستان کسی به باس vicar amelia رسیده؟یه گرگ با اسب قاطیه
خیلیم بزرگه دیدین؟
من lv 45 با hunter's axe +5 زدمش توی 5 دقیقه اینا .... ×_× ×_×
روی حالت بزرگ اسحله R2 رو نگه میداشتم میزدم راحت خیلی damage میداد -. راحت میشه جاخالی داد. درسته damage زیاد میده و combo هاش و سریع پشته سره هم هست ولی میشه جاخالی میشه ×_× جیغ داد که میکنه بزنش D:
بعد ضربه سنگین بزنی پاهاش اصلا میفته زمین ×_× کلا هرچی قویتر باشی راحت میشه زدش D:
یه تیکه heal میکنه اگر damage کافی ندی نمیشه زدش ... برو upgrade کن و level up کن که بتونی بزنیش ..یا میتوین coop بری ... .

دوستان منم لولم تو بازی حدود 75 هست :d
بازیش اوایلش یکم اذیت میکنه اونایی که با این سبک آشنایی ندارن،بعدش که عادت کنی نسبتا خیلی راحت میشه
باید بدونی هر دشمن رو با چه سبک و اسلحه ای بزنی،اگر این مورد رو بدونید دیگه حله :d
کلا در یک کلام بازیش حرف نداره واقعا
از دوستانی هم که راهنمایی کردن دیگران رو ممنونم،من میخواستم تشکر کنم اما اکانتم هنوز فعال نشده بود :|
فعلا از بازی دست نگه داشتم تا دوستم هم احتمال زیاد فردا بازیش اوکی میشه باهم Co-Op بازی کنیم
تا میتونستم insight بردم بالا که برای مصرف آنلاین داشته باشم :d

یه گلایه از دوستان
این همه پست در مورد بازی دادین ولی یه نفر در مورد داستان بازی که همیشه جزو قویترین قسمت بازیهای میازاکی هست حرفی نزده:|

البته نمیگم بیایین داستان رو اسپویل کنید ولی بگین خوب بد ریتم و روند و فضای داستان و .....چطور؟

شما هم جزو اون عده ای هستید که خیلی منتظر موندم تا نظراتشون رو در مورد بازی بشنوم:d
اگه بازی کردی بسم ا...
فعلا نه ...متاسفانه

.

آخرین ویرایش:
یه گلایه از دوستان
این همه پست در مورد بازی دادین ولی یه نفر در مورد داستان بازی که همیشه جزو قویترین قسمت بازیهای میازاکی هست حرفی نزده:|

البته نمیگم بیایین داستان رو اسپویل کنید ولی بگین خوب بد ریتم و روند و فضای داستان و .....چطور؟
.
شما هم جزو اون عده ای هستید که خیلی منتظر موندم تا نظراتشون رو در مورد بازی بشنوم:d
اگه بازی کردی بسم ا...

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or