PlayStation Bloodborne

سازنده
From Software
تاریخ انتشار
March 2015
ناشر
Sony Interactive Entertainment
پلتفرم‌ها
  1. PlayStation 4
Bloodborne

بازی جدید FROM SOFTWARE به کارگردانی خود میازاکی معرفی شد .
بازی به صورت انحصاری برای PS4 عرضه خواهد شد .

======================================

بازی توسط
SCE Japan Studio
From Software
توسعه و ساخته میشود.

سال عرضه ی بازی 2015 اعلام شده است .

=========

توجه:
در این تاپیک بحث:

درمورد داستان و مراحل بازی فقط در تگ اسپویلر!
در مورد ریجن ممنوع!
در مورد قیمت بازی ممنوع!
در مورد کدام فروشگاه بازی رو آورده و کدام فروشگاه معتبره ممنوع!

آخرین ویرایش:

.::Snake::.

کاربر سایت
Feb 8, 2014
105
نام
یوحنا
دوستانی که هنوز تو کشتن باس دوم مشکل دارن!
این ویدیو رو ببینین
https://www.youtube.com/watch?v=FiwRsgqX2g8
از شروع بازی تا کشتن باس دوم در 7 دقیقه :))
در ضمن یه نکته خیلی جالبم در موردش نشون میده که کشتن باسو 100 برابر راحت تر میکنه. اگه میدونستم اونقدر سرش داغون نمیشدم

الان با توجه به این ویدئو ما اول کاری از دست اون گرگ‌نما در بریم یا بذاریم ما رو بکشه؟ کدوم راه بهتره؟

|| ARMSTYLE ||

کاربر سایت
May 4, 2014
954
نام
سامی
یه اتفاق خیلی خاصیه که اگه بگم کاملا مزش از بین میره. فقط همینقدر بدون که جایی که بعد از باس سوم میری همه جارو بگرد. Flamethower من دارم ولی نمیدونستم تو باس به درد میخوره. باس سوم به نظر من خیلی سخت بود.

باشه مرسی از راهنماییت
اگه استفاده میکردی فک کنم راحت میزدیش . به اتیش خیلی خیلی حساسه .
چند ترای زدیش ؟ لامصب تنها بدیش اینه وقتی میمیری چیزایی که سر باس مصرف کردی رو دوباره بدست نمیاری . واس همین باید همیشه دنبال اسون ترین روش بره ادم ! واس گرفتن مهمات از دست رفته چیکار میکنی ؟

AghaReza

کاربر سایت
Nov 14, 2007
1,261
نام
آقا رضا
باشه مرسی از راهنماییت
چند ترای زدیش ؟ لامصب تنها بدیش اینه وقتی میمیری چیزایی که سر باس مصرف کردی رو دوباره بدست نمیاری . واس همین باید همیشه دنبال اسون ترین روش بره ادم ! واس گرفتن مهمات از دست رفته چیکار میکنی ؟
نشمردم ولی فکر کنم حداقل 10 بار مردم تا زدمش.

Dante May Cry

کاربر سایت
Apr 19, 2008
1,193
نام
مَهدی
کسی از دوستان میدونه چقدر از دیتای بازی باید دانلود بشه تا بشه از در بالای پله بعد از باس دوم وارد شد و بازیرو ادامه داد؟؟
داشتیم با بازی ارتباط برقرار میکردیم یدفعه خوردم به این بدبختی!
سختی بازی هم به نظرم تا اینجا از دارک سولز ۲ برام راحت تر بوده یا شاید چون دیگه تجربه اون بازیرو دارم الان اینجوری به نظرم میاد! کلا ۱ ساعت و نیم رسیدم به این در و همه چی هم زیر و رو کردم الان!
باس دوم رو که بدون ۱ بار مردن کشتم :d

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
باشه مرسی از راهنماییت

نشمردم ولی فکر کنم حداقل 10 بار مردم تا زدمش.
از هر 3 تای باسها سختر بود D:
یه سیستم ساده هم داره
تغریبا فک کنم سومین دفعه زدمش که رفتم ×_×
بستگی داره اوله بازی انتخاب کرده باشی یا نه ولی اگر blunderbuss داشته باشی - اگر نه که بعد از celreci beast و hunter's badge گرفتی فک کنم توی dream هم میفروشه اسلحه رو . بعد توی این boss fight یه سری ضربه سنگین و خیلی سریع پشته سره هم میزنه بعد یه لحظه کوتاه سرش میاد پایین اورم میگیره. با همین blunderbuss بزنی stunt میشه بعد راحت از روبرو critic میزنی تعریبا 300-400 تا میره... تغریبا توی 3-4 دقیقه میشه زدش اینطوری D: الکی کلی antidote ها رو مصرف کردم.

دوستان اسکرین شاتی چیزی نمیزارین؟ :d منکه پولام سره فاینال فانتزی رفت :( مجبورم یه 1 هفته دیگه صبر کنم :( اقا بازی در چه حدی سخته؟ و تنوع اسلحه ها چطوره؟ و در آخر موسیقی بازی در چه حد دیوانه کنندست؟ ممنون
صفحه های قبل تو دو تا پست یه سری screenshot گذاشتم D: ....
من تا اینجا که رفتم بالانسه . نه خیلی سخته نه خیلی اسونه . مثل بقیه souls ها اینا بالا پایین داره - کلا سختیش خوبه
موسقیش حرف نداره D: کلا کله این سری موسقیهاش عالی بوده.

3cret

کاربر سایت
Aug 21, 2014
98
سلام.از دوستانی که دارن این بازی رو انجام میدن می خواستم یه لطفی کنند یه توضیح اجمالی درباره بازی بدن .درجه سخته و ... و کلا چطوره بازیش .
من گیم پلی رو دیدم از اتمسفر بازی خیلی خوشم اومد .
مرسی.

-7-

کاربر سایت
Sep 30, 2011
1,052
سلام.از دوستانی که دارن این بازی رو انجام میدن می خواستم یه لطفی کنند یه توضیح اجمالی درباره بازی بدن .درجه سخته و ... و کلا چطوره بازیش .
من گیم پلی رو دیدم از اتمسفر بازی خیلی خوشم اومد .
مرسی.
اگر سری سولز رو بازی کردید و بعد از 3-4 ساعت بیخیالش نشدید می تونید بلادبورن رو هم برید. این سری نسبت به بازی های دیگه سختی قابل توجهی دارن و حسابی روی اعصاب قدم می زنن

- - -ویرایش - - -

سلام
آیا بازی آنلاین داره؟
بله؛ میشه به صورت Co-op رفت
یه سری Dungeon و حالت PvP هم داره انگار

bernoos

کاربر سایت
Sep 8, 2013
221
نام
Hunter
اینم بسی زیباست :d
2honfhggcnunebkya1do.jpg

Lord Odin

کاربر سایت
Mar 19, 2013
2,014
سختی بازی که جای بحث نداره. موسیقی ش مخصوصاً سره Boss ها اضطراب قضیه رو چند برابر میکنه :D.

روی هم تا الان بجز نرخ فریم ضدحال خاصی مشاهده نشده :D

victor hogo

کاربر سایت
Dec 20, 2011
3,751
نام
علی
بازی رسید دستم :bighug:
گذاشتم آپدیتش رو دان کنه ولی از حالا استرسش شروع شده!
شک ندارم حتی تجربه ای لذت بختشر از دارک سولز ها رو برام به ارمغان میاره!:x

آخرین ویرایش:

655

کاربر سایت
Sep 27, 2012
2,368
نام
RZA
سختی بازی که جای بحث نداره. موسیقی ش مخصوصاً سره Boss ها اضطراب قضیه رو چند برابر میکنه :D.

روی هم تا الان بجز نرخ فریم ضدحال خاصی مشاهده نشده :D
به نظرم برای کسایی که دارک سولز رو جویدن آسونه... به خصوص علی صلح و صفا :-"

aminxxx

کاربر سایت
Jan 10, 2009
1,002
نام
ramin
من هم بلاخره این بی پدر رو کشتم. به قول دوستمون حتما لول آپ کنید بعد برید سراغ باس ها
:d

i7sxa1gtb1lgjrzvp9ou.jpg
hnyjd8aqzrarbpcncxpg.jpg
در ضمن
دقت کنید وقتی موزیک باکس رو از دختر بچه گرفتید اون ازتون میخواد که مادرشو پیدا کنید که رفته دنبال باباش بگرده و جفتشون بر نگشتن و از اونجایی که میگه پدرم صدای آهنگو گوش میداده نتیجه میگیریم که پدرش همون باس دومه و مادر رو کشته شما میتونید گردنبند مادر رو انتهای پلهایی سمت راست قبرها یه جایی برای سقوط هست اونجا بپرید پایین رو سقف اتاقی که فرود میایید جواهر مادر دخترک رو پیدا میکنید. برید بدینش ثواب داره!!!!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
    or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر