PlayStation Bloodborne

سازنده
From Software
تاریخ انتشار
March 2015
ناشر
Sony Interactive Entertainment
پلتفرم‌ها
  1. PlayStation 4
Bloodborne

بازی جدید FROM SOFTWARE به کارگردانی خود میازاکی معرفی شد .
بازی به صورت انحصاری برای PS4 عرضه خواهد شد .

======================================

بازی توسط
SCE Japan Studio
From Software
توسعه و ساخته میشود.

سال عرضه ی بازی 2015 اعلام شده است .

=========

توجه:
در این تاپیک بحث:

درمورد داستان و مراحل بازی فقط در تگ اسپویلر!
در مورد ریجن ممنوع!
در مورد قیمت بازی ممنوع!
در مورد کدام فروشگاه بازی رو آورده و کدام فروشگاه معتبره ممنوع!

آخرین ویرایش:

Bek

کاربر سایت
Jun 4, 2010
371
آخ آخ بد دردیه آدم نتونه گیمهای میازاکی رو بازی کنه، اره علی؟ :D
فری جان باکی نیست در راه میازاکی شده درجا یه Ps4 میگیریم. ولی بدبختی اینه این طور که به نظر میاد حداقل تا دو سه سال اینده یه انحصاری درست نداره این کنسول، تا ادم دلش بیاد پول بده پای این شِـ ;))(باز اگه GOW یا Tlou جدید معرفی بشه، میشه یه کاریش کرد.)

AghaReza

کاربر سایت
Nov 14, 2007
1,261
نام
آقا رضا
خب دیگ اعصاب خوردی و ... تموم . خداییش امروز نشستم پای بازی دقیق فهمیدم چی به چیه . بازی عالیه . وقتی میمیرم اصلا ناراحت نمیشم . باس اول رو هم با استفاده از 4 تا معجون HP کشتم رفت . الان کل مپ یک رو زیر و رو کردم رسیدم به باس دوم . باس دوم تا اخرای HP میبرشم اما لامصب یهو خر میشه دهنمو اسفالت کرده ؟ بنظرتون قلقی نداره این باس ؟ من بعد از TRY اول رفتم 20 تا HP POTION گرفتم . لول اپم کردم 2-3 لول . بنظرتون برم سر وقتش ؟ حله ؟ :D

راستی چند تا سوال :
1. وقتی تیر ها و BLOOD VIAL ها 20 تا میشه . بقیش رو میگه میره توی STORANGE . این دقیقا کجاس ؟ هرچی میگردم پیداش نمیکنم توی منو ها و ....
2. این HUNTER MARK ها چیه ؟ به چه درد میخوره ؟
3. این BELL یا همون زنگه چیه ؟ چیکار میکنه ؟ من افلاین هستم ولی میتونم ازش استفاده کنم پس فک کنم ربطی به COOP نداشته باشه !
4. دوستان توی منوی اسکیل اپ کردن . یا بهتره بگم لول اپ کردن . 2 تا STAT اخری فقط STR میدن . خب من که اینارو نمیگیرم چون STAT های بهتری هم هست ولی کسی میدونه واس چی گذاشتن ؟ بقیه STAT ها 2-3 تا چی میده ولی اینا فقط STR ?
5. این کلاه رو چطوری میشه INVISITBLE کرد ؟ لامصب یه کرکتری ساختم اوووف . باسه چهرشو ببینه میزاره میره :D
ممنون :D

توی هانترز دریم یه صندوق بزرگ هست اونه. نزدیکه ورکشاپ
استفاده کنی بدونه اینکه BE از دست بدی بر میگرده به هانترز دریم.
مربوط به کواپ هست. :d
یکیشون دیمیج سلاح های جادوویرو بیشتر میکنه اونیکی دمیج تفنگ رو
نمیشه b-)

kratus7

کاربر سایت
May 17, 2014
196
نام
حمیدرضا
به نظر من بازی خیلی زود ساخته شده. بهتر بود رو قسمت build character بیشتر کار میکردند قبول دارم تنوع زیاده ولی خوب کیفیت بالاتری انتظار میرفت:-s

|| ARMSTYLE ||

کاربر سایت
May 4, 2014
954
نام
سامی
توی هانترز دریم یه صندوق بزرگ هست اونه. نزدیکه ورکشاپ
استفاده کنی بدونه اینکه BE از دست بدی بر میگرده به هانترز دریم.
مربوط به کواپ هست. :d
یکیشون دیمیج سلاح های جادوویرو بیشتر میکنه اونیکی دمیج تفنگ رو
نمیشه b-)
مطمینی ؟ درمورد این BELL ? اخه من امروز نت وصل نبود و برام روشن بود میتونستم استفاده کنم ! یکی هم صفحات قبل گفت زده باسه فرطی مرده ولی براش خاموش شده :|:D
راستی یه چیزی شبیه اسکلت گیرم اومده نوشته وقتی بزنی INSIGHT یا یه چیزی مثل این رو ریست میکنه ؟ چیه این ؟ بعد زیر جایی که مینیوسه چقدر BLOOD ECHOES داری یه چیز شبیه چشم هست مال من نوشته 6 . چی هست ؟ :D
- - -ویرایش - - -

بازی فیزیکیش رسیده 260 :|

فیزیکی خر است :D

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: AMIRREZA-GAME

AghaReza

کاربر سایت
Nov 14, 2007
1,261
نام
آقا رضا
مطمینی ؟ درمورد این BELL ? اخه من امروز نت وصل نبود و برام روشن بود میتونستم استفاده کنم ! یکی هم صفحات قبل گفت زده باسه فرطی مرده ولی براش خاموش شده :|:D
راستی یه چیزی شبیه اسکلت گیرم اومده نوشته وقتی بزنی INSIGHT یا یه چیزی مثل این رو ریست میکنه ؟ چیه این ؟ بعد زیر جایی که مینیوسه چقدر BLOOD ECHOES داری یه چیز شبیه چشم هست مال من نوشته 6 . چی هست ؟ :D
- - -ویرایش - - -

فیزیکی خر است :D
بله مطمینم اون برای مولتی پلیره.
اون چشمه تعداد insight هایی هست که داری.
اون جمجمه رو استفاده کنی یه اینسایت بهت میده.
اینسایت بیشتر برای مولتی پلیر هست.
10 تا که داشته باشی یه فروشنده جدید میاد توی هانترز دریم. نمیگم چیا میفروشه که اسپویل نشه. خودت تست کن.
:d

خوش به حالتون که دارین بازی میکنین :(
من بد بخت تا بلاد بورن اومد سرم شلوغ شد روزی 2 ساعت بیشتر نمیتونم بازی کنم.
ولی شنبه یک شنبه جبران میکنم از 48 ساعت 40 ساعتشو بلاد بورن میزنم :d:d

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
اقا اینجا کسی نیست یه xbox one با 10 تا بازی و کلی بازی ارکیده دیگه رو بگیره و یه هفته PS4 ش رو به ما قرض بده اینو بازی کنیم؟o:-)

اقا رضا یه سوال؟:d از بُعد گیم پلی، نسبت با دارک سولز 1 و 2 چه طوره؟ بیشتر منظورم باس ها و پیچ و خم مپ هاست؟ سولز 2 در زمینه ی باس یا حتی طراحی مپ ها اصلا در حد سولز 1 نبود. حالا این به کدوم نزدیک تره؟
به نظره من از پایه Demon Souls آومدن ساختش با چاشنیهای DS اینا !!! ....
از نظره پیچیدگی مپها خیلی به سمته demon souls - ds 1 هست ( بییشتر demon souls ) ... -
چون کاره خودش هست قشنگ حس میشه که به اون بازیا نزدیکتره ×_×
ds 2 انصافا dlc هاش از همه سختر بود ÷_× روانی میکرد ادم رو ... لول :/

ولی بازی کلا خیلی شبیه به demon souls هست

از نظره سختی هم به نظرم من مثل اونا بالانس هست توی Boss fight هاش ... یه سری boss fight های اولش ساده هست به نسبت ولی بعضی هاش قشنگ داغونت میکنه. یادمه boss های اولیه demon - ds1 یا حتی همون ds 2 هم خیلی سخت گیر نبودن کلا ...
ولی از نظره سختی ( بدونه حسابه dlc های ds2 ) به نظرم بین 1 و demon souls هست کلا ....

|| ARMSTYLE ||

کاربر سایت
May 4, 2014
954
نام
سامی
اقا طبق تجربه میگم . امروز یه باس رو زدید . باید 2-3 روز مپ رو بگردید و BLOOD ECHOES فارم کنید و لول اپ کنید و متریال بدست بیارید و سلاح اپگرید کنید بعد برید سراغ باس بعدی . هرچی هم قشنگ بازی کنید و قلق باس دستتون باشه اگ لول خوبی نداشته باشید واقعا کم میارید . به 2-3 تا اتک میکشید .
من به شخصه امروز سر باس دو تلف شدم . اولش که قشنگ همون اول باس فایت میمردم . بعد قلق اومد دستم یکم لول اپ هم کردم رفتم تا اخرای HP میبرم طرف خر میشه مثل جت اتک میده اصلا فرصت نمیده . یعنی یه اشتباه کنید عمرا نمیکشید BLOOD VIAL بخورید . واس همین لول اپ کنید که سفت بشید و اتک هاتون قوی بشه که نیازی به دردسر نباشه . کم میارید ورگنه . من الان خودم فردا میشینم قشنگ تا لول 20-21 اپگرید میکنم بعد میرم سراغ باس . کلا صبر باید داشته باشید صبر . اینطوری نیست راحت بری بزنی . بازی های RPG لول خوب میخواد . همه چی بر اساس STAT هست

Bek

کاربر سایت
Jun 4, 2010
371
به نظره من از پایه Demon Souls آومدن ساختش با چاشنیهای DS اینا !!! ....
از نظره پیچیدگی مپها خیلی به سمته demon souls - ds 1 هست ( بییشتر demon souls ) ... -
چون کاره خودش هست قشنگ حس میشه که به اون بازیا نزدیکتره ×_×
ds 2 انصافا dlc هاش از همه سختر بود ÷_× روانی میکرد ادم رو ... لول :/

ولی بازی کلا خیلی شبیه به demon souls هست

از نظره سختی هم به نظرم من مثل اونا بالانس هست توی Boss fight هاش ... یه سری boss fight های اولش ساده هست به نسبت ولی بعضی هاش قشنگ داغونت میکنه. یادمه boss های اولیه demon - ds1 یا حتی همون ds 2 هم خیلی سخت گیر نبودن کلا ...
ولی از نظره سختی ( بدونه حسابه dlc های ds2 ) به نظرم بین 1 و demon souls هست کلا ....

این مثه Demon Souls نیست که از یه جا مثه نکوس بری این ور اون ور؟!!! :|

البته من منظورم از سختی باس ها بیشتر استراتژیی بود که باید برای کشتن هر باس، اتخاذ میکردی. من تقریبا تمام باس های سولز 1 رو خوب یادمه چون قشنگ سر هر کدوم باید وقت میذاشتی تا بفهمی چه جور باید نفلشون کرد. در حالی که سولز 2:| اصلا گفتن نداره. 70 درصد باساش چرت محض! فقط اون Lost Sinner ـه خوب یادم مونده. که خدا رو شکر رضا گفت باساش فنی تر از دارک سولزن.:D

cooroot

کاربر سایت
Sep 13, 2008
69
نام
حسین
اقا طبق تجربه میگم . امروز یه باس رو زدید . باید 2-3 روز مپ رو بگردید و BLOOD ECHOES فارم کنید و لول اپ کنید و متریال بدست بیارید و سلاح اپگرید کنید بعد برید سراغ باس بعدی . هرچی هم قشنگ بازی کنید و قلق باس دستتون باشه اگ لول خوبی نداشته باشید واقعا کم میارید . به 2-3 تا اتک میکشید .
من به شخصه امروز سر باس دو تلف شدم . اولش که قشنگ همون اول باس فایت میمردم . بعد قلق اومد دستم یکم لول اپ هم کردم رفتم تا اخرای HP میبرم طرف خر میشه مثل جت اتک میده اصلا فرصت نمیده . یعنی یه اشتباه کنید عمرا نمیکشید BLOOD VIAL بخورید . واس همین لول اپ کنید که سفت بشید و اتک هاتون قوی بشه که نیازی به دردسر نباشه . کم میارید ورگنه . من الان خودم فردا میشینم قشنگ تا لول 20-21 اپگرید میکنم بعد میرم سراغ باس . کلا صبر باید داشته باشید صبر . اینطوری نیست راحت بری بزنی . بازی های RPG لول خوب میخواد . همه چی بر اساس STAT هست

همون اطراف نگاه کنی یه پله میبینی وقتی به اندازه کافی زدی و باسه شروع به تغییر کرد بدو سمت پله و ازش فاصله بگیر و وقتی پرید و حمله کرد جا خالی بده و هر موقع دیدی مناسبه بهش ضربه بزن اگه هم بهت ضربه زد همون پله ها رو برو بالا دست چپت یه جایی هست که نرده نداره از اون جا بپر پایین و دوباره بدو سمت پله ها با این کار فرصت پیدا میکنی از ذخیره خونت استفاده کنی...من با همین روش کشتمش

>>>>>>>***حتما بعد از چند بار که از سلاحتون استفاده کردید و کشته شدید به ورکشاپ برید و سلاحتون رو تعمییر کنید وگرنه به شدت از کارایی و دمیج سلاحتون کاسته میشه***

آخرین ویرایش:

|| ARMSTYLE ||

کاربر سایت
May 4, 2014
954
نام
سامی

همون اطراف نگاه کنی یه پله میبینی وقتی به اندازه کافی زدی و باسه شروع به تغییر کرد بدو سمت پله و ازش فاصله بگیر و وقتی پرید و حمله کرد جا خالی بده و هر موقع دیدی مناسبه بهش ضربه بزن اگه هم بهت ضربه زد همون پله ها رو برو بالا دست چپت یه جایی هست که نرده نداره از اون جا بپر پایین و دوباره بدو سمت پله ها با این کار فرصت پیدا میکنی از ذخیره خونت استفاده کنی...من با همین روش کشتمش

>>>>>>>***حتما بعد از چند بار که از سلاحتون استفاده کردید و کشته شدید به ورکشاپ برید و سلاحتون رو تعمییر کنید وگرنه به شدت از کارایی و دمیج سلاحتون کاسته میشه***

اینطوری واقعا حال نمیده . باید بزنی دهنشو اسفالت کنی توی مبارزه تن به تن :D . من به شخصه فقط مشکلم اینه ضعیفم جلوش هنوز . فقط هم وقتی WEREWOLF میشه و اتک هاش سنگین میشه اینطوری میشم . وگرنه اوایلش خیلی ریلکس طرف رو میزنم . به هر حال فک کنم باید 1-2 لول دیگ بگیرم . بعدش میدونم چطوری ترتیبش رو بدم :D

- - -ویرایش - - -

دوستان مراحل اصلیو میشه co_op رفت؟

ما که مرحله فرعی ندیدیم :D
اره میشه . باس اول رو بزنی حله .

- - -ویرایش - - -

اقا یه سوال . واس اینکه کسی به بازیت جوین بشه نیاز به پلاس هست ؟ یا فقط واس زمانی پلاس میخواد که تو جوین بشی ؟
این ایدی منه کسی پایه بود COOP بریم :D
ID : ARMSTYLE4650

cooroot

کاربر سایت
Sep 13, 2008
69
نام
حسین
اینطوری واقعا حال نمیده . باید بزنی دهنشو اسفالت کنی توی مبارزه تن به تن :D . من به شخصه فقط مشکلم اینه ضعیفم جلوش هنوز . فقط هم وقتی WEREWOLF میشه و اتک هاش سنگین میشه اینطوری میشم . وگرنه اوایلش خیلی ریلکس طرف رو میزنم . به هر حال فک کنم باید 1-2 لول دیگ بگیرم . بعدش میدونم چطوری ترتیبش رو بدم :D

من لولم 22 بود وقتی این باس رو کشتم ولی هر چقدر هم لول رو بالا ببرید چون بعد از تغییر کردنش خیلی سریع حمله میکنه و اصلا اجازه هیچ حرکتی رو به شما نمیده باید یه استراتژی رو انتخاب کنید که بتونید ازش فاصله بگیرید حالا هر جور که تونستید ... ولی سعی نکنید وقتی فاصله اش باهتون کمه جا خالی بدید چون اصلا فایده ای نداره ...

|| ARMSTYLE ||

کاربر سایت
May 4, 2014
954
نام
سامی
من لولم 22 بود وقتی این باس رو کشتم ولی هر چقدر هم لول رو بالا ببرید چون بعد از تغییر کردنش خیلی سریع حمله میکنه و اصلا اجازه هیچ حرکتی رو به شما نمیده باید یه استراتژی رو انتخاب کنید که بتونید ازش فاصله بگیرید حالا هر جور که تونستید ... ولی سعی نکنید وقتی فاصله اش باهتون کمه جا خالی بدید چون اصلا فایده ای نداره ...
استراتژی رو بلدم . این باس از پشت که اتک بدی هم اتک بدی میخوره و هم برنمیگرده . مثلا اتک اول رو که اومد بده DODGE بدی بری پشت سرش میتونی راحت چند تا اتک بهش بدی چون نمیچرخه . مخصوصا طرفای قبر ها ببری به طوری که ضرباتش بخوره به قبر ها .
من لولم 18 هست فک کنم

AghaReza

کاربر سایت
Nov 14, 2007
1,261
نام
آقا رضا
استراتژی رو بلدم . این باس از پشت که اتک بدی هم اتک بدی میخوره و هم برنمیگرده . مثلا اتک اول رو که اومد بده DODGE بدی بری پشت سرش میتونی راحت چند تا اتک بهش بدی چون نمیچرخه . مخصوصا طرفای قبر ها ببری به طوری که ضرباتش بخوره به قبر ها .
من لولم 18 هست فک کنم
من اونو کشتم لول 17 بودم. ولی خدایی خیلی سخته اون 15-20 درصد آخر من داشتم از استرس میمردم. آخراش فقط یه دونه ضربه لازم بود بزنم تا بمیره نمیزاشت کسافط. قشنگ یکو نیم - دو دیقه درگیر زدن یه دونه ضربه آخر بودم آخراش دیگه قلبم داشت میومد تو دهنم از استرس #:-s

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر