PlayStation Bloodborne

سازنده
From Software
تاریخ انتشار
March 2015
ناشر
Sony Interactive Entertainment
پلتفرم‌ها
  1. PlayStation 4
Bloodborne

بازی جدید FROM SOFTWARE به کارگردانی خود میازاکی معرفی شد .
بازی به صورت انحصاری برای PS4 عرضه خواهد شد .

======================================

بازی توسط
SCE Japan Studio
From Software
توسعه و ساخته میشود.

سال عرضه ی بازی 2015 اعلام شده است .

=========

توجه:
در این تاپیک بحث:

درمورد داستان و مراحل بازی فقط در تگ اسپویلر!
در مورد ریجن ممنوع!
در مورد قیمت بازی ممنوع!
در مورد کدام فروشگاه بازی رو آورده و کدام فروشگاه معتبره ممنوع!

آخرین ویرایش:

the dark knight

کاربر سایت
Aug 9, 2008
1,547
نام
سروش
این قدر که بازیکنان سری souls و همین بازی پشت هم هستن و همدیگه رو راهنمایی و کمک می کنن، واقعا ادم رو یاد این ضرب المثل میندازه که "Human beings come together most when facing the most fearful"
یا به عبارتی سختی زیاد انسان ها رو متحد می کنه :d

AghaReza

کاربر سایت
Nov 14, 2007
1,261
نام
آقا رضا
ماشین گان؟؟؟؟ :-o
یعنی واقعا توقع اینو دیگه نداشتم! :))
چقدرم کشتنش سخت بود لعنتی! من شانسی کشتمش...

AbysswalkerA

کاربر سایت
May 31, 2014
109
نام
Mahdi
سلام
کسی از دوستان بازی رو فیزیکی تونسته تهیه کنه از بازار؟ میخواستم ببینم قیمت خرید کردن مستقیم با خرید از این سایت ها یکیه یا کمتر حساب میکنن؟
اون دوستانی که دیجیتالی گرفتن از کجا گرفتن که با قیمت مناسب بده؟دمتون گرم فقط سریع جواب بدین خماری بازی ما رو نابود کرد:-s

arash1996

کاربر سایت
May 17, 2012
1,483
نام
آرش
این قدر که بازیکنان سری souls و همین بازی پشت هم هستن و همدیگه رو راهنمایی و کمک می کنن، واقعا ادم رو یاد این ضرب المثل میندازه که "Human beings come together most when facing the most fearful"
یا به عبارتی سختی زیاد انسان ها رو متحد می کنه :d

البته بعضی وقتا بعضی ها هم آدم رو تو بازی اشتباه راهنمایی میکردند!
که البته وجدان های بیدار با قرار دادن عبارت "Liar ahead" نقشه های شیطانیشون رو برآب می کردند :d

پ.ن: همچنان اندر خم ده دوازده گیگ دیگه هستم!
خواستم پنج گیگ اولش رو بریزم که پارت چهارش رو خواست :((

ویرایش: البته منظورم داخل خود بازی بود وگرنه بیرون از بازی که کسی اشتباهی راهنمایی نمیکنه.

آخرین ویرایش:

aminxxx

کاربر سایت
Jan 10, 2009
1,002
نام
ramin
به هزار بدبختی باس گنده بک اولی رو کشتم حالا رسیدم باس دوم بدک نبود با 8-9 معجون خونشو رسوندم اخر یهو تغییر کرد و زمان پر کردن خون رو هم نداد زد ترکوند. کسی نکته ای چیزی به ذهنش میرسه لامصب بد ریخت بهم اوضاع رو.!!!!!

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
به هزار بدبختی باس گنده بک اولی رو کشتم حالا رسیدم باس دوم بدک نبود با 8-9 معجون خونشو رسوندم اخر یهو تغییر کرد و زمان پر کردن خون رو هم نداد زد ترکوند. کسی نکته ای چیزی به ذهنش میرسه لامصب بد ریخت بهم اوضاع رو.!!!!!
گول سرعتش رو نخور. خیلی راحت پشته قبرها و درخت گیر میوفته . از محیط استفاده کن که Block اش کنی . قسمت اخرش هم همینطوری. مخصوصا بعد از پرشه بلندش وقتی ازش فاصله میگیرم زمانه زدنش هست. سعی کن از پشت حمله کنی و سریع هم O بزنی و بیای عقب

aminxxx

کاربر سایت
Jan 10, 2009
1,002
نام
ramin
گول سرعتش رو نخور. خیلی راحت پشته قبرها و درخت گیر میوفته . از محیط استفاده کن که Block اش کنی . قسمت اخرش هم همینطوری. مخصوصا بعد از پرشه بلندش وقتی ازش فاصله میگیرم زمانه زدنش هست. سعی کن از پشت حمله کنی و سریع هم O بزنی و بیای عقب
یه سوال در مورد اپگرید ها:
یه توضیح مختر در موردشون میدی
اون قلبه که HP
سبزه استامینه
اون بازو اگه اشتباه نکنم R2 رو یا همون هوی اتک رو قوی میکنه مابقی چی؟
من الان لول hp 14
مابقی بین 10-13

|| ARMSTYLE ||

کاربر سایت
May 4, 2014
954
نام
سامی
اگر از کسی کمک بخوایم باید صدای اون زنگه رو در بیاریم ولی اگر بخوایم به کسی کمک کنیم چی دوستان یه خورده توضیح بدن :d

همم فک کنم بعد از باس دوم این قابلیت باز بشه . ولی بازم مطمین نیستم اگر حرفم نادرسته دوستاان تصحیح میکنن

- - -ویرایش - - -

اون قلبه که HP
سبزه استامینه
من الان لول hp 14
مابقی بین 10-13
ببین وقتی یه اپگرید رو انتخاب میکنی خودش مینیویسه چه چیزایی رو زیاد میکنه . مثلا اولی که شبیه قطره خونه بهت جون و STR میده . STR سفتت میکنه و سلاح های سنگین تری هم میتونی بگیری دست . خیلی مهمه .
یکی دیگش بهت استامینا میده و STR
بقیشون هم همینطور .
حالا اینارو یادمه توضیح میدم :
STR : سفتت میکنه و سلاح های سنگین تری میتونی بگیری دست
R1 R2 ATTACK : میزان دمیج های فیزیکی رو میبره بالا
L1 L2 ATTACK : میزان دمیج تفنگ ها رو میبره بالا
STAMINA : همون خط سبز رو زیاد میکنه و مثلا بجای 3 تا اتک میتونی 5 تا اتک پشت سر هم بدی
BLOOD : خونت رو زیاد میکنه . پیشنهاد میکنم این رو با STR بگیری و STR اولویت داره
POISON AND TOXIC : این باعث میشه دشمنایی که روت سم و اینا میپاشن , مدت زمان سمشون و اثرشون کم تر بشه
و ....

در مورد باس ها هم همونطور که گفتم هرچقدر بازیت هم خوب باشه باید حتما به یه لول خاص رسیده باشی و اپگرید باشی ورگنه یه اتک میشی . برای باس دوم لول 20-21 رو پیشنهاد میدم . استفاده از محیط هم مهمه .
یادت باشه برای باس دوم سر STAGE 3 که خر میشه حتما به چپ یا راست DODGE بده چون دستاش درازه و وقتی به عقب DODGE میدی ممکنه بزنتت . یه طوری هم DODGE بده که باسه بخوره به قبر ها و اتک هاش دفع بشه و نچرخه سمتت . فک کنم OIL هم روش خوب جواب بده . MOLOTOV هم خوبه ولی باید وقت انداخت پیدا کنی . حتما هم روی این باس FOCUS کن . وگرنه سختت میشه . برای FOCUS باید R3 یا L3 بزنی

----------------

پ.ن : بیشتر از 10 بار مپ اول رو زیر و رو کردم و DUNGEON همه چیاشو گرفتم و همه دشمنا رو 10 بار کشتم بیشتر از 40 هزار تا BLOOD ECHOES فارم کردم ولی در کمال تعجب هنوز برام مپ اول خسته کننده نشده و جذابه . واقعا راست میگفتن بازی های میازاکی خسته کننده نمیشه اما خب متاسفانه یکم مریضه طرف :D سر باس هاش ضربان قلبم میره در حد سکته . به شدت سریع میزنه . یه اهنگ هایی گذاشته بدتر استرس میدن :|:|:D

آخرین ویرایش:

rasool.ps4

کاربر سایت
Jun 15, 2014
98
اقا یکی مارو راهنمایی کنه .اقا هرکاری میکنم نمیتونم شمشیر انتخاب کنم .همون مرحله اول ک ی سگ جلو در وایساده .با مشت نمیتونم بکشمش

AghaReza

کاربر سایت
Nov 14, 2007
1,261
نام
آقا رضا
اون قلبه که HP
سبزه استامینه
من الان لول hp 14
مابقی بین 10-13

به صورت کلی:
vitality خونتو زیاد میکنه
endurance استامینا
strenght دمیج صلاح های STR بیس زیاد میشه (صلاح های قدرتی)
skill دمیج صلاحهای skill بیس زیاد میشه (صلاح های سرعتی)
bloodtinge دمیج تفنگ
arcane دمیج صلاح های جادویی

حالا شما یه صلاح جدید که میگیری توی مشخصاتش نوشته با چه استت هایی اسکیل میشه. مثلا درجه اسکیلش با استرنت D هست یا C یا هرچی (ترتیبش اینه S- A- B - C - D- E که S از همه بیشتره) مثلا شما وقتی داری استرنت بیلد میسازی کاراکترتو باید از صلاحی استفاده کنی که استرنت روی دمیجش تاثیر زیادی داره. مثلا hunter's axe یا kirkhammer.
البته خیلی از مشخصات صلاحو میشه با مادیفای کردن تغییر داد. ولی من اونقدری نرفتم جلو که بفهمم تا چه هد. ولی تو دارک سولز تا حد خیلی زیادی میشد. مثلا میتونستی صلاحی که کلا استرنت هستو به مجیک تبدیل کنی.

- - -ویرایش - - -

اگر از کسی کمک بخوایم باید صدای اون زنگه رو در بیاریم ولی اگر بخوایم به کسی کمک کنیم چی دوستان یه خورده توضیح بدن :d
10 تا اینسایت که داشته باشی یه فروشنده جدید میاد توی هانترز دریم. دوتا زنگ جدید میفروشه یکی برای حمله کردن به بقیه ویکی برای کمک به بقیه.

- - -ویرایش - - -

اقا یکی مارو راهنمایی کنه .اقا هرکاری میکنم نمیتونم شمشیر انتخاب کنم .همون مرحله اول ک ی سگ جلو در وایساده .با مشت نمیتونم بکشمش
بزار سگه بکشت. میری توی هانترز دریم. اونجا یه کم بگردی چنتا موجود کوچیک روی زمینن که بهت اصلحه میدن. اونارو بگیر بعد برگرد بکشش.

آخرین ویرایش:

AghaReza

کاربر سایت
Nov 14, 2007
1,261
نام
آقا رضا
دوستانی که هنوز تو کشتن باس دوم مشکل دارن!
این ویدیو رو ببینین
https://www.youtube.com/watch?v=FiwRsgqX2g8
از شروع بازی تا کشتن باس دوم در 7 دقیقه :))
در ضمن یه نکته خیلی جالبم در موردش نشون میده که کشتن باسو 100 برابر راحت تر میکنه. اگه میدونستم اونقدر سرش داغون نمیشدم

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر