Beyond: Two Souls [پست اول تاپیک خوانده شود]

rjammehr

کاربر سایت
Oct 15, 2011
209
نام
رضا
ولی من موندم در حالی که PS4 میادش چرا فقط یه نسخه قرار هست بیاد PS3 می تونیم شاهد یه چیز بزرگ تر باشیم رو کنسول جدید البته هنوزم معلوم نیست ولی به نظرم رو PS4 هم یه نسخه بزنن تا این بازیرو با قدرت اون کنسول هم بسنجیم
البته کاورشم خیلی قشنگه :)>-

MOHS4N

کاربر سایت
May 30, 2011
821
نام
محسن
ولی من موندم در حالی که PS4 میادش چرا فقط یه نسخه قرار هست بیاد PS3 می تونیم شاهد یه چیز بزرگ تر باشیم رو کنسول جدید البته هنوزم معلوم نیست ولی به نظرم رو PS4 هم یه نسخه بزنن تا این بازیرو با قدرت اون کنسول هم بسنجیم
البته کاورشم خیلی قشنگه :)>-
نه رو ps4 نمیاد.اتفاقا من سوالم اینه که چرا همه دوست دارن بازیا رو هر دو کنسول تجربه کنن!!خب چه کاریه؟؟ روی PS4 پروژه ی The Dark Sorcerer در حال ساخت هست.

mr_sasma

کاربر سایت
Mar 6, 2011
276
نام
سیّد!
نه رو ps4 نمیاد.اتفاقا من سوالم اینه که چرا همه دوست دارن بازیا رو هر دو کنسول تجربه کنن!!خب چه کاریه؟؟ روی PS4 پروژه ی The Dark Sorcerer در حال ساخت هست.
به نظر من هم فقط برای PS3 بیاد بهتره. البته اون فقط یه Tech Demo بود (مثل KARA) و قرار بود تکنیک های جدید گرافیکی شون رو روی PS4 نشون بده. قرار نیست بازیش ساخته بشه. قطعاً پروژه بعدی Quantic Dream چیز دیگه ای خواهد بود.

DeanAmbrose

کاربر سایت
Nov 9, 2010
2,939
نام
Scott
76816621184687539274.jpg

kritooos

کاربر سایت
Jul 20, 2013
256
نام
امین
سونی این اخری ها هم دست از PS3 ورنمیدار خدایی به این میگن کنسول هر سال بیشتر از دو تا بازی انحصاری می ده بیرون حالا هم که قرار تا چند وقت دیگه این بازی فوق العاده رو بده بیرون واقعا پشتیبانیش از کنسولش بیسته

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر