Beyond: Two Souls [پست اول تاپیک خوانده شود]

• Thread starter Thread starter HL2-GF
  • تاریخ آغاز تاریخ آغاز
اتفاقاً من دفعه اول که بازی کردم، پیشنهادشو رد کردم و آخرش دیدم که پایان بهتر در صورتی بوده که پیشنهادشو بپذیرم! :d

نه بابا مقاومیا:دی ولی بالاخره قبول کردی، پایان هم بهونه نکن:دی
من که 4-5 بار تموم کردم و واسه تروفیای بازی مجبور بودم هردوتا اپشن رو انتخاب کنم.ولی یادم نیست اولین بار چی کارکردم!

نه بابا مقاومیا:دی ولی بالاخره قبول کردی:دی پایان هم بهونه نکن:دی
اتفاقاً این به نظر من نقطه قوت روایت داستان توسط استاد بود. اون قدر من توی حس داستان بودم و دردی که اتان می‌کشید رو حس می‌کردم و همینطور نگران شان بودم که پیشنهاد مدیسون منو شوکه کرد. آخه الان وقت این کارهاست؟! تو همون حس و حال پیشنهادشو رد کردم. بهونه چیه، من اینقدر از شخصیت مدیسون خوشم اومده بود که دوست داشتم آخرشم با هم باشن و اگه بعد از این ماجراها پیشنهاد بی‌شرمانه(!) می‌کرد، حتماً قبول می‌کردم، اما آخرش دیدم به خاطر این که اون موقع پیشنهادشو رد کرده بودم، کلاً از هم جدا شدن!

اتفاقاً این به نظر من نقطه قوت روایت داستان توسط استاد بود. اون قدر من توی حس داستان بودم و دردی که اتان می‌کشید رو حس می‌کردم و همینطور نگران شان بودم که پیشنهاد مدیسون منو شوکه کرد. آخه الان وقت این کارهاست؟! تو همون حس و حال پیشنهادشو رد کردم. بهونه چیه، من اینقدر از شخصیت مدیسون خوشم اومده بود که دوست داشتم آخرشم با هم باشن و اگه بعد از این ماجراها پیشنهاد بی‌شرمانه(!) می‌کرد، حتماً قبول می‌کردم، اما آخرش دیدم به خاطر این که اون موقع پیشنهادشو رد کرده بودم، کلاً از هم جدا شدن!
بله.زیبایی های بازیای کیج همینه!ببین چقدر قشنگ به عقایدت احترام میگذاره.
البته تو خودت معلومه مثل من عاشق هوی هستی(البته فکر کنم من بیشتر).فقط انتخابامون فرق می کنه.که بازم تفاوت بازیه کیج رو میرسونه.

شوما فقط موشکلت این نبودا :-"

حرف اصلیم همین بود :دی

راست میگه اقا احسان!شما گفتی بازی نباید از این جور چیزا داشته باشه حواسم نبود:biggrin1:
قبول کن از سبک بازیای کیج خوشت نمیاد.

پست کاملم :
این مرتیکه داوود قفس نمی تونه بدون صحنه و اینا کار خودش رو بکنه ؟ :| حالا حتماً Ellen Page باید عملیات $$ki رو انجام بده ؟ :| یادمه توی پشت صحنه های آنچارتد 2 نولان نورث داشت در مورد اون صحنه حرف میزد خیلی سطحی باهاش برخورد کرده بودن و داشتن توضیح میدادن که با فاصله از هم فقط داشتن ادای اون کار رو در میاوردن :biggrin1: یعنی داوود قفس عشقش اینه یه بازی به سبک فیلم های مورد دار بسازه اسم خودش رو بذاره کارگردان ! با این تریلر اخیر کلی ناامید شدم :|
پست رو کامل بخونید خواهشاً ! کل حرفم این بود اون تریلر هدفش جذب مخاطب با فلان بود !

حرف اصلیم همین بود :دی

پست کاملم :

پست رو کامل بخونید خواهشاً ! کل حرفم این بود اون تریلر هدفش جذب مخاطب با فلان بود !

والا من دیگه زبونم مو دراورد این قدر گفتم واسه جذب مشتری میتونست راه های بهتری انتخاب بکنه ولی...
اصلا من شخصا از طرف اون مرتیکه داوود قفس(همین مرتیکه پولکی رو می گم!) از شما عذز می خوام.همین فردا هم میرم الن رو یه گوش مالی بدم دیگه از این غلطا نکنه!:| زنیکه بی حیا!والا!

آخرین ویرایش:
دوستان من که ps3 ندارم xbox360دارم؛ ولی رفتم تمام ویدیو ها،تریلرها و گیمپلی های منتشر شدهء این بازی رو گرفتم و واقعا میگم(واقعا):
((بشدت تبریک میگم...برین حالشو ببرین که عند بازیه...فوق العاده هست...))
فکر کنم آخرش برم بخاطر این بازی یهps3 بگیرم:دی

دوستان من که ps3 ندارم xbox360دارم؛ ولی رفتم تمام ویدیو ها،تریلرها و گیمپلی های منتشر شدهء این بازی رو گرفتم و واقعا میگم(واقعا):
((بشدت تبریک میگم...برین حالشو ببرین که عند بازیه...فوق العاده هست...))
فکر کنم آخرش برم بخاطر این بازی یهps3 بگیرم:دی

مال منو میخوای ؟ داره حالم ازش بهم میخوره:d:d

حالا حتماً Ellen Page باید عملیات $$ki رو انجام بده ؟
ازون حرفا بود که فقط از ایرانیا بر میاد :دی آخه این چه حرفیه .این چیزا فقط واسه ماها عجیب غریب و خطرناک و بهش میگیم صحنه !
تو همه بازی هام زدیم و کشتیم حالا یه همچین اثری داره میاد همه مینالن که چرا این شبیه بازی نیست! تو 1000 تا بازی یکیش اینه شما 999 تای دیگرو بازی کن :دی والا

جان من توجه کنین به ازادیه عمل:دی
فک کنم این 60-70 تا پایانی داشته باشه:دی

اگه درست یادم باشه، دیوید کیج گفته بود این بازی فقط یک پایان داره. و باز هم اگه درست یادم باشه، باختن در طول بازی وجود نداره! (هر کدوم از اینا رو به طور جدا تجربه کرده بودیم اما واقعاً نمی دونم چطوری این دو مورد می‌خوان با هم ترکیب بشن!)

ازون حرفا بود که فقط از ایرانیا بر میاد :دی آخه این چه حرفیه .این چیزا فقط واسه ماها عجیب غریب و خطرناک و بهش میگیم صحنه !
تو همه بازی هام زدیم و کشتیم حالا یه همچین اثری داره میاد همه مینالن که چرا این شبیه بازی نیست! تو 1000 تا بازی یکیش اینه شما 999 تای دیگرو بازی کن :دی والا
شما الان کجایی تشریف دارین ؟! ;;)

اگه درست یادم باشه، دیوید کیج گفته بود این بازی فقط یک پایان داره. و باز هم اگه درست یادم باشه، باختن در طول بازی وجود نداره! (هر کدوم از اینا رو به طور جدا تجربه کرده بودیم اما واقعاً نمی دونم چطوری این دو مورد می‌خوان با هم ترکیب بشن!)
نه همچین چیزی فکر نکنم باشه!
كيج گفته بود بازي رو فقط يه بار تموم كنين و حتي گفت تروفيی نمي ذاره كه مجبور شيم چن بار تموم كنيم.بعد اين ازادي هاي عمل دكور نيست كه رو سرنوشت گيمر تاثير مي زارن.در مورد گيم اور شدن هم خودش گفته بود تو بازي تعريف نشدست.

آخرین ویرایش:
شما الان کجایی تشریف دارین ؟! ;;)
من فرانسویم! :| حرف من کلی بود چون این تفکر اشتباه
حالا یه بازی شبیه فیلم شباهتی با گیمایی مثل Metal gear rising یا DMC نداره قرار نیست یه RPG برداریم صغیر و کبیر و یکی کنیم اینکه نشد ایراد! این یه ایده بوده از Cage که باعث موفقیتش هم شده
یعنی ایرادایی میگیرن در حد بوندوس لیگ! :دی

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or