Beyond: Two Souls [پست اول تاپیک خوانده شود]

VERGIL

کاربر سایت
Apr 21, 2006
926
نام
AMIR
دوستان روایت داستان رو خود بازی انتخاب میکنه .یعنی خودش از داستان بچگی یه دفه میره تو بزرگسالی و بعد بازم میاد بچگیش

MOHS4N

کاربر سایت
May 30, 2011
821
نام
محسن
دوستان روایت داستان رو خود بازی انتخاب میکنه .یعنی خودش از داستان بچگی یه دفه میره تو بزرگسالی و بعد بازم میاد بچگیش

بله. خود داستان انتخاب میکنه. همینش هست که منو محو خودش کرده. گرچه شاید خیلیا گیج بشن اما آخر هر پارت ، اون نواری از چپتر ها رو که به ترتیب زمان بهت نشون میده باعث میشه همه چیز رو بتونی از لحاظ زمانی بفهمی که چی به چی بوده. :)

- - -ویرایش - - -

سلام کسی میدونه این بلک بار بازی رو چطوری میشه برداشت؟

نمیشه عزیز تغییر بدی .

GHOST OF SPART

کاربر سایت
May 28, 2011
261
من تازه بازیو تموم کردم بعد از یه عمر نصب بودن روی دستگاه( :| ) یه چند تا سوال داشتم:d
این ENTITY ها یه نوع خاصی از ارواح بودن یا تنها ربطشون حظور توی دنیای ارواح و ماهیتشون ربطی به اونا نداره؟
اون آخر بازی که همه جا خراب شده و بود ظاهرا یه راه دیگه برای ورود ارواح بود چی بود دقیقا؟هیچ توضیحی راجع بهش نداد
آخرین سوالم هم یکم مسخرس:dخود مادر جودی قدرتاشو چطور بدست آورده بود؟اون که هیچ روحی بهش وصل نبود.فقط متوجه شدم روش یه سری آزمایش انجام دادن

bluemorteza

کاربر سایت
Sep 21, 2013
241
نام
MorTeZa
سلام دوستان یه سوال داشتم
من تو بعضی از چتر ها که white circle میاد که دسته تکون بده؟؟؟ چطوری هست ؟؟؟ بعضی مواقع کار میکنه بعضی هم نه؟؟؟
الان تو مرحله بیابون هستم که میخاد موتور رو تمیزه کنه ..هرکاری میکنم نمیشه؟؟؟ مشکل از دسته هست ؟؟؟

Mohiwoods

کاربر سایت
Aug 12, 2011
311
نام
Mohiwoods
دوستان کل ایران رو زیر و رو کردم نیست این بازی
خواهشا اگه کسی نسخه اورجینال بازی رو داره من ازش خریدارم بیاد پی ام بده بهم لطفا
ممنون

need to fight

کاربر سایت
Mar 2, 2009
2,059
دوستان منم یه سوال دارم هنوز بعد از این همه مدت این بازی رو انجام ندادم و شنیدم تو بعضی نسخه ها سا..ن..سور داره.کدوم نسخه کامل ترینه و کدوم نسخه ناقص ترین؟؟؟ممنون میشم اطلاع بدید.همچنین heavy rain هم مثل این که این طوریه درسته؟؟؟؟

Medusa

کاربر سایت
Jul 6, 2008
2,729
نام
Javad
دوستان منم یه سوال دارم هنوز بعد از این همه مدت این بازی رو انجام ندادم و شنیدم تو بعضی نسخه ها سا..ن..سور داره.کدوم نسخه کامل ترینه و کدوم نسخه ناقص ترین؟؟؟ممنون میشم اطلاع بدید.همچنین heavy rain هم مثل این که این طوریه درسته؟؟؟؟
Heavy Rain نسخه PS3 ریجن 3 یه مقدار سا.ن داشت ولی رو PS4 نداره !

• Like
Reactions: need to fight

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر