Beyond: Two Souls [پست اول تاپیک خوانده شود]

TRUE WARRIOR

کاربر سایت
Aug 24, 2009
555
حمایت از محتوای +18 در بازیای دیوید کیج رو هیت ورزیدن به هنر کیج می دونم به شخصه!
اولاً توجه داشته باشید که فرهنگ ایرانی با فرهنگ غربی از زمین تا آسمون فرق داره و جواب دادن به نیاز ها هم همین طور.یک مخاطب غربی به چشم سرگرمی و یک جزء طبیعی زندگی می دونه این محتوا رو و نه یک سری اتفاقات مستهجن و بسیار زننده یا از نگاه دیگر که راجع بهش حرفی ندارم! بنابراین تعداد و نحوه ی این اتفاقات،هیچ مسئله ی خاصی رو در ذهنش به وجود نمیاره وقتی که تک تک شون دلایل قانع کننده دارند درست مثل Heavy Rain و آثار دیگر.در واقع محتوای +18 از بعد عاطفی،جزء ثابت فرهنگ غرب هست نه زرق و برق اضافی!
نشون دادن رابطه های +18 ، یک جور استاندارد هنری یا شاید تبلیغاتی هست که در همه ی محتوای تصویری بزرگسالان دیده میشه،جوری رفتار نکنید که انگار اتفاق نادر یا خارق العاده ای رخ داده که فقط توسط کیج و صرفاً جهت فروش بیشتر انجام شده!

SNAKE 2007

کاربر سایت
Oct 1, 2006
957
نام
اميد
اگه حساسی باز نکن

c1fc052b1d4d9c641.jpg

بنظرم صحنه ها یه چیزی تو همین مایه هاست :D مثل HR ولی به هیچ وجه نمیشه تضمین داد چند دقیقه بعدش چه اتفاقی میوفته :D

Mehdi Cage

Valar Morghulis
کاربر سایت
Dec 8, 2011
5,005
نام
مهدی
اگه حساسی باز نکن

c1fc052b1d4d9c641.jpg

بنظرم صحنه ها یه چیزی تو همین مایه هاست :D مثل HR ولی به هیچ وجه نمیشه تضمین داد چند دقیقه بعدش چه اتفاقی میوفته :D

گرافيك ماورالطبيعيه بازي به من اجازه فكر كردن به چيزه ديگه اي رو نميده!!!

SNAKE 2007

کاربر سایت
Oct 1, 2006
957
نام
اميد
گرافيك ماورالطبيعيه بازي به من اجازه فكر كردن به چيزه ديگه اي رو نميده!!!

تازه اینو من از روی تریلرش کپچر کردم داخل بازی اصلی شما بهتر از این رو هم میبینی :D

ehsanofwar

کاربر سایت
Dec 11, 2011
353
نام
احسان
حمایت از محتوای +18 در بازیای دیوید کیج رو هیت ورزیدن به هنر کیج می دونم به شخصه!
اولاً توجه داشته باشید که فرهنگ ایرانی با فرهنگ غربی از زمین تا آسمون فرق داره و جواب دادن به نیاز ها هم همین طور.یک مخاطب غربی به چشم سرگرمی و یک جزء طبیعی زندگی می دونه این محتوا رو و نه یک سری اتفاقات مستهجن و بسیار زننده یا از نگاه دیگر که راجع بهش حرفی ندارم! بنابراین تعداد و نحوه ی این اتفاقات،هیچ مسئله ی خاصی رو در ذهنش به وجود نمیاره وقتی که تک تک شون دلایل قانع کننده دارند درست مثل Heavy Rain و آثار دیگر.در واقع محتوای +18 از بعد عاطفی،جزء ثابت فرهنگ غرب هست نه زرق و برق اضافی!
نشون دادن رابطه های +18 ، یک جور استاندارد هنری یا شاید تبلیغاتی هست که در همه ی محتوای تصویری بزرگسالان دیده میشه،جوری رفتار نکنید که انگار اتفاق نادر یا خارق العاده ای رخ داده که فقط توسط کیج و صرفاً جهت فروش بیشتر انجام شده!

منم و همسناي خودم مشكلي نداريم اما از ترس اينكه پدر يا مادر ببينه شايد اين شاهكارو نگيريم !! :( ( من به خاطر همين موضوع نميگيرم ) نميخوام خاطرات Heavy Rain تكرار بشه :( ( قسمت مورد داره اون توي جمع اتفاق افتاد :d )

Mehdi Cage

Valar Morghulis
کاربر سایت
Dec 8, 2011
5,005
نام
مهدی
منم و همسناي خودم مشكلي نداريم اما از ترس اينكه پدر يا مادر ببينه شايد اين شاهكارو نگيريم !! :( ( من به خاطر همين موضوع نميگيرم ) نميخوام خاطرات Heavy Rain تكرار بشه :( ( قسمت مورد داره اون توي جمع اتفاق افتاد :d )

خب شما یا باید وقتی خونه خالیه بازی کنی یا باید بری کلوپ.
بازی نکردن بیاند=بر باد رفتن 99.99% عمر!:bighug:

erfan.n

کاربر سایت
Jan 5, 2013
59
نام
erfan
منم و همسناي خودم مشكلي نداريم اما از ترس اينكه پدر يا مادر ببينه شايد اين شاهكارو نگيريم !! :( ( من به خاطر همين موضوع نميگيرم ) نميخوام خاطرات Heavy Rain تكرار بشه :( ( قسمت مورد داره اون توي جمع اتفاق افتاد :d )​

جدی احسان؟!!؟؟؟!!!=))وای چه سوژه ای=))

ehsanofwar

کاربر سایت
Dec 11, 2011
353
نام
احسان
خب شما یا باید وقتی خونه خالیه بازی کنی یا باید بری کلوپ.
بازی نکردن بیاند=بر باد رفتن 99.99% عمر!:bighug:

اخه ادم ميتونه اين شاهكارو بگيره بعد بازيش نكنه تا خونه خالي شه ؟ :(
كلوپ هم كه اصلا :d
بله كاملا درسته :(

- - -ویرایش - - -

جدی احسان؟!!؟؟؟!!!=))وای چه سوژه ای=))

حتي GoW III هم توي جمع :(
جالب ايجاـه كه وقتي جاي اپيك بازي ميرسه هيچكس نيست كه كف كنه ولي صحنه ماشالا سينما ميشه :d

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر