شایعه Beyond: Two Souls برای PS4 لیست شد

..:ab:..

کاربر سایت
Nov 3, 2013
1,045
درسته که به احتمال زیاد شایعست اما تلو بهترین بازی انحصاری نسل قبل سونی بود و پورت شدنش کاملا منطقیه(gta ام همینطور) ولی آخه بیاند...بیخیال دیگه بازی متای 70 ای که این حرفارو نداره....
کلا منطقی نیست پورت بیاند مگه اینکه به شدت آفر بزنن تنگش یا با HR تو یه کالکشن عرضش کنن...
پول این چیزارو نمیشناسه برادر :D
آخه مشکل اینه که بیاند رو کنسول 80 میلیونی به زور 1 میلیون فروخت پس فکر نمیکنم سود آنچنانی داشته باشه پورتش...
DOCTOR.WHO
هدف سود دهی هست.

آخه مشکل اینه که بیاند رو کنسول 80 میلیونی به زور 1 میلیون فروخت پس فکر نمیکنم سود آنچنانی داشته باشه پورتش...

آخرین ویرایش:

just_p30

کاربر سایت
Apr 13, 2008
2,746
درسته که به احتمال زیاد شایعست اما تلو بهترین بازی انحصاری نسل قبل سونی بود و پورت شدنش کاملا منطقیه(gta ام همینطور) ولی آخه بیاند...بیخیال دیگه بازی متای 70 ای که این حرفارو نداره....
کلا منطقی نیست پورت بیاند مگه اینکه به شدت آفر بزنن تنگش یا با HR تو یه کالکشن عرضش کنن...
پول این چیزارو نمیشناسه برادر :D

Spider-Mαn

کاربر سایت
Sep 4, 2012
4,004
بیخیال دیگه بازی متای 70 ای که این حرفارو نداره....
بر اساس کدوم قانونی عنوانی که متاش 70 می شه نباید پورت کرد؟:-/
Beyond شاهکار نبود اما بازی خوبی بود.قطعا هم افراد زیادی هستن که هنوز بازیش نکردن.
قرار نیست هم کسی بیاد براساس متا پورت کنه,هدف سود دهی هست.
اگر بخوایم فرض رو بر این بذاریم که هر چی اینستال بیس یک کنسول بیشتر باشه,فروش هم بیشتره کاملا غلط هست.
همین الان بازی های کراس جن,فروش بیشتری روی نسل بعد دارن.وقتی کیفیت بهتر باشه و خیلی از اون 7 میلیون هم بازی رو انجام نداده باشن,احتمال این که بیشتر بفروشه هست.
پورت بازی هم قطعا هر چقدر کمتر از نسخه PS3 بفروشه,باز هم بخشی از هزینه های ساخت بازی رو تامین می کنه.

آخرین ویرایش:

Mohiwoods

کاربر سایت
Aug 12, 2011
311
نام
Mohiwoods
اصلا کی گفته Beyond شاهکار نیست ؟ واقعا شما متا رو عامل اصلی ـه قشنگ بودن بازی میدونید ؟!! HR که بهترین بازی عمرم تا الان هست ، Beyond هم همین HR با گرافیک فوق العاده بالاتر و المان های جدید و زیباتر و داستان غنی ! دیگه ادم غمش چیه :-*

YAKUZA_2

کاربر سایت
Nov 3, 2008
1,387
وقتی میگی متاش 70 هست و ارزش پورت نداره تنها یه نتیجه میشه گرفت: شما کنسول PS3 نداری و از روی معده صحبت میکنی" بدون تعارف OK
پس درباره چیزی که حتی از نزدیک هم ندیدیش نظر نده یا اگه میدی سعی کن نظرات دیگرانو Parroting تکرار نکنی.توی تاپیکای دیگه هم دیدم از اینجور نظرات خود درگیرانه میدی پس دربارت شناخت دارم که اینجوری بهت گفتم. متا هم بزار سر کوچه واسه نونه خشکی

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,257
نام
امیر حسین
تو رو خدا باز نیاید بگید " این بازی رو برای اونایی دارن پورت میکنند که PS3 نداشتن! " :|
تکلیف ما که بازی کردیم چیه؟ :| دوباره اینا رو بازی کنیم؟ :-" برن سراغ ساخت انحصاری ها (و کلا بازی ها) ی جدید :((
چه بدبختی میکشیم از جماعتی که تازه میخوان به خانواده ی PS بپیوندند:|

Mohiwoods

کاربر سایت
Aug 12, 2011
311
نام
Mohiwoods
تو رو خدا باز نیاید بگید " این بازی رو برای اونایی دارن پورت میکنند که PS3 نداشتن! " :|
تکلیف ما که بازی کردیم چیه؟ :| دوباره اینا رو بازی کنیم؟ :-" برن سراغ ساخت انحصاری ها (و کلا بازی ها) ی جدید :((
چه بدبختی میکشیم از جماعتی که تازه میخوان به خانواده ی PS بپیوندند:|

من به بازی های دیگه کار ندارم ولی بیاند رو باید بالای ۱۰ بار بازی کرد ;)

Fenris Wolf

کاربر سایت
Jan 9, 2009
8,739
نام
شروین
ایول من اینو کامل نتونستم بازی کنم رو PS3 :| :D ( نه اینو نه تلو :D ) چقدر خوبه سونی هوای منو داره :|
واقعا اگه تایید بشه خیلی راضی میشم:x خیلی بازی خوبی بود !

..:ab:..

کاربر سایت
Nov 3, 2013
1,045
وقتی میگی متاش 70 هست و ارزش پورت نداره تنها یه نتیجه میشه گرفت: شما کنسول PS3 نداری و از روی معده صحبت میکنی" بدون تعارف OK
پس درباره چیزی که حتی از نزدیک هم ندیدیش نظر نده یا اگه میدی سعی کن نظرات دیگرانو Parroting تکرار نکنی.توی تاپیکای دیگه هم دیدم از اینجور نظرات خود درگیرانه میدی پس
دربارت شناخت دارم که اینجوری بهت گفتم. متا هم بزار سر کوچه واسه نونه خشکی
درسته که پستت ارزش نقل قول و جواب نداره با توجه به شناختی که ازت دارم اما خوب...
جدا از متای 70 شو نقدای نا امید کنندش بیاند از نظر فروشم بازی موفقی نبود کوچولو حالا شاید تو و یه عده ی دیگه ای که با بازی متای 40 سونیم حال میکنید از بازی خوشتون اومده باشه اما بیاند برعکس HR خود کیج که واقعا یه بازی خوب و موفقی بود یه شکست بود حالا تو از بازی خوشت اومده بحثش جداست چون بیاند و با هیچ معیاری نمیشه بازی موفقی دونست از رو معده ام اونی صحبت میکنه که متا زمان تلو و آنچارتد واسش مهمه و بهترین معیار اما زمان بیاند واسش میشه پیس آو شت(معنیشو که میدونی دیگه؟) افرین پسر خوب;)
پ ن: تو رو قرآن نیگا گیر کیا افتادیم...8-|

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر