نمایشگاه/رویداد Bethesda E3 2017 Press Conference

بهترین نمایش کنفرانس از نظر شما؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    84

FUTURE

Endure & Survive
کاربر سایت
Aug 20, 2014
4,578
نام
Alireza
سلام به تمام کاربران بازیسنتر... به BETHESDALAND خوش آمدید :D

bethesda-e3-2017.jpg
کمتر از یک ماه به سومین کنفرانس شرکت Bethesda در نمایشگاه E3 باقی مانده است و حالا زمان آن رسیده است تا با نگاهی به اخبار، شایعات و احتمالاتی که کم‌ کم با نزدیک شدن به E3 شدت می‌گیرند، خود را برای نمایشی هیجان‌انگیز و احتمالا پر از سوپرایز،‌ آماده کنیم.

====================
تاریخ و زمان شروع کنفرانس:
8:30 صبح دوشنبه 22 خرداد 1396
====================

چندی پیش شرکت Bethesda دعوتنامه‌ای را برای شرکت در این مراسم منتشر کرده است که تصویری جذاب و مرموز را شامل می‌شود و با توجه به دو محلی که با عبارت و نماد "در دست ساخت" در تصویر مشخص شده‌اند، می‌توان معرفی دو عنوان جدید را در کنفرانس انتظار داشت:

C_WefUqU0AA8Ws4.jpg
البته انتشار این تصویر به این معنی نیست که امسال فقط شاهد معرفی دو عنوان خواهیم بود و ممکن است شاهد نمایش‌هایی از عناوین معرفی شده + معرفی DLCهایی برای عناوین منتشر شده + معرفی و نمایش عناوین موبایل و VR + سوپرایزها و اشاره‌های احتمالی به عناوینی که سال بعد به طور کامل معرفی خواهند شد، نیز باشیم. به همین منظور تصمیم گرفته‌ایم تا امسال به سراغ تک‌ تک استدیوهای بااستعداد و محبوبِ شرکت Bethesda رفته و تمام نمایش‌ها و پروژه‌های احتمالی آنها را مورد بررسی قرار دهیم.

maxresdefault.jpg
Bethesda Game Studios
1. IP جدید :
Bethesda Game Studios طی سالهای اخیر بسیار گسترده‌تر شده و کارکنان بیشتری را جذب خود کرده است و بارها از Todd Howard شنیده‌ایم که این استدیو چندین پروژه‌ی بزرگ را در دست توسعه دارد که در آینده در مورد آنها خواهیم شنید. یکی از شایعاتی که برای سالها (حدود 4 سال!) مرتبا به گوش می‌رسد پروژه‌ای به نام Starfield می‌باشد که کمپانی مادر Bethesda یعنی ZeniMax از چند سال پیش به دفعات متعدد نشان تجاری آن را ثبت کرده است. با توجه به نام این نشان تجاری و همینطور شایعاتی که از منابع مختلف به گوش رسیده است، این عنوانِ بزرگ بعدی BGS خواهد بود که زمینه‌ای علمی‌تخیلی خواهد داشت.
توجه داشته باشید که اطلاعات این عنوان تنها بر اساس شایعات به دست آمده است و ممکن است، این نشان تجاری به عنوانی دیگر اشاره داشته باشد و با عنوان جدید این استدیو بسیار متفاوت باشد.
همینطور با توجه به بی‌میلی Todd Howard برای معرفی زودهنگام بازی و فاصله‌ی بسیار از معرفی تا عرضه عناوین، احتمال اینکه پس از معرفی عنوان مذکور، شاهد عرضه‌ی آن در سال جاری باشیم نیز وجود دارد.

2. Fallout VR :
در کنفرانس سال گذشته شاهد معرفی این محتوای اضافه بودیم و انتظار می‌رود که امسال از تاریخ عرضه‌ی آن رونمایی شود.

3. عنوان جدیدی برای گوشی‌های هوشمند :
BGS با عنوان Fallout Shelter موفقیتی بسیار کسب کرده است و حالا با توجه به پروژه‌های متعدد این استدیو انتظار می‌رود، عنوان دیگری نیز برای این پلتفرم‌ها معرفی شود.

4. عناوین بیشتر برای کنسول Nintendo Switch :
پس از مدت‌ها شرکت Bethesda روابطی را با شرکت Nintendo برقرار کرده است و اولین نشانه‌ی آن را می‌توانیم عرضه‌ی Skyrim برای Nintendo Switch بدانیم. در کنفرانس امسال ممکن است از تاریخ عرضه‌ی دقیق این عنوان رونمایی شود و همینطور خبری از پروژه‌های دیگری که ممکن است بر روی این کنسول عرضه شود، بدست بیاوریم.

5. The Elder Scrolls VI :
تا چندین سال آینده، شاهد معرفی‌ TES 6 نخواهیم بود! این به دفعات بسیار زیادی توسط Bethesda اعلام شده است... (ببخشید ولی برای جلوگیری از ایجاد هایپ بی‌دلیل و ناامیدی بعد از کنفرانس، باید یادآوری می‌کردم :D)

wolfenstein-hero-image.0.jpg
MachineGames

1. معرفی رسمی از Wolfenstein: The New Colossus :
از 2 سال گذشته شایعاتی مبنی بر در دست ساخت بودن نسخه‌ی جدیدی از سری Wolfenstein به گوش می‌رسید اما در کنفرانس سال گذشته‌ی Bethesda بالاخره نشانه‌ای از آن را مشاهده کردیم که به نام Wolfenstein: The New Colossus اشاره می‌کرد. یکی از محتمل‌ترین عناوینی که امسال شاهد معرفی آن خواهیم بود نسخه‌ی جدید Wolfenstein است که توسط استدیوی بسیار بااستعداد MachineGames در دست ساخت می‌باشد. MachineGames با عناوین The New Order و The Old Blood دو عدد از بهترین تجربه‌های چند سال اخیر را به وجود آورده است که انتظار برای نسخه‌ی بعد را بسیار سخت کرده است.

Quake Champions 1.jpg
id Software

1. Quake Champions :
این عنوان سال گذشته یکی از سوپرایزهای مهم Bethesda بود و در ابتدای کنفرانس معرفی شد. انتظار می‌رود شاهد نمایشی جدید + تاریخ عرضه‌ی نهایی آن باشیم.
2. DLC جدید برای DOOM :
استدیوی id Software پس از عرضه‌ی DOOM به خوبی با محتویات جدیدی از آن حمایت کرده است. یکی از خواسته‌های اساسی طرفداران، محتوایی اضافه برای بخش تک‌نفره‌ی این عنوان می‌باشد که امیدواریم امسال شاهد معرفی آن باشیم.
3. DOOM VR :
سال گذشته در کنار Fallout VR شاهد DOOM VR نیز بودیم. در حال حاضر اطلاعات کمی از این محتوا وجود دارد و ممکن است امسال شاهد اطلاعات بیشتری از آن باشیم.

dishonored-2-prey.jpg
Arkane Studios

1. DLC برای Prey :
عنوان Prey به تازگی عرضه شده است و توانسته بازخورد عموما مثبتی را دریافت کند. ممکن است Arkane Studios با خود محتویات جدیدی را برای طرفداران این عنوان به E3 بیاورد.
2. DLC برای Dishonored II :
نسخه‌ی اول Dishonored، محتویات اضافه‌ی فوق‌العاده‌ای را دریافت کرد که باعث تحسین بسیاری از منتقدان و طرفداران شد. پس از عرضه‌ی نسخه‌ی دوم حمایت بسیاری از این عنوان توسط Arkane Studios ندیده‌ایم و ممکن است بالاخره شاهد معرفی DLC هایی برای این عنوان خوش‌ساخت باشیم.

2443256-the+evil+within+screenshot+(2)_1383569085.png
Tango Gameworks

1. معرفی عنوان The Evil Within 2 :
استدیوی Tango Gameworks یکی از بهترین تجربه‌های چند سال گذشته در سبک ترس و بقا را با The Evil Within برایمان فراهم کرده است و مدتی است که شایعات و اخبار فراوانی به توسعه‌ی نسخه‌ی دوم آن اشاره دارند. آیا وقت آن رسیده است که دوباره وارد دنیای هولناک The Evil Within شویم؟

Volcano-open-graph-image.jpg
ZeniMax Online Studios

1. معرفی محتوای جدید برای The Elder Scrolls Online :
استدیوی ZeniMax Online حمایت فوق‌العاده‌ای را از TES Online پس از عرضه‌ی آن صورت داده است و در چند سال گذشته با محتویات سوپرایزکننده‌ای طرفداران را به وجد آورده است. به تازگی شاهد معرفی محتوای اضافه‌ی Morrowind بوده‌ایم که ماموریت‌های بسیاری را برای طرفداران به ارمغان می‌آورد. ممکن است در E3 امسال نیز شاهد گسترش هر چه بیشتر این عنوان با محتویات بیشتر باشیم.

battlecry-art.jpg
BattleCry Studios

1. بازگشت BattleCry :
عنوان BettleCry روند توسعه‌ی خوبی را طی نکرده است و برای مدتی طولانی است که از آن چیزی نشنیده‌ایم. شایعات قوی بسیاری نیز به کنسل شدن این عنوان اشاره دارند اما Bethesda هرگز از کنسل شدن قطعی آن خبر نداده است و ممکن است امسال شاهد بازگشت آن باشیم.
2. معرفی عنوان جدید :
سال گذشته Bethesda اعلام کرد که برای ارزشیابی و اعمال تغییرات احتمالی، توسعه‌ی عنوان BattleCry را فعلا متوقف ساخته است تا به پروژه‌های دیگر استدیو پرداخته شود. ممکن است BattleCry Studios عنوان بهتری نزد خود داشته باشد که توسعه‌ی آن را به BattleCry ترجیح داده است.
=======================================

امضای مشترک امسال :

8647149477841526071_h0tz_sig.jpg

با تشکر از @Destruction و @Fenris Wolf :D

آخرین ویرایش:

FUTURE

Endure & Survive
کاربر سایت
Aug 20, 2014
4,578
نام
Alireza
خب دوستان از اونجایی که Bethesda کلا رفته تو حالت Stealth Mode :D و فعلا فرصت توهم زدن هستش، نظرسنجی بعدی کلا برای ایجاد هایپ کاذب قرار داده شده :D
با اینکه به احتمال 99.9 % هیچکدومشون اتفاق نمیوفته ولی فقط سالی یه بار E3 داریم و آرزو برای Bethesdaدوستان عیب نیست! :D
نسبت به نظرسنجی قبلی درجه سختی هم بالاتر رفت و فقط 2 تا گزینه رو می‌تونید انتخاب کنید >:):D
نگران هایپ بیش از حد هم نباشید! هفته‌ی بعد یه نظرسنجی عقلانی قرار داده میشه که مطمئن شیم انتظارا از کنفرانس بیش از حد نیست :D
Let the Voting Begin ! :D
ویرایش: نظرسنجی 3 گزینه‌ای شد <:-P

آخرین ویرایش:

uriel

کاربر سایت
Dec 6, 2010
2,828
TEW بیسترین ضربه ای که خورد از زاویه دوربین و مشکلات تکنیکی گرافیکش بود، بقیه چیزها واقعا فوق العاده بودن. یکی از ضعف هایی که بازی برای من داشت انیمیشن های سباستین بود، هرچقدر RE4 توی زمان خودش انیمیشن های لئون رو عالی درآورده بودن ولی سباستین خیلی انیمیشن هاش ضعیف بود، امیدوارم کار بشه بیشتر روش. گرافیک بازی از منظر نورپردازی ها و بعد هتری فوق العاده بود، یعنی سایه ها و تغییر نور و کم و زیاد شدنشون با هر منبع نوری فوق العاده عالی و. دلهره آور بود جوری که طوری که یه پشه هم حرکت میکرد برات مثل یه فاجعه بود:D. ولی روی pc بازی متاسفانه همون مشکلات همیشگی انجین idtech 5 رو داشت که شامل لود تکسچر و پارگی تصویر و... میشد. اینا اگه برای این نسخه از idtech6 استفاده کنن یه گرافیک شسته ورفته و فوق العاده رو در کنار بهترین پرفورمنس میتونن برای گیمرا مهیا کنن، چیزی که توی DOOM دیدیم.
راجب مولفه های وحشت و بقا به نظرم بهترین بود واقعا، نظر شخصی من اینه که اصلا دست نزنن بهش:D، اینقدر مکانیزم گیم پلیش برای این سبک عالی و مدرن بود که من شخصا ایرادی ندیدم، فقط یه مقدار یکی دوتا چپتر بازی زیادی اکشن شد که اگه اون قسمت ها توی نسخه جدید نباشه دیگه هیچ نقصی برای من نداره.
داستان هم که کولاک بود، پرمغز، مرموز، و پر از چلنج و پر از کشش. من DLC هارو بازی نکردم ولی خود بازی اصلی قشنگ پایان بازی و داستانش طوری بود که برای نسخه بعدی تشنه ات میزاشت .
و در آخر قسمت کولاک بازی صداگزاری و افکت هاش بود، واقعا امیدوارم توی نسخه بعدی بتونن اون سطح از افکت ها و عناصر صوتی وحشتناک رو پیاده سازی کنن.

uriel

کاربر سایت
Dec 6, 2010
2,828
خب دوستان از اونجایی که Bethesda کلا رفته تو حالت Stealth Mode :D و فعلا فرصت توهم زدن هستش، نظرسنجی بعدی کلا برای ایجاد هایپ کاذب قرار داده شده :D
با اینکه به احتمال 99.9 % هیچکدومشون اتفاق نمیوفته ولی فقط سالی یه بار E3 داریم و آرزو برای Bethesdaدوستان عیب نیست! :D
نسبت به نظرسنجی قبلی درجه سختی هم بالاتر رفت و فقط 2 تا گزینه رو می‌تونید انتخاب کنید >:):D
نگران هایپ بیش از حد هم نباشید! هفته‌ی بعد یه نظرسنجی عقلانی قرار داده میشه که مطمئن شیم انتظارا از کنفرانس بیش از حد نیست :D
Let the Voting Begin ! :D
علیرضا، نامرد بکن سه تا گزینه:D:D:D. الان من نمیتونم انتخاب کنم خب، TES6 رو که بی بروبرگرد میخوام با متعلقاتش که ذکر کردی، نسخه جدید Rage هم میخوام بازم با متعلقاتش و بخش تکنفره Quake که اگه داستان محور و توی حال و هوای شماره 1 هم باشه شدیدا میخوام، الان من هیچکدوم رو نمیتونم حذف کنم خب، تو یکی اضافه کن:D:D:D

• Like
Reactions: FUTURE

FUTURE

Endure & Survive
کاربر سایت
Aug 20, 2014
4,578
نام
Alireza
علیرضا، نامرد بکن سه تا گزینه:D:D:D. الان من نمیتونم انتخاب کنم خب، TES6 رو که بی بروبرگرد میخوام با متعلقاتش که ذکر کردی، نسخه جدید Rage هم میخوام بازم با متعلقاتش و بخش تکنفره Quake که اگه داستان محور و توی حال و هوای شماره 1 هم باشه شدیدا میخوام، الان من هیچکدوم رو نمیتونم حذف کنم خب، تو یکی اضافه کن:D:D:D
الان خودمم میخواستم بازگشت Prey 2 رو انتخاب کنم، ولی رای‌هام نرسید :D:))
از اونجایی که این نظرسنجی همینطوریش خیلی سخت‌تر از قبلیه، سه گزینه‌ایش می‌کنیم! :D و از اونجایی که یکی از رای‌های همه میره واسه گزینه‌ی آخر، میشه فرض کرد که نظرسنجی همون 2 گزینه‌ایه :D
هر کی هم رای داده میتونه از گرینه Change your Vote استفاده کنه و سه تا انتخاب کنه <:-P
واسه من همون دو گزینه‌ای بهتر بود با خیال راحت به TES و همکاری Beth با Obsidian رای میدادم:Dالان واسه سومی گیر‌ کردم به Prey 2 رای بدم یا Rage یا Quake:))
خب هر کی بخواد میتونه همون 2 تا یا حتی 1 دونه گزینه انتخاب کنه و نیازی نیست رای‌ها حتما 3 تا باشه :D

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: uriel and SMB2VF

SMB2VF

کاربر سایت
Dec 23, 2013
555
نام
Mehdi
واسه من همون دو گزینه‌ای بهتر بود با خیال راحت به TES و همکاری Beth با Obsidian رای میدادم:Dالان واسه سومی گیر‌ کردم به Prey 2 رای بدم یا Rage یا Quake:))
پ.ن.1: اول به Prey 2 رای دادم الان کردمش Rage :D خدا می‌دونه تا نظرسنجی تموم شه چند بار دیگه عوض کنم:))
پ.ن.2: البته برای من بهترین سوپرایز بعد از همکاری Beth با Obsidian، خریده شدن Io Interactive و Hitman توسط Zenimax هست:-"8->:(

آخرین ویرایش:

armin_shadow

A New Era Begins
ناظم انجمن
Mar 18, 2006
3,233
نام
آرمين
پ.ن.1: اول به Prey 2 رای دادم الان کردمش Rage :D خدا می‌دونه تا نظرسنجی تموم شه چند بار دیگه عوض کنم:))
پ.ن.2: البته برای من بهترین سوپرایز بعد از همکاری Beth با Obsidian، خریده شدن Io Interactive و Hitman توسط Zenimax هست:-"8->:(
با مورد دوم اصلا موافق نیستم[-(، با تشکر :D:D

saphire

کاربر سایت
Dec 9, 2007
2,578
نام
امیرحسین
اون همکاری دوباره با Obsidian می تونه بهترین خبر کل E3 باشه، تاد هاوارد Plz:D
پ.ن: در ضمینه داستان Obsidian > 1000 ta Bethesda، فکت:D

Oakenshield

Fire and Cold Ashes
کاربر سایت
Jan 23, 2015
2,954
نام
محمد
کارمک نسل قبل گفت اید حتما قسمت بعدی ریجو میسازه. امیدوارم امسال یه حرکتی در این راستا بزنن:D
کمپین برای quake خیلی خوبه:x اما خیلی دوست دارم پری ۲ برگرده .:( واقعا بازی خوبی میتونست باشه:( TES VI هم زوده هنوز. بیخیال.:D اسکایریم هنوز کشش داره:D

Destruction

The Death Fleet Descends
Loyal Member
Jun 12, 2010
8,152
نام
Blue Shadow
من اما دیگه نمی‌خوام الکی‌ منتظر پری ۲ باشم. Prey belongs to arkane now :D
اگه Prey 2 رو هم بسازن دوست دارم آرکین و به مدل خودش بسازتش. احساس می‌کنم شماره دومش میتونه بازی واقعا پرفکت‌ی باشه.

• Like
Reactions: The Listener

Oakenshield

Fire and Cold Ashes
کاربر سایت
Jan 23, 2015
2,954
نام
محمد
من اما دیگه نمی‌خوام الکی‌ منتظر پری ۲ باشم. Prey belongs to arkane now :D
اگه Prey 2 رو هم بسازن دوست دارم آرکین و به مدل خودش بسازتش. احساس می‌کنم شماره دومش میتونه بازی واقعا پرفکت‌ی باشه.
بیا برو کاوه :D
این چیزی که الان به عنوان پری داریم می بینیم می تونست به ای پی کاملا جدا باشه.
من هنوز تریلر پری 2 را می بینم حالم گرفته میشه که چرا ساخته نشد. :(

Destruction

The Death Fleet Descends
Loyal Member
Jun 12, 2010
8,152
نام
Blue Shadow
بیا برو کاوه :D
این چیزی که الان به عنوان پری داریم می بینیم می تونست به ای پی کاملا جدا باشه.
من هنوز تریلر پری 2 را می بینم حالم گرفته میشه که چرا ساخته نشد. :(
مهم نیست می‌تونست چی‌ باشه، الان که پری رو آرکین ساخته من ترجیح میدم همین ادامه پیدا کنه تا چیزی که تو تریلر‌ها نشون دادن. پروژه کنونی‌ ثبات خیلی‌ بیشتری داره و من هم به آرکین اطمینان کامل دارم. :D
اون ایده‌ها رو هم می‌تونن تو یه بازی جدید بدن دست id که استقبال می‌شه از اون هم. :D
==============
گیم اسپات یه فیلم حدوداً یک ساعتی‌ از تاریخ Arkane آماده کرده که قرار هست تو سه بخش پخش شه. تا الان دو قسمتش پخش شده و بخش سوم هم دو روز دیگه رو کانال یوتوب گیم اسپات قرار میگیره. سری بسیار جالبی‌ هست، از روزهای اولیه استودیو که چهار تا نوجوان برای ساختن Ultima بعدی با پول عموشون یه شرکت زیرزمینی میزنن و تا مرز ورشکستگی می‌رن تا ساپورت Bethesda و ساخت یک سری از بهترین بازی‌های صنعت رو کاور می‌کنه.
بهترین قسمتش اونجا هست که میگن هدف نهایی ما هنوز هم ساخت بازی‌هایی‌ هست که خودمون و رفیق هامون (منظورش گیمرها) از انجامش لذت ببرن. :D ببینین حتما. :D
Part 1 : watch?v=hysLne8WS3U
Part 2 : watch?v=Ux8pNfhfJbg
Part 3 :watch?v=tO3YnPyqPKg

Soheil

Set Free The Devil Inside
کاربر سایت
Sep 5, 2006
4,643
نام
سهيل
مشکل The Evil Within اینه که تیم همراه میکامی زیادی شوت بودن.برین سابقه اشون را بخونین میبینید تمام بازی های که قبلا اکثریت تیم روشون کار کرده متاش نهایت 6-7 بوده.حالا اگه برای نسخه دوم اعضای بهتری جذب نشه و یا میکامی تربیتشون نکنه باز بازی میره تو دیوار.:D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر