Bethesda E3 2017 Press Conference

بهترین نمایش کنفرانس از نظر شما؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    84

SPILL

کاربر سایت
May 20, 2013
1,916
نام
HESAM
از اين كنفرانس انتظاراتم خيلي بيشتر بود .
فقط دوتا بازي جديد كلا معرفي شد
نمايش ها هم آنقدري كه من ميخواستم دلنشين نبودن . البته راجب كيفيت بازي حرفي نميزنم چون قطعا شاهكار خواهند بود . ولي خب نمايش هاي بتزدا رو كلا دو حالت داره :
١- انتظاراتم رو بيارم پايين و به اين بگم خوب و مفيد بود .
٢- انتظاراتم بالا بيارم و اين كنفرانس خيلي دلنشين نباشه واسم .

prometheus

کاربر سایت
Jun 26, 2012
545
نام
امیرحسین
ولفنشتاين كه عالي بود مثل نسخه قبل، چه خشونتی :x ، اميدوارم اين دفعه بيشتر مورد توجه قرار بگيره
با اويل هم خيلي حال كردم ولي دوست داشتم بیشتر گيم پلي نشون بدن ولي اين بيشتر فاز سينماتيك داشت
از همه مهمتر هم dlc ديس آنرد بود كه خيلي خوف ميزد ، چقدر خوبه این arkane:D
در كل كنفرانس مختصر مفيد خوبي بود ولي اون starfield كه شايعه شده بود رو دوست داشتم معرفي كنن.

آخرین ویرایش:

Democracy

Stay hungry. Stay foolish.
کاربر سایت
Feb 15, 2010
4,532
کلا با کنفرانس حال نکردم به چز اون اواخر کنفرانس که رفت توی اوج و اویل 2 و ولف 2 و دیس رو نشون داد :D کارگردانی کنفرانس خیلی میتونست بهتر باشه و هایپ برانگیز تر. از اول کنفرانس شروع کردن یه مشت چرندیات واقعیت مجازی و اسلحه و مود و کارت بازی نشون دادن که میشد وسط کنفرانس نشون بدن :| کلا کنفرانس خوبی نبود و من یکی ازش راضی نبودم. انتظار بازیهای عجیب و غریب نداشتم ولی نمایش اصلا جالب نبود.
نمایشهایی که برام من فوق العاده بودن نمایش ولف 2 و اویل 2 بودن :D عالی بودن این دو تا و بعد دیدنشون دیوونه شدم. نمایش دیس و کوئیک خوب بود. بقیه کنفرانس به درد نمیخورد

voldmort

کاربر سایت
May 28, 2015
4,553
نام
ali
واسه نظرسنجی به نظر من همش که عالی بود بر میگرده به سلیقه
اویل با اون جو مریض و روانی خودش یا ولفنشتاین با اون تریلر فان؛اکشن و جذابه پر از سلاح های متنوعش
صد البته قطعا زمانی که بیان همشو باید بازی کرد(البته رای من اویل بود)

پ.ن:شما فکر کن از اویل یا ولفنشتاین بگذری اصلا جرمه میگیرنت:D

ps4 only

کاربر سایت
Jun 7, 2015
878
نام
علی جون
بهترین کنفرانس امسال تا الان:D
تا قبل از کنفرانس سونی فک کنم دووم بیارع:))

SHANSER

کاربر سایت
Jun 17, 2009
6,888
نام
منصور
اویل ۲ اون پیشرفت گرافیکی خوب به نطر من نداشت واسه یک بازی خطی زیادم گرافیکش هیجان انگیز نبود اصلا خداکنه میکانی حداقل هدفش ۶۰ فریم باشه که پیشرفت بزرگی هست

artour-2198

کاربر سایت
Mar 18, 2013
194
نام
علیرضا
اویل ۲ اون پیشرفت گرافیکی خوب به نطر من نداشت واسه یک بازی خطی زیادم گرافیکش هیجان انگیز نبود اصلا خداکنه میکانی حداقل هدفش ۶۰ فریم باشه که پیشرفت بزرگی هست
همون 30 فریم ثابت هم بدن ما راضیم 60 پیشکش نسخه اول به قدری افت فریم داشت که آدم سر درد میگرفت .

Arios 22

کاربر سایت
May 6, 2014
172
نام
Ali
خوب به نظر میاد دلیل نداشتن یک چشم و یک دست مگان فوستر همین مبارزه با اوتسایدر و داستان این قسمت از دیس آنرد باشه
خیلی از اینکه یک قسمت دیگه از این بازی میاد و کنترل شخصیت مگان داریم خوش حالم البته هیچکسی کورو اتتانو افسانه ای نمیشه
به نظرم خیلی بازی خاص و خوبیه این سری

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند (کاربران: 0, مهمان: 1)

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟