Bayonetta - Xbox360 Version

Farzin-M

کاربر سایت
Jan 28, 2008
45
نام
محمد (فرزين)
سلام
یه سوال از دوستانی که این بازی رو تموم کردن داشتم. تو این بازی حشره غول پیکر هست ؟ ( عنکبوت . سوسک ...)
خداییش واسم مهمه .
ممنون
تو همین یکی دو ماه چند تا بازی محشر رو از دست دادم به همین علت . امیدوارم اینم جزو اونا نباشه . اراکنوفوبیا دارم. بیمار گونه :blushing:.

آخرین ویرایش:

Dreadlord

کاربر سایت
Apr 8, 2008
18,102
خون داره؟:D
یه سوال از دوستانی که این بازی رو تموم کردن داشتم. تو این بازی حشره غول پیکر هست ؟ ( عنکبوت . سوسک ...)
خداییش واسم مهمه .
ببینید این بازی اصلا واقع گرایانه نیست که خون و حشره و این جور چیزا داشته باشه.
بازی کلا خیلی فانتزیه. تخیل ژاپنی ها کاملا جاری است در بازی.:biggrin1: دشمنان بازی همگی ساختگی و با ظاهر عجیب و غریب اند و خون هم ندارند چون وقتی میمیرند غیب میشن!
گفتم قبلا. بازی شبیه DMC است. یعنی اگه هیچ تصوری از محیط و دشمنان بازی ندارید DMC رو با یه مقدار تغییر تجسم کنید.:biggrin1:
ولی چیزی که مهمه جذابیت فوق العاده بازی است.

پ.ن : Pal اومد دیگه برید بگیرید زندگی کنید. 3 تومن که دیگه ارزش این سوالا رو نداره.:biggrin1:

Empty Box

کاربر سایت
May 2, 2009
1,190
نام
محمدرضا
تفيلايظفايظقاسقْآسق !!!:-":biggrin1:

منظورم اينه كه يكي يه كوچولو درباره اين بازي توضيح بده! من DMC رو اصلا نه تا حالا هيچ تريلري ازش ديدم نه بازي كردم (گفتم كه نگيد شبيه DMC هستش ...)

ممنون.

1994

کاربر سایت
Sep 10, 2008
617
نام
1994
تفيلايظفايظقاسقْآسق !!!:-":biggrin1:

منظورم اينه كه يكي يه كوچولو درباره اين بازي توضيح بده! من DMC رو اصلا نه تا حالا هيچ تريلري ازش ديدم نه بازي كردم (گفتم كه نگيد شبيه DMC هستش ...)

ممنون.
بازی خوبیه و به طور دقیق بخوام بگم شبیه devil may cry هستش :biggrin1:
اصلا اسپم ندادما :-"

nero1371

کاربر سایت
Nov 2, 2008
1,494
نام
hamid
من هم این بازی رو تموم کردم.
در کل همه چیزش از نظر من کپی dmc هست!!!!! ولی یه چیزهایی داره که این بازی رو از dmc سر کرده!!!!
گرافیک بازی خیلی جالبه.من که خیلی خوشم اومد.
گیم پلی که مثل dmc هست ولی به طور وحشتناکی سریع تر و جذاب تر هست.
تنها مشکل بازی شخصیت پردازی اش هست که من اصلاازش خوشم نیومد!! اما از پسره خیلی خوشم اومد!! face ش خیلی شبیه دانته هست!!!!

در کل این بازی رو که بازی میکردم دلم بیشتر برای dmc تنگ میشد.

the dark knight

کاربر سایت
Aug 9, 2008
1,547
نام
سروش
خون داره؟:D
عزیزان چرا بچه مردم رو گمراه میکنید؟
خون داره ولی فقط وقتی میزنیشون و میمیرن یه لحظه خونشون میرزه(افکت خوفی داره!) بعد همین که به زمین برسه خونه غیب میشه!
شما بستگی داره منظورتون از خون چی باشه

یا حق

the dark knight

کاربر سایت
Aug 9, 2008
1,547
نام
سروش
دوستان سلام
2 تا سوال داشتم

1-اون شمشیر رو از کجای مغازه باید خرید؟

2-اسکیت یخی چجوری فعال میشه؟

ممنون میشم بهم بگید

یا حق

amin_sh

کاربر سایت
Nov 13, 2009
663
نام
امین
دوست عزیز من اون قسمتی که روی یه هواپیما هستم و یک تایم خاصی میده ! بعد هواپیما میخوره به یه ساختمون و بازی تموم میشه ! هر کاری کردم رد نمیشه ! میشه راهنمایی کنید !!!:confused:

shadow666

کاربر سایت
Sep 27, 2008
209
من یه سوال داشتم. این همه قیمت چیزای فروشگاهش گرونه بالاخره میشه خرید یا کلا دکوری طراحی شدن؟؟
این نفر ما خودش رو میکشه تو حالت نرمال هر مرحله 30000 تا امتیاز میگیره. اونوقت چیزای باحال فروشگاه همه 100.000 تا به بالان!

دوستانی که دارن رو حالت آسونش میرن بدونن که دارن کلا بازی رو از دست میدن!!! من یه مرحله گیر کرده
بودم رفتم از اول رو حالت آسون برم، همون اولش دیدم به جای 10 نفر سه نفر ریختن سرم که با دو تا ضربه
مردن!! اصلا بازی رو حالت نرمال به بالاست!!!!!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر