Battllefield: Bad Company 2 ,Multiplayer Mode

badcompany

کاربر سایت
Sep 15, 2009
277
دوستان تا حالا ماکسیمم مدالی که آخر هر گیم بهتون میده چندتا بوده ؟! ماکزیمم امتیازیم که تو یه بازی گرفتین چند بوده ؟! این آمارها را جایی ثبت می کنه بتونیم بریم ببینیم ؟!

keoush

کاربر سایت
Aug 11, 2010
124
دوستان تا حالا ماکسیمم مدالی که آخر هر گیم بهتون میده چندتا بوده ؟! ماکزیمم امتیازیم که تو یه بازی گرفتین چند بوده ؟! این آمارها را جایی ثبت می کنه بتونیم بریم ببینیم ؟!

توی سایت اصلی میتونی اطلعاتتو ببینی : www.battlefieldbadcompany2.com
: اگر هم خیلی دقیق بخای برو اینجا : http://bfbcs.com

آخرین ویرایش:

angel-legend

کاربر سایت
Apr 11, 2011
720
1.6 گیگ آپدیت!؟؟؟ یعنی 6 تومن هم باید بدم واسه 1 گیگ!؟ بازیشم بام 2500 دراومد:d خدا کنه فقط از بازی کردن لذت ببرم:d
بچه ها منم ادد کنید: Belief7
تو مردن استادم:d هر کی می خواد امتیازش بره بالا منو ادد کنه:d هی منو بکشه هی امتیاز بگیره;):d پیش مرگ هم میشم:d:))

mr7649663

کاربر سایت
Jul 30, 2011
12
نام
محمدرضا
اجباریه؟

نه اجباری نیست ولی هرموقع که سرچ میکنی آدم کم میاره و و همینطور کسایی که رنکشون پایینه و آپدیت نکرده اند.(کسانی که رنکشون بالا هست آپدیت کردند) و کسانی که آپدیت نکردند نمیتونند با کسانی که آپدیت کردند بازی کنند.

منم هستم:
اول بگم که :xBC2 رو به Mw2:| ترجیح میدم.
Rank = 40
از هر نوح سلاحی در جای خودش استفاده میکنم.
تفنگ های XM8 P و SCAR-L و M416 و G3 و F2000 و AUG رو پلاتینیوم کردم.
+ همه کیت هارو خریدم.
Maps:
Map pack 1
Map pack 2
Map pack 3
Map pack 4
Map pack 5
Map pack 6
Map pack 7
آپدیت 1.64GB کردم
و همیونطور Vietnam رو دارم
Gamertag = alizemr
اگر منو ADD کنین ممنون میشم.
به غیر از چند نفر از دوستان شاید BC2 باز ترین باشم:d:d:d:">.

آخرین ویرایش:

sir mk

کاربر سایت
Feb 5, 2010
278
نام
مصطفی
نه اجباری نیست ولی هرموقع که سرچ میکنی آدم کم میاره و و همینطور کسایی که رنکشون پایینه و آپدیت نکرده اند.(کسانی که رنکشون بالا هست آپدیت کردند) و کسانی که آپدیت نکردند نمیتونند با کسانی که آپدیت کردند بازی کنند.

منم هستم:
اول بگم که :xBC2 رو به Mw2:| ترجیح میدم.
Rank = 39
از هر نوح سلاحی در جای خودش استفاده میکنم.
تفنگ های XM8 P و SCAR-L و M416 و G3 و F2000 رو پلاتینیوم کردم.
+ همه کیت هارو خریدم.
Maps:
Map pack 1
Map pack 2
Map pack 3
Map pack 4
Map pack 5
Map pack 6
Map pack 7
آپدیت 1.64GB کردم
و همیونطور Vietnam رو دارم
Gamertag = alizemr
اگر منو ADD کنین ممنون میشم.
به غیر از چند نفر از دوستان شاید BC2 باز ترین باشم:d:d:d:">.
سلام من خواستم شما رو add کنم ولی ظاهرا فرند لیستتون پر شده یه خورده پاکسازی میخواد

saver

کاربر سایت
Aug 24, 2007
388
نام
ميثم

من بیشترین امتیازی که تو یک بازی گرفتم 17000 بود که دو تا اسلحه گلد شد و تعداد کیل هام زیاد بود خودم خیلی کفیدم

لول 49
low disk space گیمر تگ

badcompany

کاربر سایت
Sep 15, 2009
277
دوست عزیز من منظورم امتیازی هست که توی بازی از کشتن ها و کپچر کردن و امثالهم بدست میاری. من فکر می کنم امتیازی که شما نوشتی مجموع امتیازاتی هست که مدال ها بهت دادن . چون این امتیاز اگر بخواد مجموع امتیاز کیل ها و این چیزا باشه ، شما تقریبا باید یه 200 نفری تو یه دست کشته باشی که یک مقدار غیر ممکن هست . یه 5000 تا هم از کپچر کردن و ترکوندن تانک و بمب گذاشتن و این چیزا باشه.

mr7649663

کاربر سایت
Jul 30, 2011
12
نام
محمدرضا
سلام من خواستم شما رو add کنم ولی ظاهرا فرند لیستتون پر شده یه خورده پاکسازی میخواد

من به اندازه یکی برای شما خالی کردم میتونید ADD کنید. راستی تفنگ AUG رو هم پلاتینیوم کردم و رنکم از 39 به 40 رسید.

من بیشترین امتیازی که تو یک بازی گرفتم 17000 بود که دو تا اسلحه گلد شد و تعداد کیل هام زیاد بود خودم خیلی کفیدم

لول 49
low disk space گیمر تگ

ولی من بیشترین امتیازی که گرفتم در یک بازی 24671 تا بود،دوتا اسلحه گلد شدن و یکی از اوارد های 10000تایی آزاد شد، بقیه اش هم کیل گرفتم.

آخرین ویرایش:

agh515

کاربر سایت
Sep 7, 2010
589
نام
امیر
سلام به همگی
من تا حالا آنلاین بازی نکردم !!
می خوام از این بازی شروع کنم . اما اطلاعاتی ندارم اگه میشه یه لطفی کنید و یه توضیحی بدبد که من هم بیایم تو خط .
با مپ های که توی xbox360iso هست می شه بدون بن شدن استفاده کرد ؟:-?:-?

mr7649663

کاربر سایت
Jul 30, 2011
12
نام
محمدرضا
سلام به همگی
من تا حالا آنلاین بازی نکردم !!
می خوام از این بازی شروع کنم . اما اطلاعاتی ندارم اگه میشه یه لطفی کنید و یه توضیحی بدبد که من هم بیایم تو خط .
با مپ های که توی xbox360iso هست می شه بدون بن شدن استفاده کرد ؟:-?:-?

طریقه اتصال به XBox Live به 4 روش

LT 1.91 هم که امروز منتشر شد رو بده NextGen برات بریزه درضمن اگر مپ هارو بخری خیلی بهتر هست و مطمئن بازی میکنی.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر