Battllefield: Bad Company 2 ,Multiplayer Mode

Good Guy Greg

کاربر سایت
Jan 13, 2011
4,407
نام
حمید ؟ تبرکه !
زیاد شاخ و شونه نکشید من 2 روز نیستم )xتا چند روز دیگه اینترنتم وصل میشه ! اون موقع با تریسر هدشاتتون میکنم =))

Good Guy Greg

کاربر سایت
Jan 13, 2011
4,407
نام
حمید ؟ تبرکه !
منم از بی کال آو دیوتی زدم تو کار این بازی! راستش امروز خیلی باش حال کردم! جذابیت خودش رو داره...
خوشحالم يه آدم عاقل كال اف باز مثل خودم ديدم به هر كال اف باز ديگه ميگم BC2 خوبه ميگه نه فقط كال اف !‌واقعا BC2 و كال اف رو نميشه مقايسه كرد !‌ ورودت رو تبريك ميگم منم ادد كن :‌P3rsia king تا فردا خودمو ميرسونم لايو يه حال اساسي بهت ميدم !:d:x

angel-legend

کاربر سایت
Apr 11, 2011
720
خوشحالم يه آدم عاقل كال اف باز مثل خودم ديدم به هر كال اف باز ديگه ميگم BC2 خوبه ميگه نه فقط كال اف !‌واقعا BC2 و كال اف رو نميشه مقايسه كرد !‌ ورودت رو تبريك ميگم منم ادد كن :‌P3rsia king تا فردا خودمو ميرسونم لايو يه حال اساسي بهت ميدم !:d:x
من اصلا تعصبی نیستم ! HomeFront میزنم! BC هم بهش اضافه شد! COD هم میزنیم! کلا من اسنایپر هستم فرقی نمیکنه کدوم بازی باشم:d عادت دارم هیدشات کنم:d باشه اددت میکنم اما فردا بعد از ظهر چون الان دستگام پیشم نیست! میگم BC 3 هم اومده!؟ میشه رفت لایو باهاش!؟ چطوریه!؟ پوینت که نمیخواد!؟

Good Guy Greg

کاربر سایت
Jan 13, 2011
4,407
نام
حمید ؟ تبرکه !
من اصلا تعصبی نیستم ! HomeFront میزنم! BC هم بهش اضافه شد! COD هم میزنیم! کلا من اسنایپر هستم فرقی نمیکنه کدوم بازی باشم:d عادت دارم هیدشات کنم:d باشه اددت میکنم اما فردا بعد از ظهر چون الان دستگام پیشم نیست! میگم BC 3 هم اومده!؟ میشه رفت لایو باهاش!؟ چطوریه!؟ پوینت که نمیخواد!؟
Bc3 منظورت Bad Company 3 هست ؟ اون که هنوز تایید نشده !

angel-legend

کاربر سایت
Apr 11, 2011
720
Bc3 منظورت Bad Company 3 هست ؟ اون که هنوز تایید نشده !

جدی؟ یکی از بچه ها میگفت دانلود کرده نسخه PC شو از نت!! نمیدونم ولی اگه اومد من حتما میخرمش! خوشم اومده ازش:d
تا دو سه ساعت دیگه اددت میکنم، شما هم بیا...

Good Guy Greg

کاربر سایت
Jan 13, 2011
4,407
نام
حمید ؟ تبرکه !
فقط نسخه آلفا battlefield 3 اومده که اونم EA باید Alpha Key بفرسته واست . من چند تا از دوستام آلفا بازی کردن میگن گرافیکش خداست

fable7/5

کاربر سایت
Jun 19, 2011
119
سلام. ما هم روزمونو با این بازی شب میکنیم. تقریبا زیاد در روز انلاین میشم.پایه باشید یه squad درستو حسابی درست کنیم کله این خارجیارو بخوابونیم. هرکی ادد کرد تو لایو پیام بده. یه چت روم با بچه ها راه بندازیم ساعتای انلاینمونو با هم هماهنگ کنیم. ته حاله gamertag:enzo360

alirahati

کاربر سایت
Apr 19, 2006
345
نام
Danial
سلام. ما هم روزمونو با این بازی شب میکنیم. تقریبا زیاد در روز انلاین میشم.پایه باشید یه squad درستو حسابی درست کنیم کله این خارجیارو بخوابونیم. هرکی ادد کرد تو لایو پیام بده. یه چت روم با بچه ها راه بندازیم ساعتای انلاینمونو با هم هماهنگ کنیم. ته حاله gamertag:enzo360
راست میگه
یک زمانی از شب معین کنین همه ان شیم با هم بازی کنیم!!! (فقط شب باشه من ترافیک دانلود دارم!)
اینم گیمر تگ من: DaniISixSixSixI

FaCe2FaCe

کاربر سایت
Jan 28, 2011
41
نام
Mahan
مشخصات این آپدیت 1.6 گیگ رو لطفا بذارید

آپدیت نکن چون اگه این کارو بکنی با کسایی که اپدیت نکردن نمیتونی بازی کنی(بیشتر ایرانی ها آپدیت نکردن)
آپدیتش چیز خاصی نیست فقط چند تا تفنگ اضافه میشه

Daedalus

کاربر سایت
Apr 8, 2010
12,576
نام
فرهود
آپدیت نکن چون اگه این کارو بکنی با کسایی که اپدیت نکردن نمیتونی بازی کنی(بیشتر ایرانی ها آپدیت نکردن)
آپدیتش چیز خاصی نیست فقط چند تا تفنگ اضافه میشه
بجاش آپدیت نکنه سرورهای خالی جوین میشه . آپدیت کن اون پرو های بتلفیلد ایرانی هم آپدیت کردن .

Good Guy Greg

کاربر سایت
Jan 13, 2011
4,407
نام
حمید ؟ تبرکه !
بجاش آپدیت نکنه سرورهای خالی جوین میشه . آپدیت کن اون پرو های بتلفیلد ایرانی هم آپدیت کردن .
داداش همه آپديت كردن !‌اين آپديت چند تا باگ رو فيكس ميكنه و ماله ويتنام هم هست و مپ هاي VIP كه البته خرج ور ميدارن برات ! بعدشم سرور هاي بيشتري با بازي آپديت شده مچ هستند و در كل 90 درصد كل پلير ها آپديت كردند ! آپديت كن . پشيمون نميشي !

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر