Battlefield: Hardline

36991121215143938763.png

اطلاعات تازه ای در مورد نسخه جدید Battlefield به تازگی به بیرون درز پیدا کرده است. آخرین شایعات در مورد این عنوان به ماه فبریه باز می گردد که گفته شده بود نسخه جدید با تم پلیسی توسط سازنده Dead Space یعنی Visceral در دست ساخت است.
نام این عنوان که Battlefield Hardline بوده توسط آخرین اپدیتی که به تازگی برای Battlelog منتشر شده بود مشخص شد. همچنین لوگو بازی به همراه تعدادی artwork نیز در سرور سایت دیده شده است. البته بازی با دو نامBFH و +BFH دیده شده که به نظر می رسد BFH+ مربوط به Battlefield Premium می باشد.

برای مشاهده تصویر اصلی (845x345) روی این نوار کلیک کنید.
02253880808557286780.jpg

در قسمت پلتفرم های بازی PC, PS3, PS4, Xbox 360 and Xbox One را تعیین شده اند.
29448855748215084470.png

از دیگر اطلاعات مشخص شده از این منبع می توان به کلاس های بازی شامل Enforcer, Mechanic, Operator و Professional و همین طور مودهایی مثل Blood Money و Bomb Squad و Carrier Assault ذکر شده است. علاوه بر این قرار است یک تاریخ برای عرضه بتا نیز مشخص شود.
95764416251511855683.png
96036270148672158021.png

برای مشاهده تصویر اصلی (705x277) روی این نوار کلیک کنید.
25673660524776580179.png

با تشکر از METRO_2034 عزیز

MEHRAN ARBABI

کاربر سایت
Aug 20, 2011
1,767
نام
mehran
من بر عکس شما نظر اکثریت هم برام اهیمیتی نداره ولی بی احترامی هم نمیکنم.خودم میخوام لذت ببرم از این بازی که میبرم.
من البته هنوز قفلی نزدم روی بازی یعنی اصلا وقتشو نداشتم ولی...در کل از BF4 خیلی بیشتر دوستش دارم بیشترین دلیلش هم طراحی مپ هاش و مدهاشه...BF4 هیچ رقمه به دل من یه نفر نمیشینه.اینم بگم اصلا از شوتینگ جنگی خوشم نمیاد که تانک و ... دخیل بشه.پیاده نظام دوست دارم که این بازی به نحو احسنت کارشو واسه ی من یه نفر انجام داده.BF4 مپای الکی بزرگ یه قسمتایی خفن خر تو خر مثل اون مپه که برف میاد! اون وسط همه وایسادن قفلی نارنجک میندازن! به اینکه کدوم حرفه ای تره هم کاری ندارم بازی فان میخوام که واقعا هاردلاین رسالت فان رو برم به انجام رسونده.
البته به هیچ عنوان منکر گرافیک کمترش نسبت به 4 نمیشم.ولی از اونور نت کدش فوق العاده از نسخه ی 4 بهتره!
کمپینش هم مثل باقی BF ها حوصله سر بر...ولی 1 بارو تونستم تمومش کنم و بدم نبود.ولی به هیچ عنوان واسه ی شخصی که میخواد بازی رو فقط واسه ی سینگل بگیره پیشنهاد نمیشه.
یه مثال میزنم شاید یه نفر یا تعدادی کاری ندارم بیان بگن ما از نسخه های قدیمی re خوشمون نمیاد حالا به خاطر ترس یا به خاطر پازل های سختش یا هر چی بعد شرکتی مثل کپکام میاد یه بازی مثل re6 میسازه خوب حالا به نظر شما این کارش درسته ؟؟
نظر شما کاملا محترم من نمیتونم بیام بگم چرا از بازی خوشت اومده یا بدت اومده
من خودم از bf4 متنفرم و به نظرم بحث مقایسه ی bf4 و bfh بحث بد و بد تر هست که من بد(bf4) ر انتخاب میکنم
در کلام اخرم میخوام بگم بازی برای طرفدار های جدید خیلی خوب هست ولی مشکل این هست که کسایی که bf های قدیمی ر بازی کردن به هیچ وجه نمیتونن بگن بازی اعتیاد آور هست من خودم میتونم بگم فان داره ولی به اندازه ی یه هفته

آخرین ویرایش:

R.I.P

Father
کاربر سایت
Jun 5, 2006
3,217
یه مثال میزنم شاید یه نفر یا تعدادی کاری ندارم بیان بگن ما از نسخه های قدیمی re خوشمون نمیاد حالا به خاطر ترس یا به خاطر پازل های سختش یا هر چی بعد شرکتی مثل کپکام میاد یه بازی مثل re6 میسازه خوب حالا به نظر شما این کارش درسته ؟؟
نظر شما کاملا محترم من نمیتونم بیام بگم چرا از بازی خوشت اومده یا بدت اومده
من خودم از bf4 متنفرم و به نظرم بحث مقایسه ی bf4 و bfh بحث بد و بد تر هست که من بد(bf4) ر انتخاب میکنم
در کلام اخرم میخوام بگم بازی برای طرفدار های جدید خیلی خوب هست ولی مشکل این هست که کسایی که bf های قدیمی ر بازی کردن به هیچ وجه نمیتونن بگن بازی اعتیاد آور هست من خودم میتونم بگم فان داره ولی به اندازه ی یه هفته

اخه بحث کپکام و RE نیست اصلا...اون ای پی نابود شد رفت.
اینجا این یه اسپین اف که به دست ویسکرال ساخته شده و BF5 به دست خود DICE با تمام قدرت برای طرفداران سری بر میگرده و اصلا جای ناراحتی وجود نداره! من طرفدار جدید نیستم اون موقع که کسی انلاین نمیزد Xbox 360 ی نبود روی PC داشتم BF2 بازی میکردم که اون بازی کجا و این دری وریای الان کجا! سرور ایرانی اگه اشتباه نکنم از سمت شاتل داشت اصلا!!!!
من کلا حرفم اینه طرفداران BF اصلا نباید ناراحت باشن از این بازی چون BF4 سره جاشه و داره ادامه میده تا 5 بیاد و این یه اسپین اف هست که یه تنوعی هم داده یه پولیم داره درو میکنه.در اصل همون BF4 هست اصلا با یه سبک دیگه.اکثر ریوو ها هم نمیگن این بازیه بدیه میگن 60$ نمیرزه کاش مثلا 30$ بود و یه اکسپنشن پک بود برای شماره ی 4.ولی خداوکیلی اصلا انلاینش اونقدری که میگین واسه ی کوبیدن مناسب نیست و در بدترین حالت فانه! از سرورای شلوغ بازی هم مشخصه که بازی کلا طرفدار داره.
همین که میگی BF های قدیمی چند بار گفتم.این واسه ی BF بازای اصلی نیست اصلا...اصلا اسم بازی در اصل Hardline هست...بتل فیلد یه اسم تجاری واسه ی فروش بیشترش...
حرف اصلیمم اینه این که کسی خوشش نیومد یا اصلا اکثریت خوششون نیومد یا طرفدارای قدیمی BF دلیل نمیشه که بیان توی تاپیک هی فاز منفی بدن به ملت نذارن باقیم لذت ببرن از بازی.یه بار گفتن همه فهمیدن.نظرشونم کاملا محترم ولی این بازی هم طرفدارای خودش رو به هر حال پیدا کرده...سلیقه ها متفاوته.

MEHRAN ARBABI

کاربر سایت
Aug 20, 2011
1,767
نام
mehran
اخه بحث کپکام و RE نیست اصلا...اون ای پی نابود شد رفت.
اینجا این یه اسپین اف که به دست ویسکرال ساخته شده و BF5 به دست خود DICE با تمام قدرت برای طرفداران سری بر میگرده و اصلا جای ناراحتی وجود نداره! من طرفدار جدید نیستم اون موقع که کسی انلاین نمیزد Xbox 360 ی نبود روی PC داشتم BF2 بازی میکردم که اون بازی کجا و این دری وریای الان کجا! سرور ایرانی اگه اشتباه نکنم از سمت شاتل داشت اصلا!!!!
من کلا حرفم اینه طرفداران BF اصلا نباید ناراحت باشن از این بازی چون BF4 سره جاشه و داره ادامه میده تا 5 بیاد و این یه اسپین اف هست که یه تنوعی هم داده یه پولیم داره درو میکنه.در اصل همون BF4 هست اصلا با یه سبک دیگه.اکثر ریوو ها هم نمیگن این بازیه بدیه میگن 60$ نمیرزه کاش مثلا 30$ بود و یه اکسپنشن پک بود برای شماره ی 4.ولی خداوکیلی اصلا انلاینش اونقدری که میگین واسه ی کوبیدن مناسب نیست و در بدترین حالت فانه! از سرورای شلوغ بازی هم مشخصه که بازی کلا طرفدار داره.
همین که میگی BF های قدیمی چند بار گفتم.این واسه ی BF بازای اصلی نیست اصلا...اصلا اسم بازی در اصل Hardline هست...بتل فیلد یه اسم تجاری واسه ی فروش بیشترش...
حرف اصلیمم اینه این که کسی خوشش نیومد یا اصلا اکثریت خوششون نیومد یا طرفدارای قدیمی BF دلیل نمیشه که بیان توی تاپیک هی فاز منفی بدن به ملت نذارن باقیم لذت ببرن از بازی.یه بار گفتن همه فهمیدن.نظرشونم کاملا محترم ولی این بازی هم طرفدارای خودش رو به هر حال پیدا کرده...سلیقه ها متفاوته.
حرف شما کاملا درست من نمیگم الان فاجعه تو سری رخ داده ولی میگم امیدوارم این سبک ر ادامه ده دایس که قطعا هم همین جوری هست
ولی قرار نیست اینجا همه به به چه چه کنن خیلی ها از اول تاپیک دارن هی تعریف میکنن خیلی ها هم نه خوب به قول شما سلیقه ها متفاوت هست
بنده هم گفتم
بازی برای طرفدار های جدید خیلی خوب هست

ssma

کاربر سایت
Sep 18, 2010
167
سلام دوستان خسته نباشید نمی دونم اینجا جاش هست یا نه خلاصه اگه یکی از بچه ها لطف کنه مودهای مختلف آنلاینو یه توضیح مختصر واسم بده ممنون می شم.

ccie

کاربر سایت
Jan 30, 2008
1,300
نام
xerxes
بازی به شدت خسته کننده شده...واقعا نمیدونم چی تو نسخه بتا دیدم که گرفتمش...نیم ساعت بازی میکنم خوابم میگیره :))

NERO 7

سرباز ISA ، سر سپرده‌‌ رادك
کاربر سایت
Apr 10, 2011
4,666
دوستان زياد جو BF5 بر شون نداره كه فلان ميشه و اينطور اونطور ميشه !!!l-)
فعلا" استوديو اصلي دايس يه بتل فرانت داره ميسازه يه ME و اگر اين بين يه تيم ديگه هم باشه كه در حال كار روي BF4 باشه واقعا" بايد تعجب كرد ! يا تيم ضعيفي داره مي سازه چون اكثر نفرات اصلي درن روي بتل فرانت هنوز كار مي كنن يا BF5 هم داره با نظارت دايس ساخته ميشه توس استوديوي ديگه
از فكر اين كه خود دايس بتل 5 بده بيايد بيرون

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
فعلا" استوديو اصلي دايس يه بتل فرانت داره ميسازه يه ME و اگر اين بين يه تيم ديگه هم باشه كه در حال كار روي BF4 باشه واقعا" بايد تعجب كرد ! يا تيم ضعيفي داره مي سازه چون اكثر نفرات اصلي درن روي بتل فرانت هنوز كار مي كنن يا BF5 هم داره با نظارت دايس ساخته ميشه توس استوديوي ديگه
ME ماله BioWare هستا D: البته اگر منظورت Mass Effect هست
5 رو احتمالش هست کم کم شروع کنن ... ولی احتمالا تا 16 رونمایی نمیشه.

ps34

کاربر سایت
Aug 20, 2011
4,299
نام
مهدی
بازی به شدت خسته کننده شده...واقعا نمیدونم چی تو نسخه بتا دیدم که گرفتمش...نیم ساعت بازی میکنم خوابم میگیره :))
منم تا لول 55 رفتم جلو دیگه خسته شدم.کلا گذاشتمش کنار تا تابستون که dlc جدید براش بدن.فقط امیدوارم مپ هاش باحال باشن و 50 دلار من رو بابت پرمیوم نسوزونن:|

- - -ویرایش - - -

بی خیال باو قطعا بتل 5 رو خوده دایس میده فقط فکر نمیکنم حالا حالا ها منتشر بشه.ممکنه اصلا خط داستانی نزنن توش بره برای پایان 2016 انتشارش یا اینکه با خط داستانی بدن بره برا 2017 ولی این بازی , بازی ای نیست که بدن یه استودیو دیگه خودشون نظارت داشته باشن ! یادمه از بتل3 گفتن کم کم خط داستانی رو حذف میکنن که الان نتیجه حرفشون رو توی استار وارز داریم میبینیم.

NERO 7

سرباز ISA ، سر سپرده‌‌ رادك
کاربر سایت
Apr 10, 2011
4,666
ME ماله BioWare هستا D: البته اگر منظورت Mass Effect هست
5 رو احتمالش هست کم کم شروع کنن ... ولی احتمالا تا 16 رونمایی نمیشه.

خسته نباشي ارمان :| منظورم از ME ===>Mirror"s Edge بود !
اينا تا اخر 2015 با بتل فرانت دست به يقه اند بعدش هم اگر بخوان فقط بخوان DLC هارو بدن يكي ديگه يعني براي بتل 5 بايد 1 سال وقت صرف كنن ؟؟؟
اين كه 4 بود دو سال طول كشيد حالا اگر بخوان دوباره يه چيز خوب بسازن يه سال طول بكشه ؟؟؟

منم تا لول 55 رفتم جلو دیگه خسته شدم.کلا گذاشتمش کنار تا تابستون که dlc جدید براش بدن.فقط امیدوارم مپ هاش باحال باشن و 50 دلار من رو بابت پرمیوم نسوزونن:|

- - -ویرایش - - -

بی خیال باو قطعا بتل 5 رو خوده دایس میده فقط فکر نمیکنم حالا حالا ها منتشر بشه.ممکنه اصلا خط داستانی نزنن توش بره برای پایان 2016 انتشارش یا اینکه با خط داستانی بدن بره برا 2017 ولی این بازی , بازی ای نیست که بدن یه استودیو دیگه خودشون نظارت داشته باشن ! یادمه از بتل3 گفتن کم کم خط داستانی رو حذف میکنن که الان نتیجه حرفشون رو توی استار وارز داریم میبینیم.

من كه اميد خاصي ندارم ! اتفاقا" الان استوديو هاي تايعه دايس سر خلوت تري دارن تا خود دايس و از همين الان ميتونن بتل 5 هم بسازن
حتي اگر هم نخوان سينگل بزنن مهم نيست چون خود بيس اصلي بازي ميشه همون مولتي ايش و كار بيشتري ميبره

MiladKhafan

کاربر سایت
Mar 17, 2014
1,227
نام
میلادشهبازی
Battlefield: Hardline | PS4

خسته نباشي ارمان :| منظورم از ME ===>Mirror"s Edge بود !
اينا تا اخر 2015 با بتل فرانت دست به يقه اند بعدش هم اگر بخوان فقط بخوان DLC هارو بدن يكي ديگه يعني براي بتل 5 بايد 1 سال وقت صرف كنن ؟؟؟
اين كه 4 بود دو سال طول كشيد حالا اگر بخوان دوباره يه چيز خوب بسازن يه سال طول بكشه ؟؟؟

من كه اميد خاصي ندارم ! اتفاقا" الان استوديو هاي تايعه دايس سر خلوت تري دارن تا خود دايس و از همين الان ميتونن بتل 5 هم بسازن
حتي اگر هم نخوان سينگل بزنن مهم نيست چون خود بيس اصلي بازي ميشه همون مولتي ايش و كار بيشتري ميبره

شك نكن فكرهايي هم روش شده...نزديكاي تابستون بود كه حتي شايعه هم شده بود دربارش

انتشارش ميره واسه ٢٠١٧ به بعد اگه ميخوان واقعا بازي بدن بيرون

- - -ویرایش - - -

باو تو كه خيلي حال ميكردي با بازي...حداقلش من تا لول٦١ رفتم :D
اميدوارم حداقل dlc هاش بهت بچسبه و پولت حروم نشه

يه نصيحت از من: اگه خواستيد سيزن پس واسه بازي اي بگيريد حداقل قبلش 1.5ماه خود بازي رو بازي كنيد، اگه هنوز حس خوبي بهش داشتيد حتما سيزن پس واسش بگيريد مطمءن باشيد پشيمون نميشيد

Sent from my iPhone using

آخرین ویرایش:

shahramuae

کاربر سایت
Sep 8, 2014
273
بعضی از پستای این اواخر و خوندم یکم دلم گرم شد !! فکر میکردم مشکل از منه که اصلا نتونستم با این هاردلاین کنار بیام !
از طرفی حرص خوردن از اینکه با چه شوقی فقط به اعتبار اون اسم بتلفیلد روز اولی ۲۳۰ هزارتومان پول بی زبون و ربختم دور ...فک نکنم بیشتر از ۳-۴ روز کلا بازی کردم و بیخیال شدم ، و کماکان همون BF4 عزیز توو کنسوله و واقعا نمیتونم از مولتیش دل بکنم ...
جالبه خیلی از مواردی که اذیتم میکرد و توو پست های بچه ها دیدم ، مثل گرافیک بد ، دیپلوی شدن وسط دل دشمن و زرتی مردن !!! اسلحه ها و مود‌های بی‌ربط ، آنبالانس بودن تیم ها و .....
خداحافظ BFH o:-)

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر