Battlefield: Hardline

36991121215143938763.png

اطلاعات تازه ای در مورد نسخه جدید Battlefield به تازگی به بیرون درز پیدا کرده است. آخرین شایعات در مورد این عنوان به ماه فبریه باز می گردد که گفته شده بود نسخه جدید با تم پلیسی توسط سازنده Dead Space یعنی Visceral در دست ساخت است.
نام این عنوان که Battlefield Hardline بوده توسط آخرین اپدیتی که به تازگی برای Battlelog منتشر شده بود مشخص شد. همچنین لوگو بازی به همراه تعدادی artwork نیز در سرور سایت دیده شده است. البته بازی با دو نامBFH و +BFH دیده شده که به نظر می رسد BFH+ مربوط به Battlefield Premium می باشد.

برای مشاهده تصویر اصلی (845x345) روی این نوار کلیک کنید.
02253880808557286780.jpg

در قسمت پلتفرم های بازی PC, PS3, PS4, Xbox 360 and Xbox One را تعیین شده اند.
29448855748215084470.png

از دیگر اطلاعات مشخص شده از این منبع می توان به کلاس های بازی شامل Enforcer, Mechanic, Operator و Professional و همین طور مودهایی مثل Blood Money و Bomb Squad و Carrier Assault ذکر شده است. علاوه بر این قرار است یک تاریخ برای عرضه بتا نیز مشخص شود.
95764416251511855683.png
96036270148672158021.png

برای مشاهده تصویر اصلی (705x277) روی این نوار کلیک کنید.
25673660524776580179.png

با تشکر از METRO_2034 عزیز

B@tman-Forever

کاربر سایت
Sep 14, 2014
780
نام
Ali
تعداد مخالفان و بد گو های BF HL اینجا از کسانی که دارن بازی میکنن هم بیشتره :)) چه دلیلی داره از چیزی خوشتون نمیاد رو به بقیه هم تحمیل کنید؟ الان باید به جای اینا توی تاپیک BF4 باشید! من نمیگم نیاید اینجا، اما دلیلی نداره که چیزی که با سلیقه شما جور نیست رو به کسی تحمیل کنید. سلیقه یه چیز شخصیه و هر کسی نسبت به اون از چیزی لذت میبره. اینو واسه این میگم چون تعداد نفراتی هستن که از اولین روزی که تاپیک باز شده، هر صفحه دارن میکوبن بازی رو! این دلیلش چیه؟ واسه آینده این سری نگرانی؟ بازی ای که یه spin off محسوب میشه و حتی به دست خود DICE هم ساخته نشده؟ یا قضیه چیز دیگست؟

فردین عزیز نظرت محترمه ولی جدا این نسخه اون پیشرفتی که باید میداشت رو نداشت !
سینگلش که رو ps3 با اون گرافیک واقعا رو اعصابم رفت حالا باز یکم نسخه ps4 گرافیکش باعث میشد داستان ضعیفش یکم اذیت نکنه :D

poyan_360

کاربر سایت
May 10, 2008
381
نام
pooyan
تعداد مخالفان و بد گو های BF HL اینجا از کسانی که دارن بازی میکنن هم بیشتره :)) چه دلیلی داره از چیزی خوشتون نمیاد رو به بقیه هم تحمیل کنید؟ الان باید به جای اینا توی تاپیک BF4 باشید! من نمیگم نیاید اینجا، اما دلیلی نداره که چیزی که با سلیقه شما جور نیست رو به کسی تحمیل کنید. سلیقه یه چیز شخصیه و هر کسی نسبت به اون از چیزی لذت میبره. اینو واسه این میگم چون تعداد نفراتی هستن که از اولین روزی که تاپیک باز شده، هر صفحه دارن میکوبن بازی رو! این دلیلش چیه؟ واسه آینده این سری نگرانی؟ بازی ای که یه spin off محسوب میشه و حتی به دست خود DICE هم ساخته نشده؟ یا قضیه چیز دیگست؟
:)):))

FaRd!N

Nothing as it Seems
کاربر سایت
Aug 30, 2007
14,104
نام
فردین
من هنوز نميتونم درك كنم منظر از سرعتي شدن بازي چيه...سرعت راه رفتن و تير زدن كه همونه...

نگفتم حتما برو كاد بازي كن گفتم اونم خوبه...من خودم هم كاد بازي ميكنم هم بتل٤ و هم هاردلاين ربطي به عادت كردن نداره

خب شما كه بالاي ١٠٠ ساعت بازي كردي چيز جديدش كه ما بتل بازا رو بتونه هايپ كنه چيه؟ اصل بازي مثل قبله فقط بعضي اسلحه هاش نياز به بالانس دارن چون واقعا كشتن باهاش راحته(شايد دليلتون توي سرعتي شدن همين سرعت كشتنه)

من كه زود خسته شدم چون با ٧٠ ساعت بازي به هرچيزي كه ميخواستم توو بازي رسيدم جز اون اساين منت هاي سايندي كيت كه يه جورايي تقريبا غير ممكن بود
دقت كردين مثلا داري ميدويي يهو بزني بخوابه با چه سرعت عملي ميخوابه و تير اندازي ميكنه...يه زماني سوژه بتل بازا واسه كوبيدن كاد همين مورد بود ...

فقط فقط ميخوام ديگران پول زيادي واسه بازي ندن و توقعاتشون از اين نسخه كمتر باشه تا حداقل اگه بازي كردن بهشون بچسبه

Sent from my iPhone using Tapatalk
وقتی شما توی مودی به نام Bloodmoney مجبوری همه کار ها رو خیلی سریع انجام بدی و حتی 1 ثانیه هم نمیتونی سرت رو بخارونی، این خودش تبدیل میشه به بازی پر سرعت و نفس گیر! نمیدونم دیگه چطوری باید توضیح داد!
در مورد صحبت بعدیتون باید بگم که مگه حتما باید این بازی شما رو هایپ کنه؟! اصلا استفاده از این جمله رو متوجه نمیشم! این بازی همونطور که از اولش هم مشخص بود یه اسپن آف با یه تغییراتی در تم بازی بود. قرار نبود کسی که دوست داره جنگ های ارتشی ببینه واسه این هایپ بشه! اگه چنین انتظاری دارید مشکل از بازی نیست دوست گرامی.

توی بازی مولتی هم این جمله که "به هر چی میخواستم رسدیم" کلا مفهوم نداره! مگه باید به چیزی رسید؟ مولتی یعنی دور همه خوش بودن و بزن و بپاش (کاری که الان داریم مثل همیشه با کلنمون انجام میدیم) هدف خاصی نداره که مولتی بازی کردن!

در مورد اینم که بگید ربطی به عادت نداره کاملا مخالفم. گیم پلی اینا کلا فرق دارن با هم. کسی که CoD باز خفن باشه شاید خیلی سخت بتونه با بتل ارتباط برقرار کنه و بالعکس. اینم از چیزایی هست که نمیشه کتمانش کرد. دراز کشیدن توی بتلفیلد هم اصلا نباید با COD مقایسه بشه. توی بتلفیلد دراز کشیدن شما روی زمین، در مواقعی که دشمن روبروتون سبز میشه، مساوی هست با مرگتون. در حالی که توی CoD این حرکت به پوئن مثبته! کلا دراز کشیدن توی بتل بازده کافی رو نداره و شما رو به یه Easy Target تبدیل میکنه.

در آخر هم باید بگم که بله کسی که میخواد این بازی رو انجام بده باید توقعش پایین باشه. چون همونطور که بالاتر هم گفتم این یه اسپین آف هستش رو حتی به دست سازنده اصلی هم ساخته نشده. کسی که توقع یه بازی در حد بازی های DICE داشته، بازم مشکل به خودش برمیگرده.
فردین عزیز نظرت محترمه ولی جدا این نسخه اون پیشرفتی که باید میداشت رو نداشت !
سینگلش که رو ps3 با اون گرافیک واقعا رو اعصابم رفت حالا باز یکم نسخه ps4 گرافیکش باعث میشد داستان ضعیفش یکم اذیت نکنه :D
نبایدم اونطور که باید و شاید پیشرفت میداشت. دلایش هم گفتم بالا. از نظر گرافیکی هم تمامی انتقادات وارده و من تعریفی از گرافیک بازی نکردم. حتی اگر وقت گذاشته باشید و نقد خودم رو روی صفحه اصلی خونده باشید (بعید میدونم :D ) خودم هم انتقاد کردم ازش.

حرف خنده داری زدم یا دوست دارید همینجوری اسپم بفرستید؟ اگر حرفی برای گفتن دارید دربست در قدمتتون هستم اما نه، و این بحث ها براتون خنده داره، میتونید روزیتون رو جای دیگه بگیرید. احترام، احترام متقابل میاره و بالعکس.

poyan_360

کاربر سایت
May 10, 2008
381
نام
pooyan
حرف خنده داری زدم یا دوست دارید همینجوری اسپم بفرستید؟ اگر حرفی برای گفتن دارید دربست در قدمتتون هستم اما نه، و این بحث ها براتون خنده داره، میتونید روزیتون رو جای دیگه بگیرید. احترام، احترام متقابل میاره و بالعکس.
فردین جان ، برای این بود که همه ی اینا از نظر من شروع شد . . .
من گفتم که HD سریع شده و بهتر شده که ایشون همچین چیزی گفته . . .
به هر حال به نظر من هم هر دو بازی چه COD , HD فرق زیادی دارن . . .
طرز راه رفتن و تیز زدن سرعت بازی و مشخص نمیکنه . . .
زمانی که به قول شما مود bloodmoney که سریع پولا رو باید جا بجا کرد ، این خودش میشه سرعت که من خودم کمتر میدیدم توی BF4 . . . . اونجا یه مود conquest بود که هی سواره هواپیما و هزار تا داستان شی بمیری ، که دوبازه respond َشی . . !

FaRd!N

Nothing as it Seems
کاربر سایت
Aug 30, 2007
14,104
نام
فردین
فردین جان ، برای این بود که همه ی اینا از نظر من شروع شد . . .
من گفتم که HD سریع شده و بهتر شده که ایشون همچین چیزی گفته . . .
به هر حال به نظر من هم هر دو بازی چه COD , HD فرق زیادی دارن . . .
طرز راه رفتن و تیز زدن سرعت بازی و مشخص نمیکنه . . .
زمانی که به قول شما مود bloodmoney که سریع پولا رو باید جا بجا کرد ، این خودش میشه سرعت که من خودم کمتر میدیدم توی BF4 . . . . اونجا یه مود conquest بود که هی سواره هواپیما و هزار تا داستان شی بمیری ، که دوبازه respond َشی . . !
من پست های قبلی رو همرو نخوندم فکر کردم دارید تیکه میندازی :D خلاصه ببخشید که اشتباه برداشت کردم.

MEHRAN ARBABI

کاربر سایت
Aug 20, 2011
1,767
نام
mehran
توی خوب یا بد بودن بازی قطعا اکثریت مهم هستن (منظورم کسایی که طرفدار این سری هستن و بازی ر میخرن) میتونم این ر تضمین کنم بازی تا ۶ ماه دیگه حتی از Bf4 هم خلوت تر میشه همین الان که دارم پست میدم تعداد پلیر های آنلاین هارلاین(روی pc و ps3 کمتر هست و روی ۳۶۰ با اختلاف کمی بیشتر هست روز های اول ) حتی از bf3 هم کمتر هست (عمق فاجعه ر خودت ببین )
روز های اول بالای ۱۰۰ هزار نفر توی ps4 آنلاین داشتن بازی میکردن بعد یه هفته کمتر از نصف شد
من خودم اولین روز ها خوشم اومده بود ولی بعد یه مدت کوتاه وحشتناک تکراری شد

poyan_360

کاربر سایت
May 10, 2008
381
نام
pooyan
من پست های قبلی رو همرو نخوندم فکر کردم دارید تیکه میندازی :D خلاصه ببخشید که اشتباه برداشت کردم.
نه بابا فردین جان این حرفا چیه . . .
خلاصه که به نظر من همه چیز سلیقه ای هست . . . .
هر کسی شاید با یه جور یه چیز حال کنه . . .
حرف منم این بود که خوب من کلا COD بازی میکردم اما با bf4 یا حتی bad company ها هم راضی نبودم . . .
اما این نسخه و خوشم اومد و از انلاینش راضی بودم . . .
پ.ن : کلا بحث من سر انلاین بازی بود !

DeanAmbrose

کاربر سایت
Nov 9, 2010
2,939
نام
Scott
دوستان عزیز و گلی که فکر می کنن نمیتونن این بازی رو تحمل کنن میتونن به راحتی بیخیال شده و اجازه بدن کسانی که آنلاین و تجربه می کنن و سوال و بحثی دارن تاپیک رو ادامه بدن ممنون

ps34

کاربر سایت
Aug 20, 2011
4,303
نام
مهدی
توی خوب یا بد بودن بازی قطعا اکثریت مهم هستن (منظورم کسایی که طرفدار این سری هستن و بازی ر میخرن) میتونم این ر تضمین کنم بازی تا ۶ ماه دیگه حتی از Bf4 هم خلوت تر میشه همین الان که دارم پست میدم تعداد پلیر های آنلاین هارلاین(روی pc و ps3 کمتر هست و روی ۳۶۰ با اختلاف کمی بیشتر هست ) حتی از bf3 هم کمتر هست (عمق فاجعه ر خودت ببین )
ببخشید داداش یکم اروم تر باهم بریم.بتل 3 شما توان رقابت با هاردلاین رو فعلا نداره این رو من نمیگم امار میگه(به total نگاه کن وکلی ببین نه یه کنسول یا pc ):
pqs660ra700b6ig6fxzu.png

اینم منبع خبرم:
Battlefield 4 still has more players than Hardline

ادم نمیدونه فردا چی میشه شما میگی 6 ماه دیگه؟ من هاردلاین رو اینقدر عاشقشم همون روزه اول پرمیوم کردم.اکثریت مگر توی این سایت خلاصه میشه؟در ضمن سلیقه هیچ ربطی به کمیت و تعداد نداره.هر کس عاشق یه چیزی توی هر مساله ای هست تا اخرش میره کاری به نظره بقیه نداره.

آخرین ویرایش:

غفاری

کاربر سایت
May 20, 2014
846
آقایون من بازیرو بخرم برا بخش سینگل پلیرش ارزش داره؟؟؟ 7 8 ساعتی سرگرمم میکنه بخشه سینگلش؟؟ جذابیت و اکشن هایه درگیر کننده داره؟؟
لطفا راجبه آنلاینش و اینکه آنلاینش خوبه و این چیزا نگین من بازی سینگلش خوب باشه میخرم حالا شاید آنلاین هم زدم اما اگر آفلاینه سرگرم کننده داره بگین تا من هم بخرمش تو این 1 2 روزه و 7 8 ساعتی بازیش کنم و از آنلاینش لذت نبردم زود بفروشم بره....

MEHRAN ARBABI

کاربر سایت
Aug 20, 2011
1,767
نام
mehran
ببخشید داداش یکم اروم تر باهم بریم.بتل 3 شما توان رقابت با هاردلاین رو فعلا نداره این رو من نمیگم امار میگه:
pqs660ra700b6ig6fxzu.png

اینم منبع خبرم:
Battlefield 4 still has more players than Hardline

ادم نمیدونه فردا چی میشه شما میگی 6 ماه دیگه؟ من هاردلاین رو اینقدر عاشقشم همون روزه اول پرمیوم کردم.اکثریت مگر توی این سایت خلاصه میشه؟در ضمن سلیقه هیچ ربطی به کمیت و تعداد نداره.هر کس عاشق یه چیزی توی هر مساله ای هست تا اخرش میره کاری به نظره بقیه نداره.
اول اینکه من یه سوالی بپرسم : این تعداد افراد آنلاین هست یا تعدادی که بازی ر خریدن
اگه ملاک دوست داشتن یه بازی ر بر حسب تعداد افرادی که دارن هنوز بازی میکنن بگیریم (نه تعداد افرادی که خریدن چون ممکنه از بازی خوششون نیاد و بازی ر ول کنن) بهترین آمار مر بوط به Battlefield 3 Stats - All stats about BF3 این سایت کاملا حرف های من ر تایید میکنه
توی این سایت میتونی ببینی که تعداد افرادی که دارن bf3 ر روی pc و ps3 و ۳۶۰ بازی میکنن بیشتر از bfh هست(۳۶۰ یکم بیشتر هست)
خود منبع شما هم که نوشته bf4 از bfh بیشتر پلیر داره خوب پس حرف من ر تا حدودی تایید میکنه
یه نکته ی خیلی جالب من همین الان از چارت فهمیدم bf3 روی ps3 و pc بیشتر هست و روی ۳۶۰ با اختلاف خیلی کم کمتر هست بعد در کل bfh بیشتر شده تعداد پلیر های کلی ر حساب کرده در صورتی که bf3 فقط روی pc و ps3 و ۳۶۰ اومده!!!!
@faru
من نمیدونم چرا شما جو میدی کجا من دارم میگم نباید بازی ر دوست داشته باشید داریم سره اینکه کدوم ر ملت بیشتر دوست دارن بحث میکنیم وگرنه شاید یکی هم بگه که ghost بهترین fps تاریخ هست ولی قطعا اکثریت این ر نمیگن و نظر اون شخص هم برای خودش محترم هست

آخرین ویرایش:

faru

کاربر سایت
Jun 27, 2012
75
من که خیلی خوشم اومده از بازی مولتیش فوق العادس مخصوصا TDM ، واقعا نمیدونم این چه عادت بدیه ما ایرانیا داریم! به زور باید بگیم فقط حرف ما درسته بقیه اشتباه میگن! خو یکی خوشش میاد یکیم نمیاد دیگه! من دنبال همچین چیزی بودم یه مولتی سریع و نفس گیر

- - -ویرایش - - -

آقایون من بازیرو بخرم برا بخش سینگل پلیرش ارزش داره؟؟؟ 7 8 ساعتی سرگرمم میکنه بخشه سینگلش؟؟ جذابیت و اکشن هایه درگیر کننده داره؟؟
لطفا راجبه آنلاینش و اینکه آنلاینش خوبه و این چیزا نگین من بازی سینگلش خوب باشه میخرم حالا شاید آنلاین هم زدم اما اگر آفلاینه سرگرم کننده داره بگین تا من هم بخرمش تو این 1 2 روزه و 7 8 ساعتی بازیش کنم و از آنلاینش لذت نبردم زود بفروشم بره....
سینگلش متوسطه ، انلاینشم بازی خیلی سریعه دیر بجنبی مردی،ولی من که اینجوری دوست دارم در کل بگم اگه فقط برا سینگل میخای بگیری نگیر :d

غفاری

کاربر سایت
May 20, 2014
846
من که خیلی خوشم اومده از بازی مولتیش فوق العادس مخصوصا TDM ، واقعا نمیدونم این چه عادت بدیه ما ایرانیا داریم! به زور باید بگیم فقط حرف ما درسته بقیه اشتباه میگن! خو یکی خوشش میاد یکیم نمیاد دیگه! من دنبال همچین چیزی بودم یه مولتی سریع و نفس گیر

- - -ویرایش - - -

سینگلش متوسطه ، انلاینشم بازی خیلی سریعه دیر بجنبی مردی،ولی من که اینجوری دوست دارم در کل بگم اگه فقط برا سینگل میخای بگیری نگیر :d

سینگلش یعنی به کالاف ادونچ نمیرسه؟؟؟ از نظر درگیری و داستان و مقداره مراحل و ساعت بازی؟؟؟؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر