Battlefield 2 Server

خوب به تازگی شرکت شاتل (www.shatel.ir) سرور Battlefield 2 راه اندازی کرده که شما میتونید تنها با نصب بازی (بدون نیاز به پچ) تنها با وارد کردن IP به بازی کانکت شید. 85.15.1.66:16567 این IP رو در قسمت Connect IP در Multiplayer وارد کنید و براحتی به بازی کانکت شید.

DIHAV1359

کاربر سایت
Jan 20, 2010
79
آموزشهاي هر وسيله به خصوص فرمانده وقتي تمام اعضاي تيم مشخص شد با توجه به كيت انتخابي برايشان فرستاده ميشود البته بعضي از وسايل و كيتها آموزش خاصي ندارد ولي بعضي مثل فرماندهي كه استراتژي خاص دارد كمي طولانيتر است
بقيه دوستان هم مشخص كنند كه چه پستي را ميخواهند

Sherlock_Holms

کاربر سایت
Sep 16, 2010
98
عزیز هر شب باتلفیلد 2 رو داریم آنلاین بازی میکنیم.. اگر پایه هستی
و پچ 1.5 رو هم داری این یوزر رو اد کن و هم آی پی رو ازش بگیر و هم همیشه باهاش هماهنگ شو:
pashangparsi4

البته خودش همه چیز رو برات میفرسته اگر ادش کنی..

داریم یه تیم درست میکنیم تا با یه تیم ترک مسابقه بدیم..:d
اگر تخصص خاصی داری بگو..

SirBlackice

کاربر سایت
Feb 8, 2010
172
نام
دانيال
عزیز من خودم یه بار آموزش کامل آنلاین بازی کردن BF2 رو همین جا گذاشتم؛ اینم لینکش! می‌دونم بازی می‌کنید!! می‌گم داستان تیم و این حرفاتون چیه؟! آی پی رو هم دارم! حجم پچ 1.5 چنده؟!

Sherlock_Holms

کاربر سایت
Sep 16, 2010
98
ایول!
من آموزشت رو خونده بودم.. ممنون عالی بود..
حجم 1.5 حدود 2 گیگه...!

تیم رو هم که هیچی دیگه! داریم تیم تشکیل میدیم.. تیمای خارجی رو دعوت کنیم بیان بجنگیم!;;)

آخرین ویرایش:

apriliaa

کاربر سایت
Aug 21, 2009
124
این ارور رو میده
7781.jpg
[/URL][/IMG]
بازی بتلفیلد رو که نصب کردی :
1. نسخه ی فارسی هستش ؟
2.کرکش کردی یا نه؟
3. بازی رو از کجا تهیه کردی ؟
رو یه فایل گیر می ده همونی که تو ارورر نوشته
ببینم اگه برام مقدور بود اون فایل رو برات آپلودش می کنم بردار جایگزین کن احتمالا مشکلت باید برطرف شه
غالبا این ارورر و قتی پیش میاد که نسخه ی بازی رو که نصب کردی دستکاری شده باشه (87%)/:)

foa.neh

کاربر سایت
Jun 25, 2010
42
دوستان من چندتا نکته کنکوری بگم:
اکثر سرورها رنک دارن ولی رنکش فقط داخل همون سرور جواب میده و اگه سرور عوض کنید رتبتون صفر میشه!که دلیللش همون قضیه سورهای هک شدست ولی الان سرور rulez با اینکه کرک شدست ولی رنکش دائمیه >میخوام بدونم نمیشه سرور ما هم همینطور شه اینجوری اگه سرور عمومی بشه زود پر میشه با مشتری ثابت!وعلامت رنک کنار اسم سرور تو بازی نمایش داده میشه
دوم اینکه همین سرور rulez اسلحه ها واسه همه بازه وخیلی عالیه مثلا من خودم تو نقشه های زمینی عاشق :p این یارو Engineer(همون تعمیرکار)هستم ولی فقط با تیم عربی برش میدارم چون اسلحه ش تو تیمای دیگه بدرد نمیخوره >اینم باعث معروف شدن سرور میشه و...
سوم اینکه من فرمانده نمیشم:d چون باید بری یه گوشه بشینی و ... که حال نمیده و این چندبار که فرمانده شدم چون دیدم تیمی که واردش شدم هرکی یه تانک برداشته داره زمین متر میکنه باهاش یا سرور 4 نفره بوده;)
در مورد اینکه من چه کیت رو انتخاب کنم،بسته به نقشه فرق میکنه و فعلا منو نخودی بنویسید:تعمیرکار ،تک تیرانداز،نیروی ویژه رو بسته به نقشه بر میدارم مثلا الان سرور ما از 2 تا 10 نفر توشن و اونم نقشه 64 نفره و بزرگ هست و تک تیانداز باید مگس بپرونه یا نفرات مقابل آماتور باشن
یه سوالم داشتم از دوستان :چرا تو سرور vault افراد هم رده من اسلحهه ها واسشون فعاله ولی من نه؟(اون فبا py رو هم دستکاری کردم نشد!)
دوستان ساعت رو هم به نظرم 9 بزارید چون من آخر شب خطم قطعی داره!!

Kurt117

کاربر سایت
Aug 6, 2009
3,636
نام
Ali
دوستان من چندتا نکته کنکوری بگم:
اکثر سرورها رنک دارن ولی رنکش فقط داخل همون سرور جواب میده و اگه سرور عوض کنید رتبتون صفر میشه!که دلیللش همون قضیه سورهای هک شدست ولی الان سرور rulez با اینکه کرک شدست ولی رنکش دائمیه >میخوام بدونم نمیشه سرور ما هم همینطور شه اینجوری اگه سرور عمومی بشه زود پر میشه با مشتری ثابت!وعلامت رنک کنار اسم سرور تو بازی نمایش داده میشه
دوم اینکه همین سرور rulez اسلحه ها واسه همه بازه وخیلی عالیه مثلا من خودم تو نقشه های زمینی عاشق :p این یارو Engineer(همون تعمیرکار)هستم ولی فقط با تیم عربی برش میدارم چون اسلحه ش تو تیمای دیگه بدرد نمیخوره >اینم باعث معروف شدن سرور میشه و...
سوم اینکه من فرمانده نمیشم:d چون باید بری یه گوشه بشینی و ... که حال نمیده و این چندبار که فرمانده شدم چون دیدم تیمی که واردش شدم هرکی یه تانک برداشته داره زمین متر میکنه باهاش یا سرور 4 نفره بوده;)
در مورد اینکه من چه کیت رو انتخاب کنم،بسته به نقشه فرق میکنه و فعلا منو نخودی بنویسید:تعمیرکار ،تک تیرانداز،نیروی ویژه رو بسته به نقشه بر میدارم مثلا الان سرور ما از 2 تا 10 نفر توشن و اونم نقشه 64 نفره و بزرگ هست و تک تیانداز باید مگس بپرونه یا نفرات مقابل آماتور باشن
یه سوالم داشتم از دوستان :چرا تو سرور vault افراد هم رده من اسلحهه ها واسشون فعاله ولی من نه؟(اون فبا py رو هم دستکاری کردم نشد!)
دوستان ساعت رو هم به نظرم 9 بزارید چون من آخر شب خطم قطعی داره!!
تاييد ميشه.تازه اگه جا داشت زورتربازي كنيم هم خوبه!اين مدرسه ها هم باز شدن شد يه مشكل ديگه برا ما.
دوستمون humanaga هم فكر كنم بخاطرمدرسه نميتونن بيان.

SirBlackice

کاربر سایت
Feb 8, 2010
172
نام
دانيال
ایول!
من آموزشت رو خونده بودم.. ممنون عالی بود..
حجم 1.5 حدود 2 گیگه...!

تیم رو هم که هیچی دیگه! داریم تیم تشکیل میدیم.. تیمای خارجی رو دعوت کنیم بیان بجنگیم!;;)

خواهش میشه! ;)

خواستید من می‌تونم فرمانده باشم، معمولآ تو تمام بازیهایی هم که می‌کنم یا فرمانده ام یا اسکواد لیدر، کلاسمم هم معمولآ اسپیشال اوپسه!

2 گیگ؟! بیخیال بابا! از بچه ها کسی شرق تهران نیست، این پچ رو برام رایت کنه؟!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر