Battlefield 2 Server

خوب به تازگی شرکت شاتل (www.shatel.ir) سرور Battlefield 2 راه اندازی کرده که شما میتونید تنها با نصب بازی (بدون نیاز به پچ) تنها با وارد کردن IP به بازی کانکت شید. 85.15.1.66:16567 این IP رو در قسمت Connect IP در Multiplayer وارد کنید و براحتی به بازی کانکت شید.

apriliaa

کاربر سایت
Aug 21, 2009
124
راستی من حاضرم همه شما بروید یک تیم و من خودم تنها همه شمارا شکست میدهم . جسارت نشه ولی همه تون نوب noob = newbe هستین . هه هه هه

حریف نبود؟
من همه ریزه کاریهای بی اف 2 رو بلدم . بهم میگن:
آریا بی اف دو
این حرفا رو بذار واسه تو بازی و بی خود تو فروم اسپم نکن ....

Sherlock_Holms

کاربر سایت
Sep 16, 2010
98
در مورد اسم سرور من با رضا موافقم.. اینا امکاناتشون از ما بیشتره و طبیعتا خودشون سرور زیاد دارن.. اگرم نداشتند و میخواستند بیان سرور ما باید زیر اسمی که ما گذاشتیم بازی کنند.. چطور ما توی سرورهای خارجی تا هلیکوپتر میگیریم کیک میشیم و مهم نیست براشون ما بیایم سرور یا نیایم؟! چون صاحبش هستند و ما مجبوریم طبق قوائد اونها بازی کنیم.. این اسم هنوز روی سرور گذاشته نشده اما در هر صورت تسویه حساب هم نیست با کسی! اسم سروره!;;)
به هر حال نظر همه دوستان متینه..

در مورد ساعت بین کسایی که میان سرور رای گیری کنیم.. بین همه منظورم نیست بلکه بین بچه هایی که میان سرور.. چون اینجا همه اعلام آمادگی میکنند اما تو بازی نصفشون نیستند!
من 9 باشه نمیتونم بیام.. زود بیام 10 هست که تا شام بخورم میشه 10:15 یا 10:30 اما همیشه سعی میکنم 10 برسم..

Sherlock_Holms

کاربر سایت
Sep 16, 2010
98
راستی من حاضرم همه شما بروید یک تیم و من خودم تنها همه شمارا شکست میدهم . جسارت نشه ولی همه تون نوب noob = newbe هستین . هه هه هه

حریف نبود؟
من همه ریزه کاریهای بی اف 2 رو بلدم . بهم میگن:
آریا بی اف دو

آریا جسارت نباشه اما همین که میگی همه یه طرف منم یه طرف نشون میده شما بیشتر newbe هستی!:d
این بازی تیمی هست و یه نفره اصلا معنی نداره! سازنده bf2 هم بیاد یه طرف بقیه اونطرف نمیتونه کاری بکنه!
call of duty که نیست.. مدیریت باید باشه رو تیم..b-)

apriliaa

کاربر سایت
Aug 21, 2009
124
در مورد اسم سرور منم با رضا موافقم
اگه بخوایم از همین اول به خارجی ها (اعراب !!!!!!!!!!!!!!!! :-o ) باج بدیم ؟؟؟؟؟؟؟
مگه می شه ؟؟؟؟ اصلا قابل قبول نیست .
اگه بخوایم از اول ناز کسایی رو مثل عرب ها رو بکشیم که دیگه کلامون پس معرکست !
بعدش هم حتما می خوایم بهشون بگیم که آقا بفرما منو بزن (تو بازی ) من سیبل متحرکم برات !

سوسمار خورها =))=))=))

DIHAV1359

کاربر سایت
Jan 20, 2010
79
بچه ها به نظر من تا اول بازي است بهتر است اسم كاربري اينجا را به عنوان اسمتان در بازي انتخاب كنيد تا همديگر را بهتر بشناسيم همچنين بهتر است در قسمت prefix "در هنگام ورود در كادر بالايي اكانت معلوم است"اسم كيتي را كه انتخاب ميكنيد قرار دهيد اينجوري براي فرمانده و بقيه بچه ها مشخص ميشود كه چه وظيفه ايي داريد

جناب ariabf2 اضافه شونده هاي زيادي در مورد بتلفيلد وجود دارد كه معروفترين آنها project raelity است با حجم يك ونيم گيگ ولي مسئله اينست كه اگر اينها را نصب كنيد حتما سرور و تمام بچه ها بايد آنرا را نصب كنند تا بتوانند وارد بازي شوند وگرنه هنگام كانكت شدن ارور "مد" را ميدهد بنابراين بهتر است نصب اينگونه اضافه شوندها بر اساس نظر ادمين جناب lifetime باشد ولي در كل من هم موافقم كه با اين اضافه شوندها بازي بسيار قشنگتر ميشود

اينجا يك فاروم آموزشي و هماهنگي است لطفا كركري خواندن را براي بازي بگذاريد

در مورد اسم خيلي حساسيت مهمي نيست من هم اميدوارم روزي 64 تا ايراني پيدا شود براي بازي اونوقت اسم سرور را ميگذاريم"مرگ بر عرب" ولي الان نگاه كن چند روز از ران شدن سرور ميگذرد 5 الي 6 نفر بيشتر نميايند در نتيجه به افراد خارجي احتياج داريم تا به سرنوشت سرور آرنا دچار نشويم خب كسي هم كه از آمريكا با نسخه ارجينال نميايد با ما بازي كند فقط يك مشتي عرب مارمولك خور و روس كمونيست شايد بيايند بنابرين تا يك مدتي بهتر است سرور واقعا پابليك باشد حتي اسمش به نظر من اسمهايي مثل free for all يا free every body مناسبتر است در ضمن اين طرز صحبت "اگر فلان نشود من نميايم" درست نيست و به شعور بقيه توهين ميشود از فردا هركس تهديد ميكند كه اگر خواسته هايش اجرا نشود نمياييد به هر حال موفق باشيد فاميل عزيز;) اينو گفتم بچه ها بدونند ما دشمن خوني نيستيم:d

جناب sirblackice سعي كنيد از اين به بعد نقش فرمانده را داشته باشيد
جناب foah سعي كن كمك خلباني را تمرين كني ديشب من قطع شدم شرمنده

apriliaa

کاربر سایت
Aug 21, 2009
124
بچه ها به نظر من تا اول بازي است بهتر است اسم كاربري اينجا را به عنوان اسمتان در بازي انتخاب كنيد تا همديگر را بهتر بشناسيم همچنين بهتر است در قسمت prefix "در هنگام ورود در كادر بالايي اكانت معلوم است"اسم كيتي را كه انتخاب ميكنيد قرار دهيد اينجوري براي فرمانده و بقيه بچه ها مشخص ميشود كه چه وظيفه ايي داريد

جناب ariabf2 اضافه شونده هاي زيادي در مورد بتلفيلد وجود دارد كه معروفترين آنها project raelity است با حجم يك ونيم گيگ ولي مسئله اينست كه اگر اينها را نصب كنيد حتما سرور و تمام بچه ها بايد آنرا را نصب كنند تا بتوانند وارد بازي شوند وگرنه هنگام كانكت شدن ارور "مد" را ميدهد بنابراين بهتر است نصب اينگونه اضافه شوندها بر اساس نظر ادمين جناب lifetime باشد ولي در كل من هم موافقم كه با اين اضافه شوندها بازي بسيار قشنگتر ميشود

در مورد اسم خيلي حساسيت مهمي نيست من هم اميدوارم روزي 64 تا ايراني پيدا شود براي بازي اونوقت اسم سرور را ميگذاريم"مرگ بر عرب" ولي الان نگاه كن چند روز از ران شدن سرور ميگذرد 5 الي 6 نفر بيشتر نميايند در نتيجه به افراد خارجي احتياج داريم تا به سرنوشت سرور آرنا دچار نشويم خب كسي هم كه از آمريكا با نسخه ارجينال نميايد با ما بازي كند فقط يك مشتي عرب مارمولك خور و روس كمونيست شايد بيايند بنابرين تا يك مدتي بهتر است سرور واقعا پابليك باشد حتي اسمش به نظر من اسمهايي مثل free for all يا free every body مناسبتر است در ضمن اين طرز صحبت "اگر فلان نشود من نميايم" درست نيست و به شعور بقيه توهين ميشود از فردا هركس تهديد ميكند كه اگر خواسته هايش اجرا نشود نمياييد به هر حال موفق باشيد فاميل عزيز;) اينو گفتم بچه ها بدونند ما دشمن خوني نيستيم:d

در مورد اسم ها موافقم
من تو بازی فقط رضا و ایمان رو می شناسم باقی رو نمی دونم کی هستند چون اسم ID اینجا و تو بازی شون یکی نیست
در مورد دانلود پچ جدید هم مشکلی نیست کار یکی دوشبه برا منو برا بعضی ها سه سوته ! ولی باید فکر باقی افراد رو هم کرد! نمی دونم تا اونجایی که من اطلاع دارم (حالا درست یا غلط تقریبا تموم سرور ها از همین پچ 1.5 استفاده می کنند از جمله ترمیناتور ، حالا شما فرض کن همه ی ما اون پچ رو دان کردیم و نصبیدیم ، اگه یه زمانی عربا (نمی دونم چرا اینقدر به اینا گریر می دیم :d ) خواست بیان تو سرور ما ، با چه زبونی حالیشون کنیم که اخی اذهب الدانلود الفلان پچ !

nasimparsi

کاربر سایت
Mar 12, 2008
276

درباره کرکری خوندن آریا رو من می شناسم بابا داره اینجوری می گه که بازی داغغ بشه و بچه ها سر رعات بیان وگرنه بحث کری خوندن نیست. راستی بهترین گزینه برای فرماندهی آریا هست از نظر من

درباره ی نام سرور هم باید عرض شود که پیش تر ما تجربه ی سرور آرنا رو داشتیم. من به یاد میارم هر شب کمابیش توی سرور بودم به همراه محسن pashutanr تا نیمه های شب و نزدیکای 5 و 6 بامداد. هیچ گاه من ندیدم یک و تنها یک عرب بیاد به سرور. اعراب خودشون سرور اورجینال دارن و هیچ گاه به این سرور نخواهند اومد.(از پولی که ایرانی ها به جیبشون می ریزن برای تفریح و زیارت و ...)
تا جایی که من یادمه آلمانی ها و اروپایی ها میومدن و البته آمریکای ها.

درباره ی بازی نکردن در سرور به بهانه های گوناگون هم همه می دونن که در این زمینه مشخصا اگر کسی این کار رو بخواد بکنه یک نوع بچه بازی هست و حرف شما درسته ولی این پرسمان جریان دیگری دارد شامل این موضوع نمی شود. این ماجرای دریای پارس و اینکه ما به خاطر ناراحت شدن چهارتا تازی (عرب) بخوایم از یک نام بین المللی و جهانی و تاریخی بگذریم چیز دیگری هست. شما فامیل عزیز :d خودت آگاه هستی که من نه به رگ گردن بیرون زدن باور دارم و نه چیز دیگه ای و تقدس سازی هم نمی کنم. ولی اینجا سخن از یک نام و حقیقت تاریخی هست.
در پایان هم برای نمونه اگر بنده نیام به سرور چه اتفاقی می افته؟ هیچ چیزی رخ نمی ده. هر کس دوست داشته باشه میاد و هر کس نداشته باشه نمیاد ولی من اصولی برای خودم دارم که نمی تونم زیر پاش بزارم به هر قیمتی که باشه.

همون طور که گفتم در نقشه ها و توضیحات اونها هم از persian gulf نام برده شده. از دید من نام سرور می تونه این باشه با نباشه چرا که همه چیز باید با رای گیری و نظر حداکثری باشه:

Free for all _persian gulf-
یا همون
free for all

دربارهع ی ساعت هم یک ساعت رو باید هماهنگ کرد. بدبختی دیشب دو گروه شده بودیم که البته خود من در دو گروه بودم. یک گروه زودتر اومده بود و وقتی رفت اون یکی گروه اومد.

آخرین ویرایش:

nasimparsi

کاربر سایت
Mar 12, 2008
276
راستی دوستان میدان نبرد 2 (BF2) در فیس بوک هم برگ ویژه ی خودش رو داره. می تونید اونجا هم هموند (عضو) بشید و افزون بر پیدا کردن دوستان بتلفیلد باز سرور رو هم تبلیغ کنید

من این رو اونجا نوشتم به صورت دست و پا شکسته:

Hello to all friends. We're an Iranian team, we invite you to come to our server where we play together. Server IP is: 87.107.120.131: 16567

Anyone who wants to come? Contact me

Thanks

http://www.facebook.com/pages/Battlefield-2/37911238251?ref=search

آخرین ویرایش:

nasimparsi

کاربر سایت
Mar 12, 2008
276
در مورد اسم سرور منم با رضا موافقم
اگه بخوایم از همین اول به خارجی ها (اعراب !!!!!!!!!!!!!!!! :-o ) باج بدیم ؟؟؟؟؟؟؟
مگه می شه ؟؟؟؟ اصلا قابل قبول نیست .
اگه بخوایم از اول ناز کسایی رو مثل عرب ها رو بکشیم که دیگه کلامون پس معرکست !
بعدش هم حتما می خوایم بهشون بگیم که آقا بفرما منو بزن (تو بازی ) من سیبل متحرکم برات !

سوسمار خورها =))=))=))

این ماجرای سوسمار خوری و شیر شتر خوردن یک حقیقت هست و هم اکنون هم تازی ها این خوراک را مصرف می کنند.

بد نیست چند بیت از فردوسی بزرگ هم بخونیم تا کمی جنبه ی فرهنگی پیدا کنه:

بر ایرانیان زار و گریان شدم ** ز ساسانیان نیز بریان شدم

چو تخت با منبر برابر کنند ** همه نام بوبکر و عمر می کنند

از ایران وز ترک وز تازیان **نژادی پدید آید اندر میان

نه دهقان، نه ترک و نه تازی بود** سخن ها به کردار بازی بود

از این مارخوار اهرمن چهرگان** زدانایی و شرم بی بهرگان

زشیر شتر خوردن و سوسمار** عرب را بجایی رسیدست کار

که تاج کیانی کند آرزو** تفو بر تو ای چرخ گردون، تفو

نه گنج و نه نام و تخت و نژاد ** همی داد خواهند گیتی به باد

بسی گنج و گوهر پراگنده شد** بسی سر به خاک اندر افکنده شد

چنین گشت پرگار چرخ بلند **که آید بدین پادشاهی گزند

از این زاغ ساران بی آب و رنگ** نه هوش و نه دانش نه آب و نه ننگ

هم آتش بمُردی به آتشکده** شدی تیره جشن نوروز و سده

nasimparsi

کاربر سایت
Mar 12, 2008
276
حالا يك كاري كن كه تمام سرويسهاي جاسوسي اعراب بيافتن دنبالت;)

:d سرویس هم ندارن.

دوستان بزرگوار با پوزش اگر کمی گفتگو به بی راهه کشیده شد. باید مردم سالاری و حاکمیت مردم بر مردم رو از همین گردهم آیی های کوچک آغاز کنیم. تنها و تنها رای همگانی هست که می تونه همه چیز رو مشخص کنه. پس در نتیجه من و دیگر دوستان تنها یک رای داریم. هر چه رای دوستان باشه من هم دنباله روی خواهم کرد.

آخرین ویرایش:

Sherlock_Holms

کاربر سایت
Sep 16, 2010
98
در مورد اسم تو بازی قبل از اینکه سرور راه بیفته من گفتم آقا، خانم، اسمتون رو همینی که تو فروم هست بذارید!
تا الان کلی با هم آشنا شده بودیم.. اما نمیدونم چه سری تو ما هست که تا همه یک کاری رو نکنند ما نمیکنیم! آقا خب اسم جدید ساختن کاری نداره! تا مدال درجه و اینها نگرفتید اینکارو بکنید..

.

در مو.رد اعراب من پیشنهاد میکنم دیگه بحث رو نژاد پرستی نکنیم!:d
تو همین ایران آدم پست زیاد داریم متاسفانه که از خرد و حیا هیچ بهره ای نبردند! توی عربا هم آدم حسابی زیاد داریم..
با اینکه نظرات وحید برام خیلی ارزشمنده و خیلی از حرفاش درسته اما اگر بنا بر رای گیری باشه من رایم روی persian gulf هست ..
ادمین هم نظرش مهمه..

اما مهمتر از اینها اینه که چرا بچه ها کم میان سرور؟!:d

وحید من الان چی ام؟ آرپی جی زن؟ :d

Sherlock_Holms

کاربر سایت
Sep 16, 2010
98
راستی دیشب من و حسین و رضا سه نفره کلی جنگیدیم بعد رفتن بچه ها!
بنده در یک تیم و این دو عزیز یک تیم..!:d
من مهاجم بودم اونها مدافع! پس از صد بار حمله تونستم یک پرچم بگیرم ازشون! اینو به خودم تبریک میگم!:d

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر