Battlefield 2 Server

خوب به تازگی شرکت شاتل (www.shatel.ir) سرور Battlefield 2 راه اندازی کرده که شما میتونید تنها با نصب بازی (بدون نیاز به پچ) تنها با وارد کردن IP به بازی کانکت شید. 85.15.1.66:16567 این IP رو در قسمت Connect IP در Multiplayer وارد کنید و براحتی به بازی کانکت شید.

nasimparsi

کاربر سایت
Mar 12, 2008
276
آقا وحید مامخلصیم اختیار دارید

من تا اونجایی که فهمیدم کلا بین2 تا10 نفر در تایم های مختلف میان تو سرور و امیداوارم تعداد زیاد شه چون زیر 30 نفر مپ 64 نفری حال نمیده و فقط بدرد تمرین میخوره (دیشب ساعت 9 اومدم کسی نبود ؛قرارم نبود کسی باشه! رفتم واولت! امشب میام سرور خودمون)
دوستان کسی پیشنهادی نداره درباره آزاد سازی تمام اسلحه ها واسه همه(مثل سرور رولز)؟
من تو واولت به علت سوار شدن زیاد هواپیما توسط ادمین واولت بن شدم(نامردا همه رفیقن و تا به ادمین میگن فلانی رو کیک کن میکنه و یا اگه یه نفر بکشدت هیچی نمیشه ولی اگه تو بکشی کیک میشی!جالب تر اینکه مئ با اسنایپر رفتم فرودگاه حریف و چندتا از درجه داراشون رو زدم کیک شدم!!حالا منظو.رم این بود که بعد از بن شدن رفتم سریال بازی رو تغییر دادم و دوباره وارد شدم)

سرور vault واقعا شگفت آور و مسخره هست! من بارها با ادمینشون بحث کردم. اگر برای نمونه درجه داراشون رو بزنی و زروشون بگیره خیلی ساده به ادمین می گن و کیک می شی.
این سرور گویا در یکی از بزرگترین گیم نت های اوکران واقع شده و خب حسابشو بکنید همه اونجا جمع هستن و ادمین ها هم پشت میز نشستن و همونجا بهشون می شه گفت فلانی رو کیک کن

بارها باهاشون بحث کردن ولی زمانی که بویی از جوانمردی نبردن خب تاثیری هم نخواهد داشت.

من نمی دونم نام سرور هم اکنون در فهرست سرورها هست یا خیر؟ یادمه که آرنا توی فهرست بود وقتی جستجو می کردی و همین باعث می شد شماری خارجی همیشه از ساعت 2 بامداد به بعد بیان و ما باهاشون اون زمان ها بازی می کردیم

درباره ی رنک بودن سرور هم من گمان می کنم اصلا سرور رنک نیست. من هر آنچه مدال بوده رو گرفتم ولی تا کنون درجه ای دریافت نکردم. باید حسام (ایران شارپ) بیاد ببینیم مشکل از چیه

nasimparsi

کاربر سایت
Mar 12, 2008
276
آقا تا آموزشها آماده بشه میشه سوال بپرسیم؟

اون رادار گردون دشمن رو چطور میشه نابود کرد و اگه نابود بشه چی میشه؟ دیگه UAV نداره؟

اون کاوش‌گر رو می شه با بالگرد یا هواپیما یا ضد هوایی زد. اگر این رو بزنیم برای همون زمان کوتاه اونها کاوشگر گردان ندارن تا دوباره بارگزاری بشه

DIHAV1359

کاربر سایت
Jan 20, 2010
79
در كل فرمانده سه واحد عملياتي دارد يك رادار گردان و يك رادار ثابت و توپخانه كه نابود كردن آنها فرمانده را زمينگير ميكند تيم كماندوئي به همين درد ميخورد كه دائما موي دماغ فرمانده شود

ariabf2

کاربر سایت
Aug 14, 2010
60
نام
Aria
بيائيد نفرت رو پراکنده نکنيم

الان کسي توي سرور هست ؟ چرا؟ من با همه کارهايي که دارم ولي سعي ميکنم سرموقع بيام لااقل 4 نفر باشيم!

آخرین ویرایش:

ariabf2

کاربر سایت
Aug 14, 2010
60
نام
Aria
دوست عزيز اتفاقا براي اتصال به اين سرور بايد پچ 1.5 رو نصب کرده باشيد.1.9 گيگ ميشه . من وقتي اينترنت 128 داشتم توي 28 ساعت داونلودکردم ولي الان سرعتم1024 هست. پچ 3.2 گيگي AIX رو توي 4 ساعت داونلود کردم ! شما اگر اينرنت پرسرعت انچناني نداريد براي داونلود فايل هاي پرحجم ميتوانيد ازدوستاني که قبلا آنهارادارند کمک بگيريد يا به مراکز داونلود مراجعه کنيد و دروقت وهزينه صرفه جوئي کنيد.

apriliaa

کاربر سایت
Aug 21, 2009
124
دوست عزيز اتفاقا براي اتصال به اين سرور بايد پچ 1.5 رو نصب کرده باشيد.1.9 گيگ ميشه . من وقتي اينترنت 128 داشتم توي 28 ساعت داونلودکردم ولي الان سرعتم1024 هست. پچ 3.2 گيگي AIX رو توي 4 ساعت داونلود کردم ! شما اگر اينرنت پرسرعت انچناني نداريد براي داونلود فايل هاي پرحجم ميتوانيد ازدوستاني که قبلا آنهارادارند کمک بگيريد يا به مراکز داونلود مراجعه کنيد و دروقت وهزينه صرفه جوئي کنيد.
شما خطاب به چه کسی دارید صحبت می کنید؟
اگر خطاب به کسی دارید صحبت می کنید لطفا از - نقل قول - استفاده کنید ...

ariabf2

کاربر سایت
Aug 14, 2010
60
نام
Aria
توي بازي بي اف2
يو اي وي UAV=Unmanned Aerial Vehicle را ميتوانيد با منفجر کردن پايانه اصلي در پايگاه دشمن تازمان تعميرکردن آن مختل کنيد. اگر خود پرنده بي سرنشين را بزنيدفقط چند ثانيه رادار را ازکارانداخته ايد. براي ازکارانداختن آن براي مدت بيشتر، با C4 يا موشک بالگردوهواپيما(چيزديگرنه)ميتوان ماشين تمام اوتوماتيک! هدايت کننده يو اي وي را تازمانيکه فرمانده با انداختن سپلاي دراپsupply drop يا ديگر افراد حريف با آچار کيت مهندس engineer آنرا تعميرکند، آنان را ازمانيتورينگ حرکات و جاي خود محروم کنيد. البته اگر دستگاه اسکن نقشه Scan ability که مختص فرمانده حريف است را هم نابود کنيد مثل اين است که دشمن را کور کرده ايد. فرمانده ميتواند به افراد دستور دهد تا آن را تعميرکنند يا خود با پرتاب بسته تدارکات آن را تعميرکند. در بازي AIX يک امکان ديگر اضافه شده که در کناراکثر پرچم ها يک بسته ثابت تدارکات وجوددارد و در ماشين هاي چلچله دار نيز هم وسايل پانسمان هم تعميرات وجود دارد

ariabf2

کاربر سایت
Aug 14, 2010
60
نام
Aria
خطاب به نقل قول

شما خطاب به چه کسی دارید صحبت می کنید؟
اگر خطاب به کسی دارید صحبت می کنید لطفا از - نقل قول - استفاده کنید ...
باشه. ولي فکرکردم با زدن پاسخ سريع ، پاسخ من به پست مطرح کننده سوال اضافه ميشه . با تشکر

nasimparsi

کاربر سایت
Mar 12, 2008
276
الان کسي توي سرور هست ؟ چرا؟ من با همه کارهايي که دارم ولي سعي ميکنم سرموقع بيام لااقل 4 نفر باشيم!

نمی خوام گفتگو به بی راهه کشیده بشه ولی برای آشکار شدن همه چیز لطفا رجوع کنید به کتاب دو قرن سکوت دکتر عبدالحسین زرین کوب;)

البته گویا پیام دگرگون شده. می تونیم گفتگو رو در جای دیگه ای دنبال کنیم

Johnny_23

کاربر سایت
Jul 23, 2007
615
نام
JÄVID
برای آشکار شدن همه چیز لطفا رجوع کنید به کتاب دو قرن سکوت دکتر عبدالحسین زرین کوب;)
به نکته خوبی اشاره کردی:-*
=====
از دوستان یکی زحمت بکشه یه چند تا عکس از محیط بازی برامون بزارن تا این بازی به دستم برسه اگر خدا بخواد:)

ariabf2

کاربر سایت
Aug 14, 2010
60
نام
Aria
در كل فرمانده سه واحد عملياتي دارد يك رادار گردان و يك رادار ثابت و توپخانه كه نابود كردن آنها فرمانده را زمينگير ميكند تيم كماندوئي به همين درد ميخورد كه دائما موي دماغ فرمانده شود
البته رساندن بسته تدارکات supply drop و رساندن ماشين براي افرادي که نياز به ترابري دارند vehicle drop نيز ميتوان اضافه کرد.
درکل فرمانده بايد تاحدامکان بازي نکندمگر درمواقع حساس و دائماً مشغول اسکن کردن منطقه و دادن رادار و يو اي وي به افراد براي دانستن محل دشمن و اسپات کردن واحدهاي دشمن بپردازد. و به گروهان هاsquads دستور حمله ، دفاع ، حرکت، تعمير، منفجرکردن پلها/وسايل دشمن/و.../ را بدهد. افرادي که تازه وارد سرور ميشوند خيلي بهتراست که سريع وارد يک گروهان شوند و اعلام وظيفه کنند! نه اينکه آن اسايندunassigned باقي مانده وتک روي کنند. افرادي که کارگروهي نميکنند را ميتوان با راي گيري کيک نمود

apriliaa

کاربر سایت
Aug 21, 2009
124
خوب امشب به نظر من یکمی فرق داره
امشب برنامه ی 90 رو داره و با توجه به حوادثی که هفته ی گذشته افتاده تو فوتبال کشور و در پیش بودن دربی پایتخت فکر می نم امشب همه برن 90 ببین مثل خود من :"> برای همین امشب حدث می زنم سرور خلوت تر باشه البته بعد 90 اگه کسی بود من تو سرور در خدمتشم

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر