Battlefield 2 Server

خوب به تازگی شرکت شاتل (www.shatel.ir) سرور Battlefield 2 راه اندازی کرده که شما میتونید تنها با نصب بازی (بدون نیاز به پچ) تنها با وارد کردن IP به بازی کانکت شید. 85.15.1.66:16567 این IP رو در قسمت Connect IP در Multiplayer وارد کنید و براحتی به بازی کانکت شید.

جناب sherlok با تشكر از لطفتان هميشه حق با اكثريت است من هم دنباله رو نظر اكثريت هستم
منتظر هستم بقيه دوستان هم كيت خودشان را انتخاب كنند بعد در هين جا همه را اعلام ميكنم
متسفانه من هرچي سعي كردم نتوانستم اكانت جديد با نام كاربري اينجا بسازم ارور ميداد كه اين نام وجود دارد.جلل خالق:-/
امشب ساعت 10 رفتم كسي نبودبچه ها دارند كم كم بدقول ميشوند

آقا نام کاربری شبیه اینی که هست باشه هم حله! خود من e رو حذف کردم تا تونستم بگیرم!

sherlock شد shrlock !!:d

ما تا الان ساعت 1:40 چهار نفری بازی میکردیم... الان همه تو جو مدرسه و دانشگاهند! چند روز دیگه درست میشه!:d

دورد بر دوستان.
من این بازی رو دیشب با پچ ۱.۴ و ۱.۵ دانلود کردم. اگر پچ ۱.۵ رو نصب کنم به مشکلی برای وصل شدن به سرور بر می‌خورم؟

آقا من یه سوال پیش پا افتاده دارم
این باتل فیلد2 دو از بازی کانتر بهتره؟:d
من همیشه کانتر آنلاین میزنم
اگر این خوبه بهم بگید نیاز به چه چیزایی دارم و چجوری باید تهیه کنم
من تو کانتر تک تیرانداز بودم,تک تیرانداز نمیخواین؟:d

آقا من یه سوال پیش پا افتاده دارم
این باتل فیلد2 دو از بازی کانتر بهتره؟:d
من همیشه کانتر آنلاین میزنم
اگر این خوبه بهم بگید نیاز به چه چیزایی دارم و چجوری باید تهیه کنم
من تو کانتر تک تیرانداز بودم,تک تیرانداز نمیخواین؟:d
نمیشه مقایسه کرد که این بهتره یا اون
ولی من هر دوتا رو بازی کردم با بتلفیلد بیشتر حال کردم
تو کانتر بازی تیمی وجود داره و باید به صورت یک تیم واحد عمل کنی
تو بتل هم تیم وجود داره البته تو یک تیم چند جوخه وجود داره با سر جوخه ی خودش که همشون زیر نظر کامندر یا همون فرمانده ی اصلی هستند .

تو بازی کانتر انواع اسلحه های سبک وجود داره اما تو بتل علاو بر اسلحه های سبک ، اسلحه های سنگین هم موجوده البته به همه ی این ها تانک، نفر بر زرهی ، هلیکوپتر، هواپیما و ... برو تا برس به توپخونه هم اضافه کن که می شه از همشون بهره برد ...
و ....
تاپیک رو یه نگاه کلی بنداز دستت میاد که چه کار باید بکنی (واسه نصب بازی)
اما به طور کلی برات بگم که :
بازی بتلفیلد 2 حجم حدود 2 گیگ
پچ 1.41 حجم حدود 530 مگ
پچ 1.5 حجم حدود 2 گیگ !

البته اگه تو تهرون، مشهد، شیراز ، اصفهان باشی ، بچه ها هستند می تونند برات پیک موتوری کنند بازی رو
اگه جای دیگه هستی باید یکم دانلود کنی ! اما از من بشنو که ارزششو داره

نمیشه مقایسه کرد که این بهتره یا اون
ولی من هر دوتا رو بازی کردم با بتلفیلد بیشتر حال کردم
تو کانتر بازی تیمی وجود داره و باید به صورت یک تیم واحد عمل کنی
تو بتل هم تیم وجود داره البته تو یک تیم چند جوخه وجود داره با سر جوخه ی خودش که همشون زیر نظر کامندر یا همون فرمانده ی اصلی هستند .

تو بازی کانتر انواع اسلحه های سبک وجود داره اما تو بتل علاو بر اسلحه های سبک ، اسلحه های سنگین هم موجوده البته به همه ی این ها تانک، نفر بر زرهی ، هلیکوپتر، هواپیما و ... برو تا برس به توپخونه هم اضافه کن که می شه از همشون بهره برد ...
و ....
تاپیک رو یه نگاه کلی بنداز دستت میاد که چه کار باید بکنی (واسه نصب بازی)
اما به طور کلی برات بگم که :
بازی بتلفیلد 2 حجم حدود 2 گیگ
پچ 1.41 حجم حدود 530 مگ
پچ 1.5 حجم حدود 2 گیگ !

البته اگه تو تهرون، مشهد، شیراز ، اصفهان باشی ، بچه ها هستند می تونند برات پیک موتوری کنند بازی رو
اگه جای دیگه هستی باید یکم دانلود کنی ! اما از من بشنو که ارزششو داره

مرسی از پاسخ گویی شما
گرامی پس من باید برم بازار بازی بدکمپانی باتل فیلد 2 رو بگیرم
بعد پچ هاشو دانلود یا از دوستان عزیز بگیرم
کسی هست که این لطف رو برامون بکند؟

مرسی از پاسخ گویی شما
گرامی پس من باید برم بازار بازی بدکمپانی باتل فیلد 2 رو بگیرم
بعد پچ هاشو دانلود یا از دوستان عزیز بگیرم
کسی هست که این لطف رو برامون بکند؟
دوست من ما اینجا از بد کمپانی 2 سخن نمی گیم ما بتلفیلد 2 خالی رو داریم بازی می کنیم :
i367135_Battlefield2002.jpg

فعلا رو تانک کسی نبود جلومون ! دیشب خیلی خوب بود! حیف هم تیمی ما از بیس شروع می کرد :(

مشکل اینجا بود که من پینگ رسیده بود به 900 و پیوسته قطع و وصل می شد و ناچار بودم با تانک بیام. تانک هم که تنها توی پایگاه بزرگ بود پس ناچار از اونجا میومدم. توی بازی برای نمونه من و آریا با تانک روبروی هم بودیم بعد از چند ثانیه می دیدم تانک من منفجر شده و توپ های من خورده توی دیوار!

آقا وحید مامخلصیم اختیار دارید
الان همه تو جو مدرسه و دانشگاهند! چند روز دیگه درست میشه!:d

من تا اونجایی که فهمیدم کلا بین2 تا10 نفر در تایم های مختلف میان تو سرور و امیداوارم تعداد زیاد شه چون زیر 30 نفر مپ 64 نفری حال نمیده و فقط بدرد تمرین میخوره (دیشب ساعت 9 اومدم کسی نبود ؛قرارم نبود کسی باشه! رفتم واولت! امشب میام سرور خودمون)
دوستان کسی پیشنهادی نداره درباره آزاد سازی تمام اسلحه ها واسه همه(مثل سرور رولز)؟
من تو واولت به علت سوار شدن زیاد هواپیما توسط ادمین واولت بن شدم(نامردا همه رفیقن و تا به ادمین میگن فلانی رو کیک کن میکنه و یا اگه یه نفر بکشدت هیچی نمیشه ولی اگه تو بکشی کیک میشی!جالب تر اینکه مئ با اسنایپر رفتم فرودگاه حریف و چندتا از درجه داراشون رو زدم کیک شدم!!حالا منظو.رم این بود که بعد از بن شدن رفتم سریال بازی رو تغییر دادم و دوباره وارد شدم)

با درود. دوستان من برابر (معادل) های پارسی و تخصصی جنگی واژه های توی بازی رو تا جایی که یادم میاد اینجا می گم

آفَند = اتک، حمله
پَدافَند = دیفند، دفاع
زره پوش = APC، زره پوش
بالگُرد = هلی کوپتر، چاپر
ضد زره = RPG
توپ خانه = artilerity
میدان نبرد = بتلفیلد
پشتیبانی = ساپورت
جنگ افزار = اسلحه، سلاح
ترابَری = حمل و نقل
خودرو = ماشین، جیپ و...

اینها چیزهایی بود که یادم اومد