Battlefield 2 Server

خوب به تازگی شرکت شاتل (www.shatel.ir) سرور Battlefield 2 راه اندازی کرده که شما میتونید تنها با نصب بازی (بدون نیاز به پچ) تنها با وارد کردن IP به بازی کانکت شید. 85.15.1.66:16567 این IP رو در قسمت Connect IP در Multiplayer وارد کنید و براحتی به بازی کانکت شید.

DIHAV1359

کاربر سایت
Jan 20, 2010
79
با تشكر
اسامي يادداشت شد
جناب capitan tom معمولا پينگ شما چند است تا يك جايي برايتان انتخاب كنيم
جناب leon5260 شما به خاطر پينگتان فكر كنم مديك بشويد بهتر است هم امتياز بالايي ميگيريد و هم خيلي به تيم كمك ميكنيد
اگر يك تيم بتوانيم تشكيل دهيم حتي ميتوانيم تو سرور هاي خارجي هم برويم

DIHAV1359

کاربر سایت
Jan 20, 2010
79
جناب foooa شما فرمانده ميشويد؟

راستي جناب lifetime اين قضيه صدا را مشخص كن فرمانده كه اصلا نميتواند صحبت كند و ديشب اسكواد ها هم نميتوانستند صحبت كنند خيلي مهم است

مسئله دوم ببين نقشه هاي co-op هم ميتوني راه بياندازي براي تمرين تيم خيلي خوب است
هرچه سريعتر هم پابليكش كني بهتر است تا خارجي ها هم بيايند و شلوغ بشيم

آخرین ویرایش:

apriliaa

کاربر سایت
Aug 21, 2009
124
دوستان سلام
متاسفانه کارت گرافیکم دود شده رفته هوا
با کارت قدیمی هم تست کردم بازی رو بالا نیاورد
تا روشن شدن این مسئله در خدمت دوستان نخواهم بود
جای من تو بازی خالی کنید ...:((

Sherlock_Holms

کاربر سایت
Sep 16, 2010
98
Leon اگر مدیک بشی عالیه.. خیلی عضو مهمی میشی که همه روت حساب میکنیم.. >:d<

دوتا سوال دارم من:
1. تنظیمات صدا رو کجا میشه درست کرد؟ توی سرورهای دیگه فرمانده تا حرف میزد همه صدا ها به کمترین حد خودش میرسید و من صدا رو واضح میشنیدم! اما اینجا رضا گاهی حرف میزنه اما صداها کم نمیشه! صداش گم میشه..

2. جریان co-op چیه؟ من سر در نیاوردم..:d

حسین یه کاریش بکن.. بدون تو من احساس تنهایی میکنم تو بازی.. اینهمه من و تو و رضا تمرین کردیم! حیفه... بیا..

Capitan Tom

کاربر سایت
Jan 9, 2007
831
نام
مهرداد
دوستان واسه من وسط نصب پچ 1.5 ارور میده
کسی تهرانپارس پیروزی نیرو هوایی نیست این پچ رو واسه ما رایت کنه؟؟
حوصله ندارم 2 گیگ پچ دانلود کنم

apriliaa

کاربر سایت
Aug 21, 2009
124
چه ارورری ؟ دقیق بگو شاید قابل حل باشه
اگه عکسی بندازی که بهتره

راستی دوستان مشکل کارت گرافیکم حل شد حالا بماند سر کارت گرافیک سوخته چه بلایی آوردم تا راه افتاد ! امشب در خدمتتونم !
داداش ایمان (Sherlock_Holms)
دم تو هم گرم !

nasimparsi

کاربر سایت
Mar 12, 2008
276
تیم خوبی داشتیم اما همگی یهوی غیرتی میشدیم همه جای نقشه رو می گرفتیم بعد می خوابیدیم. اخرای بازی خیلی خوب بودیم بعد همگی یه ماشین برداشته بودیم افتاده بودیم جون ملت
راستی من هی در کنار مپ بالا دیروز 7 تا مدال گرفتم اما هیچی نشد چرا؟؟؟؟؟؟؟؟؟

مدال ها تا جایی که من می دونم ربطی به درجهع نداره. یعنی شما چندین مدال در جنگ افزارها و ابزارهای گوناگون که بگیریدی یک درجه دریافت می کنید. تا به اینجای کار که من درجه ای نگرفتم با اینکه مدال داده می شه توی سرور ولی تا کنون کسی درجه نگرفته.

میتونید رو من تو هر چیزی حساب باز کنید کلا بلد نیستم :d البته به کمک دوستان یاد میگیرم :d
میگم اسم کلن رو چی بزاریم؟؟BC خوبه؟؟

شما تشریف بیارید با تمرین یه مدت که بازی کنیم همه بازیمون خوب می شه. درباره ی نام ها یک سری چیزها باید رعایت بشه. ما در فرهنگ کهن خودمون این همه از جنگاوری و دلاوری و ... داستان و استوره و .. داریم باید از اونها بهره برد. این نام ها معمولا مال زمانی هست که هیچ کشور و ارتش دیگه ای روبروی ایرانی ها یارای دفاع از خود رو نداشتن
از دید من:

نام سرور: Persian Gulf
نام تیم: Garde Javidan

تا دیدگاه دوستان چی باشه

Leon اگر مدیک بشی عالیه.. خیلی عضو مهمی میشی که همه روت حساب میکنیم.. >:d<

دوتا سوال دارم من:
1. تنظیمات صدا رو کجا میشه درست کرد؟ توی سرورهای دیگه فرمانده تا حرف میزد همه صدا ها به کمترین حد خودش میرسید و من صدا رو واضح میشنیدم! اما اینجا رضا گاهی حرف میزنه اما صداها کم نمیشه! صداش گم میشه..

2. جریان co-op چیه؟ من سر در نیاوردم..:d

حسین یه کاریش بکن.. بدون تو من احساس تنهایی میکنم تو بازی.. اینهمه من و تو و رضا تمرین کردیم! حیفه... بیا..

تنظیمات سدا (این واژه ایرانی هست و می شه با س نوشتش) رو می تونید از بخش Option و سپس Audio انجام بدین. دیشب ما مشکل سدا داشتیم ولی پیش تر به خوبی می تونستیم توی گروه ها (squad) ها با هم گفتگو کنیم ولی سدای فرمانده رو نمی شد شنید.

دیشب بدتر شده بود و توی گروه ها هم نمی شد سدا ها رو شنید. اگر مشکل حل بشه خیلی خوب

یک نکته ی دیگه اینکه دائم از طریق گزارش دادن و درخواست توپخانه، خودروی جنگی، گزارش دشمن، سپاسگزاری کردن، پوزش خواهی و... که در منوی Q و T برای سرگروه وجود داره با هم در پیوند باشید. اگر کسی گزارش داد یا پشتیبانی خواست زود باید به دادش رسید و ...
سرگروه(اسکواد لیدر) و فرمانده (کاماندر) کارشون خیلی مهه. باید دائم یک جایی رو برای تاختن و آفند (حمله) برای گروه مشخص کنه و اگر جایی نیاز به پدافند (دفاع) داره گروه رو متوجه کنه و اگر زمانی نیاز به تعمیر scan یا UAV بود رو اوجا رو مشخص کنه.
دیروز من یک جای دوری گیر افتاده بودم و نیاز به خودرو داشتم. هر چه با دکمه ی T از سرگروه درخواست خودرو می کردم گویا تایید نمی شد که فرمانده متوجه بشه و برای من بفرسته. اینجوری باید این همه راه رو می رفتم و زمان از دست می رفت. اینها رو مد نظر داشته باشید

اینها روحیه ی کار گروهی رو تقویت می کنه

nasimparsi

کاربر سایت
Mar 12, 2008
276

چند نفر از دوستان تهران هستن گویا.

دوستانی که تهران هستن لطف کنند هماهنگ کنند و برای دوستمون پیک کنند

nasimparsi

کاربر سایت
Mar 12, 2008
276
چه ارورری ؟ دقیق بگو شاید قابل حل باشه
اگه عکسی بندازی که بهتره

راستی دوستان مشکل کارت گرافیکم حل شد حالا بماند سر کارت گرافیک سوخته چه بلایی آوردم تا راه افتاد ! امشب در خدمتتونم !
داداش ایمان (Sherlock_Holms)
دم تو هم گرم !

بسیار از اینکه بازگشتی حسین گرامی خرسند هستم. امشب اگر همه بیان ساعت 10 گمان می کنم شلوغ بشه و بازی داغی داشته باشیم

اون ترکیه ای ها هم نیومدن. چشم به راهشون بودم شدید>:)

apriliaa

کاربر سایت
Aug 21, 2009
124
نام سرور عالیه و جای حرف نداره
نام تیم اگه یه چیزی باشه که واژه ی ایران ، پرشیا، پارس ، آریا و نظایر این ها رو برسونه که به نوعی معرف ما در بازی های بین المللی باشه بهتره.
البته این نظر من بود تا دوستان چی بگن ...

Heska

کاربر سایت
Jan 13, 2010
2,550
همینطور که میدونید دوره بن داره میاد و ایکسباکسی ها بن میشن
من اون موقع میام با هاتون بازی
من بازیم بد نیست میتونید رو من حساب کنید
امضام رو ببینید همچی رو میفهمید
یه لینک هم تو امضام هست اون هم حتما ببینید

Capitan Tom

کاربر سایت
Jan 9, 2007
831
نام
مهرداد
این ارور رو میده
7781.jpg
[/URL][/IMG]

Sherlock_Holms

کاربر سایت
Sep 16, 2010
98
این ارور رو میده
7781.jpg
[/URL][/IMG]

مسیر پیش فرض نصب بازی رو که تغییر ندادی؟ تا اونجا که میدونم نباید تغییر میدادی..

..

در مورد اسم خلیج فارس برای سرور که موافقم.. برای اسم تیم هم خود ایران خوبه که! :d ایران یا ایران زمین.. بالاخره با اینهمه خفتی که میکشیم کاری که از دستمون برمیاد برای اسم کشورمون همینه!

..

حسین خوشحال شدم اومدی! >:d<

..

آقا این co-op رو نگفتید.. همگی توی یه تیم میریم اینجوری؟
اگه اینجوریه امشب حتما co-op بزنیم.. برای تمرین عالیه.. لا اقل یه مپ co-op بریم..
در مورد مپها کلا من نظرم اینه همش مپ هوایی نباشه.. دیشب توی اون مپ جز با بالگرد و هواپیما هیچ کار نمیشد کرد! ده بار با ماشین رفتم ته دره!! :p
راه نمیشد رفت توش..! دوتا مپ زمینی هم این وسطا میشه جا داد که بقیه بچه ها هم استعدادشون رو نشون بدن..! والا ;)

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر