Batman: Arkham City | Xbox 360

دوستان کمک! من همون اول بازی موندم:d

یه جا میری پیش یه یارو غولی هیکل گنده ای داره بعد میگه بری رکتور پیدا کنی چندجا رو هم تو نقشه نشون میده وقتی میرم پیشه مخازن رکترا نگهبان داره اونا رو که میزنم دیگه کاری نمیشه کردکه!!
چیکار باید کرد؟؟؟؟؟؟؟؟/

اینی که میگم قطعی قطعی است(لطفا ناظم ها یا مدیران عزیز صفحه اول با اطلاعات اپدیت کنند)
البته من خودم تحقیق کردم خیالتون راحت:-o
قفل civ که روی نسخه ی bad rip فورزا 4 بود رو نداره باعث فلگ شدن نمیشه روی افلاین خیالتون راحت توی انلاین نمیدونم

آخر میشه گذاشت تو دستگاه؟فلگ میکنه یا نمیکنه؟
نه داداش فلگ نمیکنه من یه 4-5 ساعتی بازی کردم . برو بازی کن ولی لایو نرین فعلا تا بازی به صورت رسمی عرضه بشه ببینیم چی میشه . ببینیم میتونیم این گربه رو بخریم یا نه ؟ :ِ

از دست این وارنر.اخه نمیدونم دیگه این مسخره بازی ها چیه!!:|از همون اول این کَتومن بزارید تو بازی دیگه.:dدوستان برای امنیت بیشتر تا زمان عرضه رسمی بازی فعلا به لایو وصل نشید .

گرافیک بازی شاهکاره شهر arkham خیلی شبیه به دموی unreal engine 4 ساخته شده و از آخرین آپدیتهای موتور ue 3.5 به جز موشن بلور تو بازی استفاده شده و نور پردازی بازی مثل gears 3 یا crysis 2 آدمو میخکوب میکنه!!

من قرار نبود این بازی رو انجام بدم چون منتظر نسخه ی PC هستم ولی طاقت نیاوردم.
نسخه ی کنسولی همون طور که احساس میکردم از لحاظ گرافیکی خیلی عالی نیست و خیلی از جاهای بازی به دلیل وسعت و... از بافت های کم کیفیت استفاده شده اما با این حال بازم عالی است.
باید تجربه کرد.
من با گیم پلی نسخه ی اول هم مشکل داشتم با این نسخه هم مشکل دارم کمی گیم پلی بازی غیر استاندارد هست و ساعتی طول میکشه کاملا عادت کنی بهش، با استاندارد های این روزگار جور نیست.
نبود قسمت زن گربه ای دیگه واقعا مسخره در مسخرس عملا یک قسمت هایی از داستان رو متوجه نمیشید یعنی سازنده ها عملا کاری کردن که بعله ...
التبه خب اگر اصلش رو بخرید مشکلی ندارید ولی خیلی مسخره بازیه، خلاصه باید نسخه ی PC اش بیاد بگیرم این بخش رو برم.

تجربه ای ناب است، شروع بازی طوفانی بود و من فکر میکنم میتونه یکی از بهترین بازی های امسال باشه.

الان تکلیف چیه؟
میشه بازی کرد یا نه؟
شنیدم این و فورزا چند دقیقه که بازی کنی بر میگرده تو دشبورد؟!
کلا یه نفر نمیاد درست حسابی بگه دقیقا جریان چیه؟!
مایکرو سافت و c4eva دارن موش و گربه بازی میکنن

نه دوست عزیز هیچ مشکلی نداره من بازی را دیروز گرفتم یکسره 4 ساعت بازی کردم آخ نگفت .نه مشکلی داشت نه پیغام داد نه از بازی اومد بیرون.
اینقدر بازیش حال میده که من بازی را با فورزا 4 و ace combat گرفته بودم اصلا اون 2 تا را نزاشتم تست کنم :d

فقط ضد حالش این catwoman هستش برای بازی کردنش باید کد وارد کنیم:(

الان ما میتونیم بعد از اینکه بازی عرضه رسمی شد بریم live با point این کد رو بخریم و catwoman رو آزاد کنیم ؟ با کنسول کپیخور شده

اینجا هم گیر کردم جون من کمک :دی
یه جا میریم پیش پنگوئن تو این راهروی دایره شکل داره با تفنگه mr.freeze نمیزاره نزدیکش بشیم بتمن اونجا میگه باید mr.freeze رو پیدا کنم و اون تفنگو از کار بندازم . الان این mr.freeze رو از کجا پیدا کنم؟ تو این راهروی دایره شکل همینجوری دارم دور پنگوئن میچرخم دو تا هم گروگان پیش پنگوئن هست

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or