Batman: Arkham City | Xbox 360

آقا شما تو همون بار اول بازی کردن تمام علامت سوالهای riddler رو جمع میکنین ؟ من میخوام همشونو جمع کنم دیگه اونوخ داستانش بهم نمیچسبه فکرم مشغول علامتا میشه :دی . باید 2 بار بازی کرد ؟

اول باید برین اون طرف تو مپ که هیچ سربازی برا آزاد کردن وجود نداره ، بعد یه نفر عجیب و قریب رو آزاد میکنی ...
بعدش باید بری طرف مقابل اینجا که اومدی (تو مپ) ، اینجا که میای یه لباس (مثل لباس فضاپیمایی میمونه) تو یه محفضه شاشه ای هست که میزنه میشکونش و یه چیزی از توش در میاره...
بعدش باید بری پیش Mr Pinguin ...

حالا اگه شما اونجا رو رد کردی ، من بعدش گیر کردم و شما منو راهنمایی کن :d
فهمیدم.فکر کنم اونجایی رو میگی که لباس خود Mr Freez داخل محفظه هستش و چهارتا سرباز هم سه نفرو گروگان گرفتن.درسته؟
داداش دستت درد نکنه.من رد می کنم میام بهت میگم!

الان تکلیف چیه؟
میشه بازی کرد یا نه؟
شنیدم این و فورزا چند دقیقه که بازی کنی بر میگرده تو دشبورد؟!
کلا یه نفر نمیاد درست حسابی بگه دقیقا جریان چیه؟!
مایکرو سافت و c4eva دارن موش و گربه بازی میکنن

من یه جا تو همون اوایل بازی گیر کردم
اوایل بازی یه جا هست که باید سرد ترین جای آرکام رو که mr.freeze اونجا هست پیدا کنیم وقتی به اون ساختمون میرسم ( سردترین جا ) از کجا باید واردش بشم . هیچ سوراخی نداره که برم داخل ساختمون

آخرین ویرایش:
آقا شما تو همون بار اول بازی کردن تمام علامت سوالهای riddler رو جمع میکنین ؟ من میخوام همشونو جمع کنم دیگه اونوخ داستانش بهم نمیچسبه فکرم مشغول علامتا میشه :دی . باید 2 بار بازی کرد ؟

این یکی رو که هنوز بازی نکردم ولی احتمالا مثل شماره قبلی بعد از پایان بازی هم می تونی ازادانه بچرخی و پازل هارو انجام بدی

ارفقا منم بازی رو گرفتم ولی نذاشتم تو دستگاه چون مثل froza 4 نباشه هم افلاین هم انلاین فلگ شیم؟ کسی میتونه من رو اگاه کنه..:))

آخرین ویرایش:
من یه جا تو همون اوایل بازی گیر کردم
اوایل بازی یه جا هست که باید سرد ترین جای آرکام رو که mr.freeze اونجا هست پیدا کنیم وقتی به اون ساختمون میرسم ( سردترین جا ) از کجا باید واردش بشم . هیچ سوراخی نداره که برم داخل ساختمون
شما باید بری جلوی درب ورودی و بعدش از بالاش با کمک اون قلاب بری.البته اگه اشتباه نکنم!
دوستان از داخل بازی به شدت اسپویل.کسایی که میخوان از شخصیت های بازی چیزی ندونن باز نکنن!
دوستان چشممون به جمال Talia Al Ghul و Raas Al Ghul هم روشن شد.هنوز به Mad Hatter نرسیدم!
راستی توی بیوگرافی شخصیت هایی که آزاد می کنه شخصیت Black Mask رو هم آزاد کرده ولی من توی بازی ندیدمش!

منم امروز يك ساعتي بازي كردم.گرافيك بازي يك كلام محشره.جالب ترين نكته اينه كه مثل ساير عناوين ساخته شده با Unreal Engine 3 نيست و اصلا دير لود شدن تكسچر نداره.نورپردازي بازي كاملا دموي عرضه شده از Unreal engine 4 رو به ياد آدم مياره.

بازي هيچ مشكلي واسه من كه نداشت و بدون مشكل اجرا شد.

اصلي ترين مشكل اينه كه اول بازي واسه باز كردن شخصيت Catwoman بازي Reedom code ميخاد.واگه نداشته باشين يك گزينه داره كه بازي بدون Catwoman ادامه پيدا كنه.يعني نميتونين با Catwoman بازي كنيد.يعني Catwoman فقط با ديسك اورجينال.

منم امروز يك ساعتي بازي كردم.گرافيك بازي يك كلام محشره.جالب ترين نكته اينه كه مثل ساير عناوين ساخته شده با Unreal Engine 3 نيست و اصلا دير لود شدن تكسچر نداره.نورپردازي بازي كاملا دموي عرضه شده از Unreal engine 4 رو به ياد آدم مياره.

بازي هيچ مشكلي واسه من كه نداشت و بدون مشكل اجرا شد.

اصلي ترين مشكل اينه كه اول بازي واسه باز كردن شخصيت Catwoman بازي Reedom code ميخاد.واگه نداشته باشين يك گزينه داره كه بازي بدون Catwoman ادامه پيدا كنه.يعني نميتونين با Catwoman بازي كنيد.يعني Catwoman فقط با ديسك اورجينال.
حالا چه کنیم .....
با mp میشه از live خریدش؟

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or