Batman: Arkham City | Xbox 360

گرافیک بازی شاهکاره شهر arkham خیلی شبیه به دموی unreal engine 4 ساخته شده و از آخرین آپدیتهای موتور ue 3.5 به جز موشن بلور تو بازی استفاده شده و نور پردازی بازی مثل gears 3 یا crysis 2 آدمو میخکوب میکنه!!
من که هنوز بازی نکردم ، ولی از رو تریلر هایی که دیدم بعید میدونم از ue 3.5 استفاده کرده باشن ، به نظرم مثل شماره قبل انجین بازی همون ue 3 ـه و فقط از تکنیک bloom در سطح وسیطع تری استفاده کردن.

الان ما میتونیم بعد از اینکه بازی عرضه رسمی شد بریم live با point این کد رو بخریم و catwoman رو آزاد کنیم ؟ با کنسول کپیخور شده

اینجا هم گیر کردم جون من کمک :دی
یه جا میریم پیش پنگوئن تو این راهروی دایره شکل داره با تفنگه mr.freeze نمیزاره نزدیکش بشیم بتمن اونجا میگه باید mr.freeze رو پیدا کنم و اون تفنگو از کار بندازم . الان این mr.freeze رو از کجا پیدا کنم؟ تو این راهروی دایره شکل همینجوری دارم دور پنگوئن میچرخم دو تا هم گروگان پیش پنگوئن هست
آقا جون من یکی جواب بده دیگه خیلی مهمه هم سوال اول هم جایی که گیر کردم . جون من بگین :دی

الان ما میتونیم بعد از اینکه بازی عرضه رسمی شد بریم live با point این کد رو بخریم و catwoman رو آزاد کنیم ؟ با کنسول کپیخور شده

اینجا هم گیر کردم جون من کمک :دی
یه جا میریم پیش پنگوئن تو این راهروی دایره شکل داره با تفنگه mr.freeze نمیزاره نزدیکش بشیم بتمن اونجا میگه باید mr.freeze رو پیدا کنم و اون تفنگو از کار بندازم . الان این mr.freeze رو از کجا پیدا کنم؟ تو این راهروی دایره شکل همینجوری دارم دور پنگوئن میچرخم دو تا هم گروگان پیش پنگوئن هست

شما حواست باشه چون بعضی اوقات اگه قبل از اومدن بازی اونو بازی کنی حتی اگه افلاین چون تاریخ ثبت میشه تو دستگات احتمال فلگ داری بله بعد از عرضه بازی میتونی با پوینت اونو بخری

دوستانی که گیر کردن بخونن!
بابا شماها بعد از اون دریاچه یخ زده باید به سمتی برید که اون سه تا دشمن جلوی درش وایسادن و نمیذارن که برید تو!بعدش که اونهارو زدید باید برید و یک جایی باید بگردید تا اون مخزن تایتان رو منفجر کنید.کنارش هم که بگردید می تونید Mr Freez رو توی یک زندان پیدا کنید که باید آزادش کنید و اون بهتون میگه که باید برید سمت لباسش تا یک چیزی رو بردارید.
حالا من اینجا گیر کردم!
دومین تست Raas Al Ghul رو باید چجوری رد کرد؟هر کاری می کنم نمیشه!

بابا من mr freez رو پیدا کردم تو یه محفظه شیشه ای ولی بهم هیچی نمیگه و فقط برو بر منو نیگا میکنه پنگوئن هم توضیح میده اه
ردش کردم مرسی

آخرین ویرایش:
اگه ممكنه يكي اين دوتا سوالرو به ما پاسخ بده تا از سرگرداني در بيام!!!
خيلي منتظر بودم بدونم اين 3 تا مورد حل ميشه يا نه!!!!!!!!!!!!!!
1 خونريزي تو بازي وجود داره؟؟؟
2 وقتي جنازه حريف روي زمين هست BATMAN از توشون رد ميشه يا نه؟؟؟
3 بازي با كتوومن جزيي از داستانه اصلي به حساب مياد يا اختياري هست؟؟؟

منم بازیرو گرفتم تا الانم مشکلی نداشتم بازیم انصافا عالیه گرافیکشم خیلی خوبه کلا هرکی که از نسخه ی قبلی خوشش اومده و لذت برده از این چند برابر لذت میبره

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or