Batman: Arkham City | Xbox 360

god of game

کاربر سایت
Mar 13, 2006
304
اقا من دوباره گیریدم:d
بعد از کاشتن اون دستگاه رو کمر زن نینجاهه کل دنبالش کردم کلی ادم کشتم الا تو فاضلاب مانندم بعد از کشتن کلی از ادمای جوکر 1 دری رو باید باز کنم که یه زنه توش گیر کرده و کمک میخواد اما دره باز نمیشه این یکیو واقعا دیگه نمیدونم چیکار کنم

baran17

کاربر سایت
Dec 7, 2007
373
اقا من دوباره گیریدم:d
بعد از کاشتن اون دستگاه رو کمر زن نینجاهه کل دنبالش کردم کلی ادم کشتم الا تو فاضلاب مانندم بعد از کشتن کلی از ادمای جوکر 1 دری رو باید باز کنم که یه زنه توش گیر کرده و کمک میخواد اما دره باز نمیشه این یکیو واقعا دیگه نمیدونم چیکار کنم
اینجا باید از اون راه فاضلاب اصلی وارد مترو بشی و اونجا باید بر اساس اون مکان یاب بری دنبال اون زنه.بعدش به یک دیوار میرسی که تعدادی روبات کنارش افتادن که از کار افتادن و میگه باید روبات هارو اسکن کنم تا بتونم ببینم چجوری این در باز بشه.اگه اینجایی رد کن و سریع بیا اینجایی که من هستم.

DieDie

کاربر سایت
Feb 28, 2010
2,772
من که هنوز بازی نکردم ، ولی از رو تریلر هایی که دیدم بعید میدونم از ue 3.5 استفاده کرده باشن ، به نظرم مثل شماره قبل انجین بازی همون ue 3 ـه و فقط از تکنیک bloom در سطح وسیطع تری استفاده کردن.

بازی کن متوجه میشی نور پردازی ولیومتریک هست با light shaft های ریل تایم رفلکس نورهای روی زمینم خیلی عالی کار شدن با فاصله گرفتن از منبع نور اونجاهایی که نور روی زمین رفلکس داره وسعت پیدا میکنه.

god of game

کاربر سایت
Mar 13, 2006
304
اینجا باید از اون راه فاضلاب اصلی وارد مترو بشی و اونجا باید بر اساس اون مکان یاب بری دنبال اون زنه.بعدش به یک دیوار میرسی که تعدادی روبات کنارش افتادن که از کار افتادن و میگه باید روبات هارو اسکن کنم تا بتونم ببینم چجوری این در باز بشه.اگه اینجایی رد کن و سریع بیا اینجایی که من هستم.

من اون مرحلرو رد کردم تو کدوم چلنجش گیر کردی تو دنبال کردنش یا کشتنش ؟

god of game

کاربر سایت
Mar 13, 2006
304
تو دنبال کردنش.توی دومین سکویی که باید بگیرم هر کاری می کنم نمیشه.اعصابمو داغون کرده!اگه ردیش کردی بگو باید چیکار کنمSPOILER][/SPOILER]باید ردشو (همون ابر سفید مانندارو دنبال کنی) اونجاهایی که رفته پایین باید با rt شیرجا بزنی سمت زمین و وقتی رد ها رفته با عینه هواپیما با ls خودتو بکشی بالا

mehdi-psp

کاربر سایت
Oct 4, 2007
2,415
نام
مهدي
منم بازی را گرفتم ، همون نیم ساعت اول محو زیبایی های بازی شدم .
بازی از لحظه شروعش فوق العاده است مخصوصا نحوه ورود بروس به آرخام سیتی و بعد هم پوشیدن لباس بتمن .
البته خیلی جلو نرفتم ولی قطعا با یکی از بهترین بازی های سال طرف هستیم .
ولی خدایی عجب سالی شده امسال ، این همه عنوان بازی کردیم هنوز حداقل شش هفت عنوان شاخ دیگه هم مونده

nimaprince

کاربر فعال بخش مطبوعات و دنیای بازی
کاربر سایت
Jun 4, 2009
2,332
نام
نيما
منم بازی را گرفتم ، همون نیم ساعت اول محو زیبایی های بازی شدم .
بازی از لحظه شروعش فوق العاده است مخصوصا نحوه ورود بروس به آرخام سیتی و بعد هم پوشیدن لباس بتمن .
البته خیلی جلو نرفتم ولی قطعا با یکی از بهترین بازی های سال طرف هستیم .
ولی خدایی عجب سالی شده امسال ، این همه عنوان بازی کردیم هنوز حداقل شش هفت عنوان شاخ دیگه هم مونده
دقیقا
خدایی من که هنگ کردم
عجب گرافیکی
عجب بازیی
عجب نور پردازیی
دارم دیوانه میشم
این همه بازی شاخ اومده که من هم همرو گرفتم ولی وقت حتی 1 ساعت بازی رو هم ندارم
لعنت به این پروژه ای که دارم روش کار میکنم
بتمن خیلیی .............................................. شاخه

hamed619

کاربر سایت
Jun 22, 2008
186
نام
حامد
با سلام من وقتي بازي رو تو دستگاه مي ذارم بعد چند دقيقه ميپره بيرون lt 2 رو دادم بيرون رو دستگام زده داشبرد 201135990 هست

nimaprince

کاربر فعال بخش مطبوعات و دنیای بازی
کاربر سایت
Jun 4, 2009
2,332
نام
نيما
با سلام من وقتي بازي رو تو دستگاه مي ذارم بعد چند دقيقه ميپره بيرون lt 2 رو دادم بيرون رو دستگام زده داشبرد 201135990 هست
یه سوال مگه بازی مشکل داره
من که خیلی رفتم جلو تازه هنوز نصبش نکردم و فقط رو دیسک اجراش کردم و بازی کردم مشکلی نداشت؟؟؟
نکنه این هم مثل فورزا 4 فلگ میکنه!!!!

Kurt117

کاربر سایت
Aug 6, 2009
3,637
نام
Ali
به احتمال زیاد از بد رایت شدن هست.این بازی مثل فورزا 4 نیست و کنسول رو فلگ نمیکنه چون CIV Check نداره.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر