Batman: Arkham City | Xbox 360

سلام.

من یه جا گیر کردم ...

یه معموریت هست که باید بریم تو ساختمونی به نام museum ...
کل کارایی که باید انجام بدیم رو انجام میدم (همون معموریت هست که یه یارویی یه تفنگ داره که تیراش یخ هست)
بعدش که کارمون تو اون ساختمون تموم میشه ، میرم بیرون ولی دیگه هیچ علامتی روی مپ نیست و دیگه معموریت نمیده ...
دکمه بک رو که میزنم و میرم توی مپ معموریت رو زده این :

Locare Ra's al ghul and retrieve a sample of his blood

Last edited by a moderator:
بازی بسیار عالیه،تعداد ویلن ها بالاست به طوری که نقش joker کمرنگ شده،ضد حالش فقط دانلودی بودن catwoman که مراحل و داستان جدا داره، اینجوری مجبور میشم نسخه ps3 رو بگیرم،queen هم کمی تغییر لباس و چهره داده که استایل نسخه قبلش رو بیشتر میپسندیدم..

گیم اسپات جدیدا ایراد نمیتونه بگیره و میخواد امتیاز کم کنه ایراده بنی اسراییلی میگیره 0.5 نمره کم کرده به خاطره آسون بودنه باس فایت ها

:((:((
بازی امروز صبح گرفتم .... 2ساعت تو راه بودم تا بازی گیر بیارم حالا اومدم خونه open try میده .....
حالا فقط باید کاور بازی نگاه کنم تا فردا صبح که برم و عوضش کنم .... بدجوری ضدحال خوردم...خیلی منتظر این بازی بودم .....

بازیو گرفتم و این پیامو میده اشکال از دیسکه؟
The game couldn't start.Try downloading the game again
البته وقتی بازیو گرفتم سالم بود و در محل تستش کردم برا فورزا هم همین پیامو میده.هر دو هم به طور کامل رو هارد نصب میشن.....

بازی بسیار عالیه،تعداد ویلن ها بالاست به طوری که نقش joker کمرنگ شده،ضد حالش فقط دانلودی بودن catwoman که مراحل و داستان جدا داره، اینجوری مجبور میشم نسخه ps3 رو بگیرم،queen هم کمی تغییر لباس و چهره داده که استایل نسخه قبلش رو بیشتر میپسندیدم..
واقعا؟ فقط تو ps3 كتوومن رو داره و تو x360 بايد دانلود كني؟

آقا ما هم بازی رو گرفتیم.یک دو ساعتی بازی کردیم.بازی خیلی باحال شده و همون حس و حال شماره یک رو به آدم میده.داستانش که به نظرم تا اینجا خیلی جالب بوده و کشش های خوبی داره!مخصوصاً اولش که باید بازی کنید تا بفهمید!
دشمن ها هم که فعلاً اون هایی که توی تریلرها هم بوده اینجا هم هست.از
هارلی کویین و جوکر و پنگوئن و Mr Freez بگیرید تا Two Faces و Catwoman.
دوستان ما یک جایی گیر کردیم.
اونجایی که Mr Pinguin داره با اسلحه Mr Freez شلیک می کنه باید چجوری زدتش؟؟؟اون سربازهای یخ زده رو هم آزاد کردم ولی هر کاری می کنم نمیشه.فقط لباس Mr Freez رو گیر آوردم که اون هم قابل استفاده نیست.کسی می دونه باید چیکار کرد؟؟؟
(خودش میگه که این اسلحه نقطه ضعفی داره که خود Mr Freez ازش باخبره!)

آقا ما هم بازی رو گرفتیم.یک دو ساعتی بازی کردیم.بازی خیلی باحال شده و همون حس و حال شماره یک رو به آدم میده.داستانش که به نظرم تا اینجا خیلی جالب بوده و کشش های خوبی داره!مخصوصاً اولش که باید بازی کنید تا بفهمید!
دشمن ها هم که فعلاً اون هایی که توی تریلرها هم بوده اینجا هم هست.از
هارلی کویین و جوکر و پنگوئن و Mr Freez بگیرید تا Two Faces و Catwoman.
دوستان ما یک جایی گیر کردیم.
اونجایی که Mr Pinguin داره با اسلحه Mr Freez شلیک می کنه باید چجوری زدتش؟؟؟اون سربازهای یخ زده رو هم آزاد کردم ولی هر کاری می کنم نمیشه.فقط لباس Mr Freez رو گیر آوردم که اون هم قابل استفاده نیست.کسی می دونه باید چیکار کرد؟؟؟
(خودش میگه که این اسلحه نقطه ضعفی داره که خود Mr Freez ازش باخبره!)

اول باید برین اون طرف تو مپ که هیچ سربازی برا آزاد کردن وجود نداره ، بعد یه نفر عجیب و قریب رو آزاد میکنی ...
بعدش باید بری طرف مقابل اینجا که اومدی (تو مپ) ، اینجا که میای یه لباس (مثل لباس فضاپیمایی میمونه) تو یه محفضه شاشه ای هست که میزنه میشکونش و یه چیزی از توش در میاره...
بعدش باید بری پیش Mr Pinguin ...

حالا اگه شما اونجا رو رد کردی ، من بعدش گیر کردم و شما منو راهنمایی کن :d

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or