PlayStation Astro Bot

• Thread starter Thread starter FUTURE
  • تاریخ آغاز تاریخ آغاز
سازنده
Team Asobi
ناشر
Sony
پلتفرم‌ها
  1. PlayStation 5

2024-05-31_021909.jpg

Developer: Team Asobi
Relese Date: September 6, 2024
Platform: PS5

- سفر به 6 کهکشان با 80 مرحله مختلف
- 15 قابلیت جدید برای استرو
- بیش از 70 دشمن جدید و باس
- پشتیبانی کامل از دوال سنس و قابلیت‌های پیشرفته
- حضور شخصیت‌های بیشتر از دنیای پلی‌استیشن با نقشی پررنگ‌تر در بازی

53758812254_e04a25d578_b.jpg53758812219_86b792c7cf_b.jpg53758476866_aca0637690_b.jpg
53757572417_2114de7c1f_b.jpg53758812209_08437ae784_b.jpg53758681598_0dd26d3007_b.jpg
2024-06-01_181147.jpg2024-06-01_181227.jpg2024-06-01_181403.jpg

آخرین ویرایش:
فک کنم مخاطب این بازی فقط ما پیرمردا باشیم :دی دلیلشم اینه یحتمل ما عصر طلایی پلتفرمرا چه دو بعدی چه سه بعدی رو تجربه کردیم الان دلتنگ یه اثر درست حسابی هستیم.

در مورد ماریو و استرو هم خب ماریو واقعا جریان سازه همونجور که متروید و کسلوانیا جریان ساز بودن و یه ژانر ایجاد کردن و کلی بازی درجه یک توی اون ژانر ساخته شده. توی تاپیک unpopular خدابیامرز گفتم استرو بات > ماریو اودیسه :دی چون حقیقا بیشتر بهم حال داد استرو اما مگه میتونم انکار کنم شباهت های زیادی وجود داشت بینشون؟

پ.ن: کرش تیم ریسینگ > ماریو کارت! :D

ملت با همین سوپ ها کنسولی فروختن که داره رکورد پرفروش ترین کنسول رو میزنه:D
تازه فقط سوپ و رامن و آش رشته و اینجور چیزا داره اون کنسوله:D

---
@Madridista

خط آخر که حق ترین جمله ی صنعت گیمه:-"
مرد حسابی دقیق مشخص کن منظورت چیه :D
با خودم گفتم این SOP چی بود حالا که بخواد تاثیری تو فروش داشته باشه بعد رامن رو دیدم فهمیدم اصلا موضوع یه چیز دیگه ست:))

• Like
Reactions: ehsan M
@خطاب به همه ی دوستانی که نقل قول کردن:

یعنی شما حاضرین بازیایی مثل لست و گاد و گرن توریسمو و متال گیر و اینا توسعه داده نشن و بازی های ارکید این شکلی توسعه داده بشن؟! هممون سونی رو با انحصاری های فک براندازش میشناسیم. اصن همین انحصاری ها سونی رو متمایز کرد.
دوست عزیز متوجه هستی؟ یا بگم یه 20 نفر دیگه بیان روشنت کنن!؟ :D

توی تاپیک unpopular خدابیامرز گفتم استرو بات > ماریو اودیسه

بعضی چیزها بهتره تو همون تاپیک مرحوم باقی بمونند :> (بگم ها خودم جفت شون رو رفتم :دی)

پ.ن: کرش تیم ریسینگ > ماریو کارت!

FATQzUIX0AE6qeD.jpg

خدایا بسه دیگه
این امیر هم که هی این کفر رو تایید می کنه

• Smile
Reactions: Madridista
شدو دراپ :D
آپدیت جدید اومده واسه Astro's Playroom که محتویات جدید بهش اضافه میکنه و به نسخه جدید مرتبطه!
  • A mysterious portal has appeared in the center of Playstation Labo. Could this be related to ASTRO’s new big adventure?
  • A new collection of gatchas have also been added. Time to go spend those extra coins!
  • A Special Bot has appeared in GPU Jungle and needs your help! Solve the riddle to rescue it. It may all be connected to Astro’s next big adventure? Let the search begin!
یه سری تروفی جدید هم اضافه شده!

ASTRO-BOT-Update_06-07-24_003.jpg

شدو دراپ :D
آپدیت جدید اومده واسه Astro's Playroom که محتویات جدید بهش اضافه میکنه و به نسخه جدید مرتبطه!
  • A mysterious portal has appeared in the center of Playstation Labo. Could this be related to ASTRO’s new big adventure?
  • A new collection of gatchas have also been added. Time to go spend those extra coins!
  • A Special Bot has appeared in GPU Jungle and needs your help! Solve the riddle to rescue it. It may all be connected to Astro’s next big adventure? Let the search begin!
یه سری تروفی جدید هم اضافه شده!

View attachment 340142
بازی رو آپدیت کردم ولی نمیدنم چرا هیچی اضافه نشد

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or