PlayStation Astro Bot

• Thread starter Thread starter FUTURE
  • تاریخ آغاز تاریخ آغاز
سازنده
Team Asobi
ناشر
Sony
پلتفرم‌ها
  1. PlayStation 5

2024-05-31_021909.jpg

Developer: Team Asobi
Relese Date: September 6, 2024
Platform: PS5

- سفر به 6 کهکشان با 80 مرحله مختلف
- 15 قابلیت جدید برای استرو
- بیش از 70 دشمن جدید و باس
- پشتیبانی کامل از دوال سنس و قابلیت‌های پیشرفته
- حضور شخصیت‌های بیشتر از دنیای پلی‌استیشن با نقشی پررنگ‌تر در بازی

53758812254_e04a25d578_b.jpg53758812219_86b792c7cf_b.jpg53758476866_aca0637690_b.jpg
53757572417_2114de7c1f_b.jpg53758812209_08437ae784_b.jpg53758681598_0dd26d3007_b.jpg
2024-06-01_181147.jpg2024-06-01_181227.jpg2024-06-01_181403.jpg

آخرین ویرایش:
نمایش استرو در یک کلام فوق العاده بود واقعا لذت بردم از این همه زیبایی و هنری که بازی داره ، استرو لانچ که تازه یه دموی مجانی بود همچنان از بهترین تجربه های نسلمه طوری که هیچوقت دلم نیومده پاکش کنم

آخرین ویرایش:
در خصوص استرو یه چیزی برای من خیلی جالبه، و اونم این حجم از استقبال و توجهه. امیدوارم این حجم از واکنش های مثبت با یه فروش خوب هم همراه بشه، و قیاسش با کانکورد اونچه باید رو به سونی نشون بده. متوجه بشن فن ها چی از PS و سونی میخوان.

در خصوص استرو یه چیزی برای من خیلی جالبه، و اونم این حجم از استقبال و توجهه. امیدوارم این حجم از واکنش های مثبت با یه فروش خوب هم همراه بشه، و قیاسش با کانکورد اونچه باید رو به سونی نشون بده. متوجه بشن فن ها چی از PS و سونی میخوان.
استقبال از بازی توی فضای مجازی فوق‌العاده بوده! :D توی انجمن‌های گفتگو که خیلی‌ها عاشقش شدن و الآن رفتم دیدم توی توئیتر هم برای ساعاتی جزو ترندها بوده و حتی یه مدت به Top 10 هم رسیده بوده که برای همچین بازی‌ای اتفاق جالبیه. یا مثلاً تریلر بازی توی یوتیوب، نسبت لایک به دیسلایک بسیار بالایی داره (۲۶ هزار به ۲۹۴) که نشون می‌ده چقدر ملت باهاش حال کردن.
ولی به نظرم از این مدل بازی‌هاست که توی فجازی سر و صدای خیلی بیشتری نسبت به محیط بیرون ایجاد می‌کنه. یعنی مثلاً Spider-Man یا چیزهایی مثل God of War رو خیلی‌ها که به طور حرفه‌ای توی فضای گیم اینترنتی نیستن هم می‌خرن، ولی Astro Bot یه حالت مظلوم‌تری داره. برای همین توی اون یکی تاپیک گفتم که کاش سونی تبلیغات خوبی برای بازی راه بندازه و مخصوصاً مخاطب‌های کوچیک‌تر رو به روش‌های مختلف جذب کنه. من الآن حتی نگران گمراه شدن ملت هم هستم و فکر می‌کنم شاید یه سری از مخاطب‌های کژوال نفهمن که این نسخه کاملاً جدید هست و تصور کنن یه چیز اندک ارتقا یافته‌ای از همون نسخه‌ای هست که روی همه PS5ها وجود داره! :D دیگه وقتی ملت متوجه نمی‌شدن که Wii U کنسول جدیده و فکر می‌کردن یه چیز مرتبط با Wii هست، برام عجیب نیست که این اتفاق برای این بازی هم بیفته! :D

آخرین ویرایش:
فروشش از نظر من می ترکونه، اونی هم که به این عناوین علاقه نداشت، بعد از خرید PS5 و تجربه رایگان بازی برای اومدنش روزشماری می کنه، استرو جوریه که نه سنو سال می شناسه نه علاقه. هر کسی پاش نشسته شیفتش شده. یک حس نوستالژی همراهش داره که در کمتر عنوان جدیدی وجود داره. عجیب حال خوب کنه

استقبال از بازی توی فضای مجازی فوق‌العاده بوده! :D توی انجمن‌های گفتگو که خیلی‌ها عاشقش شدن و الآن رفتم دیدم توی توئیتر هم برای ساعاتی جزو ترندها بوده و حتی یه مدت به Top 10 هم رسیده بوده که برای همچین بازی‌ای اتفاق جالبیه. یا مثلاً تریلر بازی توی یوتیوب، نسبت لایک به دیسلایک بسیار بالایی داره (۲۶ هزار به ۲۹۴) که نشون می‌ده چقدر ملت باهاش حال کردن.
ولی به نظرم از این مدل بازی‌هاست که توی فجازی سر و صدای خیلی بیشتری نسبت به محیط بیرون ایجاد می‌کنه. یعنی مثلاً Spider-Man یا چیزهایی مثل God of War رو خیلی‌ها که به طور حرفه‌ای توی فضای گیم اینترنتی نیستن هم می‌خرن، ولی Astro Bot یه حالت مظلوم‌تری داره. برای همین توی اون یکی تاپیک گفتم که کاش سونی تبلیغات خوبی برای بازی راه بندازه و مخصوصاً مخاطب‌های کوچیک‌تر رو به روش‌های مختلف جذب کنه. من الآن حتی نگران گمراه شدن ملت هم هستم و فکر می‌کنم شاید یه سری از مخاطب‌های کژوال نفهمن که این نسخه کاملاً جدید هست و تصور کنن یه چیز اندک ارتقا یافته‌ای از همون نسخه‌ای هست که روی همه PS5ها وجود داره! :D دیگه وقتی ملت متوجه نمی‌شدن که Wii U کنسول جدیده و فکر می‌کردن یه چیز مرتبط با Wii هست، برام عجیب نیست که این اتفاق برای این بازی هم بیفته! :D
آریا نباید فراموش کنیم که Astro's Playroom پرفروشترین بازی نسل بوده و نزدیک به 60 میلیون نسخه فروخته :D خیلیا نمیدونن ولی این کنسولی که ما داریم یه جورایی کالکتورز ادیشن استرو هست و بر اساس همون سفینه‌ای که استرو داخل بازی باهاش پرواز میکنه ساخته شده :D
ولی جدی منم فک میکنم خیلیا که اخبار رو دنبال نمی‌کنن قراره گیج بشن. مثلا یه بچه با مامان باباش میره بازی بخره میگه اینو میخوام، بعد مامانه نگاه میکنه میگه ما اینو تو خونه داریم! مثل همون میم معروف شد :D
البته این مشکل سونیه! ما به چیزی که میخواستیم رسیدیم و فقط میتونیم با خرید بازی ساپورت خودمونو نشون بدیم!

آریا نباید فراموش کنیم که Astro's Playroom پرفروشترین بازی نسل بوده و نزدیک به 60 میلیون نسخه فروخته :D خیلیا نمیدونن ولی این کنسولی که ما داریم یه جورایی کالکتورز ادیشن استرو هست و بر اساس همون سفینه‌ای که استرو داخل بازی باهاش پرواز میکنه ساخته شده :D
ولی جدی منم فک میکنم خیلیا که اخبار رو دنبال نمی‌کنن قراره گیج بشن. مثلا یه بچه با مامان باباش میره بازی بخره میگه اینو میخوام، بعد مامانه نگاه میکنه میگه ما اینو تو خونه داریم! مثل همون میم معروف شد :D
البته این مشکل سونیه! ما به چیزی که میخواستیم رسیدیم و فقط میتونیم با خرید بازی ساپورت خودمونو نشون بدیم!
دیدگاه زیبایی بود:-" :))

یک مورد دیگه در مورد بازی، اینه که هیچ اسم، پسوند، پیشوند هیچی نداره:دی اینم ممکنه گیج کنه ملت رو ، مخصوصا اینکه بر عکس خیلی بازیا، برای آسترو بات، اول بازی های کوچیک تر و فرعی ساخته شده، بعد داره تبدیل میشه به یک بازی بزرگ و کامل که شاید در آینده Astro Bot 2 ...3 و ... رو ببینیم:دی
یعنی اگر قبلا شماره ی اولی داشتیم و الان یک 2 میومد کنارش خیلی کارشون برای مارکتینگ راحت تر بود:-"

اون مورد آخر خیلییی مهمه! خیلیییی!
من خودم خیلی بازیا بوده که گفتم حتما اینو میخرم و عاشقشون بودم، ولی بعدا تو تخفیف خریدم یا انقدر تاخیر خوردن که اومدن رو پلاس تا زدم... و بعد شاکی هستم چرا تیم بسته شده یا ادامشون رو نگرفتم:(
ایندفعه واقعا سعی خودمو میکنم این اتفاق نیفته و D1 بگیرمش:(
زودتر بیاد بدا پیش خرید تکلیفمون مشخص بشه ببینیم چند چندیم:-"

آریا به صورت کلی اینجور بازی ها مظلومن و من شخصا انتظار ندارم خیلی بفروشن. بخصوص تو این دنیای حاضر که مالتی پلیرها دارن سروری میکنن و نسل جدید سلیقه اش سمت و سوی متفاوتی پیدا کرده. در نتیجه همینکه یه بازی جمع و جور که حتا سونی خودشم اونو یه بازی بزرگ نمیدونه (و تو پیش بینی مالیش میگه هیچ بازی بزرگی برای امسال نداریم) دستکم تو فضای مجازی انقدر محبوب میشه و توجه جذب میکنه اتفاق خجسته و میمونی هست. قطعا رو فروش بازی هم تاثیر میزاره، نه اینکه معجزه بشه، ولی خوب خیلی ها به واسطه همین ترند شدن ها جذب بازی میشن و اگه تو ایونت های بعدی، یعنی سامرگیم فست و بیشتر غرفه های گیمزکام، نمایش ها و گیم پلی های بیشتری داشته باشه که قطعا خواهد داشت، میتونه مخاطب خوبی دست و پا کنه.

ضمن اینکه این حجم از هایپ و توجه زمانی بدست امده که سونی اول سوپ کانکورد رو نمایش داده، یه شوتر PvP که تلفیقی از Overwatch و تا حدودی Team Fortress ـه، با چاشنی GotG و کلا سوژه مارول پسند! یعنی بازی که همه المان های لازم برای موفق شدن رو داره و با این حال باز استرو هست که قاپ همه رو میدزده. چون خلاقیت درش فوران میکنه. در کل من که خیلی بهش امیدوارم، هم از نظر امتیازات و اینا، هم فروش. یعنی هم بازی موفقی میشه، هم میفروشه. به اندازه خودش البته.

آره خود فن ماریو و نینتندو هم تو زندگیش نیم ساعت ماریو نزده،

View attachment 339269

این حرف واقعا غلطه.

ماریو بازی خیلی خیلی بزرگ و جریان سازیه و انقدر شماره های متنوع و مختلف ازش امده بیرون که دیگه خیلی سخته یه پلتفرمر 3D بسازی و بی شباهت بهش باشه، ولی استرو بیشتر از همه متاثر از LBP هست، یعنی در واقع نسخه ترد پرسون همون بازیه، و ایده کهکشان هاش هم باعث میشه یه شباهتی هایی به سوپر ماریو گلکسی پیدا کنه. ولی خوب کدوم بازی پلتفرمر درست حسابی رو میشه پیدا کرد که متاثر از ماریو نباشه؟ در این جا قیاس شدن با ماریو هم اصلا چیز بدی نیست، برعکس برای این تیم کوچیک و بی ادعا افتخاره به نظرم.

نسخه پلی روم تجربه فوق العاده ای بود برام. بشدت بازی حال خوب کنی بود‌ . خیلی خوشحال شدم از معرفی نسخه جدیدش که مشخصه خیلی گسترده تر و طولانی تره . قشنگ پیشرفت عجیبی کرده این نسخه جدید.
نسخه پلی روم کلا ۲۴ تا لول داشت و این بالای ۸۰ و هر کهکشان هم یک باس فایت اصلی داره که تو نسخه پلی روم فقط تو لول آخر یه دونه باس فایت داشت.
گوتی گرفتن این بازی بسیار اصلا غیر منتظره نیست و احتمال زیاد تو بخشهای مختلفی بتونه گوتی بگیره.

اینم خیلی جالب بود و مشخصه با هیروهای پلی استیشن خیلی ماجراها داریم. و صرفا یک اسکین نیستن و میشه باهاشون تعامل کرد.

View attachment 339252

View attachment 339253

و اینکه چون ریلیز بازی ۲۴ سپتامبره و احتمالا همزمان و یا قبلش PS5 Pro هم معرفی شده این تصویر جالب بود.

View attachment 339254
احتمال خیلی زیاد PS5 pro همینه

سونی انقدر ما طرفدارها رو داغون کرده که وقتی یه بازی این شکلی هم معرفی میکنه کلی هایپ میشیم. یه زمانی به کمتر از گاد و لست و گرن توریسمو راضی نمیشدیم. حالا سطح توقعمون شده این.

امیدوارم سونی بلاخره بفهمه تهش ما پیرمردای گیمریم که وفا داریم :دی از نسل z فن در نمیاد :دی
همین لایک و دیسلایک ها رفراندوم معتبریه برای آنان که اهل تفکرند :دی

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or