PlayStation Astro Bot

• Thread starter Thread starter FUTURE
  • تاریخ آغاز تاریخ آغاز
سازنده
Team Asobi
ناشر
Sony
پلتفرم‌ها
  1. PlayStation 5

2024-05-31_021909.jpg

Developer: Team Asobi
Relese Date: September 6, 2024
Platform: PS5

- سفر به 6 کهکشان با 80 مرحله مختلف
- 15 قابلیت جدید برای استرو
- بیش از 70 دشمن جدید و باس
- پشتیبانی کامل از دوال سنس و قابلیت‌های پیشرفته
- حضور شخصیت‌های بیشتر از دنیای پلی‌استیشن با نقشی پررنگ‌تر در بازی

53758812254_e04a25d578_b.jpg53758812219_86b792c7cf_b.jpg53758476866_aca0637690_b.jpg
53757572417_2114de7c1f_b.jpg53758812209_08437ae784_b.jpg53758681598_0dd26d3007_b.jpg
2024-06-01_181147.jpg2024-06-01_181227.jpg2024-06-01_181403.jpg

آخرین ویرایش:
پیش‌نمایش‌های بازی منتشر شدن و منتقدا تونستن بازی رو تجربه کنن. گیم‌پلی هم از بازی منتشر شده...واقعا خیلی زیبا و متنوعه همه چی!
توصیه میکنم پیش‌نمایش Easy Allies رو ببینید:

خلاصه که بازی پر از مکانیک‌های باحال و نوآورانه‌ست، جزئیات و تجربه بصری بازی فوق‌العاده روون و زیباست و مخصوصا اینکه مبارزه و گشت و گذار خیلی حس و حال خوبی داره و باسی که تجربه کرده هم خیلی جذاب بوده. کنترل مناطق زیر آب هم عالی بوده.
میگفت انگار یه مرحله اختصاصی بر اساس دنیای GOW هم تو بازی هست که کریتوس و اترئوس به اون سفر می‌کنن ولی نتونسته بهش دسترسی پیدا کنه و تجربه‌اش کنه!
یه سری مراحل مخفی و سخت هم تو بازی هست برای اونایی که دوست دارن خودشون رو به چالش بکشن که شخصا خیلی ازش استقبال میکنم :D
توی پیش‌نمایش گیم‌اسپات هم میگفتن که از دوال‌سنس واسه هینت دادن برای آیتم‌های مخفی هم زیاد استفاده شده و ظرافت زیادی به خرج دادن. مپ بازی رو هم به LBP تشبیه کرده که سیاره‌های مختلفی در دسترسه و میشه بهشون سفر کرد.

بازی رو آپدیت کردم ولی نمیدنم چرا هیچی اضافه نشد
عجیبه...وقتی بازیو آپدیت کردی اون دو تا پیام در مورد بات‌های جدید و بخش جدید تو Playstation Labo رو برات نیاورد؟

یه کار خلاقانه‌ای که تو این آپدیت انجام دادن 4 تا معماست که تا زمان عرضه Astro Bot هر ماه یکیش رو میشه حل کرد. اولیش مرتبط با DLC بلادبورن بود که الان میشه انجام داد. بقیه‌اش هم اگه اشتباه نکنم برای ماه‌های بعد در دسترس قرار میگیره. توی بخش Labo هم یه طبقه مخفی درست کردن میشه دستگاه‌های جدید پلی‌استیشن مثل Portal رو دریافت کرد. یه روز شمار باحال هم واسه عرضه نسخه جدید قرار دادن.
کلا آپدیت باحالیه...یه کاری کردن تا زمان عرضه نسخه جدید حداقل هر ماه یه بار به بازی سر بزنی و یه معما حل کنی و شخصیت‌های جدید رو آزاد کنی.

پیش‌نمایش‌های بازی منتشر شدن و منتقدا تونستن بازی رو تجربه کنن. گیم‌پلی هم از بازی منتشر شده...واقعا خیلی زیبا و متنوعه همه چی!
توصیه میکنم پیش‌نمایش Easy Allies رو ببینید:

خلاصه که بازی پر از مکانیک‌های باحال و نوآورانه‌ست، جزئیات و تجربه بصری بازی فوق‌العاده روون و زیباست و مخصوصا اینکه مبارزه و گشت و گذار خیلی حس و حال خوبی داره و باسی که تجربه کرده هم خیلی جذاب بوده. کنترل مناطق زیر آب هم عالی بوده.
میگفت انگار یه مرحله اختصاصی بر اساس دنیای GOW هم تو بازی هست که کریتوس و اترئوس به اون سفر می‌کنن ولی نتونسته بهش دسترسی پیدا کنه و تجربه‌اش کنه!
یه سری مراحل مخفی و سخت هم تو بازی هست برای اونایی که دوست دارن خودشون رو به چالش بکشن که شخصا خیلی ازش استقبال میکنم :D
توی پیش‌نمایش گیم‌اسپات هم میگفتن که از دوال‌سنس واسه هینت دادن برای آیتم‌های مخفی هم زیاد استفاده شده و ظرافت زیادی به خرج دادن. مپ بازی رو هم به LBP تشبیه کرده که سیاره‌های مختلفی در دسترسه و میشه بهشون سفر کرد.

عجیبه...وقتی بازیو آپدیت کردی اون دو تا پیام در مورد بات‌های جدید و بخش جدید تو Playstation Labo رو برات نیاورد؟

یه کار خلاقانه‌ای که تو این آپدیت انجام دادن 4 تا معماست که تا زمان عرضه Astro Bot هر ماه یکیش رو میشه حل کرد. اولیش مرتبط با DLC بلادبورن بود که الان میشه انجام داد. بقیه‌اش هم اگه اشتباه نکنم برای ماه‌های بعد در دسترس قرار میگیره. توی بخش Labo هم یه طبقه مخفی درست کردن میشه دستگاه‌های جدید پلی‌استیشن مثل Portal رو دریافت کرد. یه روز شمار باحال هم واسه عرضه نسخه جدید قرار دادن.
کلا آپدیت باحالیه...یه کاری کردن تا زمان عرضه نسخه جدید حداقل هر ماه یه بار به بازی سر بزنی و یه معما حل کنی و شخصیت‌های جدید رو آزاد کنی.
از جمله عناوین خارق العاده ایه که بهتره تمام این موارد رو خودت برای اولین بار تجربه کنی، من هیچ نمایشو تریلری ازش نگاه نمی کنم چون می خوام زمان انتشار تجربش دست اول باشه برام

بازی آخرین ورژنه(1.9)صد در صدم کردم ولی نمیدونم چرا برا من اضافه نشد نه اونlabo جدید نه اون بخش مخفی GPU gunngle

به نظر میرسه Midgard هم تو بازی هست :D
Now that Wako Tako is gone, I can see a capsized rowboat in the distance, so I approach it. When I flip it over, Kratos and Atreus appear, grateful that I saved them from the monster, and the three of us hop on the Dualsense controller and rocket off into the sky. Back on the hub world, I see that a new level has been unlocked, and it appears to be based on God of War: Ragnarök. Sadly, I can't access it during this demo, so I'll have to wait for the full game's release to see what it's like.
Astro Bot Preview - Bigger And Bot-ter - Game Informer

شماره این ماه مجله Edge با طرح جلد Astro Bot منتشر شده. :دی اون هم نه یدونه، بلکه ۱۰ مدل مختلف!

a27b09_24z52v4A.jpeg

bc9d09_24GSAF-M-bsAAqZVP.jpeg

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or