Multi Platform Assassin's Creed: Unity

assassin-s-creed-unity-logo.png

بعد از شایعات و چند اسکرین شات که به شکل غیر رسمی در وبسایت ها قرار گرفته بود در حرکتی جالب به شکل رسمی به وسیله ی یک تیزر تریلر از اولین Assassin's Creed در نسل جدید پرده برداری شد. . نام این نسخه Unity و اتفاقات در زمان انقلاب فرانسه به وقوع خواهند پیوست, به گفته ی یوبیسافت برای ساخت این عنوان سه سال وقت صرف شده و در تعطیلات کریسمس 2014 این نسخه برای پلتفرم های PS4/ XBOX ONE / PC عرضه خواهد شد.

چند اسکرین شات 4K:

.

تریلر رسمی:

[video=aparat;bGWwM]http://www.aparat.com/v/bGWwM[/video]

آخرین ویرایش:

Fenris Wolf

کاربر سایت
Jan 9, 2009
8,739
نام
شروین
و رضا جان اینم اضافه کنم خرید آرمور به بازی اضافه شده ولذت بخش تر از قبل هم شده :D چون این سری هرچی بخری رو stat ـه آرنو تاثیر میذاره :D هود های خاص برای شاسایی نشدن کفش های بهتر برای اینکه کمتر آسیب ببینید وقتی از جایی پرت میشید و ...
اون دانشمندان و افراد مهم هم فکر کنم تو این سری بیشتر باشه ! مثلا تو 4 ما بلک برد داشتیم ولی خیلی نقشش پررنگ نبود :D
این سری اگه یادم باشه ( که مطمئن هم نیستم ) آنتوان لاوازیه شیمیدان معروف هم باید تو بازی باشه :D اتفاقا یه ماموریت انحصاری برای نسخه های پیش خریدی هم باید داشته باشه :D
واقعا این سری رو من نقطه بازگشت ac به اوج میدونم ( بنظر من هم تا AC R بهترین اسسین ها رو تجربه کردیم ! ) چون هم با آرنو من ارتباط بیشتری برقرار کردم هم بنظرم همه چیز بازی مناسبه :D

Morgoth

کاربر سایت
Jan 15, 2009
1,656
نام
پوريا
اتفاقا از نظر من چیزی که AC ها شدید ازش رنج می بردن وجود قابلیت هایی بود که هیچ استفاده ای ندارن و فقط برای قشنگی بودن! مشکلشون هم ضعف پیاده سازی بود. تو AC:B این موارد به اوج خودشون رسیده بودن دیگه که بعد کم کم حذفش کردن
در حقیقت این امکانات و ویژگی ها به بازی اضافه شده بودن تا نقص گیم پلی تکراری بازی رو برطرف کنن ولی جالب از اب در نیومده بودن.
مثلا bomb های ACR رو در نظر بگیرید, اصلا لزومی داشتن این بمب ها تو کل بازی؟ فوق العاده چیز های بی خاصیتی بودن. اون bomb ها رو با Smoke بمب های سری batman:arkham مقایسه کنید تا ضعف پیاده سازی رو ببینید. کلا بر خلاف AC, تک تک gadget های بتمن تو بازی کاربرد های خیلی خوبی داشتن که به نظر من باید الگوی سازنده های AC قرار بگیرن.
مثلا همون Brotherhood و اساسین های کاراموز, ایده ی بسیار خوبی داشت اما پرداختش افتضاح و خیلی خسته کننده بود از نظر من. نمی دونم تو unity این قابلیت بر می گرده یا نه, البته با ذات co op بازی (که اتفاقا اسم مراحل co op همین brotherhoodـه) تناقض داره برای همین امیدوارم کلا برنگرده.
اون ویژگی های Economy تو AC های قبلی هم به نظر من چیز دندونگیری نبودن, یعنی شاید وجودشون باعث می شد وضع مالی پلیر تو بازی بهتر بشه ولی بود و نبودشون فرقی نمی کرد.
از نظر من یا این ویژگی های اضافی رو کلا از بازی حذف کنن, یا یه خاصیت درست درمورن بهشون بدن! همون خرید armor و ... تو AC های قبلی جز اضافه کردن به sync bar یا همون نوار سلامتی و ظاهر شخصیت کاربرد دیگه ای نداشت , ولی این بار واقعا کاربردشون دوچندان شده و ویژگی های شخصیتو عوض می کنن. همون smoke bombـی هم که اضافه شده خیلی بهتر از بمب های بی مصرف ACR به نظر می رسه.

|| ARMSTYLE ||

کاربر سایت
May 4, 2014
954
نام
سامی
شاید قابلیت اپگرید بود ولی عمرا به اندازه و کیف VILLAGE که توی اساسین 2 و برادر هود بود نمیرسه . واقعا هرکاری کنی به اون اندازه نمیرسه
خب خوبه باز میخوان اینارو دوباره به بازی برگردونن ولی اگه گیلد اساسین امکاناتش و بزرگیش کمتر از برادر هود و رولیشن باشه اصلا بدرد نمیخوره .
یادمه توی رولیشن یا برادر هود وقتی یه قلعه رو تصرف میکردی بهت حمله میکردن بعد باید میرفتی با استراتژی و اینا از قلعه دفاع میکردی .

- - -ویرایش - - -

اتفاقا از نظر من چیزی که AC ها شدید ازش رنج می بردن وجود قابلیت هایی بود که هیچ استفاده ای ندارن و فقط برای قشنگی بودن! مشکلشون هم ضعف پیاده سازی بود. تو AC:B این موارد به اوج خودشون رسیده بودن دیگه که بعد کم کم حذفش کردن
در حقیقت این امکانات و ویژگی ها به بازی اضافه شده بودن تا نقص گیم پلی تکراری بازی رو برطرف کنن ولی جالب از اب در نیومده بودن.
مثلا bomb های ACR رو در نظر بگیرید, اصلا لزومی داشتن این بمب ها تو کل بازی؟ فوق العاده چیز های بی خاصیتی بودن. اون bomb ها رو با Smoke بمب های سری batman:arkham مقایسه کنید تا ضعف پیاده سازی رو ببینید. کلا بر خلاف AC, تک تک gadget های بتمن تو بازی کاربرد های خیلی خوبی داشتن که به نظر من باید الگوی سازنده های AC قرار بگیرن.
مثلا همون Brotherhood و اساسین های کاراموز, ایده ی بسیار خوبی داشت اما پرداختش افتضاح و خیلی خسته کننده بود از نظر من. نمی دونم تو unity این قابلیت بر می گرده یا نه, البته با ذات co op بازی (که اتفاقا اسم مراحل co op همین brotherhoodـه) تناقض داره برای همین امیدوارم کلا برنگرده.
اون ویژگی های Economy تو AC های قبلی هم به نظر من چیز دندونگیری نبودن, یعنی شاید وجودشون باعث می شد وضع مالی پلیر تو بازی بهتر بشه ولی بود و نبودشون فرقی نمی کرد.
از نظر من یا این ویژگی های اضافی رو کلا از بازی حذف کنن, یا یه خاصیت درست درمورن بهشون بدن! همون خرید armor و ... تو AC های قبلی جز اضافه کردن به sync bar یا همون نوار سلامتی و ظاهر شخصیت کاربرد دیگه ای نداشت , ولی این بار واقعا کاربردشون دوچندان شده و ویژگی های شخصیتو عوض می کنن. همون smoke bombـی هم که اضافه شده خیلی بهتر از بمب های بی مصرف ACR به نظر می رسه.

به هر حال نظر شما هم تا حدودی درسته و خب احترام میگذاریم . ولی اگه به کل نقد ها و بازخورد ها توجه کنیم میبینیم که همون سیستم های ساده و بی ارزش به تجربه بهتر گیم پلی و بازی افزوده بودن .
به شخصه نقطه اوج سری اساسین رو قابلیت هایی میدونم که توی نسخه 2 و برادر هود به بازی اضاف شد .
قابلیت هایی همچون دریانوردی و ... اصلا به اساس و سری اساسین نمیخورد که خب حذفش هم کردن .
یکی دیگ از چیزایی که توی بازی تا نسخه قبل داشت روز به روز حضورش کمتر میشد HIDDEN BLADe بود . به شخصه توی 2 نسخه اخر اصلا کاربردی ازش ندیدم .

Witch of Ashes

"Traveler Witch"
کاربر سایت
Jun 10, 2014
803
نام
فرزاد

البته اون بخش یکی از جالبترین بخش های بازی بود که از قضا از تکراری شدن بازی نسبت به نسخه دوم جلوگیری کرده بود :d منکر خسته کننده شدن بعد مدتی نمیشم ولی اون بخش خارق العاده بود

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,338
نام
امیر حسین
و رضا جان اینم اضافه کنم خرید آرمور به بازی اضافه شده ولذت بخش تر از قبل هم شده :D چون این سری هرچی بخری رو stat ـه آرنو تاثیر میذاره :D هود های خاص برای شاسایی نشدن کفش های بهتر برای اینکه کمتر آسیب ببینید وقتی از جایی پرت میشید و ...
اون دانشمندان و افراد مهم هم فکر کنم تو این سری بیشتر باشه ! مثلا تو 4 ما بلک برد داشتیم ولی خیلی نقشش پررنگ نبود :D
این سری اگه یادم باشه ( که مطمئن هم نیستم ) آنتوان لاوازیه شیمیدان معروف هم باید تو بازی باشه :D اتفاقا یه ماموریت انحصاری برای نسخه های پیش خریدی هم باید داشته باشه :D
واقعا این سری رو من نقطه بازگشت ac به اوج میدونم ( بنظر من هم تا AC R بهترین اسسین ها رو تجربه کردیم ! ) چون هم با آرنو من ارتباط بیشتری برقرار کردم هم بنظرم همه چیز بازی مناسبه :D
توی 4 فقط بلک بیرد رو داشتیم ؟ :| همین دیگه،بعد میگید کاری به تاریخ نداره و خیلی داستان بیخودی داشته :-" (داستان در مورد AC بیخود بود! ولی در مورد دزدان دریایی فوق العاده بود! :d )
کید و بانی و بارتلمئو هم از دزدای دریایی بزرگ اون زمان بودن :d البته مسلما هیچکدوم به اندازه ی بلک بیرد بزرگ نیستن! :d (اون رسما افسانه ایه:-" ) ولی اینا هم جزو دزدای دریایی بزرگ زمان خودشون هستن :d
اینکه ما نمیشناسیم دلیل بر وجود خارجی نداشتن اینا نیست:-"

البته کاراکتر محبوب من Vane بود! :-" >:) خیلی بچه باحالی بودش! :d

میترسم لاوزیه فقط خلاصه بشه به همون DLC :( ولی خوب،بازم افراد مشهور زیادی توی بازی هستن:-" گل سر سبدشون هم ناپلئون :d

به نظر منم AC:U یه بازگشت به ریشه های حسابیه! :d تریلر گیمزکام خیلی امیدوار کننده بود،مخصوصا یه بخشش آرنو توی محفل برادرهود بود...خیلی جو خوبی داشت! :x :x :x توی بقیه ی تریلرها هم کلا خیلی روی برادرهود تاکید داشتن که خیلی امیدوارم میکنه! >:)

---
شاید قابلیت اپگرید بود ولی عمرا به اندازه و کیف VILLAGE که توی اساسین 2 و برادر هود بود نمیرسه . واقعا هرکاری کنی به اون اندازه نمیرسه
اختیار دارید! :d
نقطه ی اوج این قابلیت توی همین AC III بود! :d امکانات شهر عالی بود! و مخصوصا اینکه فقط یه مشت مغازه و برج و بارو نبودن! هر کاراکتری برای خودش داستانی داشت! :d
توی AC IV هم شهر خودمون رو داشتیم + مورد مهم تر که شاید بشه گفت از شهرمون بهمون نزدیک تر بود،کشتیمون بود! :d
ولی من بهترین چیزی که به گیم پلی AC اضافه شد رو توی AC II بخوام بگم،همین مورده! :d الان من دوست دارم هر بازیی که میاد،یه چنین جایی داشته باشه! :x جایی که برم موارد جمع کردنیم رو ببینم،یا کلا احساس کنم خونه ی خودمه دیگه :-" مثلا توی AC III یک سری حیوانات خاص رو که شکار میکردیم،یه یادگاری از اون عمل توی خونمون اضافه میشد! ذوق میکردم :d (احساس نمیکردم طرف برای هیچ و پوچ مرده :-" )
توی Batman : AO هم Bat Cave رو اضافه کردن بالاخره :x ولی خوب،هنوز جای کار زیاد داشت و به AC II هم نمیرسید حتی! :d

---
در مورد بقیه ی قابلیت ها مثل بمب و ... که گفتید استفاده ی خاصی نمیشد...به طور کلی موافقم آره استفاده ی خاص نمیشد! اما... اگر سعی میکردید که مراحل رو 100% کنید ( + اون Bonus Objectiveـها ) بهشون نیاز پیدا میکردید! :d :-"
من خودم از مخالفان شدید بمب ها توی AC:R بودم قبل از عرضه! یادمه حتی سر یکی از تریلرهایی که بمب ها رو روش نشون دادن اعصابم بهم ریخت و دیگه هیچی از بازی ندیدم :| ولی وقتی بازی کردم،دیدم نه خیلی جالب و کار آمد شده بودن! :d

Morgoth

کاربر سایت
Jan 15, 2009
1,656
نام
پوريا
البته اون بخش یکی از جالبترین بخش های بازی بود که از قضا از تکراری شدن بازی نسبت به نسخه دوم جلوگیری کرده بود :d منکر خسته کننده شدن بعد مدتی نمیشم ولی اون بخش خارق العاده بود
می گم ایده ی جالبی داشت.
ولی تو کلا با این اساسین ها چی کار می کردی؟ یا تو کمبت کمکت می کردن (که بازی همین طوریش هم یکی از آسونترین کمبت ها بین تمامی بازی ها رو داره) یا می فرستادیشون ماموریت که لول بگیرن! همین! هیچ کار دیگه ای نمی کردن اینا, درسته که همین به درجه مستری رسوندن این کارآموزا خودش چالش ایجاد می کرد, ولی واقعا بعد از یه مدت وحشتناک تکراری می شد.

در مورد بقیه ی قابلیت ها مثل بمب و ... که گفتید استفاده ی خاصی نمیشد...به طور کلی موافقم آره استفاده ی خاص نمیشد! اما... اگر سعی میکردید که مراحل رو 100% کنید ( + اون Bonus Objectiveـها ) بهشون نیاز پیدا میکردید!
:d
:-"

من خودم از مخالفان شدید بمب ها توی AC:R بودم قبل از عرضه! یادمه حتی سر یکی از تریلرهایی که بمب ها رو روش نشون دادن اعصابم بهم ریخت و دیگه هیچی از بازی ندیدم
:|
ولی وقتی بازی کردم،دیدم نه خیلی جالب و کار آمد شده بودن!
من حتی با این فلسفه 100% کردن مراحل هم مشکل دارم تو AC :d بعضی هاشون وحشتناک رو اعصابن :|

Fenris Wolf

کاربر سایت
Jan 9, 2009
8,739
نام
شروین
@آکیبا :
من کی گفتم فقط بلک بیرد :D ؟ خواستم نام ببرم چارلز و کید و در اون لحظه یادم نبودن :D ولی درکل اصلا به من داستان 4 حال نداد و تنها جو کشتی و مبارزات و ... خصوصا جو شهرها و محیط های بازی حال میداد !
خصوصا فتح قلعه هاش که اصلا فوق العاده آدم حس خوبی بهش دست میداد :D
تو 3 هم از این اشخاص بودن ولی به جز جورج واشنگتن به شخصه کس دیگه ایو به یاد نمی آرم :D از بس که شخصیت پردازی ها ضعف داشت ( نظر شخصی )

Akiba

کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,338
نام
امیر حسین
می گم ایده ی جالبی داشت.
ولی تو کلا با این اساسین ها چی کار می کردی؟ یا تو کمبت کمکت می کردن (که بازی همین طوریش هم یکی از آسونترین کمبت ها بین تمامی بازی ها رو داره) یا می فرستادیشون ماموریت که لول بگیرن! همین! هیچ کار دیگه ای نمی کردن اینا, درسته که همین به درجه مستری رسوندن این کارآموزا خودش چالش ایجاد می کرد, ولی واقعا بعد از یه مدت وحشتناک تکراری می شد.

من حتی با این فلسفه 100% کردن مراحل هم مشکل دارم تو AC :d بعضی هاشون وحشتناک رو اعصابن :|
انشاالله الان با باز کردن یک سری آیتم از طریق 100% کردن مراحل، فلسفه ی اینم درست میشه :d (اگر تروفی هانتر هم باشید که...از AC:R فلسفه حل شده:-" )
اما به نظرم برعکس خیلی خوبن! :d من توی AC IV که میشد به مراحل امتیاز داد، به مراحلی که مخفی کاری داشتن، همش 5 ستاره ی کامل میدادم >:) باشد که قدمی برداشته باشم به هرچی بازگشت به ریشه های بیشتر :))
ولی خوب... 2-3تا مرحله بود که دیگه خیلی خوف بودن و از همه نظر باهاشون حال کردم و مخفی کاری هم نبودن که بهشون 5 ستاره دادم:-"

خداکنه این نسخه هم مقبره ها رو داشته باشه دوباره! :x و یه لباس خفن در حد AC:B و AC:R بده! >:)

@آکیبا :
من کی گفتم فقط بلک بیرد :D ؟ خواستم نام ببرم چارلز و کید و در اون لحظه یادم نبودن :D ولی درکل اصلا به من داستان 4 حال نداد و تنها جو کشتی و مبارزات و ... خصوصا جو شهرها و محیط های بازی حال میداد !
خصوصا فتح قلعه هاش که اصلا فوق العاده آدم حس خوبی بهش دست میداد :D
تو 3 هم از این اشخاص بودن ولی به جز جورج واشنگتن به شخصه کس دیگه ایو به یاد نمی آرم :D از بس که شخصیت پردازی ها ضعف داشت ( نظر شخصی )
من برداشتم این بود که فقط این هست به نظرت :-" :-" خوب اسم ببر از اول:-"
کلا همین جو کشتی و مبارزات و شهرها و ... ، در کنار داستان بود که یک دنیای دزدان دریایی خفنی ساخت! :x شک دارم دیگه بازیی به این خفنی تو دنیای دزدای دریایی به این زودی ببینیم! :d
ولی به نظرم خیلی جالب بود...اون اوایل یه مشت دزد دریایی تازه کار... بعد از چند سال،یه سری دزد دریایی خفن >:) اصلا همین بلک بیرد رو اوایل بازی،تا بعدها که دوباره اومدش مقایسه کن! چقدر خفن شده بود>:)

3 کلا داغون بود از اون نظر :-" نصف جریان جورج گرام رو هم برداشتن DLC کردن :| + گویا 3-4 تا قدرت خفن برای کانر :| :d

Fenris Wolf

کاربر سایت
Jan 9, 2009
8,739
نام
شروین
خداکنه این نسخه هم مقبره ها رو داشته باشه دوباره! :x و یه لباس خفن در حد AC:B و AC:R بده! >:)
در تریلر ACU EXPERIENCE تو استراحتگاه آرنو لباس همه اسسین های قبلی قابل پوشیدن بنظر میومد :D همه رو تو ویترین گذاشته بود :x البته فکر میکنم بخاطرشون یا باید ماموریت انجام بدیم یا یوپلی پوینت مصرف کنیم که در هر دو حالت هیچ مشکلی نیست با جون و دل اینکارو میکنیم :-"
این کافه تئاتر جای خیلی باحالیه :D تو تریلر نشونش میده خیلی حال کردم با این بخش بازی :D

Akiba

کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,338
نام
امیر حسین
در تریلر ACU EXPERIENCE تو استراحتگاه آرنو لباس همه اسسین های قبلی قابل پوشیدن بنظر میومد :D همه رو تو ویترین گذاشته بود :x البته فکر میکنم بخاطرشون یا باید ماموریت انجام بدیم یا یوپلی پوینت مصرف کنیم که در هر دو حالت هیچ مشکلی نیست با جون و دل اینکارو میکنیم :-"
این کافه تئاتر جای خیلی باحالیه :D تو تریلر نشونش میده خیلی حال کردم با این بخش بازی :D
توی AC IV هم به پاس زحمات ما در ACـهای قبل (یحتمل از طریق UPlay :-" ) مجانی بدون U Point بهمون لباس اساسین های قبل رو دادن! :x

ولی نه،اینی که میگم اون لباسای مخصوص هست! توی برادرهود یک لباس با طرح گرگ توی یک زیرزمین بود و توی AC:R هم یک لباس ماسک دار! :d
البته توی AC III و IV هم چندتا لباس بودن،اما به اون اندازه خفن نبودن! :| آخه لباس تمپلار!!! :| یا اون لباس مایاها کجاش جالب بودن:| :(

Fenris Wolf

کاربر سایت
Jan 9, 2009
8,739
نام
شروین
توی AC IV هم به پاس زحمات ما در ACـهای قبل (یحتمل از طریق UPlay :-" ) مجانی بدون U Point بهمون لباس اساسین های قبل رو دادن! :x

ولی نه،اینی که میگم اون لباسای مخصوص هست! توی برادرهود یک لباس با طرح گرگ توی یک زیرزمین بود و توی AC:R هم یک لباس ماسک دار! :d
البته توی AC III و IV هم چندتا لباس بودن،اما به اون اندازه خفن نبودن! :| آخه لباس تمپلار!!! :| یا اون لباس مایاها کجاش جالب بودن:| :(

بله من لباس بوروتوث رو اگه منظورته خودم با کلی زحمت گرفتمش :D حتی از یوپلی لباس الطائر هم گرفتم :D کلا خیلی فان بود اما اینجا کیفیت اون لباس ها خیلی بالارفتن :D خوبه دیگه :x :-"

PrinceofPersiα

کاربر سایت
Jul 4, 2006
3,462
4 تا ویدیو بودن که متاسفانه هر چهارتاشون از یوتیوب حذف شدن!:(
تو این لینک سایتVG247 هم ویدیو هارو قرار داده بودن که متاسفانه دیگه این ویدیوها موجود نیستن!:(

Watch leaked PS4 Assassin’s Creed: Unity gameplay before it gets the chop | VG247

ویرایش : دوستانی که می تونن از یوتیوب ویدیو دانلود کنن، فعلا این را دانلود بکنن! اگه تونستم مستقیمش هم می کنم!:D
watch?v=l0wDrVB_igk

ببینید چقدر دانگرید شده:-?

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر