Multi Platform Assassin's Creed: Unity

• Thread starter Thread starter Moqimi
  • تاریخ آغاز تاریخ آغاز
assassin-s-creed-unity-logo.png

بعد از شایعات و چند اسکرین شات که به شکل غیر رسمی در وبسایت ها قرار گرفته بود در حرکتی جالب به شکل رسمی به وسیله ی یک تیزر تریلر از اولین Assassin's Creed در نسل جدید پرده برداری شد. . نام این نسخه Unity و اتفاقات در زمان انقلاب فرانسه به وقوع خواهند پیوست, به گفته ی یوبیسافت برای ساخت این عنوان سه سال وقت صرف شده و در تعطیلات کریسمس 2014 این نسخه برای پلتفرم های PS4/ XBOX ONE / PC عرضه خواهد شد.

چند اسکرین شات 4K:

.

تریلر رسمی:

[video=aparat;bGWwM]http://www.aparat.com/v/bGWwM[/video]

آخرین ویرایش:
یکی از پیج ها یه عکس فول فیس از پدر آرنو گذاشته و پاش نوشته : این پدر آرنوست . به نظرتون آشنا نیست ؟

فریب به اتفاق کامنتها گفتن که خیلی شبیه Shay هست
نکنه واقعا shay پدر آرنو باشه ! اگر فرض کنیم که اینطوره باید احتمال بدیم که Shay در اواخر عمر خود دوباره به فرقه اساسینها برگشته بود . فقط نکته مهمی که هست اینه که چطور میشه با این همه کشت و کشتار دوباره بهش اجازه وارد شدن به فرقه اساسینها داده شده و اصلاََ چطور زنده قسر در رفته:-/

سلام
البته حقه های سینمایی هم برای بهتر جلوه دادن بازی استفاده شده و بیشتر مردم هم کوپی پیست هستن.ولی در کل من تمام سری اساسینس رو بازی کردم و ب نظرم این شماره از همه نظر عالیه

یکی از پیج ها یه عکس فول فیس از پدر آرنو گذاشته و پاش نوشته : این پدر آرنوست . به نظرتون آشنا نیست ؟

فریب به اتفاق کامنتها گفتن که خیلی شبیه Shay هست
نکنه واقعا shay پدر آرنو باشه ! اگر فرض کنیم که اینطوره باید احتمال بدیم که Shay در اواخر عمر خود دوباره به فرقه اساسینها برگشته بود . فقط نکته مهمی که هست اینه که چطور میشه با این همه کشت و کشتار دوباره بهش اجازه وارد شدن به فرقه اساسینها داده شده و اصلاََ چطور زنده قسر در رفته:-/

Shay احتمالا پدر elise هست که پس از کشته شدن پدر arno (که یه assassin بود)، آرنو رو به عنوان پسر خودش قبول می کنه.
البته اگه این Shay باشه

دوستان درمورد Shay میشه توضیح بدید کی هست ؟!
ممنون...
کرکتر اصلی بازی AC Rogue هست که توی همون تاریخ عرضه یونیتی برای کنسولهای نسل 7 منتشر میشه.:) داستان درباره اساسینی هست که تبدیل به تمپلار میشه و...
برای توضیحات بیشتر درباره بازی میتونید به تاپیک خود بازی تو بخش PC مراجعه کنید:) تو پست اول اطلاعات نسبتا مفیدی گذاشتم:دی امیدوارم بدردتون بخوره:)
Assassin's Creed: Rogue | PC

چندتا ویدیو از بازی برای PS4 توی Y.Tube اومد که یوبی همه رو به فنا داد ، یکی رو فقط تونستم بزارم دانلود که فعلا داره می گیره ، اما سرعت خیلی کمه ، کسی سایت خوبی داره برای دانلود ویدیو ازش؟ توی موارد بعدی به درد می خوره;;)
ویدیو رو دانلود کردم ، یه سری عکس هم گرفتم می زارم اینجا ، فقط از رو ویدیو 720 هست و کیفیت خوبی نداره، نظراتی که توی منبع بود از نور پردازی توی شب خیلی تعریف کرده بودن که من نشد اون ویذیو هارو دانلود کنم، اما توی روز هم واقعا قشنگه ، انیمشن ها فوق العاده هست:x:bighug: ، اما توی این 14 دقیقه چندتا فایت کوچیک هم بود که خیلی راحت همه رو کشت ! شبیه قدیمی ها بود :(

عکس هارو هم میزارم ، شرمنده اگه تعداد زیاده دیگه!

آخرین ویرایش:
پست من چرا پاک شد ؟
چیزی اسپویل نشده بود که . فقط یه سری احتمالات ممکنه رو گفتم
شما PS فن ها هم چه فازهای سنگینی میگیرید :|
معمولا توی سایت های خبری هم، آخرین تریلرها رو که میزارن، یه خطر اسپویل هم تو تیتر میزنند که کسی که نمیخواد ببینه،نبینه!
+حتی این موردی که بهش اشاره کردی،نمیدونم توی تریلرهای اخیر بوده، یا عکس های لیک شده از این دوستانی که بازی به دستشون رسیده و Stream میکنند و ...!
در کل اینکه،یک ماه آخر رو مراعات کنید،هرچیزی دیدید درجا همینجوری،یکهویی نزارید توی تاپیک،حداقل از اسپویلر استفاده کنید!

خدا کنه بزنه مثل EVIL WITHIN بازی 1 هفته زود تر بیاد . اینطوری 4 شنبه میادش :دی
راستش من به شخصه یکی از فن های اساسین هستم . تمام سری اساسین رو حداقل 2 بار 100% کردم . بازی توی هیچ سری برام خسته کننده نشده ولی خداییش هیچ کودوم از اساسین ها مثل اساسین 2 و برادر هود نمیشه . از نظر من نقطه قوت بازی شخصیت اتزیو بود . واقعا هیچ کودوم از اساسین ها و شخصیت هاشون مثل کانر یا ادوارد یا الطایر یا ... نتونستن جای ایتزیو رو بگیرن . همچین این قضیه دریانوردی و ... واقعا ضربه بدی به بازی زد از نظر من . کلا اساسین ها قاتل هستن و یه گروه هستن روی خشکی . نه یه مشت دریانورد و .... .
یکی دیگ از چیزایی که کمبودش توی سری اساسین بعد از نسخه برادر هود و رولیشن هس میشد گیلد اساسین بود . مثلا توی برادر هود و مخصوصا رولیشن شما میتونسی با اساسین هات ماموریت بری و شهر رو بدست بگیری و قلعه بسازی و .... . تعدادشون هم زیاد بود و میتونستی به سطح مستری برسونی . اما بعد از این 2 نسخه به شدت این قسمت رو خراب کردن . یعنی واقعا ضربه بدی زدن . البته درسته توی یونیتی میخوان باز گیلد رو بگردونن ولی اگه کمتر از 2 نسخه برادر هود و رولیشن باشه اصلا نیارن بهتره . خودشونو مسخره میکنن.
یکی دیگ از چیزایی که خیلی دوست داشتم VILLAGE و خونه اساسین توی نسخه های قبل از اساسین 3 بود . ادم کیف میکرد . حداقل یه جایی داشتی مال خودت باشه . میتونستی بسازیش . بزرگش کنی . پرجمعیتش کنی . بر امکاناتش کنی . واقعا عالی بود . اما توی نسخه های بعد 3 این جارو هم گند کاریش کردن و حذف شد به کل .
یکی دیگ از چیزایی که زدن نابودش کردن خرید سلاح و ارمور و اینا بود . مثلا ارمور میخریدی هی قوی میشدی حال میکردی . ولی توی اساسین 3 به بعد اومدن CRAFTING مسخره رو جایگزین کردن که اصلا هیچ فایده و لذتی نداشت . یه مشت کیف و جای سلاح درست میکرد .
یکی دیگ از چیزایی که اومدن نابودش کردم شخصیت هایی مثل داوینچی بود که سلاح های پیشرفته و عالی میساخت . یادمه وقتی تفنگ یا کایت اینا رو بهم داد تا چند روز ذوق زده بودم . اما به کل بعد از سری اتزیو اومدن از دم چنین شخصیت های سازنده و عالی رو حذف کردن .
یکی دیگ از چیزایی که خیلی جالب بود و حذفش کردن مراحلی بود که به تدریج باز میشد و میرفتی سلاح و OUTFIT جالب میگرفتی . اینجارو هم از دم نابود کردن . توی اساسین 3 که اصلا بدرد نمیخورد . چنین مرحله ای نبود . توی اساسین بلگ فلگ هم که باید میرفتی دنبال یه چیزایی زیر خاک میگشتی یا میزدی چند نفر رو ترور میکردی اصلا حال نمیداد .
به هر حال چیزای زیادی هست که توی بازی نابود شد و بجای اینکه بهتر بشه بدتر شد و یا کلا حذف شد . من به شخصه یه مدته اصلا دیگ از یوبیسافت خوشم نمیاد . از دم زده تمامی عنواینش رو مضخرف کرده . من باشم اعلام اعتصاب میکنم تا کسی بازی های یوبیسافت رو نخره .

چرا انقدر موقع شمشیر زدن بازی ناجور میشه؟
شمشیرش خیلی آهسته و با افت فریم به طرف ضربه میزنه:|
بغیر این مورد عالی بود گیم پلی بازی:X (ps4)

خدا کنه بزنه مثل EVIL WITHIN بازی 1 هفته زود تر بیاد . اینطوری 4 شنبه میادش :دی
راستش من به شخصه یکی از فن های اساسین هستم . تمام سری اساسین رو حداقل 2 بار 100% کردم . بازی توی هیچ سری برام خسته کننده نشده ولی خداییش هیچ کودوم از اساسین ها مثل اساسین 2 و برادر هود نمیشه . از نظر من نقطه قوت بازی شخصیت اتزیو بود . واقعا هیچ کودوم از اساسین ها و شخصیت هاشون مثل کانر یا ادوارد یا الطایر یا ... نتونستن جای ایتزیو رو بگیرن . همچین این قضیه دریانوردی و ... واقعا ضربه بدی به بازی زد از نظر من . کلا اساسین ها قاتل هستن و یه گروه هستن روی خشکی . نه یه مشت دریانورد و .... .
یکی دیگ از چیزایی که کمبودش توی سری اساسین بعد از نسخه برادر هود و رولیشن هس میشد گیلد اساسین بود . مثلا توی برادر هود و مخصوصا رولیشن شما میتونسی با اساسین هات ماموریت بری و شهر رو بدست بگیری و قلعه بسازی و .... . تعدادشون هم زیاد بود و میتونستی به سطح مستری برسونی . اما بعد از این 2 نسخه به شدت این قسمت رو خراب کردن . یعنی واقعا ضربه بدی زدن . البته درسته توی یونیتی میخوان باز گیلد رو بگردونن ولی اگه کمتر از 2 نسخه برادر هود و رولیشن باشه اصلا نیارن بهتره . خودشونو مسخره میکنن.
یکی دیگ از چیزایی که خیلی دوست داشتم VILLAGE و خونه اساسین توی نسخه های قبل از اساسین 3 بود . ادم کیف میکرد . حداقل یه جایی داشتی مال خودت باشه . میتونستی بسازیش . بزرگش کنی . پرجمعیتش کنی . بر امکاناتش کنی . واقعا عالی بود . اما توی نسخه های بعد 3 این جارو هم گند کاریش کردن و حذف شد به کل .
یکی دیگ از چیزایی که زدن نابودش کردن خرید سلاح و ارمور و اینا بود . مثلا ارمور میخریدی هی قوی میشدی حال میکردی . ولی توی اساسین 3 به بعد اومدن CRAFTING مسخره رو جایگزین کردن که اصلا هیچ فایده و لذتی نداشت . یه مشت کیف و جای سلاح درست میکرد .
یکی دیگ از چیزایی که اومدن نابودش کردم شخصیت هایی مثل داوینچی بود که سلاح های پیشرفته و عالی میساخت . یادمه وقتی تفنگ یا کایت اینا رو بهم داد تا چند روز ذوق زده بودم . اما به کل بعد از سری اتزیو اومدن از دم چنین شخصیت های سازنده و عالی رو حذف کردن .
یکی دیگ از چیزایی که خیلی جالب بود و حذفش کردن مراحلی بود که به تدریج باز میشد و میرفتی سلاح و OUTFIT جالب میگرفتی . اینجارو هم از دم نابود کردن . توی اساسین 3 که اصلا بدرد نمیخورد . چنین مرحله ای نبود . توی اساسین بلگ فلگ هم که باید میرفتی دنبال یه چیزایی زیر خاک میگشتی یا میزدی چند نفر رو ترور میکردی اصلا حال نمیداد .
به هر حال چیزای زیادی هست که توی بازی نابود شد و بجای اینکه بهتر بشه بدتر شد و یا کلا حذف شد . من به شخصه یه مدته اصلا دیگ از یوبیسافت خوشم نمیاد . از دم زده تمامی عنواینش رو مضخرف کرده . من باشم اعلام اعتصاب میکنم تا کسی بازی های یوبیسافت رو نخره .

فقط یه چیزی خواستم بگم که بیشتر از همه تو حرفات پررنگ تر بود که گفتی از اساسین 3 به اونور یه جایی که مال خودت باشه و بزرگش کنی و سازه و خدمات بهش اضافه کنی حذف شد .
در صورتی که اینطوری نیس . توی III که Homestede بود اگه درست نوشته باشم و توی IV هم بندر Great Iguana ملک شخصی اساسینها بود که همه چیزاش قابل آپگرید بود

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or