Multi Platform Assassin's Creed: Unity

• Thread starter Thread starter Moqimi
  • تاریخ آغاز تاریخ آغاز
assassin-s-creed-unity-logo.png

بعد از شایعات و چند اسکرین شات که به شکل غیر رسمی در وبسایت ها قرار گرفته بود در حرکتی جالب به شکل رسمی به وسیله ی یک تیزر تریلر از اولین Assassin's Creed در نسل جدید پرده برداری شد. . نام این نسخه Unity و اتفاقات در زمان انقلاب فرانسه به وقوع خواهند پیوست, به گفته ی یوبیسافت برای ساخت این عنوان سه سال وقت صرف شده و در تعطیلات کریسمس 2014 این نسخه برای پلتفرم های PS4/ XBOX ONE / PC عرضه خواهد شد.

چند اسکرین شات 4K:

.

تریلر رسمی:

[video=aparat;bGWwM]http://www.aparat.com/v/bGWwM[/video]

آخرین ویرایش:
WTF!!!
الان یعنی منظور مقایسه با نسخه های قبل هست؟
این نسخه از این نظر 180 درجه با قبلیا فرق کرده کلا انیمیشنای حرکت کردن و ... از نو طراحی شده کافیه فقط نسخه قبلی رو بازی کرده باشین و یک تریلر از این ببینید تا متوجه بشید چقدر فرق کرده کلا از اساس تغییر کرده! :دی
گرافیک ترول کردنش بی فایده بود حالا رفتین سراغ این؟ :-j
الان تغییر انیمیشن راه رفتن شد تغییر و تحول گیم پلی!؟

از گیم پلی من که احساس می کنم چیزی نشون نداد! اگه منظورتون راه رفتن و دوییدن و از در و دیوار بالا رفتنِ ، شما بفرمایید چطوری باشه؟ مثلا کج راه بره؟ :-/
ولی اینکه چه چیزهایی داره ، مراحل چطور پیش میره و اینا من که چیزی ندیدم!
نکراری بودن گیم پلی نسخه های قبلی این سری چیزی نیست که نیاز به تیکه انداختن داشته باشه.

این نسخه بیشتر روی گرافیک و داستان تمرکز داره .....
الان یعنی نسخه های قبل به خصوص نسخه 4 روی گیم پلی تمرکز داشت!؟

نکراری بودن گیم پلی نسخه های قبلی این سری چیزی نیست که نیاز به تیکه انداختن داشته باشه.

شما از چیزی که دیدی نگران گیم پلی بازی شدی ، الان مگه چیزی نشون داد توی این ویدیو؟ جز Free Run من چیز دیگه ندیدم،
نه نگران باشی خوب هم هست ، اما شما نگرانیتون رو بر اساس ویدیویی بیان کردی که جز Free Run چیز دیگه ای توش نیست!

بله نسخه 4 یکی از بهترین گیمپلی ها رو داشت ! تو این تریلر هم زیاد چیزی از گیمپلی نشون نداد طرف فقط داشت گشت و گذار میکرد تو شهر و میخواست گرافیک رو نشون بده !

شما از چیزی که دیدی نگران گیم پلی بازی شدی ، الان مگه چیزی نشون داد توی این ویدیو؟ جز Free Run من چیز دیگه ندیدم،
نه نگران باشی خوب هم هست ، اما شما نگرانیتون رو بر اساس ویدیویی بیان کردی که جز Free Run چیز دیگه ای توش نیست!
خوب نگرانی من بابت چیزیه که سالهای قبل دیدم. گیم پلی بازی برای کسی که دیویدن از این ور پریدن به اون ور رو دوست داشته باشه اره خوبه ..

جدای بحث گرافیک.... تو این ویدیو ها گیم پلی تغییر خاصی نکرده و نکته جدید و جذابی توش نیست و همون روال سابق رو داره تکرار می کنه! امیدوارم گیم پلی بهتر از این ها باشه!

نمی خوام ادامه بدم دیگه ! شما خودتون نگاه کنید چیزی که نوشتید رو! نگران گذشته هستید مشکلی نیس ، اما عزیز توی این ویدیو که می فرمایید چیزی جز Free Run نیست ، و بازی هم فقط ازین تشکیل نشده که ماها لذت ببریم، این راه رفتن و دویدن توی همه بازی ها هست و به نظرم راه رفتن توی همین AC از همه بازی ها هم به لطف انیمشن های خوبش لذت بخش تره! اما این گیم پلی نیست!
اصلا شما بفرمایید برای نوآوری که می گید توی این کاری که این شخص داشت می کرد چه چیزی لازمه!

نمی خوام ادامه بدم دیگه ! شما خودتون نگاه کنید چیزی که نوشتید رو! نگران گذشته هستید مشکلی نیس ، اما عزیز توی این ویدیو که می فرمایید چیزی جز Free Run نیست ، و بازی هم فقط از این تشکیل نشده که ماها لذت ببریم، این راه رفتن و دویدن توی همه بازی ها هست و به نظرم راه رفتن توی همین AC از همه بازی ها هم به لطف انیمشن های خوبش لذت بخش تره! اما این گیم پلی نیست!
اصلا شما بفرمایید برای نوآوری که می گید توی این کاری که این شخص داشت می کرد چه چیزی لازمه!

شما وقتی بخوای به یه چیزی گیر بدی ، دیگه واست مهم نیست چی داری میگی ! وقتی بخوای به گرافیک گیر بدی ؛ از دو تا عکس الکی کوه میسازی و کل گرافیک بازی رو دانگرید شده می دونی ( کاری که تو یه هفته گذشته کردن با این بازی ! ) وقتی هم ویدیو های اصلی بیاد و ببینی دیگه از گرافیک چیزی نصیب ت نمی شه ؛ میری تو حوزه های دیگه !

دیکه حتی به نرم ترین انیمیشن های بازی هم ( که تا حالا نمونش رو تو هیچ بازی ای ندیدیم ) گیر میدی !

به راه رفتن کاراکتر هم میگی تکراری ! به مپ کوچولوی سمت چپ صفحه هم میگی تکراری !
به دیده شدن کاراکتر توسط گارد ها میگی تکراری و الی آخر !!

چون موضوع گیر دادن ه ! موضوع تخریب ه ! موضوع انتقاد نیست متاسفانه !

چی میگید آخه :|
چرا اینجوری میکنید...واقعا عجیبه!
آقا میخوای بگی تکراریه؟خوشت نمیاد؟بازیش نمیکنی؟ خب علنا بگو هم سنگین تره هم قابل قبول تر...منطق کو؟
به طرز وحشتناکی باهات موافقم... نمی دونم چرا یوبی سافت تو این بازی هم مثل Watch Dogs گرافیک بازی رو تغییر داده...فکر کنم یه جور حیله تبلیغاتی باشه...

نمیدونم چرا با خوندن این پست یاد اظهار نظرهای بعضی ها درباره ی آمریکا و استکبار جهانی میفتم!!!
نیست ما هم چشم و گوش بسته ایم و فقط واسه سبک گرافیکی یه بازی میخریمش!!!
چی بگم...

آقا این دزموند بدبختو کلا کشتن دیگه دیگه نمیاد نه ؟مشه یه نفر خلاصه وار پ خ بده بگه داستانو چی شد مرد این چیزا ؟:d
دزموند از III توسط اون زنه گول خورد و بهش گفته شد دستت رو بزار رو این گوی تا دنیا نجات پیدا کنه و دزموند منحوس هم گول خورد و هم خودش هم دنیا رو نابود کرد (نمیدونم چرا الان سالمه!!!) دیگه هم اون دزموند منحوس تو بازی نیس و زمان حال FP هست

با اینکه درصد یوبی هیترهای این فروم بشدت بالاس ولی مشکلی نیست . حتما بزودی چندتا عکس از نسخه PC میگیرم با نسخه کنسولی مقایسش کنم
تا الان که راضیم ازشون احتمالا گرافیک نسخه PC همونیه که من میخوام

PC میگما لب تاپ با PC خیلی فرق داره اشتباه نگیرید :d

دزموند از III توسط اون زنه گول خورد و بهش گفته شد دستت رو بزار رو این گوی تا دنیا نجات پیدا کنه و دزموند منحوس هم گول خورد و هم خودش هم دنیا رو نابود کرد (نمیدونم چرا الان سالمه!!!) دیگه هم اون دزموند منحوس تو بازی نیس و زمان حال FP هست

دنیا که نابود نشد:-؟

بابا جون دنیا رو ک نابود نکرد،اون بش گفت اگه همین جوری دست رو دست بزاری دنیا نابود میشه و فقد شما چند نفر زنده میمونید،بعدم تو میشی پیامبرشون و هدایتشون میکنی و دوباره جمعیتشون ک ازبین رفته بود کم کم زیاد میشن ولی دوباره در اینده بازم این اتفاق میوفته(همون تموم شدن دنیا)،ولی اگه دست بزنی ب اون گوی فقد خودت میمیری و دنیا نجات پیدا میکنه و اون جونو ازاد میشه،دزموند منحوس(!)هم واسه نجات دنیا جون خودشو فدا میکنه،تو شماره چهارم هم ک نشون میداد ک جسدشو پیدا کرده بودن و مرگشو تایید کردن
.
.
.
ولی با همه اینها من خیلی داستان زمان حالشو دوست داشتم،اوج داستانای زمان حالم مال brotherhood بود
خاطراتم زنده شد،کاش دوباره بشه ی داستان خوب رو تجربه کنیم

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or