Multi Platform Assassin's Creed: Unity

• Thread starter Thread starter Moqimi
  • تاریخ آغاز تاریخ آغاز
assassin-s-creed-unity-logo.png

بعد از شایعات و چند اسکرین شات که به شکل غیر رسمی در وبسایت ها قرار گرفته بود در حرکتی جالب به شکل رسمی به وسیله ی یک تیزر تریلر از اولین Assassin's Creed در نسل جدید پرده برداری شد. . نام این نسخه Unity و اتفاقات در زمان انقلاب فرانسه به وقوع خواهند پیوست, به گفته ی یوبیسافت برای ساخت این عنوان سه سال وقت صرف شده و در تعطیلات کریسمس 2014 این نسخه برای پلتفرم های PS4/ XBOX ONE / PC عرضه خواهد شد.

چند اسکرین شات 4K:

.

تریلر رسمی:

[video=aparat;bGWwM]http://www.aparat.com/v/bGWwM[/video]

آخرین ویرایش:
الان تغییر انیمیشن راه رفتن شد تحول؟
اشتباه برداشت کردی
من میگم گیم پلی که تغییر کرده انیمیشن های حرکت کردنش هم بصورت کاملا جدید موشن کپچر شده!
دیگه نمیدونم توی یک بازی اینطوری دیگه چجوری میشه تحول گیم پلی ایجاد کرد!

بیشتر بازی توی پریدن و از دیوار بالا رفتن هست پس میخواستی بجا اینکار برات قابلیت دنس بزارن؟؟:دی

گیم پلی این نسخه کلا پارکوری شده اصلا ‌نیاز به توضیح نیست شما اگه توی نسخه قبل تونستی اینطوری از یک ساختمون بیای پایین من خودم این سری میبوسم میزارم کنار:دی

یعنی بازم مراحل اون شرکت آبسترگو تو بازی هستن؟! :-&
تو همه نسخه های بازی بوده،تا الانم ک همه اخبارو دنبال میکردیم چیزی راجب حذفشون نگفتن،پس احتمال 99%هستن(اون 1 درصدم واسه اینه ک ناقافل حذف کنن :d )واقعا اون مراحل زمان حالش اینقد رو اعصاب بوده ک از وجودشون ناراحت میشین؟

بیایید رو راست باشیم . گیم پلی که قرار نیست تغییر خاصی بکنه . اما اضافه کردن ایده های جدید و نو آوری های زیاد باعث میشه از یکنواخت بودن دربیاد
ولی در کل هرچی تریلر تا به حال اومده راضی کننده بوده

یکی از اون نواوری ها می تونست کایت سواری باشه ، فرضا
یا استفاده از دوربین تک چشمی یا تیرکمان صلیبی یا هشت پر هایی که نینجا ها استفاده می کنن ،
خوندن ذهن افراد یا نامرئی شدن ، اینا می تونست در غالب انحام مراحل و گرفتن xp هایی ، اپگرید و به توانایی های شخصیت اصلی اضافه بشه

اشتباه برداشت کردی
من میگم گیم پلی که تغییر کرده انیمیشن های حرکت کردنش هم بصورت کاملا جدید موشن کپچر شده!
دیگه نمیدونم توی یک بازی اینطوری دیگه چجوری میشه تحول گیم پلی ایجاد کرد!
بیشتر بازی توی پریدن و از دیوار بالا رفتن هست پس میخواستی بجا اینکار برات قابلیت دنس بزارن؟؟:دی
گیم پلی این نسخه کلا پارکوری شده اصلا ‌نیاز به توضیح نیست شما اگه توی نسخه قبل تونستی اینطوری از یک ساختمون بیای پایین من خودم این سری میبوسم میزارم کنار:دی

.:d... اونم بد نیست! یه جور ایده هست به هر حال! تو تصاویر که به نظر یه جایی باید بری تو یه پارتی کمی دنس داشته باشی! نشون میده یه ایده هایی تراوش شده تو بازی!

تا جایی که یادمه اخر بلک فلگ یکی اومد با امپول بود فک کنم میخواست دزموند رو بزنه که یادم نی زد یا نزد که پلیسا ریختن و گرفتنش!
پس کی مرد زموند؟ بازم اگه اشتباه میکنم شرمنده. 1 سال گذشته از نسخه قبل و زیاد یادم نموده.
کلا داستان دزموند واسم پیچیده بود! که چیشد رفت ابسترگو و اینا. بعد اینکه لیندا رو کشت تو برادرهود کلا نفهمیدم چیشد این دزموند.
لطفا یکی واسه ما توضیح بده. باز هم شرمنده زیاد شد

اینجا هنوز چیز خاصی معلوم نشده اما کایت سواری توی AC2 ، استفاده از دوربین چشمی AC IV و تیرکمان از فانتوم بلید بهتر یعنی؟ هشت پر نینجا خودت می گی ، اما ایشالله نسخه بعدی :d خوندن ذهن خوب فرق می کنه اما همین Eagle Vision داره به نوعی این کار رو انجام می ده! نامرئی اگه می شد که فحش ها به یوبی بیشتر می شد و سایر قابلیت های فرا طبیعی همینطور. مثل قضیه عقاب و ... شدن توی DLC های AC III !!

خودتونم نگاه کنید ایده های زیادی به ذهنتون نمی ریسه ! اما همین بازی تا اینجا که نشون داده : ماموریت های شناسایی جرم ، فانتوم بلید ، تغییر زمان ، باز گذاشتن 40% از ورودی خونه ها و چیز هایی که یادم نیست و چیز هایی که شاید اضافه بشه :)

یکی از نکات ضعف بازیهای سری اساسین این هست که بازی هر چند open-world و سند باکس گونه هست اما ماموریت های جانبیش و فضای باز شهر چندان کارامد نبوده! خیلی از npc ها در بازی نقش مجسمه رو دارند... می شد باهوش تر و مفیدتر طراحیشون کرد.منظورم این نیست کهب ه قول دوستان اون وسط دنس کنند و یا کج راه برند و از این جور تیکه ها!!! ماموریت ها هم می تونست متفاوت تر باشه... حالا اینکه چطور باشه رو قرار نیست من بگم! من سازنده و طراح مراحل نیستم! دارم از یک ایرد انتقاد می کنم و سعی هم کردم اون رو به گوش خود یوبی سافت هم برسونم... ولی خوب تا وقتی بازی فروش خوبی داشته باشه این چیزها مسلما چندان بهش توجه نمیشه!
همیشه بحث نواوری نیست ترکیب و استفاده مناسب از چندین نمونه گیم پلی هم می تونه مفید باشه!

یکی از نکات ضعف بازیهای سری اساسین این هست که بازی هر چند open-world و سند باکس گونه هست اما ماموریت های جانبیش و فضای باز شهر چندان کارامد نبوده! خیلی از npc ها در بازی نقش مجسمه رو دارند... می شد باهوش تر و مفیدتر طراحیشون کرد.منظورم این نیست کهب ه قول دوستان اون وسط دنس کنند و یا کج راه برند و از این جور تیکه ها!!! ماموریت ها هم می تونست متفاوت تر باشه... حالا اینکه چطور باشه رو قرار نیست من بگم! من سازنده و طراح مراحل نیستم! دارم از یک ایرد انتقاد می کنم و سعی هم کردم اون رو به گوش خود یوبی سافت هم برسونم... ولی خوب تا وقتی بازی فروش خوبی داشته باشه این چیزها مسلما چندان بهش توجه نمیشه!
همیشه بحث نواوری نیست ترکیب و استفاده مناسب از چندین نمونه گیم پلی هم می تونه مفید باشه!

حالا این شد یه حرف درست ، اون چیزی که شما قبل تر گفتی تقریبا قابل قبول هیچکس نبود ، اما این حرف رو فکر کنم خیلی ها موافق باشن ، تعداد ماموریت های جانبی تا اینجا پایین بوده و اون کارهایی که مثلا توی عنوانی توی GTA می شه انجام داد اینجا نیست ، خودم هم قبول دارم که کلا طراحی مراحل بازی های یوبی ضعف دارن ، مثل شماره های قبلی که توی خشکی همیشه یه روال ثابت رو داشته! اما این شماره هنوز نیومده ، ولی صحبت هایی که سازنده ها کردن نشون می ده حداقل مراحل اصلی رو می شه با روش های گوناگون که تنها تنوع اون ها فقط به مسیر ختم نمی شه پشت سر گذاشت ، و اینکه با ماموریت های فرعی متنوع تری همراه هستیم، و یه سری ساختار ها عوض یا بهینه شدن. حالا چیزی تا اومدن بازی نمونده ، صبر می کنیم و امیدوارم که توی این سری بتونه از لحاظ داستان ، گیم پلی ، طراحی مراحل و گرافیک و صدا گذاری کسایی که بدبین هستن و اونایی که بازی رو همچنان دوست دارن خوشحال کنه. از اولین نمایش های بازی بهش امیدوار بودم و هنوز هم امید دارم که یکی از بهترین ها باشه!

آخرین ویرایش:
تا جایی که یادمه اخر بلک فلگ یکی اومد با امپول بود فک کنم میخواست دزموند رو بزنه که یادم نی زد یا نزد که پلیسا ریختن و گرفتنش!پس کی مرد زموند؟ بازم اگه اشتباه میکنم شرمنده. 1 سال گذشته از نسخه قبل و زیاد یادم نموده.کلا داستان دزموند واسم پیچیده بود! که چیشد رفت ابسترگو و اینا. بعد اینکه لیندا رو کشت تو برادرهود کلا نفهمیدم چیشد این دزموند.لطفا یکی واسه ما توضیح بده. باز هم شرمنده زیاد شد
اول از همه اونی ک تو black flag بود دزموند نبود،چون تو شماره سه اخر بازی میمیره،تو اون قسمتایی ک انیموس هارو هک میکردین ی چنتا فایل ویدیو بود ک نشون میداد ک جسد دزموند رو تو اون غاره ک تو نسخه سوم بود پیدا میکنن و مرگشو تایید میکنن،این از این
.
اما اگه بخوام خلاصه داستان دزموند رو بگم:وقتی کوچیک بود تو ی مزرعه زندگی میکردن و دور از همه تمپلارها داشتن تعلیم میدیدن،پدر دزموند هم مسئول اونجا بود، اما دزموند ک از بچگی با داستان اساسین و تمپلارها بزرگ شده بود دیگه از مخفی بودن خسته میشه و از اون مزرعه فرار میکنه،تو ی بار واسه خودش ی کار دستو پا میکنه و چند وقتی اونجا زندگی میکنه،تا اینکه ی روز تمپلار ها از طریق گواهینامه موتورش ب وجودش پی میبرن و اونو مخفیانه میدزدن و واسه پروژه جدیدشون ک استفاده از DNA یک انسان واسه مرور خاطرات اجدادش بکار میگیرن،دزموند subject17بود،تمام 16تا نمونه قبلی ناموفق بودن،البته نمونه 16تا حدودی ب نتیجه رسیده بود،اونجا با لوسی اشنا میشه ک میفهمه ک اونم از اساسین ها بوده،خلاصه دزموند و لوسی خیلی ب هم نزدیک میشن تا جایی ک اخر نسخه اول بعد از پیدا کردن جای سیب بهشتی جون دزموند رو نجات میده(اخه چون کارشون باش تموم شده بود میخواستن بکشنش)
.
تو نسخه دوم ک دقیقا بعد از نسخه اوله نشون میده ک لوسی ب دزموند کمک میکنه تا از ابسترگو ک همون ازمایشگاه و شرکت تمپلار هاس فرار کنه،بعد میرن ی جای مخفی دیگه تا از خطر تمپلار ها در امون بمونن،لوسی ب دزموند میگه ک جنگ بین تمپلار ها و اساسین ها داره ب نفع تمپلار ها پیش میره و روز ب روز تعداد اساسینا کم میشه،از دزموند میخواد ک با قرار گرفتن تو انیموس ی سری تکنیکا ک مختص اتزیو هست رو با استفاده از bleeding effect یاد بگیره،اخرای بازی هم نشون میده ک تمپلار ها ب مخفیگاهشون حمله میکنن،دزموندم ک حالا دیگه فنون مبارزه رو یاد گرفته همشونو از پا درمیاره،از اونجا هم فرار میکنن اینجا نسخه دوم تموم میشه
.
نسخه brotherhood هم نشون میده ک دزموند و لوسی و دوستاش میرن ایتالیا و تو ویلای قدیمی عموی دزموند مخفی میشن،اونجا هم با مرور کردن خاطرات اتزیو باز جای ی سیب بهشتی رو پیدا میکنن ک زیر بنای تاریخی کلوسیوم تو رم قرار داره،دزموند و دوستاش میرن اونجا تا پیداش کنن،در حین گشتن تو اونجا دزموند با یه الهه ب نام جونو روبرو میشه ک فقد خودش میتونه ببینتش و صداشو بشنوه،خلاصه بعد از پیدا کردن اون سیب بهشتی و دست زدن بش جونو کنترل دزموند رو میگیره دستشو میگه من میدونم دارم چیکار میکنم و با هیدن بلید میزنه لوسی رو میکشه و دزموندم ب کما میره تو همین حین یه صدایی میاد ک میگه بزارینش تو انیموس ،اینجا brotherhood تموم میشه
.
تو نسخه revelations متوجه میشیم ک صدایی ک شنیدیم صدای پدر دزموند بوده ک تو تمام این مدت مراقب اون بوده،لوسی هم واقعا کشته شده و مراسم خاک سپاری هم واسش گرفتن،از همه مهمتر میفهمیم ک لوسی درواقع اساسینی بوده ک با کذشت زمان اعتقاداتش عوض میشه و تغییر جبهه میده و میره تو گروه تمپلار ها،در واقع تمام این مدت مراقب دزموند بوده و داشته واسه تمپلار ها و سر دستشون ک دکتر ویدیک باشه جاسوسی میکرده،تو این نسخه هم. با پیدا کردن جای یه سیب بهشتی دیگه ک توی یه غار تو امریکاس تموم میشه
.
نسخه سوم هم تمام سعیش بر اینه ک از نابودی دنیا جلوگیری کنه،واسه این کار باید در داخلی غار رو باز کنه،تا اخرای بازی ک در رو با کشیدن/زدن اهرمای ک تو غار نصب شدن باز میکنه،در حین زدن اهرما،مینروا ک ی الهه دیگس با دزموند شرو ب حرف زدن میکنه میگه ک جونو چقدر خطرناکه و اگه ازاد بشه هرکاری ک دلش بخواد میتونه بکنه و این حرفا...،خلاصه بعد از باز شدن در و رسیدن ب گوی اخر،مینروا واسه اخرین بار بش میگه ک اینکارو نکن،اگه ب گوی دست بزنی درسته ک دنیا از نابودی نجات پیدا میکنه اما جونو هم ازاد میشه،اما دزموند چون نمیخواست نسل انسان ها از بین بره و نابود بشن،ب گوی دست میزنه و جون خودشو فدا میکنه تا انسان ها نجات پیدا کنن،جونو هم ک ازاد شده و از کنار جسد دزموند رد میشه و خیلی شیک میگه ک کارتو خوب انجام دادی،حالا نوبت منه! بازی تموم میشه
راستی دکتر ویدیک هم توسط دزموند کشته میشه تو یکی از مراحل.
.
تو نسخه چهارم هم ک ما کنترل ی شخصی رو داریم ک قیافشو ندیدیم چون از دید اول شخص بازی دنبال میشه،تو این نسخه تو ابسترگو هستیم و انگار بعد از قضایای دزموند به یه شرکت عمومی تبدیل شده ک هدفش عمومی کردن انیموس رو داره،ی سری فایل های صوتی تو بازی با هک کردن کامپیوترا پیدا میشه ک راجب گذشته ابسترگو و ازمایشات دکتر ویدیک،دوستای دزموند رو میبینیم ک با تغییر قیافه ی جایی رو این شرکت عمومی واسه خودشون دست و پا کردن و با این شخصی ک ما کنترل میکنیم ارتباط برقرار میکنن،خیلی نکات از شماره چهارم هنوز مبهمه ک امیدوارم تو این نسخه مشخص بشه،راستی اونی هم ک اخر این نسخه ب بازیباز حمله میکنه همونیه ک تو طول بازی بش کمک میکرده،دلیل حملشم درست نمیدونم،ولی راجب همون جونو بود،ک احتمال زیاد این شماره بیشتر بش پرداخته میشه
داستان خیلی خیلی خلاصه شده و خیلی جاها رو حذف کردم ک کوتاه و مختصر بشه ولی تقریبا همه کلیات رو گفتم
تشکر ک وقت گذاشتین و پست طولانیمو خوندین

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or